סטרימר המלצות על סטרימר (דיי סגור על Xtreamer)

yuval

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קראתי את הביקורת באתר על המזרים מדיה הספציפי הזה ואני ממש מעוניין לקנות אותו גם מישום שהוא מתאים לצרכים הבסיסיים שלי שזה ניגון מכונן קשיח חיצוני וחיבור HDMI ל LCD וניגון בכל הפורמטיםם האפשריי.

רק יש לי מספר שאלות לפני שאני רוכש אותו:
1. לגבי המכס חשוב לי נורא לדעת אם משלמים מכס וכמה?
2. חיבור רשת בינו לבין המחשב הביתי- משמשע שאני אוכל להעביר קבצים מהמחשב ישירות ל Xtreamer (ולהפך) ואז ממנו לנגן אותם?

פשוט אני נורא רוצה לרכוש מזרים מדייה כי תמיד הייתי מדביק כתוביות על סרטים ולא הייתה לי בעייה באמצעות תוכנת PocketDivXEncoder_0.3.96 ... מאז שהתקנתי windows 7 פשוט התוכנה מדביקה לי את הכתוביות בג'יבריש אז אין לי דרך אחרת לראות את הכתוביות (משום מה ה dvd שלי קורא את הכתוביות בג'יבריש) ככה שכנראה זו הברירה היחידה

תודה מראש ואם יש הצעות אחרות אתם מוזמנים לכתוב

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
1. יוצא בערך 760-800 ש"ח כולל מכס.
2. בדיוק, תוכל גם לנגן מה- XTREAMER קבצים שנמצאים על המחשב (ללא הצורך בהעברה שלהם לתוך הסטרימר לפני)

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
אתה יכול לרכוש אותו בדיוטי פרי BUG ב150$ + 20$ לDUNGLE WIFI.
(לא תמיד יש - עקב ביקוש מטורף למוצר...).

adeeb

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
הזמנתי מ- BUG, הם התחילו לשווק אותו ב 749 ש"ח כולל את ההתקן האלחוטי! (באתר שלהם, הדיוטי יותר יקר)
חבל על המאמץ, יש לך גם אחריות ב- BUG.

yuval

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הזמנתי מ- BUG, הם התחילו לשווק אותו ב 749 ש"ח כולל את ההתקן האלחוטי! (באתר שלהם, הדיוטי יותר יקר)
חבל על המאמץ, יש לך גם אחריות ב- BUG.

בחנות עצמה הם מוכרים ב 750????

adeeb

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
הזמנתי מהאתר שלהם. (תודה HBS)
אני יקבל את זה במשלוח הקרוב (2-12).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור