המערכות של "ארמה אודיו" (יבואן)

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לא, כי בסלון אצלך ממש מרגישים מקופחים ;)
אחד הסטאפים שאני יותר סקרן להאזין לו.
עד כמה שאני יודע, יש לכם סטאפים מאוד דומים חוץ מהרמקולים...

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
אמיר
ממש אהבתי !
בין האנשים/יבואנים ההגונים והחברמנים שיש.

העסק/מגורים ממש שכונה, שתיים לידי
מתבייש לומר שטרם קפצתי לבקר.

מקווה שביום שאחרי...
אקפוץ!
יופי של מבחר וסאטאפים נהדרים.
את הציוד והשילובים מכיר אצל מכריי
ונשמעים נפלא.

הרבה הצלחה
חג שמח ובריאות, אמן :שתוי:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
עד כמה שאני יודע, יש לכם סטאפים מאוד דומים חוץ מהרמקולים...

מקורות שונים, רמקולים שונים וכמות מגברים שונה.... יש דברים משותפים ויש הבדלים ההופכים את העניין למסקרן.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
מרשים ביותר :בעד:
תמיד טענתי בפני חברים שאמיר יודע להשמיע מוזיקה (ורד)

נערך לאחרונה ב:

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
מערכת סטריאו מס 3 :

הפעם מערכת מאד מיוחדת הכוללת פטיפון פרמיום SME - 20/3A בגרסת Gold Anniversary Edition , שזה גרסא משופרת ביופי בלבד ( למי שאוהב את הזהב המשולב ) מהגרסא הרגילה עם זרוע הבכירה SME V . למעשה מדובר בפטיפון Suspention כאשר פלטת השלדה העליונה נתמכת עיי התחתונה עיי קפיצים , כאשר הראש הוא הוא הרפרנס הקבוע שלי VDH - Colibri .

המגבר הוא מגבר משולב MOON by Simaudio דגם 600I V2 מסדרת ה Evolution היוקרתית כאשר גרסת ה V2 החדשה היא שיפור ניכר מהדגם הקודם ( ממש החליפו שליש מגבר בפנים ) . וגם הפונו פה הוא 610LP מאותה הסדרה עם ספק החשמל 820S .

הרמקולים הנצילים הם DeVORE FIDELITY - Orangutan 0/96 כאשר ה 96 מסמלים את הנצילות הגבוהה ב db ולכן בהרבה מקרים רמקולים אלו עובדים יותר טוב לטעמי עם מגברי מנורות נמוכי הספק , אולם הם נשמעים מצויין גם עם מגברים טרנזיסיסטוריים איכותיים .

הארון הוא Bassocontinuo - Ghironda בגימור אפור דק במרכז שחור מט בצדדים , עם רזונטורים הפזורים מתחת לכל מדף ומגיע במגוון גימורים לבחירה . כל הכבילה היא של VDH .

התוצאה הכללית מצויינת ומאד מוסיקלית וכמובן זה עניין של טעם .

נערך לאחרונה ב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
מערכת סטריאו מס 3 :

הפעם מערכת מאד מיוחדת הכוללת פטיפון פרמיום SME - 20/3A בגרסת Gold Anniversary Edition , שזה גרסא משופרת ביופי בלבד ( למי שאוהב את הזהב המשולב ) מהגרסא הרגילה עם זרוע הבכירה SME V . למעשה מדובר בפטיפון Suspention כאשר פלטת השלדה העליונה נתמכת עיי התחתונה עיי קפיצים , כאשר הראש הוא הוא הרפרנס הקבוע שלי VDH - Colibri .

המגבר הוא מגבר משולב MOON by Simaudio דגם 600I V2 מסדרת ה Evolution היוקרתית כאשר גרסת ה V2 החדשה היא שיפור ניכר מהדגם הקודם ( ממש החליפו שליש מגבר בפנים ) . וגם הפונו פה הוא 610LP מאותה הסדרה עם ספק החשמל 820S .

הרמקולים הנצילים הם DeVORE FIDELITY - Orangutan 0/96 כאשר ה 96 מסמלים את הנצילות הגבוהה ב db ולכן בהרבה מקרים רמקולים אלו עובדים יותר טוב לטעמי עם מגברי מנורות נמוכי הספק , אולם הם נשמעים מצויין גם עם מגברים טרנזיסיסטוריים איכותיים .

הארון הוא Bassocontinuo - Ghironda בגימור אפור דק במרכז שחור מט בצדדים , עם רזונטורים הפזורים מתחת לכל מדף ומגיע במגוון גימורים לבחירה . כל הכבילה היא של VDH .

התוצאה הכללית מצויינת ומאד מוסיקלית וכמובן זה עניין של טעם .

אלוף אתה אמיר. פשוט כל הכבוד. הציוד פצצה וההשקעה שלך בסרטונים פשוט אומרת הכל.
כל הכבוד!!!

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
מה שגיא אמר.
אהבתי מאוד! בעיקר את מערכת מס'2.

וכמובן, תודה לאמיר על הצגת הסטים.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
אמיר, יש מערכת משולבת מופלטות? אני דפקתי עכשיו לכל השנה.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
מערכת סטריאו מס 4

המערכת הזו כוללת טרנספורט / דאק MOON Evolution 750D המשמש בסרטון כדאק , המחובר לסטרימר עצמאי
MOON - MiND 2 בשילוב מעולה עם מגבר מנורות Line Magnetic - LM 150 IA מבוסס מנורות KT 150 בהספק אדיר של 100w לערוץ , וזה הרבה כשמדברים על מגברי מנורות , ובמקרה דנן מעל ומעבר לרמקול
DeVORE FIDELITY - Gibbon 88 שיכול להסתפק בחצי מההספק ושיצא לא מזמן מייצור מהליין של החברה.
אגב ושוב אני משוחד בעניין , אולם לדעתי ולדעת כל מי שיצא לו לשמוע ה VFM של החברת מגברי מנורות הללו
הוא פשוט מצויין.
אל הסט הזה חוברו כבלי רמקולים VDH - Super Nova וכבלי חשמל של Furutech - flux והאינטרקונקטים הם
VDH - Mountain Hybrid , וארון סטריאו מודולרי Bassocontinuo - Ghironda .

אני כמובן תמיד משוחד , אבל אני אומר לכם שבמקרה הזה השילוב הזה פשוט יצא מעולה בכל הפרמטרים.

נערך לאחרונה ב:

danis

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
כלקוח קבוע של אמיר ארמה, יש לי רק מילה 1 לומר- האיש גאון!!
תמיד כל מה שאמר לי יצא בול, למרות שכמה פעמים התנגדתי ושילמתי על זה ביוקר.
השילובים שנעשים במעבדת ארמה, הם החיסון למחלה שלנו. הצליל החם, הדינמי והעמוק (ממש לפי הטעם שלי)
אני ממש מרוצה מהסטאפ שלי כרגע, וכל האזנה היא חוויה חדשה עבורי.
הרמקול שלי הוא דבור פידליטי, שאליו חיברתי מנורות עם דאק קנדי מפלצתי של מון. זה בדיוק הסאונד
שכל חיי חיפשתי, וזו גאווה אישית שהצלחתי להגיע לשם.
תודה אמיר

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
393
נקודות
83
שמעתי את השילוב של המגבר LM 150 IA עם ה Gibbon 88 בחדר אצל אחד מחברי הפורום והתוצאה פשוט מדהימה.

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
גם אתה משוחד אפי.... יש לך Devore + LM ;)

אבל אני לא :D
ומדובר בשילוב מעולה עם צליל “שובה לב״
ועם vfm מטורף
זוכר שגם עם הפטיפון הכי פשוט של mofi והגברה של moon זה היה ממש תענוג

ולבושתי פרט לכמה תקליטים בודדים לא קניתי מאמיר שום דבר...
אהההה והסרטונים שלו, ליגת האלופות :בעד:

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
מערכת מס 5 :

המערכת הזו כוללת מגבר MOON - ACE שהוא למעשה מגבר ALL IN ONE הכולל ממיר , פונו, סטרימר, ומגבר אזניות , עם wifi וגם בלוטוט , בקיצור הכל , ואליו מחוברים רמקולים הורן Unison Research - MAX 1 איטליה, שהם רמקולים מאד נצילים ולכן למרות 12״ וופר הם נשלטים נהדר ובקלות עיי המגבר , ולכל זה מחובר פטיפון Mofi - Ultradeck עם הראש Mofi - Mastertraker .
כבלי הרמקולים VDH - Comulus , ואינטרקונקט VDH - THE Rock , וארון Bassocontinuo - Ghironda .

לרמקולים הללו יש מתג אחורי שקשור לקרוסאוור ובו 2 מצבים , מנורות - טרנזיסטור.
סט נהדר עם דגש על הרמקולים המאד מיוחדים עם טוויטר הורן מאד שקוף ורזולטיבי עם המון אוויר , ובאס נמוך מאד.

נערך לאחרונה ב:

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
היי אמיר , מערכות מצוינות , אני ממש אוהב לראות ולשמוע ..

חוץ מזה , למה הGRAND-CALLAS עומד בצד , למה הוא בעונש :) ?

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
מערכת סטריאו מס 6 :

הפעם סט המורכב מסט של פרה + פאוור של MOON .
MOON 390 שזה למעשה חצי מערכת ALL IN ONE וכולל : קדם מגבר , ממיר דיגיטלי , סטרימר MiND 2 , פונו Mm/Mc ומגבר אזניות במכשיר אחד .
MOON 330A שזה מגבר הספק עם 125W לערוץ ב 8 אום.
ורמקולים OPERA - DIVA CALLAS מסדרת היוקרה של היצרן האיטלקי.
הכבלים לרמקולים הם VDH - THE CLOUD , האינטרקונקט VDH - ROCK , וכבלי החשמל של FURUTECH.
שילוב מצויין לטעמי סנרגטית - ושוב בפעם המליון אני כמובן משוחד.
אגב, אני חייב לציין שכל הסטים המודגמים בפוסט הזה קיימים פיזית בחנות להדגמה.

נערך לאחרונה ב:

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
בפוסט הזה מוצגים 2 מערכות סטריאו שונות במקביל כאשר כל ההרכבים השונים
נעים סביב הרמקולים DeVORE FIDELITY - Gibbon X

מערכת סטריאו מס 7 :

ההרכב הזה כולל מגבר משולב MOON - Evolution 600i v2 , פונו MOON Evolution 610LP , פטיפון
Acoustic Solid - Round Wood וכבלים של VDH .​

מערכת סטיראו מס 8 :

ההרכב הזה כולל מגבר מנורות Line Magnetic - LM 805 IA עם ממיר סטרימר הבכיר MOON Evolution 780D v2
כבלי רמקולים VDH - THE CLOUD Limited Edition , אינטרקונקט VDH - MC Silver MK III , וכבלי חשמל Furutech

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
כל הכבוד על ההשקעה!

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
ואו אמיר, כבוד עצום על ההשקעה :כל-הכבוד: ועל כך שזרמת עם האתגר של נמר (מה זה זרמת, המערכות זרמו כמו מים;)). המערכות נראות ונשמעות מדהים! תודה:בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור