אלגזי אודיו מחירים הזויים וחצופים ויש תגובת היצרן (PROAC)

מצב
הנושא נעול.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
לאחר הרבה שנים מאז שקניתי מערכת החלטתי שהגיע הזמן.

כמו שצריך חיפשתי קודם מגבר ורמקולים והכנתי במשך כחודש רשימה של

חברות ודגמים שמצאתי אותם מתאימים לי ולתקציב שיש לי. הרשימה הכילה דגמים של חברות

ומחיר בחנויות מארץ היצרן בחו״ל ממנו מגיע המוצר. החנויות הם חנויות פיזיות ומחזיקות גם אתר אונליין

לאחר מכן חיפשתי את המוצרים האלה בארץ בתקווה להשוות מה הפער בשוק שלנו.

לא ציפיתי למחירים זהים אבל לפחות להפרש הוגן.

חייב לציין שלהפתעתי מצאתי חלק מהדגמים שחיפשתי בהפרש הוגן ואפילו במקרים בודדים מחירים נמוכים

יותר ממחירי חו״ל (כל ההשוואות נעשו מול חנויות באירופה בלבד).

חלק מהרשימה כלל רמקולים של חברת PROAC דגמים DT8/D20R.

זה רק 2 דגמים, הסיפור זהה לכל דגם.

מחירים שמצאתי באירופה ל- DT8 הוא 2000 פאונד (9350 שח) ו- DT20R2885 פאונד (13500 שח) פחות או יותר אבל זה הכיוון. יש גם אתרים יותר תחרותיים שמציעים מחירים נמוכים אבל בחרתי אתרים גדולים ומכובדים.

חיפשתי בארץ מי היבואן שלהם וכמובן הגעתי לאלגזי אודיו.

נדהמתי לראות כי המחירים שלו לרמקולים האלה הוא הזוי ,בדקתי את אותם רמקולים בחניות שונות שמוכרים את אותו ציוד (דרך אלגזי אודיו) רק קצת יותר נמוך שזה נורמלי,הרי אינטרס של כל דילר זה למכור דרך סוכן.

המחיר של אלגזי באתר שלו 26900 והמחיר שמצאתי באחד החניות הוא 24000 ,שימו לב להפרש עדיין רחוק מאוד ממחיר לצרכן באנגליה. לאחר בדיקה של שאר הדברים שמוצעים באתר (של REGAדוגמא) הסיפור דיי זהה.

ניראה כי היבואן מצא דרך מקורית לתמחר מוצרים ופשוט להכפיל את המכיר.

כנהוג היום בעידן האינטרנט ניתן להגיע לכולם ואכן פניתי ל- PROACלבדוק מדוע רמקול שעולה לצרכן באנגליה 2800 פאונד נמכר בישראל ב- 5480 פאונד.

כמובן אם המכיר לצרכן הוא 2800 פאונד זה אומר שהדילר מקבל מחיר הרבה יותר נמוך.

ראו תגובות היצרן PROAC

are you sure he sells for £5480?
This is certainly too much, leave it with me
and I will come back to you soon.

מייל בהמשך:

I’m sorry that you are finding the price set too high. We are currently in discussion with our Israel importer to try to get the pricing lowered as we too feel that it is much too high.

עדיין מחכים לראות את תגובת היבואן

אין לי שום דבר אישי נגד הדילר הנ״ל ,לא מכיר אותו אישית וגם לא רוצה גם להכיר.

זכותכם לעשות עם הדברים הנ״ל מה שתרצו אבל אני באופן אישי לא קונה שום חברה תחת הדילר הזה. אמרו לי שמדובר באנשים נחמדים ולא פלא,אם אני הייתי מצליח למכור בפערים כאלה הייתי גם סופר נחמד.

גם נושא האחריות מעצבן,היצרן נותן 5 שנים אחריות ולא ניראה באתר היבואן 5 שנים, ראיתי 3 שנים וגם שנה

מקווה שלקונים הבאים המחירים ישתפרו כתוצאה מההתכתבות הזאת עם היצרן.

ואם לא השוק מלא בדברים איכותיים אחרים ולא סוף העולם אפשר גם בלי אלגזי אודיו לשמוע מוסיקה איכותית.

תמונות מצורפות

• IMG_2133.PNG
    IMG_2133.PNG
    KB 248.8 · צפיות: 430
נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אין לי שום דבר אישי נגד הדילר הנ״ל ,לא מכיר אותו אישית וגם לא רוצה גם להכיר.

זכותכם לעשות עם הדברים הנ״ל מה שתרצו אבל אני באופן אישי לא קונה שום חברה תחת הדילר הזה. אמרו לי שמדובר באנשים נחמדים ולא פלא,אם אני הייתי מצליח למכור בפערים כאלה הייתי גם סופר נחמד.

מבין הכל רק שיש לי כמה בעיות עם הטענות שלך ובמיוחד בעיה רצינית אחת נוספת, שעליה אדבר בהמשך.

אבל נתחיל במסומן באדום והמסומן בכחול.
יש לך משהו אישי שהרי אתה אפילו לא רוצה להכיר. דהיינו, אם זה לא היה אישי המסומן בכחול לא היה נכתב.

המסומן בירוק מדגיש כי אתה בהחלט לוקח את זה אישית. אחרת מאיפה לאיפה אתה טוען כי אלגזי לא נחמד לאדם שהגיע ולא רכש דבר, או רכש מסך למשל, ששם אין לו שליטה על פערי הרווח?

ולשאלה החשובה ביותר.
האם פנית לאלגזי לפני שפנית ליצרן עצמו? אולי היה אומר לך ״אל תתייחס למחירים באתר, תבוא אלי, תקבל מחיר חו״ל + מע״מ״. ואז היית מגיע, היה מכין לך קפה, משמיע לך את הרמקול הזה, היית אומר לו שאתה לא אוהב את התוצאה וניגש לדלת, והיה אומר לך בחזרה ״לפחות תגמור את הקפה שלך״.

בקיצור. פנית ליבואן לפני?

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
שלום לך

1. לא צבעתי בשום צבע ואצלי הכל מופיע בשחור,לא מבין למה מופיע לך בצבעים
2. כן פניתי דבר ראשון ליבואן אבל לא קיבלתי התייחסות
3. אני יודע שהמחירים באתר הם לא משקפים את המציאות שמגיעים לחנות בגלל זה שים לב רשמתי שהמחיר הטוב ביותר לרמקולים הם 15000 ל - DT8 ו- 24000 ל - D20R ולא רשמתי את המחירים כמו שהם באתר היבואן
עדיין בחשבון פשוט זה כפול

נערך לאחרונה ב:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
שלום לך

1. לא צבעתי בשום צבע ואצלי הכל מופיע בשחור,לא מבין למה מופיע לך בצבעים
2. כן פניתי דבר ראשון ליבואן במייל אבל לא קיבלתי התייחסות
3. אני יודע שהמחירים באתר הם לא משקפים את המציאות שמגיעים לחנות בגלל זה שים לב רשמתי שהמחיר הטוב ביותר לרמקולים הם 15000 ל - DT8 ו- 24000 ל - D20R ולא רשמתי את המחירים כמו שהם באתר היבואן
עדיין בחשבון פשוט זה כפול

הרי היבואנים לא מתחרים במפיצים שלהם
ולכן קיבלת מחיר נמוך יותר אצל המפיץ.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
נכון אבל מאיפה המפיץ מקבל את הציוד ? עדיין מהיבואן שמתמחר קודם
בכל מקרה גם אצל המפיצים המחיר הוא כפול
למה?
לא רוצה לפרסם דגמים שנמכרים כמעט אחד לאחד כמו מכירי חו״ל שלא יגידו שאני מפרסם מישהוא
אין שום הצדקה למחירים כאלה

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
צודק בכל מילה,
התמחור של אלגזי הוא מהמזעזעים בארץ והסיבה לכך שהמותג הנפלא הזה (ואחד האהובים עליי באופן אישי) לא קיים כאן.
וכן נמר, בדקתי מחיר רכישה כשחיפשתי לפני שנתיים רמקולים שיחליפו את הפרואקים שלי אחרי 7 שנים שחייתי איתם באושר.
הלוואי שהיצרן יחליף יבואן בישראל.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
המותג מצוין וחבל שזה כך
זאת הגדולה בימינו שניתן להגיע לכולם ורק כך המחירים בשוק יהיו תחרותיים יותר
נחכה ונראה, היצרן ביקש להוריד את המחירים ומקווה שאם זה לא יקרה יעבירו את הנציגות למישהוא אחר
יעדכן בהמשך מה כתבו חזרה

go_go

אוהב את התחום
מעורבות
27
נקודות
28
גם מחיר חו"ל + מע"מ זה מוגזם....עברו הימים שהנוסחה הזו עבדה..ואכן המחירים של הפרואק מוגזמים להחריד- וחבל, כי זה אחלה מוצר

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
אתה מבין? בחול נמכר ב- 13500 לצרכן לדוגמא ,הדילר נגיד מקבל ב- 9 או 10
אתה מגיע לאתר הדילר ויש הוסף לסל ב - 26900 ? איפה נשמע כזה דבר?
ומה אם מישהוא באמת מוסיף לסל? הרי זה אפשרי זה לא ליופי

נערך לאחרונה ב:

go_go

אוהב את התחום
מעורבות
27
נקודות
28
ואגב, מחיר ריטייל זה המחיר המקסימלי שהיצרן מרשה למכור. בשום חנות בחו"ל (והייתי בהרבה) לא מבקשים מחיר ריטייל, תמיד יש הנחה. וחוץ מזה שממחיר הריטייל היבואן מקבל הנחה משמעותית שנעה בין 35%-60% ולפעמים יותר. אני מבין שיש מחיר הובלה, אחסנה, רישומון, מע"מ ושאר מריעין בישין. אבל מפה ועד לנוסחה של ריטייל + מע"מ הדרך ארוכה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ואגב, מחיר ריטייל זה המחיר המקסימלי שהיצרן מרשה למכור. בשום חנות בחו"ל (והייתי בהרבה) לא מבקשים מחיר ריטייל, תמיד יש הנחה. וחוץ מזה שממחיר הריטייל היבואן מקבל הנחה משמעותית שנעה בין 35%-60% ולפעמים יותר. אני מבין שיש מחיר הובלה, אחסנה, רישומון, מע"מ ושאר מריעין בישין. אבל מפה ועד לנוסחה של ריטייל + מע"מ הדרך ארוכה

אלה המחירים ההוגנים ביותר. חו״ל + מע״מ כמחיר צרכן רשמי. משם הכל תלוי היכולת המיקוח שלך.

go_go

אוהב את התחום
מעורבות
27
נקודות
28
אלה המחירים ההוגנים ביותר. חו״ל + מע״מ כמחיר צרכן רשמי. משם הכל תלוי היכולת המיקוח שלך.
במחירים של אלגזי עדיף לקנות בחו"ל , להביא ארצה ועדיין להשאר עם עודף ביד

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
אשמח לאתר אם אתה מכיר
יודע כמה % ידרשו במכס פה?
כזכור לי ניסיתי להזמין אבל בגלל המותג (במקרה הזה היה rega גם כפול ) לא הסכימו לשלוח לארץ

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
th

אין מכס , רק מע"מ

יש להוסיף למחיר חו״ל 17 אחוז מע״מ, הובלה ועמילות מכס. זה יצא לך מחיר חו״ל + מע״מ + הובלה + עמילות מכס.

go_go

אוהב את התחום
מעורבות
27
נקודות
28
יש להוסיף למחיר חו״ל 18 אחוז מע״מ, הובלה ועמילות מכס. זה יצא לך מחיר חו״ל + מע״מ + הובלה + עמילות מכס.
ועדיין זול יותר מאלגזי.......

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
יש להוסיף למחיר חו״ל 17 אחוז מע״מ, הובלה ועמילות מכס. זה יצא לך מחיר חו״ל + מע״מ + הובלה + עמילות מכס.

בחו"ל אתה מזדכה על המע"מ במידה והוא מתומחר במחיר הסופי לצרכן ומצד שני חייבים לזכור את פערי המרת המטבעות, הרי בחו"ל איש לא מקבל שקלים.

מניסיוני הדל רוב היבואנים בתחום יותר מהוגנים בתמחור.

barnat

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
למחיר חול, אם זה מאירופה יש להוריד כ 20% מעמ שמזוכים עליו, כן כן גם היבואן מזדכה על המעמ באירופה, ככה שאם המוצר מגיע מאירופה והיבואן דורש מחיר חול+מעמ זו הגזמה פראית ולא מחיר הוגן

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור