אנחנו לא מגדירים את עצמינו כ״היי אנד״ - ראיון עם HEGEL

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תסלחו לי רבותי המתבאסים. אבל לא הבנתם מה הוא אמר. ולא, אני לא מגן עליו, אני מסביר על מנת שלא יהיה זעם.

מה שהוא אומר והוא צודק (צודק אגב ב-100%), שתחום ה״היי אנד״ התחרפן לגמרי. יש לי פטיפון כזה אגב. ולא, הוא לא שווה את ה-300,000 ש״ח שלו. ממש לא. היי אנד הוא לא המוצר בלבד ואיכות הצליל. ״היי אנד״ ב-2017 ועוד כמה שנים לפני הוא הסיפור מאחורי המוצר. הצבע המיוחד, הליפוף הידני (שהוא פחות טוב ממכונה) של השנאי והבגד הספציפי שהמלפף לובש טרם הליפוף.

״היי אנד״ 2017 זה הקיפול המיוחד של האלומניום והברגים מחומר מיוחד. יש לי כזה על הזרוע - אין הבדל בין הבורג המיוחד לבורג אלומניום בצליל, אבל הבורג הזה עולה 100 דולר.

״היי אנד״ 2017 זה ההברגה של הלוח למגבר עם מפתח מומנט - שכל הברגים יהיו מוברגים באותו לחץ בדיוק. ויכול להיות שבורג אחד יכנס קצת יותר קשה מחמאה ואז הוא יוחלף לכזה שמתברג באותה מידה כמו קודמו.

״היי אנד״ 2017 זה מחירים מופקעים, חסרי שמץ של הגיון ביחס להשקעה.

״היי אנד״ 2017 זה להכפיל את הזמן שלקח לתכנן בפועל לעומת הזמן המוצהר.

״היי אנד״ 2017 זה ארץ המוצא וארץ היצור.

״היי אנד״ 2017 זה העדר שלט כי הוא הורס (בחלק מהמקרים)

״היי אנד״ 2017 זה להפריד כל חלק מחלק בקופסאת המוצר על ידי לוחות אנטי מגנטים שנמדדו במעבדות חלל.

״היי אנד״ 2017 זה 50 אחוז סאונד, 20 אחוז פיתוח ומחקר ו-30 אחוז סיפורים על הקרבה בלתי נתפסת על מנת שהציוד יהיה מושלם.

מה שהוא אמר, ידידי קוראי העברית זה שהם לא שם. והם באמת לא שם וטוב שכך.
הציוד שלהם לטעמי (פעמיים נבחר השנה כאן ובין המקומות הגבוהים ביותר במגזינים גרמנים) הוא לא רק ציוד מצוין אם כי שם את התחום הזה במקום מאוד שפוי. זה נוגע גם ל-avm, נוטינגהם, nat, קרופט, ברינקמן, אנטם, לקסמן, נלסון פאס ועוד רבים וטובים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אולי ורק אולי הוא התכוון לאלו
נציג חברת הגל אנדראס
האמת עדיין לא מצאתי את ומה הוא אמר .
לא מצאתי כומר המתפלל שלושה שבועות לפני התקנת טרנפורמטור

אבל אולי הם אלו

אתה לא מבין מטאפורה בנאדם. דבר שני, דיבר פעם אחד מהמתכננים של wavac (אם זיכרוני אינו מטעני בחברה) שהוא עושה מדיטציה לפני שהוא מרכיב את המוצר.

הוא הכניס את היפנים באותה מידה שיכל להכניס את השוויצרים. הוא לא ישראלי, הוא לא יודע שיש כאן 99.9 אחוז אמוציות ו-0.01 אחוז כאלה שמשתמשים באוזן.

סלחו לי הא?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תאמיני לי לפעמיים אני מרגיש שאנשים פה על סמים אקופייז לא היי אנד או איזוטריק מאיפה השטויות האלה שנכתבות פה הם לא רק היי אנד אלא אולטרה היי אנד ומבחינתי הדגש שאקופייז שמה לרכיבים שלה ולשנאי ולטרנספורוט שהם בונים בעצמם כמו ציוד צבאי ברמת על מתורגם בסופו של דבר לסאונד נכון ושמיימי ככה לפחות רואות את זה רוב החברות .הגל כותבים על המוצרי שלהם היי אנד ועוטפים את המכשיר במטר פח לשקל הוא צודק זו לא חברת היי הנד וגם לא נשמעת כך זו חברת ENTERY LEVEL נחמדה ולא יותר מזה אגם שממש בצירוף מקרים הם משתמשים בכבלים של נורדוסט שאותם מייבא גבי ממש מוזר העסק פה כמו שנאמר The twilight zone.

גבי הביא אותם בעקבות הגל. (סתם לידע כללי).

לגבי הצליל. הרשה לי לחלוק עלייך. הם משתמשים באלומניום זהה לזה שקונסטליישן משתמשים בו. קוראים לזה אלומניום 6061. והוא היחיד שמשמש את שוק האודיו העולמי (כולל אקיופייז).

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
תסלחו לי רבותי המתבאסים. אבל לא הבנתם מה הוא אמר. ולא, אני לא מגן עליו, אני מסביר על מנת שלא יהיה זעם.

מה שהוא אומר והוא צודק (צודק אגב ב-100%), שתחום ה״היי אנד״ התחרפן לגמרי. יש לי פטיפון כזה אגב. ולא, הוא לא שווה את ה-300,000 ש״ח שלו. ממש לא. היי אנד הוא לא המוצר בלבד ואיכות הצליל. ״היי אנד״ ב-2017 ועוד כמה שנים לפני הוא הסיפור מאחורי המוצר. הצבע המיוחד, הליפוף הידני (שהוא פחות טוב ממכונה) של השנאי והבגד הספציפי שהמלפף לובש טרם הליפוף.

״היי אנד״ 2017 זה הקיפול המיוחד של האלומניום והברגים מחומר מיוחד. יש לי כזה על הזרוע - אין הבדל בין הבורג המיוחד לבורג אלומניום בצליל, אבל הבורג הזה עולה 100 דולר.

״היי אנד״ 2017 זה ההברגה של הלוח למגבר עם מפתח מומנט - שכל הברגים יהיו מוברגים באותו לחץ בדיוק. ויכול להיות שבורג אחד יכנס קצת יותר קשה מחמאה ואז הוא יוחלף לכזה שמתברג באותה מידה כמו קודמו.

״היי אנד״ 2017 זה להפריד כל חלק מחלק בקופסאת המוצר על ידי לוחות אנטי מגנטים שנמדדו במעבדות חלל.

״היי אנד״ 2017 זה 50 אחוז סאונד, 20 אחוז פיתוח ומחקר ו-30 אחוז סיפורים על הקרבה בלתי נתפסת על מנת שהציוד יהיה מושלם.

הציוד שלהם לטעמי (פעמיים נבחר השנה כאן ובין המקומות הגבוהים ביותר במגזינים גרמנים) הוא לא רק ציוד מצוין אם כי שם את התחום הזה במקום מאוד שפוי. זה נוגע גם ל-avm, נוטינגהם, nat, קרופט, ברינקמן, אנטם, לקסמן, נלסון פאס ועוד רבים וטובים.[/QUOTEנו אז אם בזה אתה מאמין למה אתה לא מיישם את זה במערכת שלך מכוא הכל כי הכל שקר ותעבור למוצרים שהשקפת עולמם כמו שכתבת

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28

הציוד שלהם לטעמי (פעמיים נבחר השנה כאן ובין המקומות הגבוהים ביותר במגזינים גרמנים) הוא לא רק ציוד מצוין אם כי שם את התחום הזה במקום מאוד שפוי. זה נוגע גם ל-avm, נוטינגהם, nat, קרופט, ברינקמן, אנטם, לקסמן, נלסון פאס ועוד רבים וטובים.
אז אם בזה אתה מאמין למה אתה לא מיישם את זה במערכת שלך מכור הכל כי הכל שקר ותעבור למוצרים שהשקפת עולמם כמו שכתבת

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
גבי הביא אותם בעקבות הגל. (סתם לידע כללי).

לגבי הצליל. הרשה לי לחלוק עלייך. הם משתמשים באלומניום זהה לזה שקונסטליישן משתמשים בו. קוראים לזה אלומניום 6061. והוא היחיד שמשמש את שוק האודיו העולמי (כולל אקיופייז).
כן רק שהעובי שלו הוא של מטר פח לשקל
בואו נעשה סדר מי שרוצה לשמוע נגן כזה שנראה כמו סי די רום של מחשב בבקשה
pre_open0_big.jpg

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אז אם בזה אתה מאמין למה אתה לא מיישם את זה במערכת שלך מכור הכל כי הכל שקר ותעבור למוצרים שהשקפת עולמם כמו שכתבת

אני לא קונה מוצרים כאלה. אני קונה רק את מה שהוא מבחינתי תמורה גבוהה לכסף ומתאים למערכת שלי וליכולות הכלכליות שלי.

שנית. לא כתבתי את מה שאני מאמין בו. כתבתי את מה שמתרחש במציאות. למשל הקונסטליישן ב-320,000 ש״ח לא שווה את המחיר שלו. הוא יהיה טוב יותר משלי, אבל כנראה בנקודות. השאלה היא אם אתה מוכן לשלם את הסכום ההזוי הה בעבור כמה נקודות של ביצועים.

הקדמגבר שלי הוא הבסיסי ביותר של החברה. מסתפק בו בהחלט (בינתיים).
כבל החשמל שהולך למגבר ההספק שלי הוא כבל חשמל של שינדאק שלטעמי יושב הכי טוב על המגבר הזה. כמה עלה? 450 ש״ח בזמנו. בקדמגבר יש לי משהו יקר. למה? כי הוא הכי התאים. המחיר בלתי שפוי, אבל זה מה יש.

הפטיפון זה סיפור אחר. הוא היחיד בטופולוגיה הזו, מהחומרים האלה, בטכניקה הזו. המחיר שלו? בלתי שפוי. גם כתבתי במפורש שהרכישה של הפטיפון, מעבר לסאונד, זו הגשמת חלום עתיק.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אני ררוצה לשמוע מכשיר שנראה ככה אם כל הכבוד
DP-950-birds-eye-2.jpg

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כן רק שהעובי שלו הוא של מטר פח לשקל
בואו נעשה סדר מי שרוצה לשמוע נגן כזה שנראה כמו סי די רום של מחשב בבקשה
pre_open0_big.jpg

שמעת אותו?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני ררוצה לשמוע מכשיר שנראה ככה אם כל הכבוד
DP-950-birds-eye-2.jpg

רוב החובבים רוצים לשמוע מכשיר שנשמע טוב. אבל אתה יודע, כל אחד והמטרות שלו. המצחיק הוא שהפח בדיוק באותו עובי אם מתעלמים מהקיפול בקצה.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
ה שהוא אומר והוא צודק (צודק אגב ב-100%), שתחום ה״היי אנד״ התחרפן לגמרי. יש לי פטיפון כזה אגב. ולא, הוא לא שווה את ה-300,000 ש״ח שלו. ממש לא. היי אנד הוא לא המוצר בלבד ואיכות הצליל. ״היי אנד״ ב-2017 ועוד כמה שנים לפני הוא הסיפור מאחורי המוצר. הצבע המיוחד, הליפוף הידני (שהוא פחות טוב ממכונה) של השנאי והבגד הספציפי שהמלפף לובש טרם הליפוף.
אתה אומר וציטטתי אותך שהוא צודק במה שהוא אומר אז זו מבחינתי גם דעתך

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אתה אומר וציטטתי אותך שהוא צודק במה שהוא אומר אז זו מבחינתי גם דעתך

נכון. בהחלט שזו דעתי. אני גם לא קונה ציוד כזה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,021
נקודות
113

בחיים לא חשבתי שתגיע לרגע בו תאמר למעשה ״המלך ערום״, שאפו!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בחיים לא חשבתי שתגיע לרגע בו תאמר למעשה ״המלך ערום״, שאפו!

אני לא אומר המלך הוא עירום. אני טוען שיש מוצרים שבשביל להצדיק את המחיר הבלתי שפוי מתבלים את התהליך.

למשל ליפוף ידני של שנאים. עם המכשור של היום אתה יכול להגיע לדיוק כזה של ליפוף ושימוש בחומר שאין סיכוי, אפילו לא בחלום, שאדם יצליח לעשות את זה יותר טוב. יש עוד כמה ואותם פרטתי. אני חושב שהתחום התחרפן קצת. ברמקולים זה סיפור אחר (ברוב המקרים).

glv

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
8
זה פוסט שמביא אותי למחשבות על טבע האדם, כמה קל לנו לשנוא ובשביל מה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה פוסט שמביא אותי למחשבות על טבע האדם, כמה קל לנו לשנוא ובשביל מה?

אנשים רואים את הציוד שלהם כמו ילד.
תכתבי משהו על אחת מהיצרניות ואני אומר לך באופן מדויק מי יגיב ומה יכתוב.

יש כאלה שהדיון איתם נעים, יש כאלה שהדיון איתם מאתגר, יש דיון עצבני ויש דיון לא נעים.
אגב. יש גם דיונים עם כאלה שאין להם מושג מה הם אומרים.

אני וסוני למשל, מדברים המון בטלפון. הדיונים איתו תמיד נעימים לי.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אני לא אומר המלך הוא עירום. אני טוען שיש מוצרים שבשביל להצדיק את המחיר הבלתי שפוי מתבלים את התהליך.

למשל ליפוף ידני של שנאים. עם המכשור של היום אתה יכול להגיע לדיוק כזה של ליפוף ושימוש בחומר שאין סיכוי, אפילו לא בחלום, שאדם יצליח לעשות את זה יותר טוב. יש עוד כמה ואותם פרטתי. אני חושב שהתחום התחרפן קצת. ברמקולים זה סיפור אחר (ברוב המקרים).

כן.. הכל נכון, אך העשירים במיוחד, מן הראוי שיסבסדו בעלי מקצוע/אומנים שמיצרים תוצרת יוקרתית בעבודת יד.
אחרת היכולת הזו תעלם מן העולם, וזה הפסד לחברה.
בהיסטוריה האנושית, אומנים כאלה התקיימו מעבודות עבור האצולה והכנסייה, כיום זה ממשיך עם העשירים ביותר.
מה רע בזה??

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור