אקוסטיקה אקוסטיקה ביתית - מה החשיבות ומה ועם מי ניתן לעשות?

Ronnym1964

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
שלום , תשמע ,אני מסכים איתך לגמרי , אני רק דיברתי על הסדר שבו אמורים להתבצע העניינים , כלומר - לא יתכן שקנית מחללית משטחים של דיפיוזרים מקל קר , מכונית סטישן מלאה סונקס , הדבקת על הקיר כאוות נפשך , ועכשיו לך תתחיל לכייל החדר בברדק הזה , בנוסף ,אני בניתי בעצמי הרבה קולטי בסים עצומים , במדידה מצאנו אני וחבר שהעסק עובד על המיד בס בעיקר ומוריד אולי 2 DB באזור התחתון , בסביל זה לשאת קוביה עצומה בעומק מטר לא שווה

אני מומחה קטן מאוד בפתרון בעיות אקוסטיות. כל מה שעשיתי מבוסס על המון ניסויים והמון טעויות. באופן כללי נראה לי שהסדר הנכון הוא להתחיל בשאלה האם יש בעיה מובנית בחדר, ורק אח"כ לבחון פתרונות. הפיתרון יכול להיות אביזר אקוסטי, RC, או אפילו שליטה בטרבל ובאס כמו שיש לי בשלט של הקדם לקסמן. אבל אם מדידה מצביעה נניח על עודף נמוכים, גם כשניסית שני מגברים שונים, שני זוגות רמקולים שונים ושני מקורות, כנראה שזה החדר. כבילה, חשמל ושיכוך ישפיעו עד גבול מסויים. אתה כנראה צודק שצריך הרבה מאוד חומר בולע להתגבר על לחץ בנמוכים. ובכל זאת, בחדר מוסיקה יעודי ולא גדול אצלי, העדפתי שני משולשים של צמר סלעים דחוס מאוד בפינות שמאחורי (שווי שוקיים 70x70), מאשר סתם רהיט שם. אולי בעתיד נגיע למסקנה שדווקא RC עדיף.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור