הבהלה לזהב רמקולי Perlisten S7T

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום לכולם.

בתקופה האחרונה אנו נחשפים יותר למותג האמריקאי המרהיב מבית PERLISTEN על מגוון מוצריו. מרמקולי ריצפה, ומדף, שלצידם מבחר סאבוופרים נפלאים.
המותג המרשים הזה יצר הייפ עצום סביב רמקול הדגל שמציגה החברה מדגם s7t , ברחבי העולם וגם בישראל, יש הטוענים שמדובר ברמקול המתמודד בגאון מול רמקולים היקרים ממנו משמעותית, מה שעורר את סקרנותי לגבם.
כפי שאתם מכירים אותי כשאני מסוקרן ממוצר דיי ייחודי ומענין, הוא נוחת אצלי בסלון ומקבל את מלוא תשומת הלב.

ה-S7T נחתו בשלום והציפיות לקראת פתיחת המארז די מרגשות.
מדובר ברמקול גבוהה יחסית 128 ס"מ בעל קווים ישרים, מלבני, המגיע ברמת גימור שחור מבריק הבנוי מ-HDF דחוס יותר משמעותית מ- MDF. יפיוף אמיתי.
ה-S7T בנוי בתצורת רמקולי diapolito בחזית הרמקול פגשתי 4 יחידות וופרים בקוטר 7 אינצ' (כך לפי הצהרת היצרן) הזהות בגודלן. שבמרכז הרמקול בין יחידות הוופרים פגשתי את הדובדבן שבקצפת יחידת טוויטר סופר ייחודית פרי פיתוח החברה בצורת טריפל.

איך זה נשמע?
לא אכביר במילים.
לטעמי מדובר ברמקול סופר מהיר מפורט ומדוייק בעל אופי דיי ייחודי שיתאים כמעט לכל חלל האזנה, היכולת הפנסטסית של הרמקול הזה גורמת לו לנגן כל מה שהאכלתי אותו במבחר סגנונות. ג'אז, רוק, פופ, מטאל, אלקטרוני. אם תשאלו אותי מה חסר בו. לטעמי מעט באס, כדי להפוף אותו לפנומנלי.
הוא אינו קשה להנעה למרות שמדובר ברמקול בעל עקבה של 4 אום, האינטגרה שלי הניע וניער אותם בקלות בלי מאמץ מיותר.
איכות הבניה של הרמקול הזה היא מהמצוינות שיש. הוא בעל מראה מרשים ביותר, בנוי כמו טנק, צבוע היטב, עם תשומת לב לפרטי פרטים.

לסיום.
איך אפשר בלי מקבץ תמונות במבחר זוויות.

ברצוני להודות ליבואן
Cinemart לדן ורונן.

20220121_160556.jpg
20220121_160625.jpg
20220121_160616.jpg
20220121_160723.jpg
20220121_160712.jpg

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
האם יש דרך לחסום את כל ההודעות שבהם נמצאת המילה PERL.... ?

שיווק אגרסיבי שאותי הביא למצב של דחיה ולא של סקרנות..אבל אולי זה רק אני.

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
הרמקול ניראה מאוד מרשים תתחדש ושתהנה מהם איציק
לא רכשתי אותם.

Audioaudio

חבר אתר
מעורבות
7
נקודות
8
בהלה לזהב?
כבר חשבתי שמחולקים בחינם

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
איציק הייקר נהנתי לקרוא את הסקירה הקצרה אבל יפה מאוד וגם הרמקולים
ניראים סוף הדרך וגם התמונות יצאו פיצוץ אז ישר כוח אציק

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
נראה מעולה.
מזכיר את הסיפור של המיסטראל זאגים ז"ל שאגב נשמעים סוף דגם 500 שהיו לי ...

בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

hipoo

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
מה המחיר של הצעצוע הזה?

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
נראה מעולה.
מזכיר את הסיפור של המיסטראל זאגים ז"ל שאגב נשמעים סוף דגם 500 שהיו לי ...

בהצלחה.
סיפור אחר לדעתי, שמעתי את הפרלסטין s7t , לא מורצים ובתנאים לא הכי טובים והתרשמתי מהאיזון שלהם והrefiment ( מלוטשות? )
אשמח לשמוע אותם בהמשך בתנאים יותר טובים מבחינת הגברה מקור וחדר.
המיסטרל היו סוג,של קוריוז לדעתי, הדמיון ל b&w היה בולט מידי וגם אם נתנו סאונד מעניין ובשרני בהתחלה , היה קשה למצוא להם חלל שיתאים לגודלם - מעבר לעובדה שהייתה תחושה של השפרצת מוסיקה ולא ניגון מוסיקה. השליטה בבס הייתה אתגר לטעמי. נראה היה מוצר לא גמור.
הגימור של הפרלים מהוקצע מאוד ומשדר איכות סולידית עם הייטקיות וקידמה. הסאג בפיאנו בלק פשטני. מאמין שהפרלים כאן כדי להישאר ולאסוף חובבים. בנוסף נראה שמאחורי הפרלסטין יש יבואן שמאוד מאמין במוצר מעבר ל" להביא" מכולה ולעשות מכה....

גילוי נאות: מהכרות עיסקית קצרה ואיכותית ( אולי שיתוף פעולה עתידי עם האומנות שלי) מחבב מאוד את היבואנים של פרלסטין, ואין בבעלותי שום מוצר שלהם.

נערך לאחרונה ב:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
סיפור אחר לדעתי, שמעתי את הפרלסטין 7 , לא מורצים ובתנאים לא הכי טובים והתרשמתי מהאיזון שלהם והrefiment ( מלוטשות? )
אשמח לשמוע אותם בהמשך בתנאים יותר טובים מבחינת הגברה מקור וחדר.
המיסטרל היו סוג,של קוריוז לדעתי, הדמיון ל b&w היה בולט מידי וגם אם נתנו סאונד מעניין ובשרני בהתחלה , היה קשה למצוא להם חלל שיתאים לגודלם - מעבר לעובדה שהייתה תחושה של השפרצת מוסיקה ולא ניגון מוסיקה. השליטה בבס הייתה אתגר לטעמי. נראה היה מוצר לא גמור.
הגימור של הפרלים מהוקצע מאוד ומשדר איכות סולידית עם הייטקיות וקידמה. הסאג בפיאנו בלק פשטני. מאמין שהפרלים כאן כדי להישאר ולאסוף חובבים. בנוסף נראה שמאחורי הפרלסטין יש יבואן שמאוד מאמין במוצר מעבר ל" להביא" מכולה ולעשות מכה....

גילוי נאות: מהכרות עיסקית קצרה ואיכותית ( אולי שיתוף פעולה עתידי עם האומנות שלי) מחבב מאוד את היבואנים של פרלסטין, ואין בבעלותי שום מוצר שלהם.
תודה על הפירגון יקירי ושמחים שאהבת - למרות שמדובר ברמקול רצפתי קטן יחסית (פיזית) ומסדרת R ,לא סדרת S - דגם ברבע מחיר מאלו שאיציק בדק ועוד בחלל ריק במצב בנייה. הגמישות האקוסטית שלהם - לא מפסיקה להפתיע.
נזמין את כולם בקרוב.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
תתחדש ותהנה יה איציק!

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
תודה על הפירגון יקירי ושמחים שאהבת - למרות שמדובר ברמקול רצפתי קטן יחסית (פיזית) ומסדרת R ,לא סדרת S - דגם ברבע מחיר מאלו שאיציק בדק ועוד בחלל ריק במצב בנייה. הגמישות האקוסטית שלהם - לא מפסיקה להפתיע.
נזמין את כולם בקרוב.
רק לא " יקירי".... רק לא המילה הזאת... :D:אצבע מורמת

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
רק לא " יקירי".... רק לא המילה הזאת... :D:אצבע מורמת
:D:D:D:D -קיבלתי חחחחחחח

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מיסטרל היו סוג,של קוריוז לדעתי, הדמיון ל b&w היה בולט מידי וגם אם נתנו סאונד מעניין ובשרני בהתחלה , היה קשה למצוא להם חלל שיתאים לגודלם - מעבר לעובדה שהייתה תחושה של השפרצת מוסיקה ולא ניגון מוסיקה. השליטה בבס הייתה אתגר לטעמי. נראה היה מוצר לא גמור.

לא קוריוז, אתה ממש צודק. המיסטראל היו חיקוי סיני זול של b&w שהיו נשמעים כמו רמקולים וסאב זולים לרכב. זה אולי אחד מהרמקולים היותר מביכים ששמעתי בחיי. הבס שלו היה מפוזר, המיד חסר, התחום הגבוה רזה ואנמי. בקיצור, דראעק.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יפה איציק. זה רמקול אדיר עם יכולות מנומינליות.

מה הביא אותך לשמוע אותם בבית ואיפה המקינטוש?

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
לא קוריוז, אתה ממש צודק. המיסטראל היו חיקוי סיני זול של b&w שהיו נשמעים כמו רמקולים וסאב זולים לרכב. זה אולי אחד מהרמקולים היותר מביכים ששמעתי בחיי. הבס שלו היה מפוזר, המיד חסר, התחום הגבוה רזה ואנמי. בקיצור, דראעק.
לא יודע אם להשתמש בכאלה מילים...סך הכל יש כאלו כאן שיש להם את הרמקול ואין עניין לפגוע בהם מי שאוהב שיאהב ( בהערת אגב חושב שחובה להביע דיעה, כמו ששווה לשקול מילים כשמדברים על מותגים שונים, חבל לפגוע ביבואנים ולקוחות). פרלסטין זה סיפור שונה לגמרי... וזו הייתה כוונת ההבהרה שראיתי לנכון לציין.העובדה ששניהם מיוצרים בסין רלבנטית כמו העובדה שדני דה ויטו וארנולד שוורצנגר יצאו מאותה אימא בסרט "תאומים"....

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
לא קוריוז, אתה ממש צודק. המיסטראל היו חיקוי סיני זול של b&w שהיו נשמעים כמו רמקולים וסאב זולים לרכב. זה אולי אחד מהרמקולים היותר מביכים ששמעתי בחיי. הבס שלו היה מפוזר, המיד חסר, התחום הגבוה רזה ואנמי. בקיצור,
בזמנו כולם ריממו ופיארו ושיבחו והיום פתאום שינוי באופנה או שמה ב טרנד ... קיצר כולם עבדו עלינו בעיניים זה מה שאתה טוען..

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
בזמנו כולם ריממו ופיארו ושיבחו והיום פתאום שינוי באופנה או שמה ב טרנד ... קיצר כולם עבדו עלינו בעיניים זה מה שאתה טוען..
לא זוכר שאי פעם מישהו רימם ושיבח. מהיום הראשון זה היה מותג סיני זול ורמת החיקוי ל-b&w הייתה פשוט פתטית.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני מחכה 5 חודשים שיזמינו אותי לאולם התצוגה בנתניה, לרמקולים מאוד מסקרנים מבחינתי :מלאך:...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור