אוזניות אורבניות BT חיבור לטלפון

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
שואל עבור חבר:

אוזניות קשת אורבניות, BT חיבור לאנדרואיד סמסונג.
שימושים: בייחוד בבית -בחדר העבודה, ואחרי הקורונה בטיסות ובחדרי מלון בחו"ל. כלומר, פחות ברחוב או במקומות רועשים במיוחד.

דרישות:
נוחות - לא כבדות. יושבות טוב על הראש.
סאונד איכותי, מפורט, במה טובה, נייטרלי
לא גדולות מידי
בנייה איכותית

מחיר עד 1000 ש"ח, אבל לדבריו אם יש הבדל דרמטי מוכן לעלות קצת.
ראינו באתר את ה B&W px שנמר סקר ומאוד פירגן - עולות 1500 בארץ, פלנטרוניקס BackBeatPr בחצי המחיר - 740 ש"ח, אודיו טכניקה ASR7, וסוני 1000xm3 - בערך 1000 ש"ח, הבחור גם ראה ברשת Grado GW1000.

מישהו מכיר את כולן/ חלקן ויידע לומר מה ההבדלים בינהן בפרמטרים שהוא מחפש ( נוחות, סאונד, גודל...) ?

יש עוד המלצות, אולי לדגמים חדשים יותר?

תודה!

נערך לאחרונה ב:

HiFiConnect יעקב

עוסק בתחום
מעורבות
19
נקודות
8
הדרך המוצלחת ביותר היא הצטייד במשדר BT איכותי ולחבר אליו כל אוזניה שתהיה נוחה ומתאימה לך - אזי אתה לא מוגבל ויכול להשתמש ב IEM איכותי גם.
בארץ ישנם משדרים של FIIO ואני מביא את ה- EarStudio ES100 (בעוד כ שבועיים)
https://earstudio.store/products/es100.
איכות הסאונד גם מ FIIO וגם מ ES100 + כל אוזניה תהיה פי כמה יותר טובה מכל אוזניה BT שתמצא.
מעבר לזה - יחידות BT הללו יכולות לשמש אותך גם כ DAC למחשב.
אחד היתרונות של הגדולים של ה ES100 זה ה EQ שלו שיודע לעבוד גם בפורמט LDAC וגם כאשר מחובר למחשב.

עכשיו לגבי אוזניה נוחה - זה כבר טעם אישי ותלוי במבנה הראש שלך :):)
ירון מבאמביט - מביא את ה MEZE99 שהן מאוד נוחות!!
לי יש את ה OLLO והפוסטקס T60
בחלילית יש את ה בייר דינמיקס
ביקונקט - פיליפס.

בקיצור - רשימה ארוכה של אוזניות בתווח ה 1000 ש"ח .
יש גם מלא יד שניה.

מוזמן להתקשר ולהתיעץ.
יעקב.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אני בחרתי בסוני שבגרסה 3 שלה היא ממש מוצלחת
וגם מנתקת אותך יפה מהסביבה

HiFiConnect יעקב

עוסק בתחום
מעורבות
19
נקודות
8
לגבי ANC - אין פה תחרות בכלל :) עבור מי שצריך את זה ביטול הרעשים מהסביבה עובד מעולה.
כל מה שקשור לאיכות ה AUDIO - האופציות שהצעתי מוצלחות ו"גמישות" יותר.

יעקב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הדרך המוצלחת ביותר היא הצטייד במשדר BT איכותי ולחבר אליו כל אוזניה שתהיה נוחה ומתאימה לך - אזי אתה לא מוגבל ויכול להשתמש ב IEM איכותי גם.
בארץ ישנם משדרים של FIIO ואני מביא את ה- EarStudio ES100 (בעוד כ שבועיים)
https://earstudio.store/products/es100.
איכות הסאונד גם מ FIIO וגם מ ES100 + כל אוזניה תהיה פי כמה יותר טובה מכל אוזניה BT שתמצא.
מעבר לזה - יחידות BT הללו יכולות לשמש אותך גם כ DAC למחשב.
אחד היתרונות של הגדולים של ה ES100 זה ה EQ שלו שיודע לעבוד גם בפורמט LDAC וגם כאשר מחובר למחשב.

עכשיו לגבי אוזניה נוחה - זה כבר טעם אישי ותלוי במבנה הראש שלך :):)
ירון מבאמביט - מביא את ה MEZE99 שהן מאוד נוחות!!
לי יש את ה OLLO והפוסטקס T60
בחלילית יש את ה בייר דינמיקס
ביקונקט - פיליפס.

בקיצור - רשימה ארוכה של אוזניות בתווח ה 1000 ש"ח .
יש גם מלא יד שניה.

מוזמן להתקשר ולהתיעץ.
יעקב.

יעקב ידידי היקר. ראשית ההמלצות מעולות. אני מכיר את המוצרים אישית - שופרה דה שופרה.

ועכשיו להערה.

חוקי הפורום אינם מאפשרים לעוסק בתחום להמליץ על המוצרים שלו בפורומים. אתה כן יכול לשלוח הודעה פרטית. נכון, לא המלצת רק על המוצרים שלך, וזה אצילי ומקסים לראות, ולכן השארתי את התגובה שלך. אך להבא, שלח הודעה פרטית לשואל.

בהצלחה ועשה חייל. המוצרים שלך מדהימים בכל קנה מידה. לזה נוסיף את הידע שלך באוזניות וקיבלנו יבואן שיכול לתרום המון לתחום. תענוג!

stam

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
אני מצטרף בחום להמלצה על הollo והפוסטקס t60 שניהם נשמעות מעולה .היה לי גם את הmaze99 ואין שום השוואה ביניהם מבחינת סאונד לדעתי.מבין השניים מבחינת נוחות הollo מנצחת ובגדול. יש לה קשת נוחה ביותר .היא קלת משקל וגם יפה...והסאונד במיוחד אם תרכוש כבל משופר הוא מופלא ביחס למחיר השפוי של האוזניה יש בה כל מה שבקשת במה מצוינת פירוט צליל ניטראלי וטבעי .הנה הollo:
20200507_112921.jpg
20200507_112921.jpg
וזו הפוסטקס:
20200507_113326.jpg

תמונות מצורפות

• 20200507_112921.jpg
    20200507_112921.jpg
    KB 77.4 · צפיות: 255
  • 20200507_112911.jpg
    20200507_112911.jpg
    KB 44.3 · צפיות: 133
  • 20200507_113326.jpg
    20200507_113326.jpg
    KB 69 · צפיות: 238
נערך לאחרונה ב:

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
@TakeOne

פלנטרוניקס: אוזניה טובה מאוד. במה טובה,באס משמיט לסתות המיד והגבוהים חמימים אפילו מאוד. מנגנון סינון הרעש לא רע אבל לא מהטובים בסוגה בטח שלא אם משווים לסוני שדובר בה. גם הבטריה מחזיקה בהתאם להוראו היצרן ומהטובות בשוק.

הסוני שדובר בה: אוזניה מאוד מאוזנת ומדויקת ואיכות הסאונד מהמובילות בסוגה. במה טובה ודינאמיות מהטובות בסוגה. התפעול מאוד נוח אבל דורש הסתגלות ומנגד סינון הרעשים המוביל בשוק.

את ה ASR7 של אודיו טכניקה לא יצא לי לשמוע אבל... זו גירסת בלוטות' של ה MSR7 שאצלי בבית. ה MSR7 הוא מהלך של אודיו טכניקה לקחת את הויסינג של ה M50X (המצויינת) ולהעביר אותו לאוזניה אורבנית שהמקור שלה הוא טלפון נייד. מאחר ויש לי את שתיהן אני כול להגיד שהצליח להם אם כי את ה M50X אני מעדיף כי במיקרו דינאמיקה שלה היא עדיפה על האחות אבל מאחר וה MX50 מרוקנת את הטלפון בקצב מבהיל ולא ממש בולטת בו אז אם המקור הוא טלפון ה ASR7 בהחלט מומלצת. לא יודע לגבי סינון הרעשים אבל לפי ביקורת בווב לא מהמצטיינים בתחום.

את הגרדו המצויינת אני לא מכיר אבל לגרדו אופי סוני משלהן ואם ובלי קשר לזה צריך להאזין להן ולאהוב או לא.

קצת מעל לתקציב אוסיף את הגרסה האלחוטית של ה T20 של RHA. בקצרה: ברמת המחיר הזו וגם אם יש אוזניות אל חוטיות במליון קל אני מאוד מסופק אם יש אוזניה שמסוגלת לאתגר לאיים על ה T20 כן,כן: מבחינה סונית זו אוזניה ברמת State of the art המינוס שלה,בעיני,הוא שהיא לא על האוזן אלה בתוכה.

פחות ממכרת אבל עם הוויסינג הנפלא של RHA יש את ה T750I שהיא גם לעלת האוזן וגם בלי חוט וגם אטימה לגשם וזיעה. והיא בהחלט אטימה בדנמרק הסתובבתי איתה בגשם,שלג ואוחות שהייתי צריך את תיק הצילום כדי שלא לעוף והן ממכרות....

עוד קנדידט מהתחום העליון של אוזניות זו האוזנייה של ביירדינמיק ה T51I. היא לא אלחוטית ואין לה סינון רעשים אבל יש איתה בעיה אחת: שמים אותה על האון והיא לא יורדת משם. לא בדקתי אבל נדמה לי שאין לה גרסת בלוטות' אבל,גם פה לבייר יש וויסינג מיוחד משל עצמם ונתקלתי בכאלה שלא "מתחברים לזה".

עוד קנדידטית חביבה עלי היא ה HE400I של Hifimen. זו אוזניה חוטית שתוכננה להיות מחוברת גם לטלפון נייד אבל לא רק. הטיפולוגיה פה שונה שכן הדרייברים שלה הם פלנריים והן פתוחות כך שבמטוס (סליחה מה זה ומתי יחזור?) השכן יהיה שותף להאזנה. האוזניה נוחה מאוד אחת מהטובות בשוק בצד הנוחות. מבחינת סאונד: מאוזנת מאוד ורגישה מאוד לאיכות המקור (הגברה ואיכות הקבצים סי די וכו) וחשפנית קרי חושפת כל תו ותג באודיו וגם עם אופי סוני משל עצמה. מאוד מתאימה למי שרוצה להאזין במשך הרבה שעות כי היא נוחה מאוד והאופי הסוני שלה נעים מאוד ולא מעייף.

עדיין מעל לתקציב גרסת הבלוטות' או החוטית של הסנהייזר מומנטום. האוזניה החוטית נסקרה כאן וזו האל חוטית,אם זה חשוב,זהה בצד של הסאונד וכו וחוזר על שנאמר כבר וגם...על המלצתי עליה.

כמה הערות מהבלקון:

לצערי הפלנטרוניקס רגישה לשיני הזמן והיא מתבלה די מהר.

הסוני קצת בעיתית בלהתחבר לטלפון הנייד. אבל אחרי הפעם הראשונה תתחבר שנית ללא היסוס.

המומנטום במהלך חייה תידרש להחלפת כריות האוזניה. סנהייזר אומרים (כן יש לי בעיה כזו והייתי איתם בקשר) שבהמשך היצור תיקנו את עניין הבלאי ובכל מקרה מספקים (כולל לישראל) כריות מקוריות בצבע המקורי בעלות של 20 אירו.

הבייר שציינתי איננה אוזניה מסביב לאוזן,תנאי אפריורי שהוצג פה אבל ממליץ לגשת לחלילת ולשמוע די בטוח שתהיה מועמדת עדיפה.

ה T20I משווקת בארץ על ידי אידיגיטל ולא תמיד יש אותה במלאי וחוזר על הנאמר:למרו שהיא בטיפולוגיה רחוקה מאוד מלהיות על האוזן היא ממכרת גרוע מסיגריות,אלכוהול ובמים ממתים......וסקס :) T750 פלוס מינוס אותה הדר בלי סיגריות וסקס.
לשתיהן אין סינון רעשים אבל: RHA בהחלט ידעים לתכנן ולבנות אוזניות וממש לא צריך סינון רעשים :)

סמסונג,מאז רכשו את הרמן קרדון,שיפרו את איכות האודיו בטלפונים שלהם והן נשמעות לא רע בכלל. בגרסאות ישנות יותר,מלפני 2019 פלוס מינוס,האודיו לא משהו...

מנחם

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מנחם, חתיכת סקירה. הידע וההכרות שלך מאוד מרשימים! תודה רבה (ורד)

stam

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
מנחם
דברת על הhe400i. איך הhe4xx של המאסדרופ?מבחינת סאונד ומבחינת נוחות .היא נמכרת שם בסכום מאוד נמוך(ואם כבר אולי מישהו יודע כמה זמן לוקח למוצרים שלהם להגיע לארץ)תודה רבה.אגב סקירה מעולה!!!תענוג!

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
@stam

המודל העיסקי של מאסדרופ,ששינו לפני שנה את שמם לדרופ,הוא לרכוש מוצר מסויים,מהיצרן שלו,בכמות גדולה,למתג את המוצר בשם שלהם ולמכור אותו לקבוצות רכישה - גם הפעם במחיר מופחת ממחיר אותו מוצר של היצרן המקורי.

על פניו האוזניות המדוברות מיוצרות על ידי Hifiman ונמכרות תחת המותג הפרטי (כמו המותגים הפרטיים בסופרים אצלנו) של דרופ.

בחלק מהמקרים מדובר במוצר שחזותית נראה זהה לחלוטין לזה של היצרן המקורי רק עם שם מותג אחר ולפעמים,כמו במקרה של ה 4XXX חוץ מהמיתוג של דרופ המוצר נראה טיפה שונה מזה של היצרן המקורי.

לפני שנה דרופ שינו את שם המותג שלהם וגם את תמהיל העסקים שלהם שעבר ליצור עצמי של המותגים הנמכרים ולא ברכישתם מיצרני המקור ומיתוגם במותג הפרטי שלהם.

דרופ רשומה בקנדה ובקנדה,כמו בישראל,אם מדובר במותג בית או ביצור בית צריך לציין את זה מפורשות בתיאור המותג. במוצר המדובר מצויין בפירוש שם המותג אבל לא רשום שזה מותג פרטי שמיוצר במקור על ידי HifiMan,אבל משתמשים בשם ובלו של Hifiman ומשכך סביר להניח שזה מותג פרטי של דרופ שמיוצר על ידי hifiman.

אני לא שמעתי את האוזניות במותג הפרטי של דרופ,וגם לא את אלה שהם מיצרים מהדגמים של סנהייזר אבל,לגבי הסנהייזר קראתי דיעות לכאן ולכאן,כלומר:יש הטוענים שזו בדיוק אותה האוזניה כמו של היצרן אבל במותג פרטי ונשמעת אותו הדבר בדיוק ויש כאלה ששמעו הבדלים לטובת הסנהייזר במקוריים.

מניסיוני: מותג פרטי הוא מוצר מלא של היצרן רק שהמדבקה שעליו היא של המותג הפרטי ולא של היצרן עצמו כך שתיאורטית האוזניה במותג הפרטי של דרופ היא אותה אוזניה תחת המיתוג של Hifiman ול Hifanman לא כדאי ליצר אוזניה מדגם שרץ בפס היצור ולעשות בה שינוי כלשהו לטובת המותג הפרטי אז סביר להניח שמדובר באותה אוזניה תחת המותג הפרטי של דרופ.

אני לא יודע לגבי ה 4XX אני כן יודע לגבי ה HD650 של סנהייזר שמשווקות תחת המותג של דרופ. במקרה הזה מי שנותן את האחריות לאוזניה זה דרופ עצמם וסנהייזר,ובדקתי את זה,לא מוכנים לשמוע על אחריות מפנים את הפונה לדרופ או לאמזון אם נקנו שם כשהמקור הוא דרופ.

האם זה מעורר חשד? ממש לא חלק מהנהוג בעולם המיתוג הפרטי הוא שהיצרן נותן למותג הפרטי הנחות גדולות גם בשל כמות הפריטים ביצור והן בשל העובדה שהוא,היצרן המקורי,לא נושא בעלויות של האחריות שחובה,בכל העולם,לתת ללקוח הקצה.

ההחלטה האם לקנות את המותג הפרטי או את תוצרת היצרן זו החלטה צרכנית גרידא. אם ההחלטה הצרכנית היא רק בצד המחיר אז אין ספק שהמותג הפרטי עדיף. ההחלטה הצרכנית מסתבכת כאשר משקללים במחיר הזול את הסיכון שהאוזניה תיזדקק לתיקון במסגרת האחריות או שלא במסגרת האחריות אבל עם חלקים אוריגינלים. בשיקול הזה העסק מסתבך כי,כאמור, חלק מהמחיר הזול של המותג הפרטי נובע מזה שהיצרן לא מספק אחריות לא זו שהיא חובה בחוק ולא בהמשך אם יהיה צורך לתקן את המוצר. סביר להניח שאם האוזניה תיזדקק לשירות תיקון אצל היצרן/ספק במקרה של המותג הפרטי אני מסופק,אפילו מאוד,אם החלפים יהיו חלפים מקוריים של Hifiman הם לא.

מניסיון שלי בקבלת שירותי תיקון לאוזניות שלי: היצרנים לא מתבישים לנקוב במחירים שערוריתים לפריטים שאפשר למצוא חליפים במחירים מצחיקים. למה? כי הם יכולים. זה חשוב? כן.
אתן דוגמא: יש לי אוזניה של סוני שידועה בחיים הקצרים של כריות האוזניה. הבעיה כל כך ידועה והאוזניה הזו כל כך שכיחה עד כדי כך שסוני מצרפים לתעודת האחריות את המספר הקטלוגי של האוזניה ואת המספר הקטלוגי של כריות האוזניה שהם עצמם מיצרים. המחיר של החלק המקורי של סוני יקר מהחליפים אבל סוני לא סתם מצרפים מס קטלוג. יש לאותו דגם כמה וכמה תת דגמים והכריות החליפיות לא תמיד מתאימות. ואם הן מתאימות או מכופפים להן את היד ומתאימים אותן כששמים אותן על האוזן מגלים,מהר מאוד,למה סוני טרחו לציין את מס הקטלוג ולמה עדיף לא לקצר דרכים ולקנות חלפים אורינלים מהיצרן המקורי.

לגבי משלוח לארץ בימי הקורונה העליזים אני לא יודע לבשר בשורה. אבל:גם אם כן במידה והאוזניה תזדקק לאחריות או לתיקון בחלפים מקוריים יהיה עליך לשלוח אותה לקנדה ולשם או לא את עלות הטיפול שם.

ובימי הקורנה העליזים או לא,לקנות את האוזניה בארץ,וביבוא של היבואן המורשה יש חיסרון במעות שיוצאות מהכיס אבל יש יתרון בזה שהכסף הזה ישלם מיסים,ומשהו ילך איתו למכולת ויקנה אוכל לילדים שלו - וזו מטרה נעלה ששווה לשלם עליה בצד ההנאה מהאוזניה הנהדרת הזו.

---משכל זה נאמר,ההחלטה היא שלך.

מנחם

stam

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
וואן מפורו ומצוין.ממש תודה

HiFiConnect יעקב

עוסק בתחום
מעורבות
19
נקודות
8
כמעט לכל דיל של דרופ - בהנחה שיש למוצר יבואן בארץ חוץ מ SENS - כל יבואן יכול להתחרות ולהשוות מחיר.
הלקוח - מרוויח תשלום בתשלומים ואחריות + שירות ויחס, הסבר ועזרה וזה לפעמים שווה יותר מכמה שקלים.

יעקב.

stam

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
כן וגם אחריות פה בארץ בלי צורך לשלוח ולשלם דמי משלוח וכו.אגב מי שפעם קנה אצל יעקב יודע היטב מה זה אחריות שירות ויחס וכו'....

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור