הזכיר לי את נמר לוי

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
הי נמר , מקווה שתהנה , לפי מיטב הבנתי חלק מהשינוי של הדגם הקודם לדגם הנוכחי זה טוויטר יהלום גדול יותר , אם אני זוכר נכון הטייטר בדגם הקודם היה אחד אינץ , בדגם הזה הוא בקוטר 1.2 אינץ . יום הולדת שמח , נקווה לימים שקטים

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
הטוויטר בטידל תמיד היה 1.2 אינטש. תמיד.
בשנים קודמות היה דגמים עם טוויטר קרמי והיו עם יהלום אך לפני כמה שנים האופציה לטוויטר קרמי ירדה לחלוטין ומאז כל הדגמים מגיעים עם יהלום.
הדגם בסרטון הזה זה הקונטריבה דור 3 שיצא השנה. ההבדלים מול הדור 2 בעיקר קוסמטיים עם טיפה שינוי בנראות הגוף החיצוני. כל היי ר נותר כמעט זהה לרבות הטוויטר 1.2 יהלום.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
בשנים קודמות היה דגמים עם טוויטר קרמי והיו עם יהלום
הי גיא
אני נתקל לא פעם בתיאור טוויטר יהלום,
אם תוכל להסביר בקצרה למה הכוונה ואיך הוא משולב ברמקול ,
תודה

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
החדר שלהם במינכן האחרון, היה הטוב ביותר לטעמי (חוץ מאיזה רמקול סיני שופרי ענק עם מערכת של מיליון חלקים שהיה יוצה דופן), הטידל פשוט רמקול מטורף!

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
הי גיא
אני נתקל לא פעם בתיאור טוויטר יהלום,
אם תוכל להסביר בקצרה למה הכוונה ואיך הוא משולב ברמקול ,
תודה
מדובר בטוויטר עם ממברנה מיהלום שחור. זה יהלום שמייצרים במעבדה. מה שנקרא יהלום תעשייתי. ליהלום יש יכולות אחרות, טובות הרבה יותר ממקבילו הקרמי. גם עולה בהתאם אבל זה כבר דיון אחר.

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
מדובר בטוויטר עם ממברנה מיהלום שחור. זה יהלום שמייצרים במעבדה. מה שנקרא יהלום תעשייתי. ליהלום יש יכולות אחרות, טובות הרבה יותר ממקבילו הקרמי. גם עולה בהתאם אבל זה כבר דיון אחר.

לפי מיטב הבנתי גם לוקח הרבה זמן לייצר טויטר כזה

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
הטוויטר בטידל תמיד היה 1.2 אינטש. תמיד

תודה על ההערה ... בטח רק בשביל הטויטר צריך לשדוד בנק... יש להם רמקול שגם הטויטר מיהלום , וגם האלמנט שמתחתיו [ נגיד המיד ] עשוי מיהלום ... אשכרה טירוף ... היבואן שלהם בארץ טען שהרמקול שגם המיד מיהלום הולך חזק אצל לקוחות עשירים במיוחד במזרח ... נראה לי שעוד כמה שנים הם גם יצליחו לייצר רמקול עם אלמנט של באס מיהלום ... מירוץ החימש לא נגמר וטוב שכך , השאלה אם יהיה לנו מספיק בנקים לשדוד....

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה על הפוסט. היום במקרה שמעתי את זה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור