הסיוט עם חברת חשמל

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
כבר תקופה של חודשיים שיש הפסקות חשמל מעצבנות, חשבתי שזה רק נחלת האזור בו אני גר אך אני מבין שהתופעה הזאת כבר רחבה עד מאוד. אני לא מדליק את הסטאפ בגלל זה.
גם בכל התקופה האחרונה הסאונד לא מרשים בכלל.
הבנתי שהאירנים טענו כי תקפו את חברת החשמל בישראל.
האם גם אתם מרגישים בירידה ביכולת??

נוריאל

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
אי, מה היינו עושים בלי האירנים?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
איזור שלנו סובל מהפסקות חשמל רגעי כבר המון זמן, כלומר לא רק דירה שלי אלה גם כול הדירות וגם בניינים באיזור.
פנינו אין סוף לח״ח - תמיד מענה זהה: זה יתכן, זה אפשרי כול עוד אתם לנו משלמים:)
צירפתי מענה טרי לפני חודש עם לא פחות.

תמונות מצורפות

• 8FEA24AF-FDAB-49BE-AEF9-C12C964F50B5.png
    8FEA24AF-FDAB-49BE-AEF9-C12C964F50B5.png
    KB 250.8 · צפיות: 95

meni48

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
יש לי ציוד קצה של חברת ניים אודיו ושרת של מלקו..בקיצור מושקע כבד כולל כבלים יקרים ובאמת חשתי לאחרונה ירידה באיכות הצליל..הכל אמנם תקין ומנגן אבל איבדתי את הרגש ואת המוזיקליות שציוד כזה אמור לתת...אכן צדקת גם באזור שלי בחיפה..היו הפסקות חשמל חוזרות למרות שלאחרונה אין

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
דברתי אתמול עם חבר מראשון לציון שהאזין באותו זמן עם הגברת מנורות ותוך כדי שיחה נפל החשמל אצלו-מיד כיבה הכל. אמנם חזר החשמל אחרי 5 דקות. אבל אין שום חשק לשמוע במצב הזה. אותו חבר כבר חזר לעבוד עם רסיבר וינטאג' שלא יגרום ללבו להחסיר פעימה בכל הפסקת חשמל כזאת.

נוריאל

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
כבר תקופה של חודשיים שיש הפסקות חשמל מעצבנות, חשבתי שזה רק נחלת האזור בו אני גר אך אני מבין שהתופעה הזאת כבר רחבה עד מאוד. אני לא מדליק את הסטאפ בגלל זה.
גם בכל התקופה האחרונה הסאונד לא מרשים בכלל.
הבנתי שהאירנים טענו כי תקפו את חברת החשמל בישראל.
האם גם אתם מרגישים בירידה ביכולת??

הפסקות חשמל לחוד וירידה ביכולת לחוד. מדובר בשני דברים שונים. הראשון אכן עלול להיות מסוכן למערכת, השני נובע מהעובדה שבחורף יש תמיד ירידה קלה ביכולת בגלל הקור. הפתרון, החלקי לפחות: להשאיר את הציוד דלוק כל הזמן (אבל אז זה מתנגש בדבר הראשון...).

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
מאז הקורונה לא שומעים טוב. דווקא בחורפים קודמים שמעתי מצויין. אולי בגלל שכולם בבתים עכשיו וגם עובדים יותר מהבית אז הרשת יותר מלוכלכת ברעש מהספקים הממותגים

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
למי שלא שם לב, לתהליכים שעובר משק החשמל בישראל זה נקרא "הרפורמה" .
מעבר הייצור ליצרנים פרטיים השנה במיוחד יותר משנים קודמות. לכן פיתאום מורגשות הפסקות חשמל ותקלות ,כאשר חח"י נותנת את המענה הגיבוי לכשלים של הפרטיים , לכן לעט עתה ההפסקות הן קלות רק. העתיד אינו וורוד והכיסים של הטייקונים ייגדלו יותר , גם אם נבכה עד אין סוף, המחיר בלי שתרגישו לאט לאט ,אבל בטוח מצידם ייעלה והפסקות החשמל גם ייתגברו. להשקיע בשירות ללקוח זה לא בראש מעייניהם.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
למי שלא שם לב, לתהליכים שעובר משק החשמל בישראל זה נקרא "הרפורמה" .
מעבר הייצור ליצרנים פרטיים השנה במיוחד יותר משנים קודמות. לכן פיתאום מורגשות הפסקות חשמל ותקלות ,כאשר חח"י נותנת את המענה הגיבוי לכשלים של הפרטיים , לכן לעט עתה ההפסקות הן קלות רק. העתיד אינו וורוד והכיסים של הטייקונים ייגדלו יותר , גם אם נבכה עד אין סוף, המחיר בלי שתרגישו לאט לאט ,אבל בטוח מצידם ייעלה והפסקות החשמל גם ייתגברו. להשקיע בשירות ללקוח זה לא בראש מעייניהם.

אני לא חושב שזה עובד כך. יצרנים פרטיים פשוט מכניסים עודף חשמל לרשת כללית, עדיין חברת חשמל אחראית על ההספקה.

מה שקרה אנ יודע בשכונה שלי שחברת חשמל שדרגה תשתיות. זה לקח כמה איטרציות וכמה הפסקות חשמל ארוכות.

וזה קשור מן הסתם כי המון אנשים עובדים מהבית. וגם לומדים מהבית.

@ronenperetz פתחת קריאת שרות? תפתח כל פעם שיש לך הבעיה. אל תעשה להם חיים קלים

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
אני לא חושב שזה עובד כך. יצרנים פרטיים פשוט מכניסים עודף חשמל לרשת כללית, עדיין חברת חשמל אחראית על ההספקה.
אז זהוא שלא נכון ,מורידים את ההספקה של חח"י לטובת הפרטיים וחח"י בסטנד ביי עם ייצור נמוך יותר בהרבה מהיכולת וזול יותר , לגיבוי כשהפרטיים בבעייה.
כל סיפור והסבר אחר בתיקשורת. הוא פופוליסטי ,לתירוץ וכיסוי הבעיות ,במעבר לעדיפות ליצרניים פרטיים ,שבהחלט יכולים להיות אמינים יותר ואיכותיים יותר רק שזה עולה יותר.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
אצלי ציוד מהרמות הגבוהות כולל כבילה יקרה על רמקולים ווילסון דאו/ קודוס ,מערכת שניה על רמקולים פרואק רספונס 3.8,הכל נשמע מעולה .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור