האם iPhone השפיע עליכם ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בהמשך לסקירה של הראל

האם יצא לכם לראות את המכשיר ?
האם הקונספט שלו מדבר עליכם ?
לצערי, אצבעותי עדיין לא רפרפו על צג המכשיר (שזה אומר שלא נתקלתי בו עדיין...), אבל הקונספט של שליטה משוכללת בעזרת אצבעות, ללא כפתורים, מצא חן בעיני.
בנוסף, על סמך ניסיון עם ממשקי Apple אחרים, הרושם הוא שחווית השימוש אמרוה להיות צבעונית ומהנה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
גם לי לא יצא לראות את המכשיר באמת (רק דרך הרשת) בטח לא לשחק איתו :(
אני קורא הרבה ביקורות על המכשיר (בארץ ובחו"ל) חלק מדברים על כך שהמכשיר מגיע רק עם תכונות בסיסיות, אחרות מדברות על באגים שיש במכשיר וגם ביקורות על דרך השיווק של אפל.

אני חושב שהרבה מפספסים כאן נקודה מאוד חשובה - זה המכשיר היחיד שאני מכיר שתוכנן עם חשיבה על נוחות שימוש של התשתמש בשנים האחרונות. כך שבעוד מחברות אחרות מתכננתות מכשירים עם יכולת כזאת או אחרת הן כבר מזמן לא חושבות על נוחות השימוש. כמה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו מנסים למצוא איך מפעילים אפשרות זו או אחרת במכשיר חדש זה או אחר.

אני לא אומר שהמכשיר הזה מושלם או מוצלח יותר (כאמור לא יצא כלל לבדוק אותו), אבל צורת החשיבה בפיתוח שלו זה שינוי כיוון מבורך מבחינתי.

אני מקווה שחברות גדולות בתחום יפנימו את כיוון החשיבה הזה וכך שנוכל לראות את שינוי החשיבה הזה גם במכשירים אחרים בשוק.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור