אכן אכזבה קשה כמו שהבטיחו לי כאן

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
ובהמשך להודעה הנל - יש לך מגשר בין זוג המחברים העליון לזוג המחברים התחתון (אדום לאדום ושחור לשחור) ?
תבדוק שהחיבור בין הרמקול לרסיבר תקין , כלומר, יציאה אדומה ברסיבר לכניסה אדומה ברמקול ויציאה שחורה ברסיבר לכניסה שחורה ברמקול.
ארז
לא אמור להיות מגשר

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
לא אמור להיות מגשר

צודק.
תיקנתי את ההודעה.
סברתי שמדובר בחיבור כפול ל Bi-amp...
עכשיו ראיתי שזוג המחברים העליון הוא לשימוש אחר.
ארז

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לכן אני חושב שיש מצב שהחיבור הלך לכיוון הלא נכון.

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
חברים , לקח לי זמן עד שהעברתי דוגמא לגוגל דרייב בכדי שתוכלו לשמוע את הבעיה..
בעיקרון,בפלאפון שלי או במחשב אני שומע את זה ממש גרוע יותר מהוידאו הנ"ל (נראה שגוגל עושים כמו שידרוג לוידאו אז זה נותן לו נפח) בכל אופן, ניתן לשמוע ברור שיש רעש מוזר מאוד כמו "והווו" מכיוון הבס נדמה לי. אין שיר כמעט שאני לא מוריד את הבס למינוס 10 בכדי לשמוע נורמלי . זה נראה כאילו הבס משתלט על כל הצליל הרגיל .. הכל פשוט מזייף בטירוף. שימו לב שכשאני מתקרב לטוויטר פשוט לא שומעים את הקול של הזמר בוקע מהרמקול,כאילו הוא מסרב לצאת. הרבה רעשים יש במיוחד בדקה 1:33 עד 1:42 . גם לרגע ב1:30 כמו צליל עמוק ומתמשך קשה מאוד לפספס..אזהרה קטנה:אני מגביר בדקה 0:40

https://drive.google.com/file/d/1VPDZDEHqnoKuZFyIIfm8KE34qVFiJ4Ep/view

ולגבי החיבורים , זו תמונה של איך חיברתי מאחור, בהוראות מצוייר לעשות את זה מלמטה למעלה,
אני עשיתי מלמעלה למטה,זה משנה? . גם הנחושת הרבה פעמים אחרי שסובבתי אותה בכדי להכניס ממש נהרס ואז חזרתי וליפפתי לצורה מעוגלת. בסוף הצלחתי לדחוס את זה לבפנים.. הכבלים XT25 של QED.
החיבורים הולכים נכון פלוס לפלוס מינוס למינוס הכל ב-A .

תמונות מצורפות

• 20981943-D2E1-4E2C-8EC1-B7C3D74326B4.jpeg
    20981943-D2E1-4E2C-8EC1-B7C3D74326B4.jpeg
    KB 77.3 · צפיות: 139
נערך לאחרונה ב:

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
שכחתי לציין , רמקול ימין מחובר עם כבל ממש קצר יחסית לעומת רמקול שמאל שמחובר עם כבל ארוך כי הוא בנקודה היותר רחוקה מהרסיבר, יש מצב שיש קשר?

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
סלח לי אבל אתה סתם הולך סחור סחור
ענית וביצעת את זה?
לא ענית אם רכשת בארץ
לא ביצעת את הבדיקה עם רדיו (FM ולא DAB) או בדיקה עם פלאפון וכבל 3,5. כל בדיקה ממקור של כניסה אנאלוגית.
בנוסף אני מצטער אבל עד עכשיו אני לא מצליח להבין. כל העוצמה נמוכה או רק זמרים?
מה התשובות?
בנוסף אני מקווה שאתה יודע שחיבורים / ניתוקים עושים כשהמכשירים כבויים

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
סלח לי אבל אתה סתם הולך סחור סחור
ענית וביצעת את זה?

מה התשובות?
בנוסף אני מקווה שאתה יודע שחיבורים / ניתוקים עושים כשהמכשירים כבויים

כן רכשתי בארץ (לא ראיתי את השאלה הזו קודם)
אומנם לא שמעתי fm בלי dab (שזה בעיקרון לAM) אבל הצלחתי לשמוע גם fm שתי תחנות..
אין לי אנטנה כך שזה לא אפשרי.. (מגיע עם זה חיבור כלשהו אבל נראלי שזה רק להכנסת אנטנה בצורה יותר נוחה או משהו כזה) כנ"ל לגבי חיבור 3.5 ,יש לי אייפון ולצערי דילגתי על האופצייה של לקנות כבל 3.5 עם 2 RCA כי חשבתי שבתחילה זה לא יהיה ממש נצרך.

לגבי העוצמה,שמתי וידאו ניתן לשמוע..

לגבי חיבורים ניתוקים עושים עם מכשיר כבוי,
אכן אני יודע. עשיתי את זה מספר פעמים מאתמול.

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
אגב,לפי הרעשים האלה ששומעים בוידאו ששמתי,
אני בספק גדול שיש קשר בכלל למקור השיר . כלומר אפילו אם זה משודר באלחוטי הדבר הזה לא אמור לקרות. רעשים עמוקים וארוכים של בס.. עם צורך להוריד בס למינוס 10 בכדי לשמוע סביר.. כאחד שלא מבין כמעט כלום התשובה המתבקשת שזה לא קשור למקור ההזרמה.
לא יודע אם שמעת בוידאו שהעלתי ..אבל תשמע ואתה תבין שזה לא נורמלי.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
בחיבור FM דוחפים לחור הקטן חתיכת חוט וזה מספיק לבדיקה
ובכלל שמעת שתי תחנות - אז איך נשמע?

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
בחיבור FM דוחפים לחור הקטן חתיכת חוט וזה מספיק לבדיקה
ובכלל שמעת שתי תחנות - אז איך נשמע?

זה מגיע אכן עם חוט כזה..לא הבנתי איך עובד.
איך זה נשמע? ..כמו שכתבתי, איכות כמו טרנזיסטור פשוט עם אנטנה..כלומר,
שומעים שיש לזה נפח שונה בגלל שזה עדין מופעל ברמקולים גדולים. אבל האיכות גרועה..
אני לא מצליח להבין איפה הדפק. הנקודות הם , זה מזייף,יש מלא בס יותר מאשר צליל רגיל,וזה נשמע צליל סגור ומרוחק..כאילו הקול של הזמר/ת לא יוצא קדימה..

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
מהוידאו נשמע שיש באס ויש גבוהים ככה שזה לא בעיה בחיבורים
אלא יותר עיניין של העמדה נכונה של הרמקולים בחדר בשביל מיקום האופטימלי .
צריך גם מרחק מהקירות ומרחב נקי לפעולה , שלא יהיה איזה רהיטים קרובים מדי .
עוד משהו יש לך סאונד קלאסי של חדר לא מטופל אקסוטית עם הידהודים ואקו ,
תשקול הכנסה לחדר של כמה מוצרים אקוסטים רק תשתדל שיראו יפה ואלגנטי .

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
1. לא ענית לאן ברמקולים חיברת את הרסיבר. החיבור העליון ברמקולים לך נועד לרמקולי אטמוס (למעשה כאלה שמדמים אטמוס ויושבים על הרמקול הקיים) ולכן אתה צריך להשתמש רק בחיבור התחתון.
2. כתבת שאין לך אנטנה לרדיו, אבל לידיעתי כל רסיבר מגיע עם אנטנה, גם אם פושטית ובסיסית מאד. מה שנראה לך שאמור לעזור להכנסת אנטנה זה כנראה האנטנה... אם אתה גר באזור עם קליטה נורמלית היא אמורה להספיק, לפחות כהתחלה.
3. גם מהוידאו שלך קשה להבין על מה בדיוק אתה מתלונן, אבל בכל מקרה ייתכן שמקור הבעיה שלך הוא באקוסטיקה של החדר.

נערך לאחרונה ב:

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
מה שאתה כותב לא סביר, אלא אם התרגלת לצליל של רמקולים אחרים או שהבעיה במגבר או שהפעלת אקולייזר/dsp אם יש.

תנסה לחבר רמקולים אחרים ותראה אם הבעיה חוזרת.

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18

לגבי החדר כן יש הד וכדומה..אבל זה פחות מפריע לי ..יותר זה שהצליל לא נעים לאוזן ,הוא לא נקי..

1. לא ענית לאן ברמקולים חיברת את הרסיבר. החיבור העליון ברמקולים לך נועד לרמקולי אטמוס (למעשה כאלה שמדמים אטמוס ויושבים על הרמקול הקיים) ולכן אתה צריך להשתמש רק בחיבור התחתון.
2. כתבת שאין לך אנטנה לרדיו, אבל לידיעתי כל רסיבר מגיע עם אנטנה, גם אם פושטית ובסיסית מאד. מה שנראה לך שאמור לעזור להכנסת אנטנה זה כנראה האנטנה... אם אתה גר באזור עם קליטה נורמלית היא אמורה להספיק, לפחות כהתחלה.
3. גם מהוידאו שלך קשה להבין על מה בדיוק אתה מתלונן, אבל בכל מקרה ייתכן שמקור הבעיה שלך הוא באקוסטיקה של החדר.

לגבי החיבור ברמקולים כתבתי שכן:
עשיתי את זה...למטה בלבד איפה שכתוב main

לגבי האנטנה,האמת שחשבתי כמו שאתה אומר ו
שאתמול ניסיתי זה לא תפס,ניסיתי עכשיו ואכן שומעים .
יש לציין שבשמיעה של fm זה נשמע יותר נקי .
אבל השאלה הגדולה היא: האם הזרמה דרך בלוטוס או AirPlay היא כל כל גרועה עד שאני לא מצליח כלל להנות?

כלומר נכון,שהרמקולים די ״פושטים״ אבל בחיי,לא ציפיתי לרמה כל כך נמוכה. קשה מאוד לאסביר את זה.
זכור לי כשהייתי ילד,לדוד שלי היה מערכת סטריאו רגילה ,רק מדליקים ופועל,בלי מגבר. וכל כך נהנתי מהצלילים והעוצמה זה היה חוויה. עכשיו אין מצב שהרמקולים הנל שלי יורדים באיכות ממשהו פשוט כמו שהיה לדוד שלי בזמנו. זה פשוט עצוב כמה זה נשמע אנמי בלי חיות ..אני רוצה להאמין שזה בגלל שמשדרים דרך אלחוטי.. אולי בצורה אחרת זה ישמע טוב? שואל את עצמי אם להשקיע בהזרמה דרך דיסק או משהו כי הוצאתי המון ואני מרגיש שיצאתי ״פארש״ .

מה שאתה כותב לא סביר, אלא אם התרגלת לצליל של רמקולים אחרים או שהבעיה במגבר או שהפעלת אקולייזר/dsp אם יש.

תנסה לחבר רמקולים אחרים ותראה אם הבעיה חוזרת.

זהו שאין לי עוד רמקולים,זה פעם ראשונה שאני מחבר סטריאו עם מגבר. רציתי צלילים חיים ולהנות. ובסוף זה נשמע נורא אנמי כאילו הקול מסרב לצאת מהרמקול. למעשה,ראיתי המון סקירות שעשו לרמקול הזה ביוטיוב ושם זה נשמע אחרת לגמרי מאוד חי...
מה שכן,שמתי לב לשינוי גדול בין הזרמה דרך בלוטוס לבין דיסק,הצלחתי להבין שיש שוני גדול. (למרות שבקטע הספציפי הזה זה היה לרמקולים רצפה איכותיים ולא לאלה הספציפיים שיש לי כרגע)

מפה לשם,מה אתם מייעצים לי? לנסות להזרים דרך דיסק בצורה כלשהי? Dac כאלה דברים?
(בעיקרון כשאני מפעיל FM זה נשמע יותר טוב אבל עדין יחסית לרדיו שאתה שומע רעש רקע .. אבל הקול של השדרן נשמע ברור ונקי .. אז תוהה אולי הבעיה היא בהזרמה)

נערך לאחרונה ב:

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
הצליל נשמע תקין , אין חוסרים כמו שציינת.
כמו שאמרו לך , הבאס מוגבר מידי בגלל שהם קרובים לקיר וגם יושבים על שולחן שהוא גם מנגן/מווברץ.
תנסה להניח כל כיסא מעץ או מעמד ורחוק כ 50 סמ מהקיר

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
תנסה קודם כל להגיע למסקנה אם מקור הבעיה הוא בלוטות'.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
זהו שאין לי עוד רמקולים,זה פעם ראשונה שאני מחבר סטריאו עם מגבר. רציתי צלילים חיים ולהנות. ובסוף זה נשמע נורא אנמי כאילו הקול מסרב לצאת מהרמקול. למעשה,ראיתי המון סקירות שעשו לרמקול הזה ביוטיוב ושם זה נשמע אחרת לגמרי מאוד חי...
מה שכן,שמתי לב לשינוי גדול בין הזרמה דרך בלוטוס לבין דיסק,הצלחתי להבין שיש שוני גדול. (למרות שבקטע הספציפי הזה זה היה לרמקולים רצפה איכותיים ולא לאלה הספציפיים שיש לי כרגע)

מפה לשם,מה אתם מייעצים לי? לנסות להזרים דרך דיסק בצורה כלשהי? Dac כאלה דברים?
(בעיקרון כשאני מפעיל FM זה נשמע יותר טוב אבל עדין יחסית לרדיו שאתה שומע רעש רקע .. אבל הקול של השדרן נשמע ברור ונקי .. אז תוהה אולי הבעיה היא בהזרמה)
איך אפשר לחוות דעה על רמקולים דרך האזנה ליו-טיוב? זה עובר לפחות 4 דחיסות של הצליל, אם לא יותר.

ה-BT מסורס אלא אם הוא APTX, אבל עדיין, מה שאתה כותב לא סביר.

תנסה לחבר את הרמקולים האלו למגבר אחר.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
סתם מתוך סקרנות, איפה אתה גר?

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
אז אחרי 2 עמודים ויומיים הגענו למסקנה שהרמקולים תקינים והחלק האנאלוגי במגבר תקין
עכשיו קח דיסק און קי עם קובץ MP3 ותבדוק ב USB קדמי. כדי לבדוק דיגיטל
בסוף נגיע לאלחוטי

כתבה הבאה אומרת בדיוק אותו דבר זה רמקול עשיר בבסים וטרבל. כך שהמיד יהיה קצת נמוך יותר
Listening to the S 803
The S 803 doesn't blend into the background. Jamo engineers didn't go for a neutral tonal balance -- it's a bright and bass-rich speaker. As I listened, I tamed some of the brightness by popping on the included grilles. I also cut the brightness down with judicious use of the DTA Pro's tone controls. Bass is positively big and bold, though definition is on the soft side of neutral.

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
סתם מתוך סקרנות, איפה אתה גר?

פתח תקווה

אז אחרי 2 עמודים ויומיים הגענו למסקנה שהרמקולים תקינים והחלק האנאלוגי במגבר תקין
עכשיו קח דיסק און קי עם קובץ MP3 ותבדוק ב USB קדמי. כדי לבדוק דיגיטל
בסוף נגיע לאלחוטי

כתבה הבאה אומרת בדיוק אותו דבר זה רמקול עשיר בבסים וטרבל. כך שהמיד יהיה קצת נמוך יותר
Listening to the S 803
The S 803 doesn't blend into the background. Jamo engineers didn't go for a neutral tonal balance -- it's a bright and bass-rich speaker. As I listened, I tamed some of the brightness by popping on the included grilles. I also cut the brightness down with judicious use of the DTA Pro's tone controls. Bass is positively big and bold, though definition is on the soft side of neutral.

עשיר בטרבל?..אם לומר את האמת אני כל הזמן על טרבל +10 בכדי להנות מהקול של הזמר..אני עדין מאמין שיש בעיה כלשהי..האיכות בלי לנגוע בטרבל ולהוריד מעט את הבס..פשוט ..אין לי מילים אי אפשר להנות ..זה נשמע חסר עוצמה+עבה מידי..וגם מין רעש רקע שמזכיר שמיעה של רדיו ..

שמתי מוזיקה עכשיו בusb קדמי ..בחנתי כמה שירים.
חלקם שקטים חלקם עם בסים כבדים וחלקם ״מסובכים״
שמתי את כל הבס ,טרבל,באלנס על 0 .
עם השקטים זה מתמודד יפה..(למרות שבעיני זה תמיד כמו מזייף) עם הבסים זה לפעמיים נשמע כאילו הבס נבלע בעוצמה,עם המסובכים,במיוחד הרועשים זה ממש לא נעים לאוזן. ובאופן כללי כל שיר לא נעים לי לא נהנה. כשאני שם באייפון שלי מוזיקה אני נהנה יותר. יש תמיד כמו רעש רקע כזה שמזכיר לי אפקט של רדיו .. ובעיני ברמקולים של סטריאו צריך מאה אחוז נקיות ..וזה חסר.. נראלי מה שהכי מעצבן זה שלפעמים הבס צורם פתאום..במקום להיות נקי..

שמעתי כרגע שתי שירים דרך ספוטייפי והם לא זייפו ונשמעו נקיים יותר..זה מוזר,כלומר כשאתה קונה רמקול אתה מצפה שהוא יתמודד טוב בצורה נכונה עם כל השירים..שלא יזייף..וזה ברוב השירים מזייף..

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור