האים יש באתר פורום שנושאו כותרי DVD ??

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
HDVDV ו BLURAY ??

אתם יודעחם פורום שעוסק בהוצאות עצמן , במפיצים ובשאר הירקות שקשורים לאספני הסרטים ??

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה הפורום המתאים.
מוזמן לשאול שאלות רלוונטיות או לשתף בידע שלך כאן.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אם ככה מישהו יכול הסביר לי למה

- המחירים של כותרי פורום פילם לא ראלים ( ואל תתנו לי את התירוץ
של שוק ההשכרה , כי פורום פילם הם היחידים שממש מפקיעים מחירים
של כותרים , חצי שנה ראשונה מהיציאה 170-120 שח לכותר )

- למה לפי המחירים הכותר הקרוב של שודדי הקריביים במהדורה הכפולה עולה במחיר מופקע ( 120 שח ) , שוב מבית פורום פילם

- למה מת לחיות4 של גלובוס שיצא בכל העולם במהדורה כפולה , יצא בארץ במהדורת דיסק אחד בלבד ??

לאף אחד בטח אין הסבר , למפיצים ?? בטח התשובה היא סתם ככה ...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אוהו... נכנסת כאן לשדה מוקשים.
השוק המקומי הוא ייחודי ולא בהכרח לטובה... בזמנו, כשבכל העולם רכשת הוצאת DVD באיכות קול ותמונה מצויינים, כאן קיבלת תמונה מקוצצת לפורמט 4:3, עם אודיו פחות איכותי ובנוסף הכריחו אותך לצפות בפרסומת לאחר הפעלת הדיסק (מבלי היכולת לדלג עליה).
למה? ככה, כי אף אחד לא עושה כלום... (וכולם צורבים...)

jake_we

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מנסיון שלי, אם יש סרט שממש בא לך להוסיף לאוסף, כנס לאמאזון (זו לא פרסומת, אני לא בעל מניות ולא נשוי לבת של המנכ"ל - למרות שזה נשמע רעיון לא רע...אני אברר עליה ואחזור אליכם) ותזמין לך מהדורה מוגבלת או משהו. המחירים שם ממש לא רעים (חצי מהמחיר בארץ) ולאחר שבועיים שלושה של המתנה אתה מקבל את החבילה - בעטיפה איכותית עם קשקושים וחוברות ואיכות קול ותמונה מצויינים ולא את הגרסאות המסורסות שמוכרים בארץ. שווה כל שקל (או דולר, במקרה הזה).

moomoo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם הכותרים באמזון לא בפורמט ntsc כך שלא נוכל לראות אותם בנגן המשדר רק ב- pal?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נגן המנגן רק PAL זה מחזה שמזמן לא ראינו כאן... (המכשירים הם מולטי סיסטם מזה שנים רבות)

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
בנושא אמאזון , אני שמח שמנסים ללמד אותי . אני אספן סרטי DVD כבר 7-8 שנים עוד מהימים של GOMUSIC למי שעוד זוכר ולאחריהם ימי הזוהר של לייזרקלאב שלכו לבלי שוב .

הספקתי כבר להזמין מאתרים בכל רחבי העולם מארה"ב , אוסטרליה , קנדה , קוריאה , אנגליה , בלגיה ועוד . את אמאזון אני מכיר היטב יש לי שם מנוי VIP ( בצחוק כמובן , אין להם הגדרה כזאת ) . ואכן הייתי מזמין מהם המון בעבר , בעיקר מארה"ב אבל גם מקנדה וברטיניה . אין שום בעיה של איזורים , ה DVD שלי קורא את כל האזורים והלטוויזה שלי היא מולטי זון . הבעיה העכשוית עם אמאזון היא שלפני כמה שבועות הם העלו באופן משמעותי את מחירי השילוח ומאז יקר מאוד לקנות שם .

אם פעם הייתי מזמין בממוצע 3-4 חבילות בחודש האני מחכה למבצעים או הזדמנויות כדי שיהיה לי משתלם להזמין משם חבילה . ככה חולפת לה תהילת עולם .

ועוד דבר קטן שאני רוצה לציין , הזמנות מאתרים בארץ . הבעיה העיקרית עם הזמנות בארץ היא המשלוח ( ולא המחיר ) . הזמנתי כמעט מכל האתרים האפשריים בארץ ואני חייב להגיד שאצל כולם יש את אותה בעיה של משלוח שמגיע עם דיסקים משוחררים ושרוטים ועוגמת נפש . היחידים שהם באמת בסדר הם האתר של בלוקבאסטר , זה לא שהם מושלמים , גם איתם היו בעיות אבל מבין כל האתרים בארץ הם הכי טובים .

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עכשיו צריך להתחיל לבדוק לגבי סרטים של Blu-ray ו- HD DVD...

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
לדעתי זה עדיין מוקדם מידי , כל מה שקשור בציוד והקרנה של HD יקר מאוד וזה כולל את מחיר הכותרים . מה גם שצריך לראות מה יקרה עם מלחמת הפורמטים , שלא תתיתקע בסוף עם פורמטים לא נפוצים ולא נתמכים כמו שקרה בעבר עם הלייזרדיסק .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בינתיים הקרב לא הוכרע לכאן או לשם ויכול להיות ששני הפורמטים ישארו במקביל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור