איזה שירות סטרימינג הכי מומלץ מבחינת איכות סאונד / מחיר?

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אם אני לא טועה:
1. איכות המוזיקה בדיזר מוגבלת לרמת CD, בטידל יש hi-res, אפילו אם הוא קצת lossy בגלל MQA
2. כנראה אותו דבר
3. לפחות אותי לא מעניינת מוזיקה ישראלית, רק קלאסית.
4. לא מעניין HIFI של טידל, רק HIFI PLUS, שעולה יותר, אבל מציע איכות גבוהה יותר.

קובוז לא על הפרק למי שלא מצא טריק שעובד :)
1. כמדומני שאתה פסלת MQA ורבים מסכימים ש MQA גורע ולא מוסיף, שלא לדבר שצריך חמרה יעודית ל MQA ולא לכולם יש,
היה לי טידל ויש לי חמרה ל MQA , אז אני מודיע לך חגיגית ש MQA זה על הפנים ורק גורע !!
2. כנראה זה אומר שלא בדקת , ושוב היה לי וזה ממש לא....
3. לא מעניין לצורך הדיון אם מוזיקה ישראלית מעניינת אותך, כמו שלא אמרתי שמוזיקה קלאסית לא מעניינת אותי....
4. ראה 1 בקשר לאיכות, ןברור שהתכוונתי למחיר של הפלוס ....

לא מעניין למצוא טריקים במי שלא תומך בי.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אטריקס היקר , חזרת במילים אחרות על מה שכתב עמיר .

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
אני מאוד אוהב את deezer, במיוחד את track mix / flow
לאוזנים שלי deezer נשמעת יותר... מטידל

דיזר עובדת על איטגרציה בדיוק כמו שיש בספוטיפיי (קונקט).
נכון לעכשיו אפשר עם מכשירי אייפון/אייפד לשלוט על דיזר (בגירסת דסקטופ) *אם נרשמים לגירסת בטא.
בקרוב יהיה אפשר מכל מכשיר טלפון שמותקן עליו דיזר לשלוט על דיזר במחשב (pc/mac)
גם טידל עובדת על זה

נערך לאחרונה ב:

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
שמתי לב השבוע שכל הקטלוג העברי במועדפים שלי ב tidal נמחק (לדוגמא, כל אהוד בנאי נמחק ולא זמין יותר לשמיעה). קטלוג שהיתווסף לא מזמן. מעבר לזה, כל הזמן יוצאים שירים מהקטלוג ב tidal. לא יודע אם זה קורה בשאר שירותי הסטרימינג.

הבנתי שאפל עכשיו מאפשרים להאזין לקטלוג העצום שלהם ב loossless. ובחצי מחיר מtidal

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
.0
הבנתי שאפל עכשיו מאפשרים להאזין לקטלוג העצום שלהם ב loossless. ובחצי מחיר מtidal
אם אני מבין נכון, ה-lossless של אפל הוא באיכות CD, בטידל יש מעל איכות CD, אם כי באמצעות ה-MQA המפוקפק

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
שווה לנסות ולהשוות

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
קובוז:
א. מבקשים ממישהו בחו"ל להירשם.
ב. אין בעיה לתת כרטיס אשראי ישראלי.
ג. ברגע שרשומים - אין אף מגבלה. אני שומע ממחשב בבית ומהטלפון באוטו.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
277
נקודות
63
לקובוז יש exclusive mode כמו ב tidal?

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
אני לא מומחה לכל שירותי הסטרימינג אבל החזקתי במנוי לכולם בשלב זה או אחר חוץ מאמזון. גילוי נאות גם לא ניסיתי את apple מאז שהם שדרגו ל-lossless.

נתחיל בפילטר הראשון אם נוציא מהמשוואה את blue os קובוז וטיידל הם היחידים שמאפשרים תמיכה במגוון רחב של סטרימרים וממשקים בזכות הפתיחה לאפליקציות צד שלישי. זז מאפשר למשל את השילוב ברון (גילוי נאות שוב אני זנחתי את רון אבל בכל זאת אי אפשר להתעלם מהם) והכי חשוב מאפשר לשלוט בספריה דיגיטלית ושירות סטרימינג מאפליקציה אחת.

אחר כך זה עניין של טעם אבל בשבילי קובוז מנצח. עוד גילוי נאות: אני לא גר בארץ אז לי אישית אין בעייה להשתמש בשירות. מעבר לכך קובוז הם היחידים למיטב ידיעתי שמאפשרים גישה לגרסאות מרובות של אותו אלבום. כבר נתקלתי באלבומים קלאסיים שבקובוז מופיעים ב-10 מאסטרים שונים. קובוז הוא שירות סטרימינג לאודיופילים. נקודה. לסיום הקטלוג הישראלי של קובוז השתפר פלאים בשנה האחרונה וכיום אני פחות או יותר מוצא שם הכל.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אני לא מומחה לכל שירותי הסטרימינג אבל החזקתי במנוי לכולם בשלב זה או אחר חוץ מאמזון. גילוי נאות גם לא ניסיתי את apple מאז שהם שדרגו ל-lossless.

נתחיל בפילטר הראשון אם נוציא מהמשוואה את blue os קובוז וטיידל הם היחידים שמאפשרים תמיכה במגוון רחב של סטרימרים וממשקים בזכות הפתיחה לאפליקציות צד שלישי. זז מאפשר למשל את השילוב ברון (גילוי נאות שוב אני זנחתי את רון אבל בכל זאת אי אפשר להתעלם מהם) והכי חשוב מאפשר לשלוט בספריה דיגיטלית ושירות סטרימינג מאפליקציה אחת.

אחר כך זה עניין של טעם אבל בשבילי קובוז מנצח. עוד גילוי נאות: אני לא גר בארץ אז לי אישית אין בעייה להשתמש בשירות. מעבר לכך קובוז הם היחידים למיטב ידיעתי שמאפשרים גישה לגרסאות מרובות של אותו אלבום. כבר נתקלתי באלבומים קלאסיים שבקובוז מופיעים ב-10 מאסטרים שונים. קובוז הוא שירות סטרימינג לאודיופילים. נקודה. לסיום הקטלוג הישראלי של קובוז השתפר פלאים בשנה האחרונה וכיום אני פחות או יותר מוצא שם הכל.
מסכים לגמרי
לקובוז יש הכל
רק בעיה קטנה להרשם אבל ברגע שעוברים אותה אין יותר בעיות
מבחינתי הכי חשוב השילוב עם רון

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
בכולם טוענים שזאת רמת CD. זה רחוק מאוד מכך. הרבה כאן לא זוכרים איך נשמעת הקלטה דרך נגן איכותי (רצוי מדור ראשון)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
בכולם טוענים שזאת רמת CD. זה רחוק מאוד מכך. הרבה כאן לא זוכרים איך נשמעת הקלטה דרך נגן איכותי (רצוי מדור ראשון)
יש "איכות CD" (כידוע 16/44.1) ובכמה אתרי סטרימינג יש יותר מזה.

שאלה אם השווית לסטרימר או הזרמה אחרת איכותית.

ולמה בעצם להעדיף CD דור ראשון? רוב הנגנים המודרניים עושים oversampling ולפעמים המרה ל-DSD לפני ה-DAC, שלא לדבר על DAC עדיף בהרבה, ומקבלים תוצאות עדיפות באופן שמיע.

כששמעתי את הדור הראשון של נגני CD בזמנם, אחרי השוואה קצרה לא רציתי להתעסק איתם במשך כמה שנים טובות. רק בסביבות 1988, כשהייתי ביפן ושמעתי את בדור החדש של אז, עם oversampling x 8 ורזולוציה שמתקרבת ל-18 ביט בעזרת shifts (הנגן Yamaha CDX-1110), נשמע לי שאפשר לחיות עם זה, ועדיין רק חלק קטן מה-CDs עמד בתחרות מול הציוד האנלוגי הלא סופר משהו שהיה לי אז.

רק אחרי כמה דורות של נגנים הם התחילו להתחרות בצורה יותר רצינית, ובאיזשהו שלב מכרתי את רוב אוסף התקליטים ועברתי לדיסקים. רק לפני כמה שנים התחלתי לחזור לוויניל.

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43

אתה צודק אבל לא בכל המקרים. זה נכון שבמערכת מושקעת קל יותר להגיע לתוצאות עם נגן איכותי משום ששרשרת המזון של הדיגיטל פשוט יותר קצרה. לעומת זאת אם אתה באמת משקיע בסטרימר (וזה אומר לא רק הסטרימר ובדאק אלא גם בבידוד הרשת ובנתב ובכל הכבלים וספקי הכח) אז אתה יכול להגיע עם קובוז לתוצאות מאד יפות. מעבר לכך בהמון אלבומים בעיקר משנות ה-60 וה-70 (אני מתיחס רק לרוק פופ וג׳ז אני לא שומע קלאסי) יש הרבה CDs באיכות זוועתית עם רהמאסטרים גרועים.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
לא משתגע על סטרימינג (הטרנספורט CD בקואקס נשמע הכי נכון והכי זורם לטעמי )
אבל אם כבר סטרימינג , עדיף קובאז על כל השאר. גם נשמע הכי טוב וגם המבחר מספק בהחלט בכל הסגנונות
ביטלתי את המנוי לטיידל לפני מספר חודשים

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
לא משתגע על סטרימינג (הטרנספורט CD בקואקס נשמע הכי נכון והכי זורם לטעמי )
אבל אם כבר סטרימינג , עדיף קובאז על כל השאר. גם נשמע הכי טוב וגם המבחר מספק בהחלט בכל הסגנונות
ביטלתי את המנוי לטיידל לפני מספר חודשים
עד שהחלפתי את כבל הרשת (לסטרימר שלי COCKTAIL AUDIO), גם אצלי היתרון עדין היה לטובת טרנספורט (CEC TL2). לאחר רכישת כבל רשת איכותי, הפערים הצטמצמו עד בכלל.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
יש לי אודיוקווסט דיימונד, ו-וודקה וניסיתי עוד כמה שנחשבים ממש טובים של jcat ונורדוסט.
היה גם מלקו סוויץ׳ היו גם סטרימרים יקרים. נשמע טוב (לא אגיד שלא),
אבל אף פעם לא הצלחתי להגיע לרמה של ה-jays audio mk3 עם כבל קואקסיאלי של jorma

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
עמיר, דור ראשון הכוונה לטרנספורטי העל של פיליפס וסוני מבוססי 1541 וכמה BB מאותה תקופה -סוף שמונים ותחילת 90. כאשר אתה מאזין דרך מכשיר כזה אתה מבין מה אתה מפספס בסטרימינג. הם טוענים שיש להם איכויות כאלה ויותר אבל אף אחד לא יזרים לך PCM.
יש כאלה שמתקרבים אבל אינם מהווים תחרות מבחינת המחיר אותו אתה נדרש לשלם על:שרות על + סטרימר על+כבל רשת על+מרעין בישין
וכל זה בשביל להגיע עד כמעט, ככה ליד, אבל לא בדיוק......

נערך לאחרונה ב:

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
עמיר, דור ראשון הכוונה לטרנספורטי העל של פיליפס וסוני מבוססי 1541 וכמה BB מאותה תקופה -סוף שמונים ותחילת 90. כאשר אתה מאזין דרך מכשיר כזה אתה מבין מה אתה מפספס בסטרימינג. הם טוענים שיש להם איכויות כאלה ויותר אבל אף אחד לא יזרים לך PCM.
יש כאלה שמתקרבים אבל אינם מהווים תחרות מבחינת המחיר אותו אתה נדרש לשלם על:שרות על + סטרימר על+כבל רשת על+מרעין בישין
וכל זה בשביל להגיע עד כמעט, ככה ליד, אבל לא בדיוק......

ניסיתי את זה - חשבתי שאני יכול למצוא נגן על כזה ב-500 יורו משומש (ובבלגיה יש הרבה היות שפיליפס/מרנץ ייצרו בבלגיה בסוף שנות ה-80). הבעיה שהם צריכים refresh רציני אחרי 30 שנות קרירה. אופציה אחרת היא לקנות דאק חדש מבוסס 1541 או BB קלאסי ולשדך לטרנספורט מודרני. abbas audio (הם באוקראינה אז אני לא יודע מה יקרה איתם) מייצרים דאקים חדשים עם רכיבי nos. יש גם גישות שונות. audial או mhdt מייצרים דאקים מודרנים לתפארת עם 1541 או BB. אני קצת יצאתי מהעניין בגלל שהתמכרתי ל-dsd. ביחוד לריפים שאפשר להשיג ברחבי האינטרנט. את ההדפסה הראשונה של dark side of the moon אפשר להשיג רק אם אתה מוכן לשלם 1000 דולר. אני השגתי ריפ מדהים שלה ב-dsd והוא נשמע תותח מול כל רהמאסטר, sacd וכו וכו ותאמין לי ניסיתי כמעט הכל. ואחרי זה עדיין את ההשקעות הקרובות שלי אני מתכוון להכניס לויניל....

עוד יוטובר שאני מת עליו שבדיוק העלה וידאו מעולה בדיוק על הנושא:

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
לא מבין אנשים שמשלמים עשרות אלפי דולרים על סטרימרים-תשקיעו את הסכום הזה בפטיפון ותקליטים. זה יהיה הרבה יותר טוב\
אני חושב שזה כיוון מצויין על בנייה עם רכיבי נוס. השאלה אם כל הרכיבים יהיו נוס ולא רק השבב המרה. יש לזה השפעה תהומית-האמן לי בדקתי את זה במכשיר שתקנתי. יש גם חומר למכביר ברשת.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
עמיר, דור ראשון הכוונה לטרנספורטי העל של פיליפס וסוני מבוססי 1541 וכמה BB מאותה תקופה -סוף שמונים ותחילת 90
סוף 80 זה ממש לא דור ראשון. הנגן המסחרי הראשון הוא מ-1982 (Sony CDP-101)

אשר אתה מאזין דרך מכשיר כזה אתה מבין מה אתה מפספס בסטרימינג
האם השווית לסטרימינג איכותי אחד לאחד מול המכשיר שלך?
האם ההשוואה הייתה בליינד?

אף אחד לא יזרים לך PCM.
לא הבנתי -- מה מזרימים אם לא PCM (כשמדובר על איכות CD ומעלה, lossless)?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור