"דרך האבנים הצהובות" - התחדשתי.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
ברכות לאיתי.
ההתלהבות של האנשים מספרת את הסיפור האמיתי על איכות המערכת. לא צריך יותר מזה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
תודה חברים על המילים החמות

כרגיל כהרגלי,
רצ"ב
רשימת השמע שנבחרה עי האורח.

20220420_154210.jpg

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
שביל האבנים הצהובות (Largo)– כמו שבאנגליה הדרך לארמון המלוכה מסומנת באדום, וכמו שדורותי התמידה בשביל הלבנים הצהובות כל הדרך אל ארמונו של הקוסם מארץ עוץ, כך גם הבולגרים, עם או בלי קשר לארץ עוץ החליטו לסמן את הדרכים המובילות לאתרי הממשל והשלטון המרכזיים באמצעות לבנים צהובות המרצפות את העיר. הדרך הטובה ביותר לסיור רגלי בעיר שיכלול את כל נקודות העניין מבחינה שלטונית ומדינית בסופיה היא התמדה על דרך האבנים הצהובות הבולגריות. באמצעות המסלול הצהוב תוכלו להגיע אל בניין הפרלמנט, ארמון הצאר ולשאר מבני ציבור. אם תתמידו אולי אפילו תגיעו לארמונו של הקוסם מארץ עוץ, אבל על זה כאמור איננו מתחייבים…

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
טוב הגיע הזמן:
קשה לי לקבל שבאמת תחשוב שכולם כל הזמן מטומטמים.
הגיע הזמן להפסיק עם ההקפצות שאין סיבה והעיקר לחזור לראש השרשור.
קנית ציוד,יופי תתחדש .
יש דיון ,דילמה ,בעיה יאללה קדימה ,אבל הקפצות העיקר להיות בראש הטור זה זלזול
באנשי הפורום .
נכון יש אנשים שמשקיעים בדרך/גישה/תפיסת עולם איך לשמוע והעניין מסקרן ואפילו נשמע מצוין.
וזמן רב אני רואה שקוף מאד ובטח גם אחרים רואים איך תופסים בחולצה של שחקן כוכב , "הוא לא יעבור אותי ".
חג שמח לכולם.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
בוקר טוב
הייתה לי תגובה מאוד לא אופיינית ואפילו דיי חריפה וחריגה לקשקוש שמלמלת עכשיו
אריק שוני היקר
אבל החלטתי לגנוז אותה לפעם אחרת.

שיהיה לך/ם (העומדים מאחורי) חג שמח

להבא שים אותי על "השתק"

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
טוב הגיע הזמן:
קנית ציוד,יופי תתחדש .
באנשי הפורום .
נכון יש אנשים שמשקיעים בדרך/גישה/תפיסת עולם איך לשמוע והעניין מסקרן ואפילו נשמע מצוין.
וזמן רב אני רואה שקוף מאד ובטח גם אחרים רואים איך תופסים בחולצה של שחקן כוכב , "הוא לא יעבור אותי ".
חג שמח לכולם.
אני באמת לא מבין את ההודעה הזאת..
איפה זה כואב? זה מפריע לך לעקוב אחרי אלפי ההודעות החדשות כל יום בפורום?

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
טוב הגיע הזמן:
קנית ציוד,יופי תתחדש .
באנשי הפורום .
חג שמח לכולם.
1. אתה מתכוון להקפצה סתם כמו זו ?
2. מי זה ה"שחקן כוכב" שתפסו לו בחולצה ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
טוב הגיע הזמן:
קנית ציוד,יופי תתחדש .
באנשי הפורום .
חג שמח לכולם.
אריק היקר ,
חג שמח לך , רוצה להודות שאתה מעלה את אותם מחשבות שלי ,רק מכיוון שזה "שניצל " אני נמנע בגלל כל מיני חיצים מורעלים מסולר ושותפיו ,
לא סובלים אותי ,ובצדק , אני בשנים האחרונות לא מתחבר לאודיופיל בשל היותו אודיופיל , זה לא מספיק ,צרך להיות גם חבר וגם איש עם ערכים ולא קטנוני או צר עיין , אבל אין ספק שהרמה של הציוד עלתה למרות שזה אינו אומר כלום לגבי איך נשמע , גם יחסי עם היבואנים בחלקם התערער מכיוון שאין לי שום כוונה לחסוך שיבתי מצויד שלהם ,
אני בכלל חושב שאודיופיליה לא קשורה קשר הדוק לציוד אלא יותר אשר מסביב ,אבל קטונתי מלהסביר במיוחד עם הרפיוטיישן העכור שיש לי ,
אני גם לא חף מלא לסבול טיפוסים שונים למרות היותם אודיופילים קלאסA , לא מתכוון להכנס לויכוח על קרבון או לא או מעל משהו דומה ,מוכן לדבר על התאמה של גיין ורגישות שהרבה יותר חשובים לדעתי .
חג שמח לכולם

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
אף אחד לא עומד אחרי, ואני בטח שלא מייצר הודעות "בשליחות " אני חושב וכותב מה שאני מרגיש .
ואפילו מפרגן על רכישות של אחרים. מה עוד ששיבחתי את הציודים ששמעתי אצל היבואן.

שהייתה לי מכונית ספורט לא יכולתי לסבול שיעקפו אותי, זה עבר לי מזמן.(אפרופו חולצה)
כנראה לכולם יש תקופה דומה פה ושם במהלך החיים.
מותר, אבל כמו כל דבר--מינון.
בריאות.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
460
נקודות
83
איתי מנסה למשוך אותי אליו הביתה שלח כמה תמונות מטורפות עיינתי הסתכלתי ברשימת הציוד זה ממש כמו חדר בתערוכה, אמרתי לו אין מצב שאני מגיע, אני חי בשלום יושן בלילה ביקור אצלך זה להיכנס לסחרור אינסופי, מעדיף שלא, רמות המחיר האלו לא בשבלי, תודה וחג שמח תהנה ציוד מטורף באמת ש אין דברים כאלה !!!

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
איתי מנסה למשוך אותי אליו הביתה שלח כמה תמונות מטורפות עיינתי הסתכלתי ברשימת הציוד זה ממש כמו חדר בתערוכה, אמרתי לו אין מצב שאני מגיע, אני חי בשלום יושן בלילה ביקור אצלך זה להיכנס לסחרור אינסופי, מעדיף שלא, רמות המחיר האלו לא בשבלי, תודה וחג שמח תהנה ציוד מטורף באמת ש אין דברים כאלה !!!
שזה אומר שאתה לא נכנס לתערוכות, כן?:)

• Haha
Reactions: gds

לני

חבר משקיען
מעורבות
268
נקודות
63

איזהו גיבור? הכובש את יצרו.....

או כדברי המלך
לפעמים לא צריך לדעת הכל....

קבל ++

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אריק היקר ,
חג שמח לך , רוצה להודות שאתה מעלה את אותם מחשבות שלי ,רק מכיוון שזה "שניצל " אני נמנע בגלל כל מיני חיצים מורעלים מסולר ושותפיו ,
לא סובלים אותי ,ובצדק , אני בשנים האחרונות לא מתחבר לאודיופיל בשל היותו אודיופיל , זה לא מספיק ,צרך להיות גם חבר וגם איש עם ערכים ולא קטנוני או צר עיין , אבל אין ספק שהרמה של הציוד עלתה למרות שזה אינו אומר כלום לגבי איך נשמע , גם יחסי עם היבואנים בחלקם התערער מכיוון שאין לי שום כוונה לחסוך שיבתי מצויד שלהם ,
אני בכלל חושב שאודיופיליה לא קשורה קשר הדוק לציוד אלא יותר אשר מסביב ,אבל קטונתי מלהסביר במיוחד עם הרפיוטיישן העכור שיש לי ,
אני גם לא חף מלא לסבול טיפוסים שונים למרות היותם אודיופילים קלאסA , לא מתכוון להכנס לויכוח על קרבון או לא או מעל משהו דומה ,מוכן לדבר על התאמה של גיין ורגישות שהרבה יותר חשובים לדעתי .
חג שמח לכולם
אולי תעשה מייק אפ סקס עם עופר ותגמרו עם זה...?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מה לגבי קונדיטוריות? אתה יודע...הפיתוי, ההשמנה. בארים? לא יכול להפסיק אחרי השנייה וכו'.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
לא הבנתי מה הולך עם הדרייברים כאן
אפשר פירוט?
kaiser-kawero-classic.png

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
לא הבנתי מה הולך עם הדרייברים כאן
אפשר פירוט?
צפה בקובץ המצורף 58419

לא קשה להבין
אך אשמח לפרט

התמונות מציגות את ה Kawero! CLASSIC בגרסה C1
מקדימה, צד ומאחור.

-אלמנט מיד 7" קדמי בחזית הרמקול

-זוג אלמנטים אחוריים לבאס
*אלמנט באס 8" אחורי
*אלמנט באס 10" אחורי

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
לא קשה להבין
אך אשמח לפרט

התמונות מציגות את ה Kawero! CLASSIC בגרסה C1
מקדימה, צד ומאחור.

-אלמנט מיד 7" קדמי בחזית הרמקול

-זוג אלמנטים אחוריים לבאס
*אלמנט באס 8" אחורי
*אלמנט באס 10" אחורי
שני הוופרים "רגילים" או שאחד מהם passive radiator מה שנקרא?

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
נערך

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור