בריק אין למגבר חדש Mcintosh ma252

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
כן אבל אם קנה אז לקח את הסיכון
למה שיפול על היבואנים?
מה זאת אומרת לקחת סיכון??
לקוח קנה וזה נשמע לא טוב,למה שלא תהיה אפשרות להחזיר אפילו עם "קנס" מסויים?
אני כבר לא מדבר על זיכוי מלא!
אנחנו מתיימרים להידמות לעולם המערבי אבל אנחנו רחוקים מאוד משם...מאוד.

כאחד שהתגורר לא מעט שנים בארה'ב זה פשוט משגע אותי.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
מה זאת אומרת לקחת סיכון??
לקוח קנה וזה נשמע לא טוב,למה שלא תהיה אפשרות להחזיר אפילו עם "קנס" מסויים?
אני כבר לא מדבר על זיכוי מלא!
אנחנו מתיימרים להידמות לעולם המערבי אבל אנחנו רחוקים מאוד משם...מאוד.

כאחד שהתגורר לא מעט שנים בארה'ב זה פשוט משגע אותי.
א. אני בטוח שהמוכר נתן לו אפשרות להחזיר עם הצעה הוגנת
ב. מה לעשות אנחנו לא ארה"ב, שם יש 300 מליון וביחס ישר כנראה אודיופילים

יש חברות שבארה"ב מאפשרות לקבל לבדיקה את המוצר ל 30 יום ללא התחייבות, כאן לא בטוח שתוכל לשמוע אותו אפילו בתצוגה (למשל psaudio)

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
שלוש שעות של הפעלה למגבר חדש לא אומר דבר. מגבר צריך לעבוד לפחות 50 שעות לפני שבכלל מתייחסים אליו. אבל, וזה אבל גדול! שלא יצפה שהשינוי יהיה דרמה.
כבר קרה לי שאחרי ברייק היה שינוי לטובה מאוד מאוד משמעותי שלא האמנתי שברייק יכול לתת...
הבנאדם התבאס על המגבר איך שהוא יצא מהאריזה ושום ברייק כבר לא יעזור...

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
ב. מה לעשות אנחנו לא ארה"ב, שם יש 300 מליון וביחס ישר כנראה אודיופילים
אין שום קשר לכמות תושבים, מדובר באדיבות, כבוד והגינות שאתה רואה את זה בכל מקום שם..בכביש,בסופרמרקט וכד' מה שלא יהיה כאן אף פעם, אבל זה כבר לא שייך לפוסט הזה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אין שום קשר לכמות תושבים, מדובר באדיבות, כבוד והגינות שאתה רואה את זה בכל מקום שם..בכביש,בסופרמרקט וכד' מה שלא יהיה כאן אף פעם, אבל זה כבר לא שייך לפוסט הזה.
כבר ראינו לאורך ההיסטוריה (גם בארה״ב) כמה נימוס, אדיבות ונחמדות יכולים להסתיר כיעור אינסופי...
יש בארץ לא הרבה עסקים בתחום, רובם נלחמים על מעט השוק המקומי וכל עסקה חשובה להם, המחירים יותר מסבירים וכדי שזה יעבוד צריך שגם הלקוחות ידעו מה הם רוצים ואוהבים וגם שהסוחרים יבינו את הלקוחות, יכירו את הציוד שלהם וידעו מתי הלקוח חושק במשהו שלא מתאים לו...
שירות טוב מתחיל בהמון יידע של הסוחר בתחום אבל להחזיר כאילו כלום לא קרה, כאילו לא נפתחה האריזה קצת כבד על השוק המקומי...

נערך לאחרונה ב:

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
דיברתי נטו על מסחר בציוד אודיו
לגבי השאר לצערי מסכים אתך
אור לגויים אנחנו לא

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
גם בארה"ב קורה שאנשים קונים ציוד מבלי שישמעו אותו. למעשה נראה לי שזה הרבה יותר נפוץ שם בגלל שהחנויות שמוכרות הייאנד מרוכזות בערים הגדולות. למזלם, אם קיימת מדיניות בדיקת מוצר ב30 יום אז הבעיה הזו לא רלוונטית.
להזכירכם שמדיניות החזרת מוצר בארץ היא לא רק בעייתית בתחום האודיו: ברוב התחומים על פי הבנתי ההחזרה אפשרית רק אם האריזה לא נפתחה. בארה"ב זה ממש לא ככה. לכן, היבואנים בתחום האודיו צריכים לשים דגש על הדגמת מוצרים ככל האפשר. בסופו של דבר הם רק ירוויחו מזה.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
סטריאו הי אנד זה לא מוצרים מסחריים בו חנות יכולה להחזיר למדף מוצר .

ב 99.9% מהמקרים מגבר / רמקולים של 20,000 שח וצפונה, מוזמן עבור הלקוח במיוחד מחו״ל לפי דגם וגימור.
אז במקרים של הזמנה מיוחדת מחו״ל אין דבר כזה להחזיר מכשיר יקר שהוזמן ספציפית ללקוח לפי מפרט וגימור .
מכשיר כזה שניפתח ושומש הופך באותו השנייה למוצר יד שנייה , וגם אם הוא בן שבועיים ,הוא שומש ,ובגילוי נאות המחוייב מן הסתם, זה יד שנייה לכל דבר ועניין.

כעת , מאחר ומדובר בסטריאו הי אנד שזה לא מוצרים מסחריים שנמכרים בנקל ובשוק מינאטורי מאד , שכל מכשיר גם ביד שנייה מבלה תקופות ארוכות בלוחות , שוחרי מציאות בשוק היד שנייה שמודעים למצב השוק הקטן ,מנצלים את זה , ויציעו גם למכשיר כמעט חדש שכזה , מחיר הרבה יותר זול מעלותו כחדש לרבות טרייד אין מה שקורה המון .

היבואן מצידו ,מודע לכך שמדובר במכשירים יחודיים ובעייתיים ולכן לא יקח את המכשיר בחזרה כל כך מהר,וגם אם כן יסכים , זה לטרייד אין ,ובסוף יאלץ הרוכש המתחרט להפסיד לא מעט כסף.

לא מדובר בטלויזיה או מכונת גילוח ,ככה שתארו לכם מצב ,שלקוח מזמין מכשיר בהזמנה מיוחדת מחו״ל ,ואחרי שבועיים החליט שלא מתאים לו הסאונד , אז מה , יחזיר ליבואן ויקח או יזמין מכשיר אחר שאולי גם הוא לא יתאים לו ?
ממש מצטער לבשר לכם אבל בתחום הזה זה ממש לא עובד ככה...

מדובר על מכשירי יוקרה במחיר של ממש מכוניות ! המוזמנים ספציפית ללקוח ,וזה לא צחוק , ולכן צריך לבדוק טוב טרם הרכישה.

אכן מדובר בתחום מינאטורי ובעייתי שבו צריך לקחת בחשבון ברכישה על עיוור מצבים כאלו , ומצד שני ,עדיף להאזין למכשיר עם הרמקול המיועד טרם הרכישה.

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
צריך לדעת ממי לקנות ו מטעויות רק לומדים.
ארה"ב לא רלוונטי, בארה"ב היית יכול להחזיר ועוד היו באים אליך הביתה לאסוף ואומרים לך שהם מצטערים קח זיכוי + פיצוי.

dlux

אוהב את התחום
מעורבות
17
נקודות
8
מי ששומע מגבר שקנה ב 20000 ש״ח שעתיים ומוכר אותו צריך טיפול פסיכולוגי.
אני מהמר שזה היה קורה עם מגברים אחרים
לא סגור על עצמו
הרבה פעמים אנשים קונים מוצרים ואז מדברים עם חברים/יבואנים שבמקום לברך אותם מבאסים אותם

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
צריך לדעת ממי לקנות ו מטעויות רק לומדים.
ארה"ב לא רלוונטי, בארה"ב היית יכול להחזיר ועוד היו באים אליך הביתה לאסוף ואומרים לך שהם מצטערים קח זיכוי + פיצוי.
במקרה הזה אין מצב שהוא פנה למוכר ולא עזר לו

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
הבעיה לא במגבר ולא היבואן , נקודה !

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
אין מצב שיבואן פותח אריזה בחנות לפני ששולח לקונה? אם כן אז גם אז המוצר יד שניה?

dlux

אוהב את התחום
מעורבות
17
נקודות
8
אין מצב שיבואן פותח אריזה בחנות לפני ששולח לקונה? אם כן אז גם אז המוצר יד שניה?
לא יד שניה
אולי תצוגה - אבל ממה שאני מבין זה לא המצב
כמו שהמליצו פה - שישתה כמה כוסות מים, ירגע, יתן למגבר איזה 100 שעות ואז יחליט
מקינטוש זו לא חברת מדבקה

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
לא יד שניה
אולי תצוגה - אבל ממה שאני מבין זה לא המצב
כמו שהמליצו פה - שישתה כמה כוסות מים, ירגע, יתן למגבר איזה 100 שעות ואז יחליט
מקינטוש זו לא חברת מדבקה
גם 300 שעות לא יעשו מהפך.

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
גם 300 שעות לא יעשו מהפך.
קצת להרגע - לא מדובר על מהפך אלא על refinement . מאחר ושמעתי אני יכול להגיד שהסאונד טוב אבל הכל תלוי למה משווים. ההשוואה שנעשתה היא למגבר מנורות וזה סאונד אחר, מה לעשות.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
תמיד אפשר לשחק עם מה שמסביב כגון כבילה/שיכוך/סטנד.
שיכולים לשפר את התמונה מ קצה ל קצה.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
ברור
שינוי מהקצה לקצה
במיוחד אם הצבע של השיכוך יתאים סונית למגבר

BigYossiCohen1

חבר אתר
מעורבות
12
נקודות
8
אתה מאמין שאם הבחור היה שם את המגבר על סטנד אז פתאום המקינטוש היה הופך להיות משהו אחר? יעני פתאום היה הופך להיות מגבר אחר לגמרי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור