בחרו בתמונת השנה ותוכלו לזכות במצלמה משוכללת של סוני!

לאיזו תמונה אתם מצביעים?

• Total voters
    166

m3csl

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תמונה 3 - רק מכיוון ששאר התמונות היו פחות טובות (התלבטתי עם תמונה 1)

la4download

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הבחירה פשוטה למדי - תמונה מס' 7 - עדשת קרל צייס.
כמו כל גבר טיפוסי, גם אני רוצה תותח שכזה על גבי המצלמה שלי; זה לא שיש לי רגשות נחיתות - אני לא נוהג בג'יפ BMW ענק או מתנהג כמו בהמה, אבל מכזאת עדשה ענקית קשה להתעלם. כשרואים תמונה שכזאת הביצועים של המוצר, לפעמים, לוקחים צעד אחורה, זזים למקום השני; מתגבר בי רצון עז ובלתי נשלט להשיג כזה. התמונה ענקית - גם מבחינת הצילום אבל בעיקר מבחינת העדשה.

א

אורח

אורח
תמונה מס' 1
מדהים אלגנטי. מהמם. מושך את העין בעיצוב נפלא. הלוואי שהיה שלי

AvigailRo

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני בוחרת בתמונה 9 כי התמונה יצאה יפה מאוד והרמקולים גדולים מאוד ויפים מאוד. התמונה יצאה יותר יפה מהאחרות! ומעבר לזה חיי זה המוזיקה והשירה ונושא זה קרוב לליבי! הרמקולים הגדולים האלה הפליאו אותי מאוד, התלהבתי מהגובה שלהם ומהעיצוב הדק שלהם, הם פשוט מתאימים בול להיות רמקולים בחדר שינה שלי!. רמקולים פשוט מרגשים!.

דורz

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
בחרתי בתמונה 3 מסיבה קצת נוסטלגית - לפני כמה שנים אני וחבר שלי הסתובבנו בקיבוץ שבו הוא גר, ומצאנו מקלט פתוח שהכיל כמות אדירה של ארגזים מלאים בדיסקים. הדיסק הראשון שראיתי שם היה אותו אלבום שמופיע בתמונה, ועד היום האלבום (או כל אחד מהשירים שבו) מזכיר לי את היום ההוא... שבמקרה היה יום לפני הגיוס שלי לצבא :)

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה 3 כפי שנאמר מציגה היטב את המוצר ובו זמנית מציגה את מהות התחביב המכונה אודיופיליה ציוד איכותי שמטרתו השמעת מוזיקה - שילוב מנצח בין האמצעי והמטרה.

natig

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
בחרתי בתמונה 1 בגלל שהיא פשוט מסמנת את הנקודה שבה מחשב הופך להיות דבר שכייף לסחוב בתיק. מחשב נייד אמיתי, עם ווינדוס, שממש קטן וקל. אפשר להכניס אותו למעטפה ולשלוח אותו אליי מהחנות ישר בדואר רגיל....

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
תמונה מס 5
אהבתי את הקומפוזיצייה עם ההשתקפות והרקע המטושטש .

cheliz1

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בחרתי בתמונה מס' 6 כי יש בה מבחינת קומפוזיציה שילוב יפה של הרמקולים בנוף עם הפרחים בצבע זהה (כחול)

sm4rt0t

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה מספר 1. ממחישה עד כמה המחשב דק ומעוצב. עושה חשק לקנות אחד :)

chesnutt

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הצבעתי ל 10 (תחנת עגינה)
בגלל שיש בה אווירה (שכמעט ואין באחרות), ויש בה חום של בית עם אלגנטיות מסוגננת
התמונה הזאת עושה חשק שלשבת בסלון הזה על הכורסה הנוחה שבטח נמצאת שם, לשים את הIPAD שלי על תחנת העגינה הזאת ולהקשיב למוסיקה

abuyotam

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה מס' 3 משלבת קומפוזיציה אסטיטית, עומק שדה נמוך שמחדד את המוצר וצבעוניות לא עמוסה מדי. בעיני הצילום המוצלח יותר בקבוצה הזו.

galia.mazor

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בחרתי בתמונה מס 3 כי היא ממש גורמת לי לרצות לקנות את המגבר. והרד הוט צ'ילי פפרס ביפנית באמת דורש הגברה רצינית

Adir Traitel

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בחרתי בתמונה מספר 1 מאחר והיא נראית התמונה הכי מקצועית מכולן. היא ממש משקפת את המוצר ואת היופי שלו והיא נראית עבודת סטודיו מקצועית. התמונות האחרות נראות פחות מלוטשות ופחות מקצועיות.

alonwo

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בחרתי בתמונה 2 של הטלוויזיה של סמסונג. יש מוצרים שדרך העיצוב מעידים על החוכמה שלהם ועל החשיבה שהושקעה בהם. מלבד יופי ואסתטיקה פשוטים שכל עין אנושית מסוגלת להבין החוכמה של המוצר מתבטאת גם בעיצוב וגם בשימוש. פשוט תמונה שאפשר לשים על הקיר בסלון.

YogevSky

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בחרתי בתמונה 10 - תחנת עגינה הרמן קרדון .
הקומפוזיצה פשוטה ומבריקה יחדיו, המוצר מוצב בדיוק במקום סימטרי לסביבתו ,אך מצולם מזוית א-סימטרית, מה שמדגיש את העיצוב החלק של המוצר ועושה חשק לעצב חדר שלם סביבו.

Y

Yinon Malki

אורח
האסוס UX21 הוא יצירת מופת.

Lizard777

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה מספר 1
בהצלחה ליצוחק!

eitanel

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה 3 - על החדות של המוצר לעומת הטשטוש הנעים לעין של הרקע, על ההשתקפות בשולחן, על הרקע שנבחר ונותן קונטרסט צבעוני לאחידות הצבע של המוצר וכמובן על הבחירה המעולה של הדיסק של ה Red Hot Chilli Peppers :כל-הכבוד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור