המלצה : DEAD CAN DANCE,

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
מתוך אתר מומה :

"Dead Can Dance שהוקמה שבמקור באוסטרליה, פועלת מאז תחילת שנות ה-80 בלונדון. זוהי אחת הלהקות הבודדות ש"הלכה אחר ליבה" בלי התחשבות בשיקולים מסחריים ובז'אנרים המוסיקליים הידועים. המוסיקה שלהם מורכבת ועשירה כל כך שהיא יכולה להתאים לסגנונות שונים ומגוונים ולכן, בעצם, אינה שייכת לאף אחד מהם. דד קן דאנס מפורסמת בעיקר בזכות הצליל הימי-בניימי שלה, השואב ממוסיקה אירופאית עממית. הצליל המהפנט ומלא המיסתורין בשילוב הקול הצלול והעצמתי של ליסה ג'רארד וקולו העמוק והחם של ברנרד פרי"

ביו-טיוב :

1

2

3

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לעניות טעמי, כל מה שהם עשו הוא לפחות טוב, הרוב טוב מאוד וחלק לא קטן הן יצירות מופת. זאת ואף זאת: חלק מההקלטות גם הן בצד הגבוה של הסקלה. מי שאוהב "מוזיקת עולם" וסתם מוזיקה טובה שבחלקה מרגשת - לרכוש הכל (וכמה מאפשרים להשוויץ עם המערכת ו/או לבחון).

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אהבתי. תודה על ההמלצה.

נקנה כמה בקרוב.

שלמה

nirses

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
שמעתי ביוטיוב נדלקתי ומתחיל לקנות .
אין ספק - האיכות המוסיקלית שלהם גבוהה ביותר .

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
איזה יופי (Y)

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
..וחלק לא קטן הן יצירות מופת. זאת ואף זאת: חלק מההקלטות גם הן בצד הגבוה של הסקלה. מי שאוהב "מוזיקת עולם" וסתם מוזיקה טובה שבחלקה מרגשת - לרכוש הכל (וכמה מאפשרים להשוויץ עם המערכת ו/או לבחון).

מתוך הדיסקוגרפיה- עם מה היית/ם ממליץ להתחיל למי שלא כל כך "..אוהב מוזיקת עולם וסתם מוזיקה.." (הכוונה, שאני לא אבחר בה לשעות ההאזנה הממוקדות, אבל בפרוש יכול לתת לה להתנגן בכיף בזמן הספונג'ה).

אם יש שילוב של- "יצירת מופת", "מרגש" + סאונד "להשוויץ" בו, מה טוב.

תודה.

נערך לאחרונה ב:

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ירון

מה שאני עושה כשמדובר בלהקה או יוצר שלא הכרתי קודם אני קונה דבר ראשון את האוסף של המיטב - אם זה מוצא חן בעיניי אני ממשיך לדיסקוגרפיה מלאה.

זו כוונתי לגבי ה"מתים המרקדים" האלו - אהבתי את מהששמעתי וראיתי ביוטיוב ואמשיך באוסף.

שלמה

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא הרחקתי לניכר ומצאתי בארץ את זה:

http://www.musicaneto.com/disk_details.asp?disk_id=5331

שלמה

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא התאפקתי והורדתי כמה שירים של המתים המרקדים.....מה אומר ומה אגיד הוקסמתי..

רץ לקנות את הדיסקים...שוב תודה על ההמלצה שגילתה לי להקה נפלאה ובול לטעמי.

שלמה

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני רכשתי ממנו
72 ש"ח ואחרי 4 ימים זה היה אצלי בבית.

http://cgi.ebay.com/DEAD-CAN-DANCE-...ryZ307QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
והאם הוא אכן טוב ומיצג נאמנה את הלהקה ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור