דור 3 / 3.5 וטלוויזיה בסלולר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
העולם הטכנולוגי משתנה ללא הרף, טכנולוגיות חדשות נכנסות לפעולה והכל נהפך למתוחכם ומהיר יותר.
כתוצאה מכך, גם העולם הסלולרי לא נשאר מאחור, מדי פעם אנו נחשפים לאותן טכנולוגיות חדשות.

Giant Steps

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
אני כנראה יוצא דופן

אך כבעליו של מכשיר נוקיה 3330 אני לא מבין כיצד אנשים נוהרים אחר גימיקים ( ומשלשלים מיליונים לחברת הסלולר ) כאשר המכשירים הניידים לא מסוגלים למלא כהלכה את יעודם הבסיסי ביותר - לאפשר לשוחח. אני זוכר שקראתי כתבה על אחד ממתכנני הפלאפון הראשון שהביע אכזבה מכך שאיכות הצליל כיום עלובה וכפי שכולנו יודעים רוב השיחות מקוטעות במקרה הטוב ומתנתקות במקרה הרע... רק אני חושב כך?

gbox

כתב האתר
מעורבות
0
נקודות
0
אך כבעליו של מכשיר נוקיה 3330 אני לא מבין כיצד אנשים נוהרים אחר גימיקים ( ומשלשלים מיליונים לחברת הסלולר ) כאשר המכשירים הניידים לא מסוגלים למלא כהלכה את יעודם הבסיסי ביותר - לאפשר לשוחח. אני זוכר שקראתי כתבה על אחד ממתכנני הפלאפון הראשון שהביע אכזבה מכך שאיכות הצליל כיום עלובה וכפי שכולנו יודעים רוב השיחות מקוטעות במקרה הטוב ומתנתקות במקרה הרע... רק אני חושב כך?

בסופו של דבר רובם של האנשים גם אלו שמוציאים אלפי שקלים על מכשיר,משתמשים בדבר הבסיסי ביותר שהם השיחות.
לגבי איכות השיחה,יכול להיות שהיה מקום לשיפור ניכר,אך גם בזה החברות משקיעות משאבים,אפשר לקחת את הCRESTAL TALK של מוטורולה שנמצא בZ8 החדש(מקווה שלא טעיתי בפרטים)

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0

אתה לא היחיד. בשנה שעברה בחרתי במכשיר מדור 2.75 - גם הוא עתיר תכונות מיותרות כמו מצלמה גרועה ומשחקיה פרימיטיבית אבל עם SAR נמוך ואיכות קליטה גבוהה. קניתי אותו במחיר מלא, בלי להתחייב ל-3 שנים, כשהדור השלישי החל לפרוח והציעו לי באגרסיביות לשדרג למכשיר "מתקדם" יותר מדור שלישי כמעט בחינם. אין לי צורך באינטרנט סלולרי (חסמתי אותו) או בשיחות וידאו. אני מוכן גם לוותר על מסך גדול וצבעוני לטובת פס דק לאותיות ומספרים למען הארכת טווח השעות של הסוללה. אין לדור השלישי יתרון באיכות הקליטה.
אותו מרטין קופר, הממציא והמפתח, רוצה טלפון נייד שיחזור למקורות, עם לחצנים בגודל סביר, בלי רינגטונים מורכבים או אינטרנט, שישמש לשיחות בלבד. הוא מודה שכל המפתחים זנחו את נושא איכות השיחה לטובת הקשקושים האחרים במכשיר בכדי לגרוף רווחים קלים מהורדות תוכן ומגלישה. אני מסכים איתו. דרך אגב, איכות הסלולר בארה"ב כיום גרועה להחריד בשל המרחבים האדירים שנדרשות החברות לכסות. אנשים יכולים לשאת שם 3-4 מכשירים שונים שהם מחליפים בנסיעה בין מדינות, מתוך דאגה מתמדת להישאר זמינים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור