קבוצת מקינטוש (McIntosh Group), סונוס פאבר ועוד חברות אודיו נרכשו על ידי Highlander Partners...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
...היום נזל לי הריר בראותי טיונר סטריאו חדש של מקינטוש MR89 שעולה 8,300 דולר.

mr89-angle.jpg

mr89-back.jpg

המכירה של מקינטוש מתוך סטריאונט:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
זה אשכרה מוצרים לגברים בגיל העמידה, או נובורישים של היי-טק.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הם מוכרים המון סטריאו בארה"ב, האמריקאים מאוד אוהבים אותם. חבל שאי אפשר לראות את המחזור השנתי שלהם ל-2020 או 2021, היית רואה כמה הם רווחיים.
ל-McIntosh יש רקורד מרשים בכל מה שקשור לטיונרים, היא מייצרת כמה מהדגמים הטובים ביותר של שנות ה-70, אז יש לנו תקוות גדולות עבור ה-MR89.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
הם מוכרים המון סטריאו בארה"ב, האמריקאים מאוד אוהבים אותם. חבל שאי אפשר לראות את המחזור השנתי שלהם ל-2020 או 2021, היית רואה כמה הם רווחיים.
ל-McIntosh יש רקורד מרשים בכל מה שקשור לטיונרים, היא מייצרת כמה מהדגמים הטובים ביותר של שנות ה-70, אז יש לנו תקוות גדולות עבור ה-MR89.
כן, כן, מותג חזק ומוכר.
מישהו אי פעם הישווה את היכולות של מקינטוש לחברות אחרות ויכול לספר רשמים?

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
227
נקודות
43
כן, כן, מותג חזק ומוכר.
כן, אבל אם אספר, יגידו כאן שאני משוחד. אז אתה מוזמן לפנות בפרטי.

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
העניין הוא שטיונרים הפכו בשנים האחרונות לעניין די נדיר. פחות ופחות חברות ממשיכות להציע אותם בקו המוצרים שלהם ונראה שרוב המאזינים מעדיפים הזרמת שידורי רדיו דרך הרשת (עם אפליקציות ובלעדיהן). לפני כשנתיים וחצי כשהשוויתי בפעם האחרונה טיונר אנאלוגי מבוסס אנטנה ייעודי להזרמה ברשת, העדפתי את הטיונר. האם איכות השידור באפליקציות של התחנות הישראליות השונות השתפרה מאז?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

שהייתי צעיר ביימים והטיונרים פרחו, היה לי טיונר אנלוגי McIntosh MR74, שהיה פנטסטי ונחשב אחד מ-3 הטובים ביותר. זה נכון רק לטיונרים.

בסירטון הטיונר לא נשמע כל כך טוב מכיוון שזה יוטיוב.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
גם אני אוהב טיונרים אבל אין קליטה טובה של קול המוזיקה כמו פעם

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
זה נכון גם מבחינתי. איכות הקליטה של קול המוסיקה מאוד התדרדרה בשנה האחרונה לפחות ככל שזה נוגע לאיזור מגורי בירושלים (קומה גבוהה, על רכס פתוח) ניסיתי את כל התדרים שמופיעים בלוח של תאגיד השידור הישראלי, ולא עוזר. יש לי אנטנה פנימית מצויינת של מאגנום-דיינלאב. חברים במרכז הארץ טוענים שאצלם אין שום בעיות והקליטה משובחת כבעבר. עופר, האם הקליטה התדרדרה בתל אביב או בגבעתיים?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
זה מיועד לפנסיונרים אמריקאים עמידים ומשועממים ולא חסר כאלה. בהחלט נוזל הריר וואו !!! זה טיונר לכל החיים .

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
650
נקודות
113
הטיונרים מספקים חוויה האזנה ייחודית. לא אודיופילית פאראקסלנס, ולא עומדים מול המיטב של האנאלוג ואו הדיגיטל לסוגיו אבל מספקים חוויה סמי אנאלוגית בטעם מעניין ואף ממכר.
אין לי השוואה לעבר כי אני רק 5-6 שנים בערך בתחביב , אבל במרכז תל אביב הקליטה מדהימה ובגבעתיים סבבה..והכל תלוי במזג האוויר ובזוית של האנטנה...
סתם סיפור לשעת לילה, לפני חצי שנה הלכתי לביקור מוסיקלי אצל ידיד, חובב אודיו מוכר בתל אביב, להתרשם לראשונה מהמערכת הייחודית שלו. הגעתי עם עמדת השידור קליטה שלי , והוא ק"ג גבוהה, בלי מעלית בלי חנייה ....נראיתי כמו מחבל עם הטיונר טלפונקן 3137 הקדם מגבר- מפענח סטריאו התואם והאנטנה חכה של דיינלאב st-2 שביצבצו מתוך שקיות רמי לוי , מסתובב ככה בין הבארים של אבן גבירול. בקיצור, שמענו מוסיקה מוזרמת ואז תקליטים, ואמרתי לידידופיל שאירח, בוא נשמע רדיו, אמר לי " עזוב, לא בא לי.." אמרתי לו שזה עבורי לראות קליטה בתל אביב. בקיצור, חיברנו, תליתי אנטנה על המעקה, התבייטתי על קול המוסיקה, ובינתיים 2 דברים קורים, באים זוג חברים וברקע הרדיו עובד והפטיפון מסתובב על ריק זכר להשמעה הקודמת. הקליטה משגעת ושעת גאז בקול המוסיקה, ונהנים, ואז הידידופיל פונה לחברים שלו ואומר להם" איזה יופי נשמע הרדיו הא? " הם מסתכלים עליו ואומרים" אחלה בדיחה, אנחנו שומעים מהפטיפון לא ,הוא הרי מסתובב?" ואז אני בנונשלאנט ניגש ומשחק עם התחנה והם פשוט בהלם. המשכנו עם הרדיו עד שעזבתי, לא רצו לשמוע שום דבר אחר...והרדיו בן 30 יש לו חום גבוהה....

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כן, כן, מותג חזק ומוכר.
במקום לאמור מקינטוש, אמור רכב אמריקאי.
מכאן תסיק לבד את המסקנות.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
כן, כן, מותג חזק ומוכר.
שמעתי כמה פעמים, לא על המערכת שלי אבל על רמקולים שיחסית מכיר. בעני סאונד חם מידי, אפילו לטעמי..

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
במקום לאמור מקינטוש, אמור רכב אמריקאי.
מכאן תסיק לבד את המסקנות.

בדיוק כל מילה בסלע :בעד:

• Like
Reactions: web

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
זה נכון גם מבחינתי. איכות הקליטה של קול המוסיקה מאוד התדרדרה בשנה האחרונה לפחות ככל שזה נוגע לאיזור מגורי בירושלים (קומה גבוהה, על רכס פתוח) ניסיתי את כל התדרים שמופיעים בלוח של תאגיד השידור הישראלי, ולא עוזר. יש לי אנטנה פנימית מצויינת של מאגנום-דיינלאב. חברים במרכז הארץ טוענים שאצלם אין שום בעיות והקליטה משובחת כבעבר. עופר, האם הקליטה התדרדרה בתל אביב או בגבעתיים?
כנראה פונקציה של מיקום ואיכות הטיונר והאנטנה. אצלי שלושה טיונרים בבית ברמת השרון, מרידיאן 504 עם איכות קליטה טובה יחסית, לא מושלמת, בשתי קומות הבית, פיוניר אנאלוגי 9500TX ישן עם איכות קליטה פנומנלית, לא פחות מכך, וטיונר דיגיטלי של אאורה עם קליטה מחורבנת בקומה הראשונה, סבירה בשניה בצד איכות סאונד מפתיעה באיכותה. וכל אלו אגב עם אנטנת T פרימיטיבית.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
לאט לאט הכל נעלם, הגדולות עוד איכשהו ישרדו מפה לשם צצים להם כמה כוכבים ... טוב נו ... רק שנהיה בריאים עם מוזיקה טובה.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
קודם כל צריך לברך על כל יצרן שעדיין מייצר טיונר
בקשר לריר מציע לך / לכם להיכנס לאתר של accuphase להציץ על טיונר T1200
כרגע מאזין עם sherwood ואין טענות (ה707 SONY) התקלקל

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
כנראה פונקציה של מיקום ואיכות הטיונר והאנטנה. אצלי שלושה טיונרים בבית ברמת השרון, מרידיאן 504 עם איכות קליטה טובה יחסית, לא מושלמת, בשתי קומות הבית, פיוניר אנאלוגי 9500TX ישן עם איכות קליטה פנומנלית, לא פחות מכך, וטיונר דיגיטלי של אאורה עם קליטה מחורבנת בקומה הראשונה, סבירה בשניה בצד איכות סאונד מפתיעה באיכותה. וכל אלו אגב עם אנטנת T פרימיטיבית.
הטיונר שלי וספק הכח הצמוד שלו לא השתנו בשנתיים האחרונות, האנטנה של מאגנום דיינלאב ST2 והמיקום שנבחר לה בחדר לאחר ניסויים שנמשכו שעות גם הם לא השתנו. מה שהשתנה היא איכות הקליטה של קול המוסיקה ושאר תחנות תאגיד השידור הציבורי כאן (רשתות ב׳, ג׳ ו-88) שהתדרדרה, הפכה רועשת ומלאת רחשים בעוד תחנות גלי צה״ל וגלגל״צ ממשיכות להיקלט מצויין.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור