דן נגר == סופר מאסטר

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אני לא קניתי מדן בורג ואין לי שום אינטרס. למרות זאת, גם אני התרשמתי בדיוק כמו עמיר.
דן הוא מקצוען במובן הכי עמוק של המילה, הוא מבין סאונד ואקוסטיקה ברמה מאוד גבוהה ומשתמש בכלים מדעיים כדאי ליישם את ההבנה שלו.
זו לא אודיופיליה, זו מקצוענות שיש בצידה גם תשוקה גדולה לנושא.
אם הייתי בונה מחדש את הסטאפ או החדר, הייתי מתחיל בודאות איתו. בסופו של יום, זה חסכון אדיר בזמן וכסף.
כשדן היה אצלי בבית למדידות, הוא יצא בעיקר עם מסקנות מה לא להחליף….נדיר.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
כל יבואן רציני!!! ויש לא מעטמספק שרות טוב וידע מקצועי.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
אני לא קניתי מדן בורג ואין לי שום אינטרס. למרות זאת, גם אני התרשמתי בדיוק כמו עמיר.
דן הוא מקצוען במובן הכי עמוק של המילה, הוא מבין סאונד ואקוסטיקה ברמה מאוד גבוהה ומשתמש בכלים מדעיים כדאי ליישם את ההבנה שלו.
זו לא אודיופיליה, זו מקצוענות שיש בצידה גם תשוקה גדולה לנושא.
אם הייתי בונה מחדש את הסטאפ או החדר, הייתי מתחיל בודאות איתו. בסופו של יום, זה חסכון אדיר בזמן וכסף.
כשדן היה אצלי בבית למדידות, הוא יצא בעיקר עם מסקנות מה לא להחליף….נדיר.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
דויד בשום מקום לא הטלתי ספק במומחיות של דן אין לי גם כלים לשפוט בעניין.מצפה מאנשים נאורים לרדת לסוף דעתי.
.

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
דויד בשום מקום לא הטלתי ספק במומחיות של דן אין לי גם כלים לשפוט בעניין.מצפה מאנשים נאורים לרדת לסוף דעתי.
.
אין צורך, אתה לא מליץ יושר פה של אף אחד.
לא שאלו אז לא נדרשות תשובות.
אתה אומר ואחרי זה אומר לא אמרתי.
אז כדאי להתקדם

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
מזל שיש אותך.
איזה כיף.
למרות שאתה ממש רחוק מהמציאות, פשוט הפולניה זועקת ואין צורך.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
.
תשמע משהו לני, לא התייחסתי כלל למה שכתבת ובטח לא משהו אישי נגדך, אלא רק רשמים אישיים שלי.
אני רוצה לחדד, נתקלתי באדם שניגש לדברים בצורה שונה, מהכיון של האקוסטיקה בפן המדעי שלה, בדגש על מדידות וכיולים מאוד מקצועיים ואותי אישית זה הרשים. אני מכיר יבואנים רבים וכולם בלי יוצא מן הכלל אנשים טובים ומקצועיים. פשוט דן מגיע ממקום אחר והיישום שלו לתחום האודיופילי מוצלח בעיני. זה הכל.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
תשמע משהו לני, לא התייחסתי כלל למה שכתבת ובטח לא משהו אישי נגדך, אלא רק רשמים אישיים שלי.
אני רוצה לחדד, נתקלתי באדם שניגש לדברים בצורה שונה, מהכיון של האקוסטיקה בפן המדעי שלה, בדגש על מדידות וכיולים מאוד מקצועיים ואותי אישית זה הרשים. אני מכיר יבואנים רבים וכולם בלי יוצא מן הכלל אנשים טובים ומקצועיים. פשוט דן מגיע ממקום אחר והיישום שלו לתחום האודיופילי מוצלח בעיני. זה הכל.
O.K

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
תתקדמו
מי שמפריע לו מוזמן לפתוח פוסט בנפרד ולדבר על כמה הוא לא מרוצה. עמיר פתח פוסט פירגון וזה לא משנה אם זה אמיתי או מאינטרס. צריך לכבד את הפוסט ולא להפוך אותו לברדק אחד שלם.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
כל יבואן רציני!!! ויש לא מעטמספק שרות טוב וידע מקצועי.
אני ממש לא חושב ש"כל יבואן רציני מספק ידע מקצועי" ו/או ש""כולם בלי יוצא מן הכלל אנשים מקצועיים". יש הבדלים ניכרים ברמת הידע והמקצועיות בין יבואנים, ולא תמיד יש מתאם בין מידת ה"רצינות" (אם בכלל מודדים אותה במחירי/רמת הציוד המיובא) לבין רמת הידע המקצועי.

רוב היבואנים לא כותבים כאן, וקשה להעריך את עומק ידיעותיהם על סמך סיפורים של אחרים, אבל אני מניח שרובם הגדול מתמצאים במידה סבירה ומעלה בתחום עיסוקם והכל בסדר. עם זאת, נראה לי שיש שניים שבולטים במיוחד, לכיוונים הפוכים.

דן מתבלט לטובה בידע ובמקצועיות, תיאורטיים ומעשיים, יוצאי דופן.

לעומת זאת, יש יבואן אחר שכותב כאן, שלא פעם ולא פעמיים הערתי על כשלים בדבריו ובמעשיו, שהסברתי למה הם נראים לי בלתי מקצועיים בעליל. אפשר לא להסכים, ובמקרה כזה כדאי גם לנמק, אבל לא נתקלתי בסתירות מנומקות להסתייגויותיי.

הפיסקה האחרונה לא הייתה נכתבת אלמלא היה נאמר שכולם חכמים, כולם נבונים וכולם יודעים את התורה, שזה ממש לא נכון ואינו מובן מאליו.

כוונתי בפוסט לא הייתה להוריד אחר/ים, אלא לומר ש:
  • דן נגר מראה באופן עקבי הבנה וניסיון מעמיקים, ללא ספק יותר מרוב או כמעט מכל העוסקים בתחום. זה לא מוריד אחרים כי זה לא סותר את זה שגם אחרים יכולים להיות הבנה וניסיון מעמיקים. זה אומר משהו רק על דן ולא על אף אחד ספציפי אחר, מטוב ועד רע.
  • הוא הראה את אלה גם אצלי בבית, כלומר הוא סופר מקצוען לא רק בתיאוריות ובפורומים, אלא גם במציאות.
  • היה לי הכייף והכבוד להכיר אותו באופן אישי, ושהוא אדם שנעים להיות במחיצתו.
  • וגם לומר לו תודה.
תתקדמו
מי שמפריע לו מוזמן לפתוח פוסט בנפרד ולדבר על כמה הוא לא מרוצה. עמיר פתח פוסט פירגון וזה לא משנה אם זה אמיתי או מאינטרס. צריך לכבד את הפוסט ולא להפוך אותו לברדק אחד שלם.
נראה לי עצוב שאי אפשר לכתוב תודה והערכה בלי להיחשד ב"אינטרס".

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
@AK1 עמיר יקירי, דווקא אתה שמקפיד על המילה הכתובה….
לא אמרתי ״כולם״ אמרתי שבין אלה שאני מכיר (אישית) אז ״כולם״.
אין לי בעיה לפרט ולכתוב שבשנים האחרונות קניתי מרן שביט (שהוא גם חבר ואני מאוד מעריך אותו ככזה) מזיו פרלמן ומאמיר ארמה וכולם מקצוענים ברמה גבוהה, סוחרים הגונים ואנשים נחמדים באופן כללי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
@AK1 עמיר יקירי, דווקא אתה שמקפיד על המילה הכתובה….
לא אמרתי ״כולם״ אמרתי שבין אלה שאני מכיר (אישית) אז ״כולם״.
אין לי בעיה לפרט ולכתוב שבשנים האחרונות קניתי מרן שביט (שהוא גם חבר ואני מאוד מעריך אותו ככזה) מזיו פרלמן ומאמיר ארמה וכולם מקצוענים ברמה גבוהה, סוחרים הגונים ואנשים נחמדים באופן כללי.
מודה בטעות, ומצטרף להערכה החיובית של הנ"ל

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
  • לדעתך, אפשר להפעיל מניפולציות על אנשים כאן -- כולל למשל את @RanMoyal + @שניצל + אותי + עוד כמה -- בלי שהם מרגישים שהם משמשים בובות
  • אותם אנשים גם לא מבינים בנושא, ומפזרים תשבחות מופרזות על ציוד שדן מביא ו/או על דברים שהוא עושה, כשאם הם היו מבינים, הם גם לא היו כל כך משבחים, ואולי בכלל מעדיפים דברים אחרים, ועדיף שמישהו אחר, שמבין קצת יותר מדן, יעשה מדידות וטיפולים אקוסטיים
לא הגזמת טיפה?

נראה לכם באמת שאפשר להפעיל אותי את רן או עמיר לכתוב דברים לא נכונים או להפעיל אותנו כבובות תלויות על חוט ? כנראה לא מבינים אתם במי האנשים שמדובר בהם, מעולם לא קניתי לא אני ולא עמיר אפילו גפרור מדן וכל גם דוד גיל , כול החברה הללו בעלי עמוד שידרה ודעתנים אולי יותר מדי וגם אודיופילים ותיקים שיודעים מה הם אומרים כולל גיא חורש , ביננו בלעדיהם מעניין איך היה נראה הפורום פה ,מה שמאפיין את כל הללו שברוך השם יש להם גם יכולת לרכוש במידה ויחליטו את שברצונם , אז עשו לי טובה ותחסכו לנו את הדברים הללו שאתם כותבים כי זה מעליב , מה עוד שכולם מצטיינים ביושרה בכתיבתם כל אחד וסגנונו
נראה לכם באמת שאפשר להפעיל אותי את רן או עמיר לכתוב דברים לא נכונים או להפעיל אותנו כבובות תלויות על חוט ? כנראה לא מבינים אתם במי האנשים שמדובר בהם, מעולם לא קניתי לא אני ולא עמיר אפילו גפרור מדן וכל גם דוד גיל , כול החברה הללו בעלי עמוד שידרה ודעתנים אולי יותר מדי וגם אודיופילים ותיקים שיודעים מה הם אומרים כולל גיא חורש , ביננו בלעדיהם מעניין איך היה נראה הפורום פה ,מה שמאפיין את כל הללו שברוך השם יש להם גם יכולת לרכוש במידה ויחליטו את שברצונם , אז עשו לי טובה ותחסכו לנו את הדברים הללו שאתם כותבים כי זה מעליב , מה עוד שכולם מצטיינים ביושרה בכתיבתם כל אחד וסגנונו .

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בזמן האחרון כמעט כל שרשור מרגיש כמו דיון בכנסת - מחנאות, וויכוחים, האשמות ושיח שלא ממש מכבד.
פרגנו למאן דהוא (דן במקרה זה), מי שרוצה יקבל, מי שלא שידפדף. לא חייבים להפוך כל שרשור לקרב רחוב.

לגבי דן, הבחור מבין באקוסטיקה יותר מרובנו, לכן לא מובן מה יש להלין על המקצוענות או העזרה שלו בתחום, הדבר לא גורע ממקצוענותם ויושרם של אחרים (וברוך השם בארצנו יש לא מעט יבואנים שתענוג לעשות עימם עסקים או סתם לשבת לשיחה אודיופילית).

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
את דן אני מכיר כמה שנים
רכשתי ממנו לפני ימבה זמן
איזה מכשירציק של DiracLive חיצוני בחיבור אנאלוגי.

כאשר בקשתי עזרה עם המכשיר
בתופעול ובכלל על המכשירציק

דן לאחר 5 דק
שלח לי ים חומר במייל
בין עם זה
-ספרי הדרכה
-אינפורמציה אין סופית

אשכרה היה חשוב לדן
שאני באמת יהנה ממה שרכשתי !
למרות שאני נודניק.

רכשתי מדן לפני כמה זמן מגבר 4 ערוצים חמוד
וואלה לא הייתי מבסוט ממשהו
דן ישר פתר זאת
עי כך שהמליץ לי לחבר באופן אחר X ל Y.

לאחרונה עם Zappiti
הודעות בוואטסאפ
אם אני מרוצה
אם אני הסתדרתי

זא חשוב לדן
שהלקוח יהיה הכי מבסוט שאפשר.
ועל זה סחתיין.

יש עוד כמה יבואנים פה
מקסימים אחד, אחד
עם שירות אנושי, חברי והרגשה שלא רק באת לסגור עסקה על כוס קפה (או יין תלוי מצב השכרות חחח)

אלא "קנית" גם חבר
ואיש שיחה
עוזר תמיד כשפונים
סחבק ותחושה של אדם שגם מחפש את ההכי טוב באמת עבורך...ולא רואה בך "ארנק עם גפיים".

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יפה כתבת ,נראה כמו שיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור