גוון

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מערכת לא יכולה להישמע מעולה עם כל הקלטה. מערכת צריכה לשקף לך את ההקלטה - כלומר: כל הקלטה תשמע אחרת.

משה התחיל שרשור עם רצון לתת סטיקר למערכת - נייטרלית, חמה, סתומה וכו'
אני מנסה להסביר כי זה בעייתי מכמה אספקטים.

ברגע שהכל נשמע ״אותו הדבר״ זה מלמד כי המערכת אינה משקפת את מה שהוקלט שהרי לא יתכן, ובאמת לא יתכן, שכולם הקליטו עם בס כזה, מיד כזה וגבוהים כאלה.

יש ויש. אגב, ישנה דרך להעריך איכות הקלטות בצורה אוביקטיבית, ראה את מה שעושים ב-HFN

אני עכשיו עובד ללא תיקון אקטיבי (DIRAC) כי הגרסה הקודמת קורסת אצלי, גרסה ניסיונית לא תקפה, וגרסה החדשה יוצאת עוד חודשיים

הקלטות עם יתר באס לא נשמעות טוב, וחלק עם הרבה ווקאל דווקא סבבה
לאחר תיקון אקוסטי, רוב האלבונים לא סובלים משום בעיה של ניפוח כזה או אחר, וכן נשמע צלול יותר. כלומר, איך שהמוח שלי מתרשם מזה, כי ה-house curve של Dirac זה ממש לא קו ישר

אין רפרנס.אני יכול להנות מהמערכת שלך כי היא טובה ומהנה אותי.אבל בהחלט שונה משלי.

אמן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הקלטות עם יתר באס לא נשמעות טוב, וחלק עם הרבה ווקאל דווקא סבבה
לאחר תיקון אקוסטי, רוב האלבונים לא סובלים משום בעיה של ניפוח כזה או אחר, וכן נשמע צלול יותר. כלומר, איך שהמוח שלי מתרשם מזה, כי ה-house curve של Dirac זה ממש לא קו ישר

מה הכוונה תיקון אקוסטי?

הקלטות עם בס יתר צריכות להשמע כפי שהן - עם בס יתר. כך גם כאלה עם חוסר בבס. אם אתה המערכת שלך יודעת לאזן את זה ולהסיר בס מהקלטה אחת ולהוסיף באחרת, פגעת בשקיפות שלה. אני שם רגע את עניין ההנאה והטעם בצד.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מה הכוונה תיקון אקוסטי?

הקלטות עם בס יתר צריכות להשמע כפי שהן - עם בס יתר. כך גם כאלה עם חוסר בבס. אם אתה המערכת שלך יודעת לאזן את זה ולהסיר בס מהקלטה אחת ולהוסיף באחרת, פגעת בשקיפות שלה. אני שם רגע את עניין ההנאה והטעם בצד.

(כל) חדר ללא טיפול מוסיף ומוריד במקומות אחרים. זה מכניס את כל הסטאפ לעיוותים.
טיפול אקוסטי "אודיופילי" לא משטח מערכת אלא זה יותר דומה ל-"מלאה במקומות הנכונים" :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור