איך יודעים ש"דור" ה DVD בארץ קרב לקיצו ??

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
- ביקור בכל אתרי ה DVD בארץ לבדיקת הוצאות עתידיות בחודשים הקרובים לא מניב שום כותר שאני רוצה לאוסף

- בניגוד לעבר האתרים מבולבלים וחסרי סדר , במיוחד בחלק של הסרטים החדשים וההוצאות העתידיות , משיהו הוריד להם כנראה את השאלטר

- סרטים שהיו אמורים לצאת נדחים שוב ושוב או מבוטלים.

- בעצם אני כבר לא מוצא שום דבר מעניין לקנות ב DVD ..

כנראה שהגיע הזמן להתכונן לדור הבא ...

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
נראה לי שאתה ממהר להספיד, אכן אין ספק שה DVD יחלוף מהעולם אבל הזמן הזה אפילו לא קרוב.
שום חברה לא תוציא הוצאה של HD לפני DVD בשנתיים הקרובות, כמות מכשירי ה DVD בעולם פשוט עצומה ומהלך כזה יהה כישלון מסחרי

אל תשכח שעכשיו חגם בחו"ל וכמעט הכול נדחה לאחר מיצוי הקניות שהיה בנובמבר דצמבר

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
צעד נוסף לקראת המהלך

הוא העובדה שוורנר הודיעו שיפסיקו להוציא סרטי HD בשני הפורמטים ויתמקדו רק ב BLUERAY . האים הדרך סלולה לפורמט המנצח במלחמת ה HD ?? אם זהו כן אזי זה סימן דרך נוסף בדרך לגסיסת ה DVD .

בכל מקרה כאספן די הרבה שנים עם אוסף לא מובטל של כותרים מהארץ ומחול ואחד שמכיר את השוק לא רע אני נזכר בשנים קודמות כמה כותרים הייתי קונה כל חודש , כמה הוצאות חדשות היו וכמה ביליתי בחנויות ה DVD ובאתרים ואני ראוה את מה שצפוי לנו בחודשים הקרובים וזה די מאכזב .

מה גם שלדוגמא קניתי בחודש שעבר את הארי פוטר החמישי כשידוע לי שיש הוצאת HD שלו , ההרגשה היתה די מעורבת כי אני יודע שבבוא היום יהו כמה סרטים באוסף שלי שיקנו מחדש . אז נכון שחלק גדול מסרטיה DVD שלי כנראה לא יצוא ב HD אבל יהיה חלק שאצטרך אולי לרכוש מחדש .. ימים יגידו , אני מרגיש כמו תחילת סופו של עידן .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה אכן "תחילת הסוף" של עידן.
עדיין, גם בארה"ב, המדפים מלאים בעיקר בכותרי DVD, אבל אט אט מדפי ה"פורמט הכחול" מתחילים להתמלא.
הצעד של וורנר בהחלט חשוב.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אכן הצעד של וורנר הנו צעד חשוב להכרעת הסיכסוך בפורמטי ה HD
כמו שווינסטון צ'רצ'יל זוהי רק תחילתו של הסוף

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
בינתיים ..

הזמנתי היום 3 סרטים במסגרת מבצע 3 ב 100 של בלוק באסטר : צייד הצבאים ( יש גם גרסת שני דיסקים - לי הספיק גרסת דיסק אחד כי יש לי כבר עת הגרסה הכפולה שהוזמנה מאמזון UK לפני כמה חדשים - לא מתורגמת ) , לילות כביריה והבית באגם . הסרטים הוזמנו לא בגלל איכות התמונה או משהו כזה אלה בגלל האהבה לעולם הקולנוע ( השניים הראשונים ) ולסנדרה בולוק המהממת ( השלישי ) .

כמו כן בפברואר הולך לצאת מחדש בגלובוס ( הם קוראים לעצמם NMC עכשיו ) "טיסה נעימה" המטורף שיש לי אותו במהדורה אמריקאית .

כמו כן דיסני הולכים לצאת בקרוב עם שתי מהדורות מחודשות לסרטים אהובים : בפברואר מהדורה מיוחדת של חתולים בצמרת ( בארץ תצא בדיסק אחד ) ובמרץ מהדורה מיוחדת של 101 דלמטים ( מהדור הכפולה) . שניהם בהוצאת פורום פילם כמובן . מכיוון שאני אוסף גם את המהדורות אמריקאיות של דיסני הזמנתי את שתיהן בהצמנות מקדימות מאמאזון למרות מחיר המשלוח הכבד .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תוספת נכבדה.
בצייד הצבאים צפיתי מספר פעמים, אין מה לומר - סרט חזק! (לא נקרע...)
אתה חייב מסך פלזמה/LCD שיודע להתמודד כמו שצריך עם סרטי DVD.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
צייד הצבאים אכן סרט מעולה עם סצינות בלתי נשכחות.
לילות כביריה של פליני פשוט נהדר,והמוסיקה של נינו רוטה מצויינת

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ראיתי אתמול בטלויזיה את הסרט "בית באגם".
למרות שאני לא ממש אוהב סרטים הוליוודיים חדשים וגם לא את הזוג בולוק-ריבס, נהניתי מן הסרט. ממתק בלוקבאסטר אמיתי. :D
לא כל סרט שרואים חייב לקבל עשר בסולם אורשר. ;)
סצינת החתונה הרוסית ב"צייד הצבאים" מרגשת אותי עד דמעות, כל פעם מחדש.
סרט לא קל אבל משחק נהדר ושחקנים מופלאים (במיוחד כריסטופר ווקן ומריל סטריפ).
גם הסרט "לילות כביריה" מצויין. (Y)

אנחנו תמיד מתלוננים שאין מה לראות בטלויזיה אבל את כל הסרטים הללו ראיתי בטלויזיה. היום יש בישראל טלויזיה עם היצע סרטים איכותי בכבלים (אני חושב שגם בלויין). אנחנו לא מסרסים סרטים כמו הצרפתים או הגרמנים עם הדיבוב המחריד שלהם.
הטעם שלנו מכתיב מגוון רחב יותר של סרטים מזה שקיים בטלויזיה בארה"ב, למשל.

נערך לאחרונה ב:

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לשאלת השירשור, פורמט הבלו ריי מסתמן כהבטחה הגדולה של העשור הבא.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
אתם אופטימיים...
"הדור הבא" והבלבול נובעים מההורדות הלא חוקיות של סרטים מהרשת, ולא מה"בלוריי" שהאוכלסייה
המקומית ממש לא יודעת מזה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן יקח זמן - בין שנה לשנתיים לפחות עד שהשינוי יחלחל עד "למטה".
אני יכול לספר כי משיחות עם יבואנים, לפני חצי שנה ויותר הם כבר חשבו כי השנה יצטרכו לייבא פחות נגני DVD, אבל זה לא ממש קרה...

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אי אפשר להתנבא אבל אפשר לדבר על מגמות. מה שרואים בארה"ב מחלחל בהדרגה גם למדינות אחרות, בדרך כזו או אחרת. יכול מאוד להיות שגם הבלו-ריי יהפוך לפיל לבן נוסח הלייזר דיסק שרק משוגעים לדבר שמעו עליו וסופו שחלף מן העולם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור