המערכת של נמר לוי (סטריאו)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר חוייה לראות ולשמוע. נראה שהמחשבה הושקעה בכל פרט ורכיב והגיעה עד המטבח :)
שאפו גדול. מחכה לבוא אליך בהקדם

הבית פתוח עבורך תמיד.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
שמעתי את המערכת כמה פעמיים והצהרתי שזה סט אפ שאפשר להירקב איתו בבית (לא לצאת), היום ההצהרה הזו לצערי מקבלת תוקף, נמר, תהנה מכל רגע ותשמור על הבריאות שלך ושל משפחתך, נתראה בזמנים טובים יותר.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
אחלה קריינות נמר. יאללה בסדר עברת מסך.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
נמר !
"כואב לראות את המערכת שלך"
ואחר כך לבוא הביתה ולשמוע את...
יופי של סרטון,
אהבתי.

דוד פלוג

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
היי נמר!
תשמע המערכת מדהימה!
אחת היפות שראיתי!
שתי שאלות:
1.לגבי הרמקולים ,מה גרם לך לבחור דווקא בחברת tidal?
לא שמעתי שמדברים הרבה על החברה הזאת.

2.איזה מגבר אוזניות אתה משתמש?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה דוד.

שמעתי המון רמקולים במהלך חיי. גם במחירים הללו. כששמעתי אותו בתערוכה השניה שלנו, 2010, ידעתי שזה מה שאני רוצה. שנית, לעניות דעתי הצנועה, טידל זה הבנטלי של הרמקולים. מדויק, מאוזן, עשוי טוב, רכיבים ברמה הכי גבוהה שיש והכי חשוב, נטרלי וטבעי.

מגבר האוזניות שלי הוא מגבר טרנזיסטורי של heed audio. נרכש מאייל פור ז"ל. מגבר מצוין.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
מקסים.
חשיבה על כל פרט מבלי להתפשר על אסטטיקה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,476
נקודות
113
יפה מאוד , הבית מדהים ! ההצגה נהדרת ! המערכת נראית פצצה , כל הכבוד !!!! (בואנה השתנית עם השנים , רגיל לפרא אדם , מה זה? )

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יפה מאוד , הבית מדהים ! ההצגה נהדרת ! המערכת נראית פצצה , כל הכבוד !!!! (בואנה השתנית עם השנים , רגיל לפרא אדם , מה זה? )

תודה.

האמת היא שאם לא הייתי קצת ״פרא״ הייתי נותר תקוע במקום. לא הייתי יכול לשרוד דקה ב״ביצה״ האודיופילית שרובה המוחלט מורכב מאנשים שהם ההיפך המוחלט ממני. ולפעמים, פראות מסויימת, היא יצר השרדותי חשוב. אתה יודע, הפראות שלך גם הביאה אותך למקום שאתה נמצא בו היום. הרי אם היית אדם ״רגיל״, מי היה שומע עלייך? ;)

אבל תראה, אנשים מתבגרים, במיוחד שמצטרפים עוד ילדים למירוץ החיים. ואז, אחוזי הפראות יורדים (כמו טסטסטרון).

royla

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
תודה רבה על השיתוף!

ruti

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
8
היי נמרצ'יק
בימי קורונה שהמפגש עם המערכת כלכך תכוף, מגיעים להכל וגם לפורומים השונים.
מאד נהניתי להצגת המערכת שלך אין ספק "שאפו ענק" !!! חלום ...אין מילים...
הדירה מהממת תתחדשו.
וחידשת לי גם בתחום הקולנוע.תודה על ההצגה הטובה שנתת.

איציק37

חבר אתר
מעורבות
39
נקודות
13
התרשמתי מאוד מהשילוב בין הרכיבים השונים. מערכת מרשימה מאוד. נהניתי מאוד גם מהקטע המוזיקלי. מה שיפה במיוחד במערכת הוא,בנוסף לאיכות הבלתי רגילה שלה,הפונקציונליות הגבוהה שלה, שמאפשרת ליהנות ממנה מכל מקום ישיבה בבית - לא רק בסלון אלא גם במרפסת ובחדר העבודה :שתוי:(ורד):בעד:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
460
נקודות
83
מערכת מדהימה וציוד מדהים ותוצאה מדהימה.
מה שיפה זה שבכל נקודה בחלל/במטבח/על הספה/עומד/יושב, לא משנה איפה ומה, ויש לך בית מדהים ומרשים, זה נשמע אותו הדבר בדיוק ללא טיפה של עיוותים או רשרושים או הבדלי ימין שמאל סטריאו, תשב, תעמוד, תתקרב לרמקול, תתרחק ממנו 4 מטר,הצליל יישאר זהה לחלוטין בכל נקודה שתהיה, הפוקוס זהה/המירכוז זהה/אויר בין הכלים זהה, בכל החלל ולהגיע לכזאת רמה, וזה מרשים ביותר !

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה לכולם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור