המערכת של גיא חורש (סטריאו)

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
לפותח השרשור הנפלא גיא,
ולשותפים האקטיבים,
שניצל, שלמה, אודי, גיא חורש,
יהודה וכרמי,
כמו גברים מאוהבים הלכודים
בקסמה של אשה מתעתעת ,
אינם מוכנים להיגמל ואינם רוצים להתעורר,
אפשר גם לקנא בהם,
הם מאושרים ,מסופקים בכל מצב ובכל מקרה,
כל אחד עם היצירה הקטנה והמופתית שלו,
תודה על החוויה והשיתוף

אני בהפסקה כבר כמעט שנה וכיף לי. נהנה נטו ממוסיקה ומתוצאה שאני מאוד אוהב!
להגיד לך שאשאר ככה לעד?? אין מצב כזה חחחחח
בא לי לשדרג את המגבר אבל אין כסף ואני בעיצומו של פתיחת עסק- בעתיד מאחל לעצמי לשפר את הסטאפ אבל כל זה לא לפני שאסדר לעצמי כמה דברים בחיים האישיים. זה הרבה יותר חשוב :שתוי:

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בא לי לשדרג את המגבר אבל אין כסף ואני בעיצומו של פתיחת עסק- בעתיד מאחל לעצמי לשפר את הסטאפ אבל כל זה לא לפני שאסדר לעצמי כמה דברים בחיים האישיים. זה הרבה יותר חשוב :שתוי:

שידרוג זה כיף אבל כובד המשקל ומרכז התחביב בעיני הוא האזנה למוזיקה, כפי שאתה עושה.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
יהודה, כרמי... המון תודה.
כיף לצפות בסרטונים.
בעיקר של מע' לעילא.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
חברים כל הכבוד על היוזמה ותודה על השיתופים המדהימים!
תענוג לראות את המערכות המושקעות והמתוקתקות של החברים פה.

שאלה קטנה, ידוע לכם המדיניות של יוטיוב לגבי השמעה של מוזיקה בסרטונים? הייתי בטוח שזה מנוגד לתקנון שלהם...
מנסיון שלי לסרטונים ברשת, רצוי לציין של מי המוסיקה , youtube נוהגת להוסיף פרסומת בהתחלה בעיקר עקב שימוש במוסיקה של משהו אחר, יש גם מקרים שהסרטון לא עובד אצל משתמשים בטלפון הסלולרי אבל עובד מהמחשב, אבל זה נדיר, קרה לי רק בסרטון אחד...
בשורה התחתונה, רק אם בעל זכויות היוצרים של המוסיקה מתלונן אז הם יכולים להסיר את פס הקול, או הסרטון,
זה משהו נדיר שכמעט לא קורה...

נערך לאחרונה ב:

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
מנסיון שלי לסרטונים ברשת, רצוי לציין של מי המוסיקה , youtube נוהגת להוסיף פרסומת בהתחלה בעיקר עקב שימוש במוסיקה של משהו אחר, יש גם מקרים שהסרטון לא עובד אצל משתמשים בטלפון הסלולרי אבל עובד מהמחשב, אבל זה נדיר, קרה לי רק בסרטון אחד...
בשורה התחתונה, רק אם בעל זכויות היוצרים של המוסיקה מתלונן אז הם יכולים להסיר את פס הקול, או הסרטון,
זה משהו נדיר שכמעט לא קורה...

לי זה כבר קרה פעמיים. עשיתי סרטון והוספתי לו שיר של גבע אלון, קיבלתי אזהרה והורדתי את השיר. המקרה היותר מרגיז היה, כשעשיתי סרטון השוואה בין הממיר של סלקום לאפליקציית האנדרואיד שלהם ונכנס לי קטע קצר של איזה תוכנית בוקר של קשת, אחרי כמה חודשים טובים הם חסמו לי את הסרטון ולא מצאתי שום דרך לפתור את זה חוץ מהעלאה מחדש עם טשטוש הקטע, מה שכמובן גרם לי לאבד את כל הצפיות בסרטון המקורי.
ככה שהשאלה שלי נבעה משני מקרים שכבר נכוותי.

דרך אגב, ציון שם הקטע בסרטון הוא אגדה אורבנית, צריך להשיג אישור של בעל הזכויות, אחרת הם יכולים לתבוע, ציון השם לא פוטר בשום דרך מקבלת אישור.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
לי זה כבר קרה פעמיים. עשיתי סרטון והוספתי לו שיר של גבע אלון, קיבלתי אזהרה והורדתי את השיר. המקרה היותר מרגיז היה, כשעשיתי סרטון השוואה בין הממיר של סלקום לאפליקציית האנדרואיד שלהם ונכנס לי קטע קצר של איזה תוכנית בוקר של קשת, אחרי כמה חודשים טובים הם חסמו לי את הסרטון ולא מצאתי שום דרך לפתור את זה חוץ מהעלאה מחדש עם טשטוש הקטע, מה שכמובן גרם לי לאבד את כל הצפיות בסרטון המקורי.
ככה שהשאלה שלי נבעה משני מקרים שכבר נכוותי.

דרך אגב, ציון שם הקטע בסרטון הוא אגדה אורבנית, צריך להשיג אישור של בעל הזכויות, אחרת הם יכולים לתבוע, ציון השם לא פוטר בשום דרך מקבלת אישור.
כדי להימנע מבעיות של זכויות יוצרים, רצוי להשתמש ברצועות ששייכות ל NCS.
רק לתת קרדיט כמו שהם מבקשים.
https://www.youtube.com/channel/UC_aEa8K-EOJ3D6gOs7HcyNg

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
כדי להימנע מבעיות של זכויות יוצרים, רצוי להשתמש ברצועות ששייכות ל NCS.
רק לתת קרדיט כמו שהם מבקשים.
https://www.youtube.com/channel/UC_aEa8K-EOJ3D6gOs7HcyNg

יש מספר אתרים של מוזיקה לא מוגנת, חלק גם לא מבקשים לתת קרדיט. אבל אם רוצים להשתמש במוזיקה מוכרת זה בעייתי.

gtr

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
מערכת פגז !
אישתו אופה עוגות משובחות,מומלץ.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
מערכת כיף של פיצוץ , :אצבע מורמת .

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
יפה מאד

תודה על השיתוף

יפה לראות ולעקוב אחרי השדרוגים בעיקר בשנה האחרונה

רק בריאות והמון שעות מוסיקה

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
28
לגיא פותח השרשור:
לא זוכר שראיתי התייחסות בסרטון - האם היו לך בעבר ( או שעדיין יש לך כיום ) בעיות עם החזרים מהקיר האחורי היות והספה שלך צמודה לקיר הנ"ל.
במידה והיו איך התגברת?
תודה

נערך לאחרונה ב:

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63

בהצלחה, יהודה היקר.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לגיא פותח השרשור:
לא זוכר שראיתי התייחסות בסרטון - האם היו לך בעבר ( או שעדיין יש לך כיום ) בעיות עם החזרים מהקיר האחורי היות והספה שלך צמודה לקיר הנ"ל.
במידה והיו איך התגברת?
תודה

יש מרווח בין הספה לקיר וביחד עם גב הספה יש כ 25-30 ס״מ בין הראש לקיר.
על הקיר האחורי תלוי ציור שמן ענקי, כפי שאמרתי בסרטון, התמזל מזלי והחדר אינו סובל מבעיות אקוסטיות מיוחדו, כנראה בשל ריהוט, שטיח, ווילון ותמונות הממלאים את החדר, כתוצאה מכך החדר חי אך ללא בעיות הדהוד או החזרים מיותרים, גם בווליום גבוה מאוד.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
תודה על השיתוף וההסברים.
מערכת נהדרת. (המוסיקה בסרטון פחות)
מאד אסתטי ונעים לעין.
תהנה ובריאות

נערך לאחרונה ב:

דוד פלוג

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
המערכת פשוט מדהימה!
הכי יפה מכל המערכות שראיתי פה בנתיים
יש לי כמה שאלות
1.לאחרונה קראתי על megico m2 מה ההבדלים בין זה לבין הרמקולים שלך?

2.האם הסטרימר דאק של קארי אודיו יכול לשמש גם כפרה?

3.האם זה נכון שmegico משתשמת בדריברים של חברת morel הישראלית?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לגבי 3.
התשובה היא כן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור