המערכת של אנטון קמינסקי -(סטריאו + קולנוע)

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
גם אני נענה לאתגר ומשתף אתכם במערכת הצנועה שלי (סטריאו וקולנוע ביתי):

מקווה שתיהנו.

phonics

אוהב את התחום
מעורבות
92
נקודות
28
מגניב לגמרי, תודה על השיתוף !
תהנה המון

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה על השיתוף וההסבר אנטון :בעד:

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
הסבר יפה,תודה על השיתוף.
מאחל לך הנאה ממוזיקה טובה :בעד:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מעולה אנטון!

אהבתי את ההצגה, ההגשה והאסתטיקה.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
יפה מאוד השילוב של קולנוע ביתי והאדיו דו ערוצי !

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
יופי של מערכת אנטון :שתוי:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אנטון
מסודר ונקי, יפה מאוד.
תודה על ההסבר. תהנה.

*הפטיפון בזמן ישיבה/צפייה לא מעט מסתיר את תחתית המסך ?

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
אנטון
מסודר ונקי, יפה מאוד.
תודה על ההסבר. תהנה.

*הפטיפון בזמן ישיבה/צפייה לא מעט מסתיר את תחתית המסך ?

תודה איתי, אכן הפטיפון מסתיר מעט, אבל הרבה פחות ממה שחשבתי. בתכני 21:9, אין בעיה כלל, בתכני 16:9 זה מסתיר איזה שני חצאי אות של הכתוביות, ממש לא נורא. מכיוון שהגובה הנוכחי של הטלוויזיה מאוד נח לצפייה, אני בהתלבטות לגבי האם להגביה או לא.
החלק היותר בעייתי הוא שהפטיפון מסתיר את עינית השלט של הטלוויזיה, זה רלוונטי רק להדלקה וכיבוי, שאר הפעולות לא צריכות את העינית. אז כרגע צריך להדליק מלמעלה או מהצד, נראה כמה זמן אישתי תסכים לחיות עם הירידה הזו בתנאים ;)

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
909
נקודות
113
ישר כוח אנטון על הסירטון הפוקל האלו מעולים :בעד:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
תודה איתי, אכן הפטיפון מסתיר מעט, אבל הרבה פחות ממה שחשבתי. בתכני 21:9, אין בעיה כלל, בתכני 16:9 זה מסתיר איזה שני חצאי אות של הכתוביות, ממש לא נורא. מכיוון שהגובה הנוכחי של הטלוויזיה מאוד נח לצפייה, אני בהתלבטות לגבי האם להגביה או לא.
החלק היותר בעייתי הוא שהפטיפון מסתיר את עינית השלט של הטלוויזיה, זה רלוונטי רק להדלקה וכיבוי, שאר הפעולות לא צריכות את העינית. אז כרגע צריך להדליק מלמעלה או מהצד, נראה כמה זמן אישתי תסכים לחיות עם הירידה הזו בתנאים ;)

אנטון
הייתי בוחר בהגבהה קלילה של המסך בכ 5 ס"מ
ונשאר עם האסטתיקה המוקפדת.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
תודה על השיתוף אנטון. נראה נקי ויפה.
מאחל לך הנאה מרובה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אנטון
יפה יפה.
מערכת קולנוע מחייבת סאבוופר..

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
איך זה שאין לך קדם? רק וליום דיגיטלי ?

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
איך זה שאין לך קדם? רק וליום דיגיטלי ?

מגבר הסטריאו שלי הוא משולב.
אם אתה מתייחס להערה שלי לגבי שליטה בווליום מהאפליקציה של הסטרימר, הכוונה הייתה שאני מכוון את העוצמה של המשולב לרמה יחסית גבוהה (הכי גבוה שאני שומע בדרך כלל, שזה לא כזה גבוה) ואז אם צריך פחות עוצמה, אני מוריד את העוצמה מהאפליקציה של הסטרימר. רק אם אני פתאום ארצה עוד יותר עוצמה אני אצטרך לפתוח את המזנון ולהגביר במגבר.

מקווה שהבנתי את השאלה והסברתי את עצמי.

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
צפיתי כאן הרבה סרטונים ולא הגבתי, כי פשוט לא היה לי שום דבר טוב להגיב מלבד להביע לעג לדברים ההזויים שראיתי, אבל אין זה נכון במקרה של המערכת שלך. ללא ספק המערכת הכי נורמלית ויעילה שראיתי כאן. ממש לא צריך מעבר לזה כדי להינות ממוסיקה וסרטים. גם לי יש ARIA 906 וגם 900C סנטר. אחלה רמקולים. אתה ממש לא צריך להחליף כבלים לרמקולים, זה לא ייתן לך כלום. כבל טוב מאמזון שהוא 99% נחושת ולפחות AWG12 עושה עבודה מעולה למרחקים של עד 6 מטר. אם רק הייתה לך הגברה CLASS D, זו הייתה מערכת מושלמת. לי יש רסיבר קולנוע ביתי אליו שדכתי קדם של NAD מדגם C658 שכולל HT BYPASS, סטרימר DAC , ומערכת כיול DIRAC LIVE וזוג מגברי CLASS D מסוג NC400 שהרכבתי לבד. אני אעלה סרטון בקרוב.

https://www.whathifi.com/reviews/nad-c-658

https://www.diyclassd.com/product/nc400-mono-kit-complete-kit/24

מציע שתקרא על ה C658. ההיתרון הבולט מלבד סטרימר BLUOS מעולה ואפשרות להוסיף לו 3 כניסות HDMI 4K ויציאה, זה מערכת ה DIRAC 2.2 הכוללת ניהול באסים לשני סאבים, ולכן אתה נהנה RC לא רק לסרטים עי הרסיבר, אלא גם למוסיקה. ה DIRAC ממש מחולל פלאים, בעיקר באיכות הבאס והדיוק של הבמה. מוזמן לקרוא ברשת.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
צפיתי כאן הרבה סרטונים ולא הגבתי, כי פשוט לא היה לי שום דבר טוב להגיב מלבד להביע לעג לדברים ההזויים שראיתי,

חסמתי אותך לזמן מוגבל. החזרתי אותך, וזה הפתיח של התגובה הראשונה שלך מאז שהחזרתי אותך?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור