אתם מרוצים?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
האם אתם מרוצים מהתוצאה שלכם? מה הייתם מחליפים ולמה {Why} ולמה {for What }.

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אני מרוצה מהתוצאה של המערכת שלי.
ועדיין הייתי מחליף בה כל רכיב ורכיב.

אם היה לי כסף

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
שלום נמר אני מאוד מרוצה מה cabasse iroise3 שלי מחליף לא ניראה לי בנימצא ואם יש אז במחיר של פי2 או יותר . לגבי ההגברה אולי מנורות להחליף את האלקטרו הרמוניקס במולרד . אומרים שהצליל יותר חם וחי . אבל צריך כסף וכרגע אני בהרחבת המשפחה ואם הרמקולים שאני רוצה למכור היו נימכרים . ההיתי אוסף קצת ואולי לא בטוח ב"ה בקרוב אקנה פטיפון 2010 טורנס. אבל יש דברים יותר חשובים אני לא רווק וזאת בעיה המשפחה קודמת לכל .

Guy30

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תודה ליהודה, הבחור שמעליי.. שהכיר לי את cabasse.. אין מאושר ממני למרות השימוש ברסיבר ישן, אני כבר מצפה לשמוע אותם במגבר החדש שאקנה בקרוב :)

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
אין בעד מה

תודה ליהודה, הבחור שמעליי.. שהכיר לי את cabasse.. אין מאושר ממני למרות השימוש ברסיבר ישן, אני כבר מצפה לשמוע אותם במגבר החדש שאקנה בקרוב :)
אני שמח לעזור וזה עושה לי טוב על הלב ! ב"ה אני אשמח ושנישמח לראות בשמחתם של אחרים אמן !
(Y)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא מרוצה, אף פעם לא מרוצה - יש חוקים נגד כך בפולניה :)
אתם מה עושה פולניה שהיא מרגישה טוב? היא יושבת ותכף זה יעבור לה. ח ח ח

יש לי יופי של סטאפ שלפני כמה שנים ממש לא חשבתי שיהיה לי כזה יופי של סט-אפ, אבל אני יודע שהוא לא מושלם ואם היה לי הרבה יותר כסף להשקיע הייתי מצליח להשיג סאונד טוב יותר - אבל זה תמיד נכון.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני מרוצה ומצליח להנות ממוזיקה.
אני מכיר את הנקודות החלשות בסטאפ, יתוקנו בהמשך.. אבל זה לא קריטי

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כולם מאוד מרוצים.
אז למה נראה את כולם בלוחות?
הכי מצחיק אותי זה התירוצים.
"לא שהמוצר שאני מוכר לא טוב ומדהים,,,פתאום מצאתי משהו אחר מדהים יותר"- זה המשפט הרגיל
והאמת? בצורה הכי ישירה?
המוצר שהופיע בלוחות היה *** וכנראה גם המוצר החדש.
עד הפעם הבאה

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כולם מאוד מרוצים.
אז למה נראה את כולם בלוחות?
הכי מצחיק אותי זה התירוצים.
"לא שהמוצר שאני מוכר לא טוב ומדהים,,,פתאום מצאתי משהו אחר מדהים יותר"- זה המשפט הרגיל
והאמת? בצורה הכי ישירה?
המוצר שהופיע בלוחות היה *** וכנראה גם המוצר החדש.
עד הפעם הבאה
(Y)

אודיופיל מרוצה אך מרוצה לזמן קצוב , זו התרשמותי.
ואגב זו מן הסתם כניראה הסיבה להחלפות התכופות.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
עזוב מה הסיבה
אותי מהנה לקרוא את התירוצים למה מוכרים.
מה אתה רוצה שיכתוב בהודעה?
תשמעו חברה, למרות שכתבתי פוסט משתפך שעה אחר שקניתי את המוצר אני יודע הוא *** ואני מקווה למכור אותו לאיזה פראייר שקרא את הביקורת המשתפכת שלי כאשר קניתי את המוצר?

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
גידי

לא תמיד שינוי המערכת נובע מאי שביעות רצון ממה שיש היום או בגלל שמה שיש זה ח^^ מוצר.

יש עוד כמה סיבות שאני יכול לחשוב עליהן כמו נניח שפתאום התפנה לך ממון, או סתם בא לך להתקדם ברמת המחיר או סתם לגוון ולשנות, לחדש ...לפעמים זה מה שאני מכנה "שידרוג לרוחב"...

אישית החלק הכי מהנה אצלי בהחלפת רכיב במערכת הוא הגילוי מחדש של אוסף המדיה שיש לי ...

נמר

לשאלתך, אני מרוצה אבל תמיד אשאף לשינוי וליותר ממה שיש היום..

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
(Y)

אודיופיל מרוצה אך מרוצה לזמן קצוב , זו התרשמותי.
ואגב זו מן הסתם כניראה הסיבה להחלפות התכופות.

האם חוסר שביעות רצון זו תכונה "אודיופילית"?
אני רואה סביבי לא מעט אנשים שכל הזמן רצים לשדרג - בית, רכב, עבודה, אישה....
אלה אנשים שהחינוך להישגיות ולמצוינות בלבל אותם והם מתקשים להעריך ולהנות ממה שיש להם כי זה לא מושלם...

המסקנה/לקח שלי היא לקחת כל דבר בפרופורציה הנכונה ואז אפשר להנות ממה שיש. תמיד יש יותר טוב ותמיד יש סדר עדיפויות.
פנטיות בכל תחום היא לא טובה.

ארז

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני רואה סביבי לא מעט אנשים שכל הזמן רצים לשדרג - בית, רכב, עבודה, אישה....אלה אנשים שהחינוך להישגיות ולמצוינות בלבל אותם והם מתקשים להעריך ולהנות ממה שיש להם כי זה לא מושלם...
אני מבין אחרת הישגיות.. ומה קשר לאישה? אלא אם אתה מתחתן עם גוש בשר.. מה זה חפץ?
ואם אתה חי עם אישה כי אתה "נהנה ממה שיש", אז..

הישגיות זאת לסיים לימודים בהצטיינות, להתקדם מקצועית בעבודה, להתקדם בספורט אולי (למי שרלוונטי), להצליח בעסקים, לעשות הרבה כסף בסופו של דבר (שזה פרמטר להצלחה הרי..)

אבל לקנות מגבר חדש - זאת השיגיות? בחייך.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
גידי

לא תמיד שינוי המערכת נובע מאי שביעות רצון ממה שיש היום או בגלל שמה שיש זה ח^^ מוצר.

יש עוד כמה סיבות שאני יכול לחשוב עליהן כמו נניח שפתאום התפנה לך ממון, או סתם בא לך להתקדם ברמת המחיר או סתם לגוון ולשנות, לחדש ...לפעמים זה מה שאני מכנה "שידרוג לרוחב"...

אישית החלק הכי מהנה אצלי בהחלפת רכיב במערכת הוא הגילוי מחדש של אוסף המדיה שיש לי ...

נמר

לשאלתך, אני מרוצה אבל תמיד אשאף לשינוי וליותר ממה שיש היום..

עזוב אותך משטויות.
תמצא איזה זקנה ותעביר אותה את הכביש.
זה גם שידרוג לנשמה.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
הישגיות זאת לסיים לימודים בהצטיינות, להתקדם מקצועית בעבודה, להתקדם בספורט אולי (למי שרלוונטי), להצליח בעסקים, לעשות הרבה כסף בסופו של דבר (שזה פרמטר להצלחה הרי..)

חחחחחחחחחח

כנראה שכן.

אני זוכר שבתיכון היינו צרכים להתנדב בכל מיני דברים (איחס).
אז אני חנכתי איזה ילד כבד שמיעה בכפר שלם . אליו היו ימי בגין העליזים. שיקום השכונות. צבעו את הקירות של בתי הרכבת וניקו את החצרות. בבית שלהם (בית חם ומשפחתי) היה טלויזיה צבעונית, וידאו ועוד. אממאמה- לא היה ספר אחד. לא היה מדף ספרים.
בכל פעם חזרתי לביתי בצפון הישן, עם הטלויזיה שחור לבן ,ללא וידאו, אבל עם מדפים של ספרים ותקליטים.

המצויינות הפנתה את פניה למצויינות צרכנית(איזה כבל לקנות, איזה מכונית-ואוווו ואוווו). זה שאנחנו מקום נמוך בהישגיים בביתי ספר יביא למצב אחד. יהיו לנו פלסמות ,בלו ריי ומכוניות ליסניג ונהיה ברמה שכלית של שכננו הערבים וסוף כל סוף נתקבל למזרח התיכון כשווים.

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני מבין אחרת הישגיות.. ומה קשר לאישה? אלא אם אתה מתחתן עם גוש בשר.. מה זה חפץ?
ואם אתה חי עם אישה כי אתה "נהנה ממה שיש", אז..

אין לי מחלוקת איתך על המושג הישגיות. יש כאלה שמתבלבלים וברדיפה אחר הכסף על מנת לממן את הבית/רכב/שאר דברים חומריים מביאים לידי ביטוי את חוסר שביעות הרצון ממה שהשיגו - תמיד רוצים יותר ויותר...

התכוונתי ב"אישה" לאלה שמחזיקים פילגש אבל זה ממש לא הנושא....

אין לי שום בעיה לגבי שדרוג של מערכת או כל דבר חומרי אחר. אני רק מציין שלדעתי אובססיביות בכל תחום זה דבר הרסני שבסופו של דבר גובה מחיר יקר.
וכן, מותר להיות מרוצה ממה שיש ויחד עם זאת לתכנן בשיקול דעת ובנחת את השדרוג הבא...

ארז

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
המצויינות הפנתה את פניה למצויינות צרכנית(איזה כבל לקנות, איזה מכונית-ואוווו ואוווו). זה שאנחנו מקום נמוך בהישגיים בביתי ספר יביא למצב אחד. יהיו לנו פלסמות ,בלו ריי ומכוניות ליסניג ונהיה ברמה שכלית של שכננו הערבים וסוף כל סוף נתקבל למזרח התיכון כשווים.

צודק, לצערי...

ארז

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
עזוב מה הסיבה
אותי מהנה לקרוא את התירוצים למה מוכרים.
מה אתה רוצה שיכתוב בהודעה?
תשמעו חברה, למרות שכתבתי פוסט משתפך שעה אחר שקניתי את המוצר אני יודע הוא *** ואני מקווה למכור אותו לאיזה פראייר שקרא את הביקורת המשתפכת שלי כאשר קניתי את המוצר?

מצחיק,וממש לא חושב/חשבתי שזה עד כדי כך נפוץ, אבל השבוע יצא לי לקרוא איזה שרשור שמתיישב בול על מה שאתה מתאר, באחד מפורומי הפורנופיליה.
-רק שהפעם, תאמין או לא, אפילו התיאור שלך לא קיצוני מספיק.

לא רק שהוא כתב מאמר שלם על הקנייה, ולמה לא הגברה X בלה בלה,
הוא צריך לקבל פרס (או משהו ...) על המאמר שבא אחריו,
שמסביר, למה הוא שוב שדרג, ולציוד אחר שוב מאותה טופולוגיה.
כתב כל כך יפה, שהצליח למכור לי את הרעיון לזמן מה.
נתן לי משמעות חדשה למונח סופר סתם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור