ההיי-אנד של העולם הדנטלי

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/oral-b-io-9

avile7

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
החלק החשוב ביותר זה ראש המברשת,לאורל בי יש מברשות ייעודיות לכל מטרה.
כל השאר הם מותרות שלא תורמות במאומה לניקוי,ומרוקנות את הכיס .
לאורל בי שיש לי כל חצי דקה נוצרת הפסקה במהירות הסיבוב בכדי לעבור לאזור אחר בפה,
סתם מעצבן ולא תורם כלום.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
הי אבי,
ההפסקה כל חצי דקה נועדה להזכיר לך כמה זמן חלף מאז תחילת ההפעלה. שים לב שאחרי 4 חצאי דקות, ההפסקה ארוכה מעט יותר, כדי שתדע שחלפו 2 דקות. גם לציחצוח יתר עלולות להיות השלכות.
גם אני לא הבנתי כשהשתמשתי ב- N2500 שלהם את הסיבה להפסקה כל חצי דקה , אבל בנוכחית יש גם צג שמציג את הסיבה לכך.
אני מוצא את החלוקה לארבע רבעים נוחה, מכיוון שהיא מחלקת את הציחצוח ל-4 חלקים, ומזכירה לעבור לאזור הבא בתור.
אגב, באיזה מברשות ייעודיות אחרות אתה משתמש?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
יש לבן שלי כזו , אני משתמש ברגילה של PARO S 43' , רק רציתי לציין שלוקח 5 דקות לצחצח שינים וגם אז צריך ללמוד מהרופא או מהשיננית איך

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
יש לבן שלי כזו , אני משתמש ברגילה של PARO S 43' , רק רציתי לציין שלוקח 5 דקות לצחצח שינים וגם אז צריך ללמוד מהרופא או מהשיננית איך
לקבל אישור מהמאסטר! של השיניים לא של הסטריאו (-:
גם אני משתמש ב PARO S43 ובחרתי בה באותה הטרחנות שאני בוחר סטריאו, המברשת הכי טובה ולא פוגענית, משלב איתה לסירוגין את משחת השיניים הבסיסית ללא פלואוריד של PARO ומשחה בסיסית של אקווהפרש אבל חייב לומר שמוכרחים גם טכניקת צחצוח טובה כי אחרת זה לא שווה.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
הי,
כבודן של מברשות השיניים הידניות במקומן מונח, אבל מכיוון שהתנועה ידנית איטית יותר, כדי להגיע עימן לתוצאות זהות, יש צורך בציחצוח לזמן רב מזה של חשמלית.

בנוסף, חלק מאלו שיצחצחו בפעם הראשונה במברשת חשמלית, עלולים לזהות דימום בחניכיים, מה שמלמד על איזור שפוספס עד כה במברשת הידנית.
בקיצור, לא הכל ורוד :)

avile7

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
תמיר,
איני זוכר איזה דגם יש לי,
משתמש בראש מברשת הרגילה.
יש להם מברשת לאבנית,לחניכיים רגישות ועוד.
ההפסקות אינן תורמות בכלום,הרי אתה הוא זה שמכיר את גופך ויודע כמה זמן יש לצחצח,
בכדי להגיע לרמת נקיון רצויה.
ראש המברשת בשילוב עם קיסמי מברשת לניקוי עמוק,ומי פה,
ייתנו תוצאה מעולה.
צג אלקטרוני ושאר הגימיקים אינם תורמים בכלום.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור