האם סטרימר משנה את הרגלי ההאזנה?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
עד לאחרונה, כשרציתי להאזין למוסיקה, הייתי מניח תקליט או תקליטור ומאזין להם.
מאז שאני מאזין למוסיקה דרך הרשת, הרגלי ההאזנה שלי תופסים כיוון שונה:
1. קורה שתוך כדי האזנה אני נזכר בשיר או יוצרים ומייד ״קופץ״ אליהם.
2. אני מאזין לתקליט בסטרימר וכשהתקליט מסתיים, הסטרימר ממשיך להשמיע לי קטעים שונים שהוא חושב שאני אוהב. ספוטיפיי עושה עבודה מדהימה - משמיעים לי קטעים שאת כולם אני נהנה לשמוע.
הסטרימר בעצם גורם לי להתנתק מהקטע של תקליט ובמקום להאזין הרבה או למוסיקה אקראית שהסטרימר מגיש לי או לקפוץ מיוצר ליוצר לפי מה שקופץ לי בראש.

גם עליכם עובר תהליך כזה?

אריה

נערך לאחרונה ב:

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
אתה מיטיב לתאר את מה שקורה בשמיעה בסטרימינג.
אני מרגיש כאילו פיתחתי הפרעת קשב וריכוז מוזיקלית.
קצת מבאס אבל מכיר ים דברים חדשים.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
אני משתדל להתייחס לסטרימינג כמו למדיה פיזית.
אוהב לשמוע אלבומים שלמים וכך גם כשאני מזרים.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
סטרימינג פתח ים אפשרויות להזין לתכנים שלא ידענו אליהם (לרוב אני מאמין) וגם כן בלטי אפשרי לרכוש את כול התכנים כי האם אין סופיים ויעלו הון:)
וגם אני אוהב להחזיק בידיים את העתיפה ובכלל לטעמי השמעה לסי די (אין לי אנלוג) זו העדפה כי לטעמי זה נשמע יותר טוב (עדיין). אך כן סטרימינג עוזר לי לבחור בתכנים חדשים ואם אני מתחבר לזה חזק - אני רוכש דיסק.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
במילה אחת, כן.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
בעיה קלאסית של התקדמות הטכנולוגיה. הפרעות קשב וריכוז. אבל אתה אדם משכיל, מבוגר ואחראי, אריה. לפיכך אתה יכול להיות שלם עם ההחלטות שלך, וגם להחליט מה שאתה רוצה :).

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
הבעיה (הטכנולוגית) התחילה לפני עידן הסטרימינג עוד בשנות השמונים כשהומצא נגן התקליטורים שבו היתה פונקציית ה'סקיפ' לקפוץ במדויק לקטע הבא בלחיצה על השלט.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
ברוך הבא למאה ה 21...
המאה של הפרעות הקשב וריכוז של 4 שניות.
אבל מי מתלונן.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
בהחלט כן, ולטובה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
איזה סטרימר יש לך שמנגן תקליטים?
נראה לי פתרון אידיאלי לדילמה בין דיגיטל ואנלוג.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
למרות הדיגיטל אני מוצא את עצמי מאזין לאלבומים שלמים, בהאזנה ראשונה ושניה לאלבום אני שומע אותו מתחילתו ועד סופו ולא מדלג או קופץ אח״כ זה כבר יותר נזיל. כשמגיעים חברים זה לגמרי אחרת, מדברים וקופצים רעיונות...

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
גם אני מאזין תמיד לאלבומים שלמים, אם אהבתי סביר להניח שיהיו על הדיסק בסטרימר (רצוי ב high res באם קיים) וכגיבוי בשרת ביתי וכגיבוי נוסף בענן...

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
גיליתי ככ הרבה מוזיקה חדשה בזכות זה שאין בכלל מה להשוות. ממש לאחרונה אני נורא נהנה מאלבומי אווירה ואמבייאנט כך שאין שום סיבה לדלג טראקים. שומע אלבום שלם וכשהוא נגמר מכיר טראקים אחרים וכך הלאה פרפטום מובילה.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אצלי סטרימר לא שינה הרגלי האזנה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
גם אני מאזין תמיד לאלבומים שלמים, אם אהבתי סביר להניח שיהיו על הדיסק בסטרימר (רצוי ב high res באם קיים) וכגיבוי בשרת ביתי וכגיבוי נוסף בענן...
על ההארד דיסק נשמע הרבה יותר טוב מכל שירותי הסטרימינג, אני עושה בדיוק אותו דבר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אצלי סטרימר לא שינה הרגלי האזנה.

יש לך Spotify, שלמה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני לא יכול שלא להסכים אם אריה.
עד היום, גם כשהקשתי אצל חברים ששומעים דרך סטרימר, לא הצלחתי לשמוע שיר אחד שלם מבלי שאבקש ״אל תיגע, תן להקשיב״.

חברים עם אנלוג או אפילו דיסקים, שומעים אולי פחות קטעי מוסיקה, אבל יותר שומעים יותר מוסיקה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אני לא יכול שלא להסכים אם אריה.
עד היום, גם כשהקשתי אצל חברים ששומעים דרך סטרימר, לא הצלחתי לשמוע שיר אחד שלם מבלי שאבקש ״אל תיגע, תן להקשיב״.

חברים עם אנלוג או אפילו דיסקים, שומעים אולי פחות קטעי מוסיקה, אבל יותר שומעים יותר מוסיקה.
אני מניח שאנשים שמארחים אותך מנסים להרשים אותך וכתוצאה מכך הם קופצים מקטע לקטע, זה לא מעיד על הרגלי ההאזנה שלהם כאשר הם לבד...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור