הפעלת upscaling ב- HARMAN 355

erango

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם
רציתי לשאול, אתמול הפעלתי לראשונה את המפלצת (HK355) במקום החיפושית הישנה (yamaha 800) כאשר חיברתי את ה- YESMAX דרך ה- SVHS ל- HK וניסיתי להפעיל UP SCALING התוצאה היתה מאוד לא טובה, גם ללא הפעלת התכונה (576i to 576i) התמונה מה- YESM ישירות לTV היתה טובה יותר
האם מישהו ניסה להפעיל upscaling ב- HK מ- YESMAX ?
איך התוצאות ?
ואיך חיברתם?

תודה מראש

נ.ב. פעם ראשונה שלי בפורום - וכמו שאתם יודעים את הפעם הראשונה אף פעם לא שוכחים...(lol)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ברוך הבא ותתחדש על הרסיבר!
לאיזה מסך טלוויזיה מחובר הרסיבר ודרך איזה חיבור וידאו ?

UPSCALE אידאלי מתבצע כאשר רסיבר זה מחובר למסך דרך HDMI, אז מגדירים שאות הוידאו הנכנס (דרך S-VIDEO) יצא דרך HDMI בערך של רזולוציית המסך (למשל 1080p).

erango

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הי ליאור
תודה על התגובה המהירה
כרגע המסך של SUMSUNG 42 Plazma Q מחובר דרך component -RGB, עד שיגיע הכבל של HDMI.
החיבור למגבר מה- YESMAX הינו SVHS
לפי דעתך זו הסיבה?
תודה מראש ויום טוב
ערן

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כשהגדרת את הכניסה של היס מקס לרסיבר, איזו רזולוציה קבעת שתצא החוצה?
כתבת 576i ל- 576i, זה צריך להיות לפחות 576i - 720p

erango

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ניסיתי את כולן ולצערי אפילו ה- 576i שאמור לשמור על אותה הרזולוציה
לא היה איכותי.
כמובן שבדקתי את יציאת ה-SVHS ישירות לטלויזיה, פשוט דרך המגבר זה קצת מושחר (נכון שאפשר לתקן ע"י כיוונונים) אבל במצב של default +576i - זה אמור להיות כממתג תמונה רגיל
אני אנסה לשחק עם זה עוד קצת - לראות מה קורה דרך COMPOSITE וכו.... כמובן שאשמח לרעיונות.
האם בשביל לחבר את ה- YESMAX דרך ה- SCART אני חייב transcoder ?
האם לפי דעתך זה ישפר?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הבעיה היא שמעבד הוידאו של הרסיבר מבצע בכל מקרה עיבוד תמונה כאשר האות עובר דרכו, רק דרך HDMI יש מצב "מעבר" בו האות עובר ללא שינוי.
זה אומר שגם אם רזולוצית הכניסה והיציאה זהות (576i), אז מתבצע עיבוד על התמונה, מה שעלול לפגום באיכותה.
הייתי ממתין לחיבור הרסיבר דרך HDMI ואז בודק את איכות האות.

לגבי YESMAX, רק חיבור סקארט אל קומפוננט מחייב טרנסקוד, כבל סקארט אל קומפוזיט או S-VIDEO אינו מחייב.

erango

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור
כמו שאמרת החלפתי את הכבל בין המגבר לטלויזיה ל-HDMI.
אז ככה שהכנסתי SVHS למגבר האיכות לא היתה טובה בשום מצב - חיברתי את הכבל ישירות לטלויזייה ורואים טוב.
חיברתי את ה-Composite מה- YESMAX למגבר ואת זה רואים טוב גם ב- UPSCALE.
מסקנה אולי HR לא יודע יודע להתמודד עם SVHS או ש-YESMAX לא איכותי- ממתין לעוד תגובות.....
חיברתי את המחשב עם כבל DVI 2 HDMI למגבר - פשוט רואים רע, ישבתי על זה שעתיים עם RESTART למחשב שינוי רזולוציה (כמובן שבחיבור ישיר לTV התוצאה מדהימה) - בקיצור יכול להיות שמחשב ב- HDMI ל- HR זה יותר מיידי מורכב (הקצוות נחתכו) ???
אני לא יכול להגיד שהתאכזבתי מה- UPSCALE כי ב-YES זה עובד והסיבה לרכישת המגבר הינה שיפור סאונד (לפי דעתי מדהים) אבל האם יצא לכם לבדוק את יכולות ה- UPSCALE עם כל המרכיבים והקונקטורים???
האם יש עידכוני גירסה, האמת שקצת התעייפיתי משריפת הזמן בלילות עם כל הקומבינציות והחיבורים - האם יש לך רעיונות.
כרטיס מסך GF6200 256M .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כאשר מחשב מתחבר למסך טלויזיה, הוא מקבל ממנו מידע מזהה EDID שגורם לו לזהות את הרזולוציות הנתמכות במסך הזה.
יכול להיות שדרך הרסיבר, המידע המזהה מהמסך לא מגיע למחשב ולכן הוא לא מזהה רזולוציה מתאימה.

כשאתה מחבר S-VIDEO, איזו רזולוציית יציאה אתה מגדיר לרסיבר?

erango

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי מסך המחשב דרך המגבר זה יותר מידי קומפוננטים "חכמים" - אני מסכים (גם המחשב מזהה את הרכיבים כגוןHR או הטלויזיה) , לגבי חיבור SVHS ניסיתי את כל הרזולוציות גם ב 576 ראו ממש לא טוב
תודה
ערן

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לפי מה שידוע לי, יצא עדכון גרסה שמוסיף יכולת מעבר אוטומטי בין וידאו PAL ל- NTSC ואולי דברים נוספים.

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
היי
גם אני רכשתי HK355 והמכשיר הותקן ע"י מתקין מקצועי וגם הוא לא הצליח לבצע אפסקלינג.
בשיחה עם החברה נאמר לי שיש בעיה עם התכונה הנ"ל וצריך לבצע עדכון תוכנה ע"י מעבדת השירות של ניופאן!! ה שבוע יבואו לקחת את המכשיר לעדכון התוכנה.
תפנה לחברה!!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור