" האגודה הישראלית לאודיו " המפגש השני

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113
הנה עוד כמה "בודדים" שחושבים שניים הכי טוב: http://forums.naimaudio.com/displayForum/forum/1566878604036674

רוב האנשים שקונים מערכות שהן לא ניים, במידה והם משדרגים זה מגיע לשינוי קיצוני (מעבר בין חברות), למה עברו? מה לא היה טוב?
ה"בודדים" בעולם שרוכשים ניים משום מה כמעט אף פעם לא עוברים חברה וזוהי חתונה קתולית לכל החיים!
להשוות פרה 552 ב-17500 ליש"ט למכונית שברולט - עצוב אם זו ההשוואה שלך.
אהה, אני מבין שאתה חי בעולם שייש בו סטאטיסטיקות מדוייקות על כמה עוברים מחברה לחברה, כולל ניתוח מדוייק של המניעים, והנסיבות, השפעת שטיפות המוח, ושינויים ברמת הכנסות/הוצאות, ושאר הדברים שעשויים להשפיע, ואכן, אתה ממש יודע כמה עוזבים את ניים, כמה לא, ולמה.

אולי דווקא הסיבה הסבירה ביותר להישאר לקוח של ניים לכל החיים יכולה גם להיות התקצרותם של החיים, עקב שיברון לב מזריקת סכומים מופרכים על ציוד שלהם ומה"איכות" המתקבלת :(

מכל מקום, מה שאולי באמת עצוב זה שאתה עדיין מאמין שהסיבה העיקרית לתימחור שערורייתי של מוצר היא שהוא פשוט טוב יותר, ביחס שמתאים למחיר, ולא בגלל מיתוג ו/או לכידת פראיירים שמוכנים לשלם את הסכומים המבוקשים.

באשר להשוואה לשברולט, אזי לפי אותו הגיון, אני בטוח שאי אפשר להשוות בין ה-rack של Magico, למשל, לפרה האמור, כי ה-rack מתומחר ב-$50,000, לא רק ב-£17,500 בלבד (כ-$26,600) כמו הפרה הזה.

אם קנית את הפרה הזה דווקא + פאוור/ים מתאים/ים, היית פראייר. היית צריך לקנות רסיבר ואת ה-rack הזה, והיית מקבל תוצאה ה-ר-ב-ה יותר טובה, באחריות.

בכלל אני מתחיל לחשוד שאתה בכלל סוחר של ניים או מקבל אחוזים מסוחרי ניים, וזו לא רק סתם אובססייה מטורפת -- זה כבר חורג מרמת טירוף רגיל, ואולי בכלל צריך לתייג אותך כ"עוסק בתחום" -- לבדיקת ההנהלה.

לא איכפת לי מה אתה חושב ומאמין לגבי ניים, לכאן או לכאן, ודעתי בנושא חשובה עוד פחות.

כל בקשתי ממך היא שלא תתקע פרסומות של ניים בכל חור, ופירסומת כזו הייתה ממש לא בַּמַקום כאן.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
במערב הפרוע יורים ללא הבחנה ומראים מי יותר חזק
שם לפחות יש מנצחים, אז הסאגה נפסקת. כאן זה נמשך ונמשך על פני עמודים שלמים
בכל שרשור ותמיד מאותם אנשים. (אחד ספציפי ממש אלוף בשליפות/טחינות-חבל)

יאיר דלאל אומן ממש טוב
מאזין לו מדי פעם למרות שאני ומזרחית זה כמרחק מערב ממזרח.

כמובן ברכות על היוזמה ובהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,613
נקודות
113
חברה ! זו הודעה ענינית של "האגודה " מבקש לא להוסיף כאן "נשורת ".

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
כן/לא מגיע והשאר מיותר ....

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,613
נקודות
113
כן/לא מגיע והשאר מיותר ....
מישל? מה יש לך ? מי צריך כאן את הויכוחים של מיקי ועמיר ? בכלל כל הניימולוגיה הזו מגוכחת!

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
התכוונתי שמיותר בפוסט הזה לפתוח נושאים אחרים .

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יפה מאוד, בהצלחה!

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113
מישל? מה יש לך ? מי צריך כאן את הויכוחים של מיקי ועמיר ? בכלל כל הניימולוגיה הזו מגוכחת!
גם אני לא צריך את הוויכוחים האלה, אני יורד מהשטויות , ונשאר רק עם בקשה ממיקי לא לתקוע פירסומות נימולוגיות בכל חור.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113
ל-AK1: יאיר דלאל הוא בשום פנים ואופן לא המוזיקה המזרחית שאתה אולי חושב,
אלא המוזיקה הקלסית הערבית (ספציפית, האנדלוסית והעירקית) במיטבה.
כמו ששניצל אמר, הוא הוציא כמה תקליטורים עם ג'ורדי סבאל,
דווקא זה בדיוק מה שחשבתי, לא על בועז שרעבי, וייש דיסקים של Savall -- סופר מוסיקאי -- שאני לא מסוגל לשמוע, בדיוק בגלל זה שהם מכילים מוסיקה כזו וכלים כאלה, לא בגלל שאני מרים את האף הארוך שלי.

עמיר

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
דווקא זה בדיוק מה שחשבתי, לא על בועז שרעבי, וייש דיסקים של Savall -- סופר מוסיקאי -- שאני לא מסוגל לשמוע, בדיוק בגלל זה שהם מכילים מוסיקה כזו וכלים כאלה, לא בגלל שאני מרים את האף הארוך שלי.

עמיר
נערך

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113
<נערך ע"י עמיר>

נערך לאחרונה ב:

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
נערך

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113
<נערך ע"י עמיר>

נערך לאחרונה ב:

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
נ.ב., במה אני מראה שאני גדול מכולם? בקשקשנות? Big deal
חמור מאוד שאינך מבין את ההערות של כל החברים שהתכסחת איתם (ייתכן שאתה נהנה מזה).
אתה צריך תמיד לכתוב את התגובה האחרונה, שיבושם לך.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113
חמור מאוד שאינך מבין את ההערות של כל החברים שהתכסחת איתם (ייתכן שאתה נהנה מזה).
אתה צריך תמיד לכתוב את התגובה האחרונה, שיבושם לך.
כרגיל אצלך -- טעות באבחנה:

כשאני כותב תגובה, אין לי מושג ורוד אם היא תהייה האחרונה או לא -- אולי אתה יודע אם יעלה בדעתו של מישהו להגיב על משהו.
לי אין יומרות לכישרון הזה.

אם מישהו מגיב לפוסט שלי וייש לי משהו לומר על זה, אני מגיב, שוב, בלי לדעת אם זו ההודעה האחרונה.
אם אין לי מה לומר, או שנשבר לי, אני עוזב את זה.

זה אכן נפוץ יותר שאחרים מפסיקים להגיב מאשר שאין לי שום דבר לומר, אבל הגדרת המוטיבאצייה אינה בכיוון בכלל.

בכל מקרה, אם אתה מנסה להטיף לי משהו, לך חפש קורבנות אחרים (או לשטוף לעצמך את המוח עם ניים).

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
בכל מקרה, אם אתה מנסה להטיף לי משהו, לך חפש קורבנות אחרים (או לשטוף לעצמך את המוח עם ניים).
בינתיים נראה שאתה מנסה להטיף לי משהו:
כל בקשתי ממך היא שלא תתקע פרסומות של ניים בכל חור, ופירסומת כזו הייתה ממש לא בַּמַקום כאן.

עמיר

ונשאר רק עם בקשה ממיקי לא לתקוע פירסומות נימולוגיות בכל חור.

עמיר

מדוע? אתה סוחר שחושש שאני מקלקל לך את הביזנס?
שים לב שהסוחרים האחרים לא מתייחסים.

האשמת אותי שאני סוחר/מקבל אחוזים/הטבות מניים, אני לא מאחל לך שבשנת 2013 תרוויח בכסף או בשווי כסף את הסכומים שאני מקבל מהסוחרים/מניים. אני בטוח שמהר מאוד תמות מרעב וצמא.

אין לי זמן להמשיך לקשקש איתך עכשיו, שייתכן שזוהי ההתעסקות היחידה שלך. אני הולך עכשיו לשמוע במערכת ניים הנפלאה שלי, שלעולם לא משעממת אותי ולא גורמת לי לעייפות שמיעה.

חג שמח.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113
בינתיים נראה שאתה מנסה להטיף לי משהו:

מדוע? אתה סוחר שחושש שאני מקלקל לך את הביזנס?
שים לב שהסוחרים האחרים לא מתייחסים.

האשמת אותי שאני סוחר/מקבל אחוזים/הטבות מניים, אני לא מאחל לך שבשנת 2013 תרוויח בכסף או בשווי כסף את הסכומים שאני מקבל מהסוחרים/מניים. אני בטוח שמהר מאוד תמות מרעב וצמא.

אין לי זמן להמשיך לקשקש איתך עכשיו, שייתכן שזוהי ההתעסקות היחידה שלך. אני הולך עכשיו לשמוע במערכת ניים הנפלאה שלי, שלעולם לא משעממת אותי ולא גורמת לי לעייפות שמיעה.

חג שמח.
  • לא מפתיע, אבל אתה לא מבחין בין הטפה לבקשה
  • לא ברור לי למה ובאיזו צורה אתה מצפה מהסוחרים שייתחסו, אבל לא באמת מעניין
  • תודה על האיחולים מלאי הכנות והרצון הטוב. אותנטיות אמיתית
  • אני מקשקש בפורומים במקביל לשמיעת מוסיקה ולקריאת ספר -- יש התראה על הודעות חדשות (ויש כאלה שמסוגלים לעשות דברים במקביל)
  • כן, אפילו אני הבנתי שהמערכת שלך נפלאה בעיניך. אולי פעם תשמע רסיבר של יאמאהה/דנון ותתפכח :) אבל לא מפריע לי שתרמה את עצמך כמה שאתה רוצה
  • רק הצורך -- יותר מצורך -- אובססייה בלתי נשלטת -- לשכנע את כולם שאתה כאילו כל כך נהנה והזה שלך הכי גדול, ורק אצלך שומעים טוב -- זה החלק שהייה יכול להיות עצוב/טראגי, אלא שמהצד הוא רק משעשע/פאתיטי

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113
נ.ב., בעצם מספיק ללכלך את השירשור הזה -- כבר תקעת כאן מספיק פירסומות

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113
אוקיי, חשבתי על העניין ואני אגיע.
או שאופקי יתרחבו, או שאיאלץ לברוח החוצה (שאז אני מקווה שאף אחד לא ייעלב מזה).

עמיר

Adifigen

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
90% שמגיע.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור