האם יש לשים לב להתרשמות של חברים בקשר למערכת הפרטית ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
זה לא קשור אלי , אבל שאתה רואה אנשים מנסים להקטין אנשים אחרים רק בגלל דעתם -זה מאוד ברור . אני למשל לא אכתוב על מישהו שהוא מסכן מכוער וצריך שירותי ליווי ודמיות מפוקפקות בפייסבוק רק בגלל שקילל אותי ובטח לא אכתוב שהוא טיפש - זה עלול להעליב
מה שקשור אליך זה שהרוב המוחלט של ההודעות שלך עוסק באנשים ולא באודיו. זה לא הפורום המתאים.
אף אחד לא צריך ממך ביקורות וחינוך וציונים וכד', וזה לא מעניין מה אתה חושב בנושא.

חוצמזה, לא נאמר שהוא מכוער ו/או טיפש, לכל היותר שדבריו טיפשיים, והשאר הוא התייחסות לאינפורמציה שהאדם נידב לגבי עצמו ביוזמתו, אם לא שמת לב.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
שלום לכולם...האמת פתחתי אחרי 9 עמודים וכנראה יהיה המשך של עוד כמה..
אז אני יעצור כאן כי ממילא אין לאף מילה השפעה אמיתית.
פותח הפוסט אומר במפורש שיש לו חוג ידידים,בעלי מערכות על...הן בכסף והן בסאונד.
ומשתמע מכך ( לפחות לי) שהם גם מיומנים בהבחנה בין סוגי סאונד,מבנה של הסאונד בחלל ובסוף איך זה נשמע,דהיינו תוצאה סופית..
מדי פעם נכנס מישהו והעיר הערה על הסאונד ששמע ממערכת ששוה כנראה לא מעט שקלים.
אבל שניצל אומר שהוא לא סופר אף אחד עם ההערות שנתן...הגם שאמר מה שאמר ד"ר לסאונד..אני מניח דן שמו.
המסקנה שלי לפחות..ששניצל חי עם האמת שלו ועם עצמו.וזה מאוד בסדר מבחינתי.
כל הנסיונות להגדיר מה היא מע טובה,בטלים בשישים לאמת של שניצל,עמיר,נמר,רן,גיא...וסליחה אם החסרתי מישהו.
אני למשל יכול לבחור את האוזן של נמר נניח לרפרנס,ללמוד מה ההערות וגם לתקן...זו האמת שלי...אבל לא אתחרה וגם אכבד את האמת של נניח גיא....
שמעתי את המע של רן,מאוד אהבתי..רשמתי שהיא אחלה..
לא יודע.....נראה לי שחברה כמונו עם מערכות,שנים של נסיון..פה הערה ,שם הערה זה שטויות במיץ עגבניות...העיקר זה הבירה ומצב הרוח.כי מוזיקה ישנה והיא אחלה והכל בסדר..

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
לא מבין מה הצפיה ? יש בעיה עם הערות? האם הערה אומרת משהו לא טוב על בחירת המוצרים? למה כל האגו הזה ?
אלדר ממש בנה רמקול בעצמו -ממש ככה.אני מסיר בפניו את הכובע.אני נהנתי מהתוצאה -נקודה סוף פסוק.אלדר לא אמר את המילה האחרונה -כראוי לפרויקט DIY.זה לוקח זמן רב.
אבל בכל מערכת, כמו בכל מערכת - אתה תמיד מעיר על דברים שאפשר לקדם ,קל וחומר על רמקול שבהליכי בניה ,התאמת הגברה עבורו וכו.

מעולם לא שמעתי בחיי מערכת מושלמת,אף לא פעם אחת. כל מערכת אם תהיה איתה מספיק זמן ולא יום - יומיים.תמצא דברים.
השאלה האם אלו דברים שאתה יכול לחיות איתם ,אם הבסיס נכון ויש פרמטרים בסיסים טובים - כנראה שכן.
מעבר לזה - החתירה לשיפור,כל עוד - אתה נהנה מהמוזיקה תוך כדי ועושה את זה מהמקום הנכון -שהוא יצירה ולא ממקום של מה חושב השני או איך אני ביחס לשני או מחיר או כל קשקוש אחר שאין לו שום קשר לאודיופיליה - אתה בכיוון הנכון.

האגו יהרוס את ההתקדמות והכיף.גם פה . וחבל

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
@Slim1900 -- איכשהו הגעתי שוב להודעות האלה שלך. מדהים עד כמה שאתה מתיימר להבין באגו-אים וביחסים בין אישיים ולא קורא נכון את הסיטואציה ועוד פחות את עצמך.

נתחיל בזה שטיפוסים מתחסדים ומטיפי מוסר הם מראש מיותרים, וזה בדיוק פוסט מתחסד ומטיף מוסר:
זה לא קשור אלי , אבל שאתה רואה אנשים מנסים להקטין אנשים אחרים רק בגלל דעתם -זה מאוד ברור . אני למשל לא אכתוב על מישהו שהוא מסכן מכוער וצריך שירותי ליווי ודמיות מפוקפקות בפייסבוק רק בגלל שקילל אותי ובטח לא אכתוב שהוא טיפש - זה עלול להעליב
מעבר לזה שלא נאמר שהוא מכוער ו/או טיפש, לכל היותר שדבריו טיפשיים, והשאר הוא אזכור אינפורמציה שהאדם נידב לגבי עצמו ביוזמתו, אם לא שמת לב, במסגרת אי קריאת הסיטואציה.

זה פורום אודיו, לא פורום לניתוחים פסיכולוגיסטיים בגרוש. בפורום הזה אין פונקציונליות/תפקיד של אחראי על המוסר, וזה שמינית את עצמך לתפקיד הלא קיים הזה רק מראה על היומרנות חסרת-הכיסוי שלך.
הדיון הוא לא על שום דבר מאשר אנשים שפגועי אגו וצרכים לשנוא מישהו ולהסביר לו למה "אני" יודע יותר
כל היתר, צידו כזה או אחר , אג'נדה כזו או אחרת - זה רק קישוט , סיבה
ומזלי שאני לא נעלב משטויות שכותבים עלי, אבל האם אתה חושב שבאופן עקרוני זה לא מעליב להיות מסווגים כבעלי "אגו פגוע"? ואם כן – הרי אתה עצמך מעליב אחרים (או לפחות מנסה) -- הפוסל במומו פוסל, בגדול, בלי שום מודעות לעצמך.

מדובר פה באנשים בוגרים, שאינם זקוקים להגנתך, ואף אחד לא ביקש אותך להגן עליו. אם מישהו נעלב, זה עניין בינו לבין מי שממנו הוא נעלב, לא עניינך.

וכאמור, אתה לא קורא נכון את הסיטואציה. מה שקורה כאן הוא כדלקמן, ותחשוב על זה כאילו מדובר במציאות הלא וירטואלית:
  • אוסף אנשים באים למקום מרכזי מוסכם כדי לדבר על התחביב שלהם

• אתה מצטרף, ביוזמתך, אף אחד לא הזמין אותך, ומסתובב לכולם בין הרגלים בלי שיש לך מה לתרום לנושא עצמו, מדי פעם איזה שורה אחת טיפשית. עם זה לכשעצמו אין בעיה.

• לא נראה לך איך שחלק מהאנשים מדברים/מתנהגים, אז אתה מתחיל להעיר להם, לנתח את אישיותם ומניעיהם באופן חובבני, יומרני וטיפשי, לחלק להם ציונים ולהטיף להם מוסר. כל אחד מאלה הוא חוסר נימוס וחוצפה ממדרגה ראשונה.

• אם זה היה במציאות, היו מעיפים אותך משם מידית אחת ולתמיד, והיה מזלך אם זה לא היה מסתיים רע יותר.
בפורום וירטואלי אפשר רק להעיר לך בכתב.

תתאפס על עצמך ומספיק כבר עם ההערות המיותרות והבלתי רלוונטיות לנושאי הדיון.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
לא מבין מה הצפיה ? יש בעיה עם הערות? האם הערה אומרת משהו לא טוב על בחירת המוצרים? למה כל האגו הזה ?
אלדר ממש בנה רמקול בעצמו -ממש ככה.אני מסיר בפניו את הכובע.אני נהנתי מהתוצאה -נקודה סוף פסוק.אלדר לא אמר את המילה האחרונה -כראוי לפרויקט DIY.זה לוקח זמן רב.
אבל בכל מערכת, כמו בכל מערכת - אתה תמיד מעיר על דברים שאפשר לקדם ,קל וחומר על רמקול שבהליכי בניה ,התאמת הגברה עבורו וכו.

מעולם לא שמעתי בחיי מערכת מושלמת,אף לא פעם אחת. כל מערכת אם תהיה איתה מספיק זמן ולא יום - יומיים.תמצא דברים.
השאלה האם אלו דברים שאתה יכול לחיות איתם ,אם הבסיס נכון ויש פרמטרים בסיסים טובים - כנראה שכן.
מעבר לזה - החתירה לשיפור,כל עוד - אתה נהנה מהמוזיקה תוך כדי ועושה את זה מהמקום הנכון -שהוא יצירה ולא ממקום של מה חושב השני או איך אני ביחס לשני או מחיר או כל קשקוש אחר שאין לו שום קשר לאודיופיליה - אתה בכיוון הנכון.

האגו יהרוס את ההתקדמות והכיף.גם פה . וחבל
נראה לי שמה שכתבתי לרן מויאל תופס גם כאן, במיוחד המשפט הפותח, שצריך לכתוב בו דן במקום רן. שניכם יוצאי דופן בעניין הזה.
ראשית, רן, אתה לא יכול להכליל מעצמך במקרה הזה. אין עוד הרבה אנשים שלעצה שלהם יש תועלת כמו העצות שלך. סך הכל, לרוב המוחלט של האחרים יש פחות יכולות קוגניטיביות לזיהוי ופתרון בעיות, פחות ניסיון, פחות ידע, פחות העמקה, פחות התמחות, פחות יכולת לנסח דברים בלי לפגוע וכו' וכו'.

בהרבה מדי מקרים, אנשים לא לוקחים בחשבון את מידת הידע שלהם כשהם מחלקים עצות, וזה לא מונע מהם לחלק אותן, הכל מרצון טוב לגמרי, אם כי חלקם נעלבים אם לא לוקחים את עצותיהם ברצינות.

בנוסף, זה תלוי מאוד בבעל המערכת, ובאיזו צורה הוא מתייחס להערות. לא מעטים, אולי הרוב, אינם שומעים אפשרות לשיפור, אלא ביקורת על המערכת, על בעליה ועל בחירותיו, ונסגרים בהגנה עצמית.

בחלק מהמקרים, אפשר לעקוף את הבעיות מסוג זה, לפחות באופן חלקי, ע"י כך ששואלים את בעל המערכת מראש, לפני הפגישה, האם הוא מעוניין בביקורת ו/או הצעות לשיפור, בלי להצביע על האלטרנטיבה בצורה מזלזלת ("האם אתה מעוניין בהצעות, או שאתה רק רוצה שאגיד אמן" זה לא ניסוח מועיל). אם הם אומרים שלא, אז כמובן שלא נותנים עצות. אם כן, נותנים, אבל ממש בזהירות ובצורה מכבדת.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
אחד הביטויים ההרסניים ביותר של העת האחרונה שהומצא ע"י פמיניסטיות רדיקליות, פוסט ליברלים ומוזרים אחרים הוא: שכל אחד\ת י\תעשה מה שטוב לו\ה.
זהו ביטוי מסוכן כי מדובר בזאב בעור של כבש שהמשמעות שלו אינה נאורות וקידמה אלא אנרכיזם ואי לקיחת אחריות ואי התחשבות בשונה אלא כפיה עליו.
לפני ש"שוקרון" יתקוף חזרה עם מובאות מספרי הפילוסופיה אני כותב זאת בהתייחסות למה שאמר נמר לגבי הביטוי הזה בעולם האודיופיליה ובקשתו מהחובבים כן לקבוע סטנדרטים לאיכות ולא לקבוע שמערכת שטובה לבעליה היא הסטנדרט.
זה עיניין של פירוש, לפעמים סיגר הוא רק סיגר, אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה, אתה לא יכול לרצות מה שאתה רוצה.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
זה עיניין של פירוש, לפעמים סיגר הוא רק סיגר, אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה, אתה לא יכול לרצות מה שאתה רוצה.

אחד הביטויים ההרסניים ביותר של העת האחרונה שהומצא ע"י פמיניסטיות רדיקליות, פוסט ליברלים ומוזרים אחרים הוא: שכל אחד\ת י\תעשה מה שטוב לו\ה.
זהו ביטוי מסוכן כי מדובר בזאב בעור של כבש שהמשמעות שלו אינה נאורות וקידמה אלא אנרכיזם ואי לקיחת אחריות ואי התחשבות בשונה אלא כפיה עליו.
לפני ש"שוקרון" יתקוף חזרה עם מובאות מספרי הפילוסופיה אני כותב זאת בהתייחסות למה שאמר נמר לגבי הביטוי הזה בעולם האודיופיליה ובקשתו מהחובבים כן לקבוע סטנדרטים לאיכות ולא לקבוע שמערכת שטובה לבעליה היא הסטנדרט.
אין שחור או לבן...לדעתי.
רוב האנשים יאמרו לך שטויוטה קורולה החדשה ,אחלה רכב. אבל לא תמצא אותו בחצר של הבן של שומאכר.אבל אם תתן לו לעשות ריביו על הטויוטה והוא יודע שזה עולה 22.000$ (מחיר חול) הוא יכתוב שזה אחד הרכבים הטובים למחירו.
בבית יש לו פרארי...

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
אין שחור או לבן...לדעתי.
רוב האנשים יאמרו לך שטויוטה קורולה החדשה ,אחלה רכב. אבל לא תמצא אותו בחצר של הבן של שומאכר.אבל אם תתן לו לעשות ריביו על הטויוטה והוא יודע שזה עולה 22.000$ (מחיר חול) הוא יכתוב שזה אחד הרכבים הטובים למחירו.
בבית יש לו פרארי...
השוואה קצת בעייתית שלמה .
לפרארי יש כוחות סוס וקג״מ בכפלות מעל הטיוטה , שלא לדבר על שאר הרכיבים .
כל אלו מיד נותנים לך חווית נהיגה במספר רמות מעל הטויוטה.

זה הבסיס הטכני שנותן מיד את חווית הנהיגה ( רגש).
מעבר לזה - היא מותג ואתה משלם על כך , היא מדהימה בעיצובה ואתה משלם על כך וזה בסדר - כל עוד היא מגיעה עם נתונים טכניים ברורים טובים יותר המתורגמים בקלות לחוויה נהיגה מרגשת יותר .

עכשיו , אם הפרארי היתה מגיעה רק עם המיתוג ועיצוב אך כוחות הסוס שלה ושאר הרכבים הטכניים היו כמו או מתחת לטויוטה - האם פרארי הייתה שורדת ?

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
השוואה קצת בעייתית שלמה .
לפרארי יש כוחות סוס וקג״מ בכפלות מעל הטיוטה , שלא לדבר על שאר הרכיבים .
כל אלו מיד נותנים לך חווית נהיגה במספר רמות מעל הטויוטה.

זה הבסיס הטכני שנותן מיד את חווית הנהיגה ( רגש).
מעבר לזה - היא מותג ואתה משלם על כך , היא מדהימה בעיצובה ואתה משלם על כך וזה בסדר - כל עוד היא מגיעה עם נתונים טכניים ברורים טובים יותר המתורגמים בקלות לחוויה נהיגה מרגשת יותר .

עכשיו , אם הפרארי היתה מגיעה רק עם המיתוג ועיצוב אך כוחות הסוס שלה ושאר הרכבים הטכניים היו כמו או מתחת לטויוטה - האם פרארי הייתה שורדת ?
ההשוואה אכן בעייתית אבל כך גם התגובה שלך.
ההשוואה היא לא לקורולה אלא למכוניות חשמליות רבות שצצות כפטריות לאחר הגשם שמבחינת נתוני כ״ס, תאוצה וכו׳ מפרקות לגורמים הרבה מכוניות ספורטיביות רגילות.
אז עכשיו השאלה היא מה היית מעדיף איזה טסלה פרפורמנס או את הפרארי?
הטסלה עולה פחות מרבע מחיר ועדיין עושה 0-100 בשלוש שניות.
קצת מזכיר את קלאס D בהגברה.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
ההשוואה אכן בעייתית אבל כך גם התגובה שלך.
ההשוואה היא לא לקורולה אלא למכוניות חשמליות רבות שצצות כפטריות לאחר הגשם שמבחינת נתוני כ״ס, תאוצה וכו׳ מפרקות לגורמים הרבה מכוניות ספורטיביות רגילות.
אז עכשיו השאלה היא מה היית מעדיף איזה טסלה פרפורמנס או את הפרארי?
הטסלה עולה פחות מרבע מחיר ועדיין עושה 0-100 בשלוש שניות.
קצת מזכיר את קלאס D בהגברה.
בדיוק מה שרציתי לכתוב...
נניח איזה 1ET400 עם ספק בריא ואינפוט סטייג' מתקבל על הדעת (להלן הטסלה)

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
בדיוק מה ששערתי שתכתבו .
לזה מתווסף ״ שאר הרכיבים ״ שיוצא אין את אותה מכונית ספורט - המתלים ועוד ועוד , ההיגוי וכו .
מה שחשוב הוא - שבכל פרמטר הפרארי לא נופל מהקורולה ואותו דבר או אפילו הרבה יותר .
לגבי החשמליות - הם באותו סגמנט ביצועים ( כמו יחס אות לרעש) - שמעל מספר מסוים אין לו משמעות כי הוא ממש מספק ( כוחות סוס ).
אבלללל ... מה עם מתלים ? מה עם היגוי ? מה עם שאר הפרמטרים ?

בעולם האודיו זה לא כך - מחיר ממש לא מבטיח ביצועים והמון פעמים רוב הכסף הולך על מיתוג ובעיקר בעיקר גמר , גמר ועוד פעם הגמר - הדבר ביי פאר הכי יקר במיוחד ברמקולים.
זה לא אומר שאין רמקולים יקרים טובים אבל זה בהחלט אומר שמעל סכום מסוים - המחיר לא מבטיח כלום ושום דבר .

אתה לא תראה רכב במחיר מאוד גבוה עם 79 כוחות סוס אבל אתה בהחלט תראה רמקולים בעשרות אלפי דולרים וגם מעל 100 - שהקשר בינם ובין הנדסה הוא מקרי בהחלט .

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
.
לגבי החשמליות - הם באותו סגמנט ביצועים ( כמו יחס אות לרעש) - שמעל מספר מסוים אין לו משמעות כי הוא ממש מספק ( כוחות סוס ).
אבלללל ... מה עם מתלים ? מה עם היגוי ? מה עם שאר הפרמטרים ?

.
דן, שאר הפרמטרים נבחנים בעולם האמיתי דהיינו במסלול. ושם, בנורבורגרינג, הביסה הטסלה מודל אס את הפורש טייקן טורבו ביותר מ-11 שניות, וזה אומר המון!!!
(אני באופן אישי מתפלל שלעולם לא תהיה לי מכונית חשמלית…כנראה בנשמה אני איש של מנורות)

• Like
Reactions: zs

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
(אני באופן אישי מתפלל שלעולם לא תהיה לי מכונית חשמלית…כנראה בנשמה אני איש של מנורות)
מה איכפת לך מה יש בפנים אם זה מספק את הסחורה באופן ובמידה שמספקים אותך?

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
מה איכפת לך מה יש בפנים אם זה מספק את הסחורה באופן ובמידה שמספקים אותך?
עצם הידיעה שאני יודע מה יש בפנים.
אין פה משהו רציונלי כך שאי אפשר להתווכח עם זה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
עצם הידיעה שאני יודע מה יש בפנים.
אין פה משהו רציונלי כך שאי אפשר להתווכח עם זה.
הסחורה זה גם הגירגור של הבוכנות, תסביר לו דוד.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
איש איש וטעמו - כל עוד הוא יודע להגדיר את טעמו.
מיכוון שההבנה שלי במכוניות היא לא ממש גדולה , אני לא יכול להיכנס לעומק מדי ואולי אף טועה ומטעה .

למיטב הבנתי - טסלה כושלת בהיגוי - והקשר בין הכביש לנהג לא משהו .
מתלים - מניח בכמה רמות מתחת לפרארי :
בהקשר של עשר שניות - לא רלוונטי לעולם האמיתי - כי הרכב הספורטיבי הרגיל מספק יופי של סחורה בפרמטרים ביצועיים וההאצה יוצאת הדופן של הטסלה פחות רלוונטית לעולם האמיתי .( כמו יחס אות לרעש שמעל מספר מסוים לא מעניין )

ברכבים - יש נתונים , יש מבחני ריסוק ויש פרמטרים מדידים ברורים לקהל הרכב .
רכב ספורט ב 150 אלף דולר עם 79 כוחות סוס היה נמחק מהיקום . בעולם האודיו - זה לא כך .
לא צריך רשיון , לא צריך מבחנים - כל חובבן יכול לייצר ולמכור - ולכן בקשר בין מחיר לביצועים הוא מקרי בהחלט מעל גבול מחיר מסוים .

מבחן התוצאה הוא החשוב והמוצר צריך להיבחן ביחס לנקודה הכי חלשה שלו וכמה היא נמוכה ולא כמה הנקודות הגבוהות שלו הן ממש גבוהות בצורה יוצאת דופן .

• Like
Reactions: gds

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אפשר גם שתהיה מערכת אודיו טובה, עם אופציה של ייצור רעשים בדיוק כמו של מנוע בנזין, למי שצריך את השירות הזה :)

אני מתפלא איך אין עדיין ציוד מנורתי שמוסיף עיוותי ויניל ומנורות במידה שנשלטת ע"י כפתורים... :)

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
אפשר גם שתהיה מערכת אודיו טובה, עם אופציה של ייצור רעשים בדיוק כמו של מנוע בנזין, למי שצריך את השירות הזה :)

אני מתפלא איך אין עדיין ציוד מנורתי שמוסיף עיוותי ויניל ומנורות במידה שנשלטת ע"י כפתורים... :)
אתה חכם עמיר .
יש מגבר קלאס d משולב קלאס a - שבפירוש מוסיף עיוותים בהרמוניות מסוימות - זה אחד ה highlights של החברה והיא מתהדרת בזה .

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113

845

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
איש איש וטעמו - כל עוד הוא יודע להגדיר את טעמו.
מיכוון שההבנה שלי במכוניות היא לא ממש גדולה , אני לא יכול להיכנס לעומק מדי ואולי אף טועה ומטעה .

למיטב הבנתי - טסלה כושלת בהיגוי - והקשר בין הכביש לנהג לא משהו .
מתלים - מניח בכמה רמות מתחת לפרארי :
בהקשר של עשר שניות - לא רלוונטי לעולם האמיתי - כי הרכב הספורטיבי הרגיל מספק יופי של סחורה בפרמטרים ביצועיים וההאצה יוצאת הדופן של הטסלה פחות רלוונטית לעולם האמיתי .( כמו יחס אות לרעש שמעל מספר מסוים לא מעניין )

ברכבים - יש נתונים , יש מבחני ריסוק ויש פרמטרים מדידים ברורים לקהל הרכב .
רכב ספורט ב 150 אלף דולר עם 79 כוחות סוס היה נמחק מהיקום . בעולם האודיו - זה לא כך .
לא צריך רשיון , לא צריך מבחנים - כל חובבן יכול לייצר ולמכור - ולכן בקשר בין מחיר לביצועים הוא מקרי בהחלט מעל גבול מחיר מסוים .

מבחן התוצאה הוא החשוב והמוצר צריך להיבחן ביחס לנקודה הכי חלשה שלו וכמה היא נמוכה ולא כמה הנקודות הגבוהות שלו הן ממש גבוהות בצורה יוצאת דופן .
אני אישית כבר שנה נוהג בטסלה לונג ריינג' ,לפני טסלה הייתי עם BMW לא הכי מפותח אבל גם לא הכי נחות. יכול להגיד לך שלגבי היגוי של טסלה אתה כותב שטויות:p

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור