האם לעשירים בלבד..?

• פותח הנושא zs
  • פורסם בתאריך

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
20200311_171659.jpg

הייתי חייב להעלות.הסדרה "המגן האחרון " נייטפליקס.(שטויות של סדרה רק בבידוד הולך הכל
כנראה הסטריאו האיכותי רק לעשירים בלבד...

תמונות מצורפות

• 20200311_171659.jpg
    20200311_171659.jpg
    KB 272.3 · צפיות: 281

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
צפה בקובץ המצורף 48082

הייתי חייב להעלות.הסדרה "המגן האחרון " נייטפליקס.(שטויות של סדרה רק בבידוד הולך הכל
כנראה הסטריאו האיכותי רק לעשירים בלבד...

ניתן להגיע לסטריאו איכותי גם ב 20k אנחנו פשוט מחורפנים על התחביב ולכן מוציאים הרבה יותר.
מי שנהג באסטון מרטין או בנטלי מסתכל ברחמים על נהג של מרצדס/ב.מ.וו/אודי
הכל יחסי.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יש לי תחושה שלמקינטוש כמו לאפל, קוקה קולה, אאודי ועוד,יש חוזה עם חברות סרטים להראות את המוצרים שלהן בסרטים.
את מקינטוש ראיתי כבר בכמה סרטים

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ניתן להגיע לסטריאו איכותי גם ב 20k אנחנו פשוט מחורפנים על התחביב ולכן מוציאים הרבה יותר.
מי שנהג באסטון מרטין או בנטלי מסתכל ברחמים על נהג של מרצדס/ב.מ.וו/אודי
הכל יחסי.
חזרתי לפני כמה ימים משוויץ.באחד הימים ראשון שלהם היתה שמש נהדרת.
כל הפרארי למבורגיני יצאו מהחורים שלהם...נעמדה לידי בנטלי שחורה מבריקה...אין מה לעשות רכב של מלכים ונסיכים...

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
רגע שלמה, אז אתה עכשיו בשבועיים בידוד?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה הזמן לשמוע מוסיקה אח יקר.

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
איזה סיבה יש לצאת עכשיו מהארץ?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

הטיסות ובתי המלון זולים .... אבל תכלס, מיותר לטוס עכשיו, בייחוד כאשר טיסות ושדות תעופה הם מוקדים פוטנציאלים להידבקות.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לוני אני יצאתי ב 26/2 כששוויץ לא היתה מדווחת כלל.חזרתי ב 3/3 וההנחיה הגיע רק ב 4/3

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
לוני אני יצאתי ב 26/2 כששוויץ לא היתה מדווחת כלל.חזרתי ב 3/3 וההנחיה הגיע רק ב 4/3

באסה
במקומך הייתי מזמין דלי צבע וצובע את הבית בשביל לא חהשתעמם :)
המון בריאות!!!

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
הטיסות ובתי המלון זולים .... אבל תכלס, מיותר לטוס עכשיו, בייחוד כאשר טיסות ושדות תעופה הם מוקדים פוטנציאלים להידבקות.

חוץ מהבורסות ו eb מרגיש שאף אחד אינו מתרגש מהקורונה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

יש ענפים שלמים שמרגישים את ״הריגוש״ כתוצאה מהתפשטות המחלה.

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
התכוונתי לאנשים ברחוב
לא חברות....

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
ראה מה הולך האיטליה....

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אלפי עובדים כבר בחל"ת - כל משרדי הנסיעות מושבתים, רק הם למעלה מ 2000 או 3000 עובדים, שנותרו ללא משכורת. אל-על כבר פיטרה 1000 וזו רק ההתחלה כי הם כמעט באפס הכנסות, היום או מחר בטח נשמע על פיטורים בארקיע וישראייר ( שהפסיקו לטוס). מלון ישרוטל תל אביב הודיע על סגירה - סנונית ראשונה.
ענף התיירות והתעופה הראשון לחטוף וזה אומר אלפים שמפסיקים לקבל שכר והולכים ללשכת התעסוקה.
מי הבאים בתור? אין טיסות אז אין כנסים, תערוכות, ופגישות עבודה = אין מכירות והתקשרויות בינ"ל, שזה החמצן של המשק הישראלי. ההיי טק וענפי הייצוא ייתקעו בקרוב כי אין כמעט פעילות בינ"ל.
מקומות עבודה עם הרבה open space יצטרכו בקרוב לשלוח עובדים הבייתה.
כשההידבקות היא אקספוננציאלית, אין דרך להמנע ממנה, למעט מניעת מגע וקרבה בין אנשים. זה אומר שינוי סדרי חיים והתנהלות שהפכה לטבעית לכולנו. מוסדות חינוך, בסיסי צבא, מקומות עבודה, קניות, בילויים, ספורט, תרבות - כל אלה חלק טבעי מהחיים שלנו ויצטרכו להשתנות על מנת לעצור את ההתפשטות. הליכה לסופר היא כבר לא מעשה טבעי, אלא התנהלות מחושבת.
השיא עוד לפננו.
מי שחושב שכל זה לא ישפיע על הכלכלה העולמית והישראלית, ועל ההכנסה של כל אחד מאיתנו, חי בסרט.
אז לא צריך להיכנס להסטריה, אבל כן חייבים להבין שכרגע התרופה היחידה היא מניעה, שניתן להשיג רק במשמעת עצמית גבוהה ושיתוף פעולה של כל אחד. משמעת עצמית גבוהה מאוד משמעותה בידוד כשצריך, המנעות מהתכנסויות גדולות, הגיינה אישית. העולם המערבי המפונק מתקשה בזה, ארה"ב להערכתי על סף קטסטרופה, הם התעוררו מאוחר מידי, כמו האיטלקים. ספרד הולכת להיות הקורבן הבא. צריך ללמוד מדרום קוריאה וטייוואן, שם מצליחים בינתיים לשלוט יחסית בהתפשטות הנגיף.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור