אתם לא חושבים שהם כבר הגזימו ?

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אנשי "רוח" עיתונאים וכו' וכו' פתחו אתר שבו הם חושפים את הסודות הצבאיים של ישראל
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3565908,00.html
והחלק הכי מסריח שאף אחד לא שם לב שאת המימוון הם מקבלים מאנגליה , ומקבוצה שממנת קבוצות רדיקליות בכול העולם
לי אישית זה נראה בגידה , אבל כאן יקראו לזה "יפי נפש " . האמת היא שבחילה כבר אוחזת בי כשאני שומע את הביטוי הזה שנועד להכשיר את השרץ של בגידה ושל עזרה לפראים לא מתורבתים שרוצים לרצוח את בני עמכם
מעניין לדעת מה דעתכם

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
האתר קרס

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
והם טענו שהייתה התקפה עליו , כנראה שלעוד כמה פטריוטים זה כבר צרם עד כדי כך שהחליטו לעשות משהו . ישר כוחם
וד"א היום הייתה ידיעה שמפגיני שמאל ופלשטינאים ושוטר מג"ב נפצעו בהפגנת השמאל בנעלין . אני לא מצלךיח להבין איך בדיוק אתה עוזר לאוייב נגד החיילים שלך , ואינך נחשב בוגד ? אולי בגלל השליטה שלהם בעיתונות ובבתי המשפט

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
אני חושב שטוב שיש אתר כזה

ואני רחוק מאוד מלהיות שמאלני.
שידעו אוייבנו שיש לנו את היכולות הללו!!!
לגבי הקומץ הזעיר של העיתונאים הללו-הם מיעוז זניח שלא יכול לגרום נזק.
הרי הדברים שהם מפרסמים ידועים בעולם,הם לא מגלים שום דבר חדש.
שימשיכו לנבוח עד מחר,זה לא מזיז לי את הקצה של הפופיק.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
אתם נרגשים ממה שכל העולם, אשתו ו-2.7 ילדיו (בממוצע רב-שנתי) יודעים כבר. יחידות שאפילו שמן אסור בהגיה, זוכות לאתרים בוויקיפדיה (כולל תפריט הארוחה הבשרית), שלא לדבר על תצלומי לווין מפורטים, שם רואים מתי מפקד יחידת תרג"ד (לשעבר מחר"ז, מחלקת ראשי זרזיר, הפעלה בשלט רחוק של ציפורי ביון שיובאו ממאדים) החליף את האוטו שלו. זה שלא לדבר על שינוי המבנה של הפגושייה מתלת ראשי רגיל לצוותים מרובעים.
היכרתי איש מוסד שנכנס למודיעין המצרי בעזה ב-1956. בין שאר התמונות במגירות שם הוא מצא תצלומים של כמה מבכירי המוסד דאז - כולל הבוס הישיר שלו - וזה בתקופה שבה הגוף הזה לא היה ידוע בארץ.
התנשפויות פטריוטיות והתלהמות שלא שייכת לעניין הם רק זה.
לאויבים, לעומת זאת, זה לא מזיז. בין אם הם יודעים ובין אם לא. יציאה למלחמה שלהם - כן או לא - אינה קשורה למידע איזה-סוג-נשק-כמה-ואיפה יש לישראל (ע"ע 67 ו-73). מה שקובע אלו שיקולים אחרים, פוליטיים, למשל, או השאלה "מה אנחנו רוצים להשיג והאם זה אפשרי".
אגב, כל הסד"כ של צה"ל על יחידותיו מופיע בפרסומים כמו של גיינס ומכונים נוספים. המידע שישראל משחררת על מוצרים שהיא מוכרת, הוא מהסוג ששנה קודם היה מסווג מאוד.
לעומת זאת, קציני צה"ל קשקשו במלחמה האחרונה באופן שערורייתי.
בקיצור: תירגעו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור