"דרך האבנים הצהובות" - התחדשתי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תתחדש ותהנה. רמקול מצוין. ובכלל, לחלל שלך זה הרבה יותר נכון מאשר הוילסונים.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
וואלה , פוסט כזה מזמן לא נכתב במחוזותינו,
כל מילה שרשמת פה,
מעוררת בי צמרמורת,
שלא לדבר על התמונות הממחישות את גודל הריגוש שלך,
תתחדש,
תהנה,
כי המוסיקה היא נוף חיינו.
מברוק.

Rag

עוסק בתחום
מעורבות
314
נקודות
63
תתחדש איתיצ׳וק
אחד ה ״רמקולים״ באמת ..
מה שנשאר זה לשבת ולהנות

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תרשו לי להיות טיפה שונה מכל ה "אנגלים" המנומסים פה שקוראים וואו על כל דבר שזז פה , אני שמעתי במשך שעות את ה"קוורו " עם אונגקו במינכן , בכלל לא מבין על מה הצעקה ,כמה שלא ניסיתי להיות חיובי ןלהבין את הדרמה , נשמע בסדר ,לא יותר מזה , מישהו צריך לעזאזל לומר שהמלך הוא עירום למרות המותגים הנחשבים , יכול להיות שבחדר המוגבל של איתי זה מנגן יפה בגלל פחות בס ואנרגיה , אבל אני באופן אישי לא דיבר אלי בכלל , מה יש לכם ? כל מןתג נחשב מקבל מחיאות כפיים סוערות , לא תפעילו רגע השמיעה , אין בזה כלום מעבר למןתג , מעניין לי את התחת היבואן או הרוכש , לי באופן אישי רמקול כזה לא מתאים בשום אופן וגם לא הציוד הנלווה , אני יודע שאני חריג פה וזה לא במקום בתוך צרור הברכות אבל זו דעתי , מה לעשות ?

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
מה שנקרא על טעם ועל ריח.. אבל בלי לשמוע את הרמקול אצל איתי בחדר שלו עם האלקטרוניקה שלו איך אתה יודע שהמלך הוא עירום?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
טוב חבל להיכנס לוויכוח הזה זה גם סוג של הסוף ידוע מראש.
בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
תרשו לי להיות טיפה שונה מכל ה "אנגלים" המנומסים פה שקוראים וואו על כל דבר שזז פה , אני שמעתי במשך שעות את ה"קוורו " עם אונגקו במינכן , בכלל לא מבין על מה הצעקה ,כמה שלא ניסיתי להיות חיובי ןלהבין את הדרמה , נשמע בסדר ,לא יותר מזה , מישהו צריך לעזאזל לומר שהמלך הוא עירום למרות המותגים הנחשבים , יכול להיות שבחדר המוגבל של איתי זה מנגן יפה בגלל פחות בס ואנרגיה , אבל אני באופן אישי לא דיבר אלי בכלל , מה יש לכם ? כל מןתג נחשב מקבל מחיאות כפיים סוערות , לא תפעילו רגע השמיעה , אין בזה כלום מעבר למןתג , מעניין לי את התחת היבואן או הרוכש , לי באופן אישי רמקול כזה לא מתאים בשום אופן וגם לא הציוד הנלווה , אני יודע שאני חריג פה וזה לא במקום בתוך צרור הברכות אבל זו דעתי , מה לעשות ?
תשנה את השם שלך לפוטין - עברת לפצצה גרעינית ? ;) רק בריאות ומזל טוב לאיתי - רמקול נשמע מצויין - אבל דורש יחס גדול למסביב - החדר שלהם בתערוכה היה סופר מדוגם ומתוכנן ..

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
גם אני לא השתטחתי מהרמקולים הנ"ל אך הם בהחלט טובים והרמקול הכי טוב עבור המאזין הם אלה שנטמעים בחדר ההאזנה שלו וגורמים לו לשכוח שהוא בין ארבעה (בד"כ) קירות.
לפני שאהיה נתון לכאפות כי אני די מסכים עם שניצל ואיציק37 על מחיאות כף היסטריות על כל דבר כמו לכל זמר\ת בינוניים בתחרות שירה בטלויזיה, אומר שאחד הסט-אפים הכי מדהימים ששמעתי היה אצל 'פיוז' כשזכאי חיבר מגבר של אקופייז לרמקולי טאואר של סונוס פאבר, בשבילו זה לא היה מספיק ויכול להיות כי אצלו בבית זה לא 'התחבר' ולכן לפסול משהו על סמך התנסות בודדת או שתיים זו טעות. אני שמעתי את האלבדו שעופר הדגים בתערוכה והייתי בטוח שיש תקלה בציוד.

נערך לאחרונה ב:

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
גם אני לא השתטחתי מהרמקולים הנ"ל אך הם בהחלט טובים והרמקול הכי טוב עבור המאזין הם אלה שנטמעים בחדר ההאזנה שלו וגורמים לו לשכוח שהוא בין ארבעה (בד"כ) קירות.
לפני שאהיה נתון לכאפות כי אני די מסכים עם שניצל ואיציק37 אומר שאחד הסט-אפים הכי מדהימים ששמעתי היה אצל 'פיוז' כשזכאי חיבר מגבר של אקופייז לרמקולי טאואר של סונוס פאבר, בשבילו זה לא היה מספיק ויכול להיות כי אצלו בבית זה לא 'התחבר' ולכן לפסול משהו על סמך התנסות בודדת או שתיים זו טעות. אני שמעתי את האלבדו שעופר הדגים בתערוכה והייתי בטוח שיש תקלה בציוד.
אלדר ואיציק אומרים 2 דברים שונים, אז במה אתה מסכים איתם?
אלדר- טוען שרמקול פח, יבואן (מעניין לו ת'תחת), הרוכש פח ושכולנו בכלל "אנגליים".
איציק 37 די "השתפך" (בחיוב) על הרכישה ואני מצטט:
"איתי, הלכת עליהם!
זוכר שדברת עליהם, רק לא ידעתי למה לקשר.
כל הכבוד!! אתה מעורר השראה אמיתית הולך תמיד על הטוב ביותר שיש.
לא נח.
התוצאה אצלך עם הוווילסונס, הייתה התוצאה הטובה ביותר שחוויתי פה.
לא היה ברור לי למה אתה רוצה להחליף אני קראתי רבות על החברה הזו אחרי שהזכרת שמם, אין לי מילים ואני שמח שהלכת לכיוון הזה.
אתה משוגע אמיתי!!! הם עולים הון!

מחכה לבוא.

תתחדש ודש.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אלדר ואיציק אומרים 2 דברים שונים, אז במה אתה מסכים איתם?
אלדר- טוען שרמקול פח, יבואן (מעניין לו ת'תחת), הרוכש פח ושכולנו בכלל "אנגליים".
איציק 37 די "השתפך" (בחיוב) על הרכישה ואני מצטט:
"איתי, הלכת עליהם!
זוכר שדברת עליהם, רק לא ידעתי למה לקשר.
כל הכבוד!! אתה מעורר השראה אמיתית הולך תמיד על הטוב ביותר שיש.
לא נח.
התוצאה אצלך עם הוווילסונס, הייתה התוצאה הטובה ביותר שחוויתי פה.
לא היה ברור לי למה אתה רוצה להחליף אני קראתי רבות על החברה הזו אחרי שהזכרת שמם, אין לי מילים ואני שמח שהלכת לכיוון הזה.
אתה משוגע אמיתי!!! הם עולים הון!

מחכה לבוא.

תתחדש ודש.

בקריאה נוספת מסכים איתך, מולטיטאסקינג...
אכן איציק 37 גם חנפן אוטומטי בהינתן שלא כותב ששמע אותם בפועל אצל איתי ואולי בכלל לא, זאת הבעיה שיש לי בשונה משניצל עם מחמאות שניתנות על מתן תשלום עבור מוצר ולא על המוצר עצמו.

נערך לאחרונה ב:

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
בדרך כלל לא מגיב לשרשורים כאלה, אבל!
זה רמקול מטורף, בין הבודדים בתווך מחיר הזה שאתה שומע ואומר "וואלה שווה את הכסף"
ובמיוחד עם האלקטרוניקה הזו, שהיא לדעתי גם בין הבודדות שעולות הון אבל שוות את ההקעה.
תתחדש!
זה שינוי כיוון אמיתי כי ווילסון לדוגמא זה רמקול שאף פעם לא ריגש אותי וקייזר זה הקצה השני , שיא הרגש!
איזה כיף לך חביבי, מערכת עד סוף החיים!
תתחדש ותהנה!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בקריאה נוספת מסכים איתך, מולטיטאסקינג...
אכן איציק 37 גם חנפן אוטומטי בהינתן שלא כותב ששמע אותם בפועל אצל איתי ואולי בכלל לא, זאת הבעיה שיש לי בשונה משניצל עם מחמאות שניתנות על מתן תשלום עבור מוצר ולא על המוצר עצמו.
מה זאת אומרת "מחמאות בתשלום " ? או שאני לא מבין את דרך ההתבטאות , או שעובר כאן משהו אחר ?
אני בכל מקרה לא מביןמחיאות כפיים אוטומטיות ,וכמוני כמוכם חובב רגיל לגמרי שודאי לא מקבל איזה תשלום או טובת הנאה כל שהיא ,ואני סיפרתי מה שמעתי במינכן בחדר מושקע בקרוב למיליון דולר ,כולם נכנסו שם בחרדת קודש , עם גניחות התפלאות , ואני שיושב שם עם החברים שלי (נשארו לי מעט מאוד ) לא מבינים על מה הגניחות , לא שמעתי אצל איתי וכנראה גם לא אשמע , יכול להיות שפגז ,אבל אתם מתעלפים פה על מה בלי לשמוע ?
בקשר ליבואן , באמת מביא מיטב התוצרת וכל הכבוד שמאפשר לנו לשמוע קווארו MSB ועוד רמקולים כמו שיש אצל חברי רן ,
למזלי התחביב הוא סובייקטיבי ,ואני חובב שמותר לי לכתוב כרצוני ואינני דג ששוחה עם הזרם , אולי באמת לא מי יודע מה מנומס אבל מבטיח לכם שיודע מתי העסק יוצא דופן ומתי סתם מותג ,לא איכפת לי להקרא פוטין עם פצצה גרעינית ,אבל איך היה נראה הפורום אם לא היה איזון בתגובות המנומסות שלכם !
גם זקנתי מספיק בכדי שלא אכפת לי מה חושבים ,
אגב , דרך האבנים הצהובות נמצא בסופיה בבולגריה ,לא מכיר מקום אחר !
לא תצליחו לשנות את דרכי האובייקטיבית לדעתי גם באם תשלחו אלפי חיצים מורעלים , חריג ? נכון ! אבל לפחות כותב את דעתו בכדי שתשמרו על הפרופורציות .
ובאם לומר את האמת אני מכור לצלילים , כרגע יש לי 3 זוגות רמקולים , כל אחד והחן שלו , שולח לכם מכאן שבת שלום , ותרגעו ! אין לי שום עניין של אינטרסים אישיים או מצב של לסגור חשבון עם מישהו ,מה שנכון , לא אוהב רמקולים קטנים ודלי יכולת עם קוביה למעלה !

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
אני קורא השרשור הזה וזה לא נתפס.
חבר משתף בהתרגשות על התחדשות בציוד, עזבו עכשיו מה קנה וכמה זה עלה.
מה הבעיה עם להרים לו על הקניה? זאת בחירה שלו, טעם שלו, חלל האזנה שלו, הכל שלו!!
איך זה פתאום הופך לביקורת על הרמקולים? על החוויות במינכן , זה מעניין את הקצה של אתם יודעים מה.

איתי, תתחדש ושים ז*ן על אנשים קטנים ועשה לעצמך טובה גדולה, תמנע מלשתף את זה בפורום, כמוני.

אה, כמעט ושכחתי, תתחדש! מדהים מדהים מדהים.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
צריך להסתכל גם על הצד החיובי: אנשים מגיבים מספרים חוויות מתערוכות, יש דברים חדשים לקרא להתרשם ולקבל אינפורמציה עניינית חדשה וגם תובנות מעניינות בתחום, סה"כ זה מאוד מעניין מה שקורה פה, רק שימשיך כך.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
מה זאת אומרת "מחמאות בתשלום " ? או שאני לא מבין את דרך ההתבטאות , או שעובר כאן משהו אחר ?
אני בכל מקרה לא מביןמחיאות כפיים אוטומטיות ,וכמוני כמוכם חובב רגיל לגמרי שודאי לא מקבל איזה תשלום או טובת הנאה כל שהיא ,ואני סיפרתי מה שמעתי במינכן בחדר מושקע בקרוב למיליון דולר ,כולם נכנסו שם בחרדת קודש , עם גניחות התפלאות , ואני שיושב שם עם החברים שלי (נשארו לי מעט מאוד ) לא מבינים על מה הגניחות , לא שמעתי אצל איתי וכנראה גם לא אשמע , יכול להיות שפגז ,אבל אתם מתעלפים פה על מה בלי לשמוע ?
בקשר ליבואן , באמת מביא מיטב התוצרת וכל הכבוד שמאפשר לנו לשמוע קווארו MSB ועוד רמקולים כמו שיש אצל חברי רן ,
למזלי התחביב הוא סובייקטיבי ,ואני חובב שמותר לי לכתוב כרצוני ואינני דג ששוחה עם הזרם , אולי באמת לא מי יודע מה מנומס אבל מבטיח לכם שיודע מתי העסק יוצא דופן ומתי סתם מותג ,לא איכפת לי להקרא פוטין עם פצצה גרעינית ,אבל איך היה נראה הפורום אם לא היה איזון בתגובות המנומסות שלכם !
לא תצליחו לשנות את דרכי האובייקטיבית לדעתי גם באם תשלחו אלפי חיצים מורעלים , חריג ? נכון ! אבל לפחות כותב את דעתו בכדי שתשמרו על הפרופורציות .
ובאם לומר את האמת אני מכור לצלילים , כרגע יש לי 3 זוגות רמקולים , כל אחד והחן שלו , שולח לכם מכאן שבת שלום , ותרגעו ! אין לי שום עניין של אינטרסים אישיים או מצב של לסגור חשבון עם מישהו ,מה שנכון , לא אוהב רמקולים קטנים ודלי יכולת עם קוביה למעלה !
שניצל אני סקרן, איזה רמקולים לדעתך הם פגז במחירים של נניח סביבות ה 50-100 אלף ממה ששמעת?
אם יש לך כח לפתוח שרשור חדש עם תשובה על השאלה הזו אני אשמח.
למען הסר ספק שואל במלוא הרצינות ובלי ציניות.
החשיפה שלי מוגבלת מכיוון שאני לא מסתובב אצל יבואנים כמעט ובתערוכה בכפר המכביה הייתי אחרי שלא הייתי לפחות עשור בתערוכה.
בתערוכות אודיו בחו''ל לא הייתי וכנראה גם לא אהיה. התחביב לא מעניין אותי ברמה שאבזבז זמן וכסף על תערוכה בחו''ל.
תמיד אעדיף לטייל עם אישתי והילדים או לראות הופעות חיות אם כבר אני טס.
תודה!

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63

שניצל בשבילך
דרך האבנים הצהובות משל מהקוסם מארץ עוץ
מסתבר שאנחנו לא יודעים הכל.....

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
תתחדש תהנה עד ה....

arnon550

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
צריך להסתכל גם על הצד החיובי: אנשים מגיבים מספרים חוויות מתערוכות, יש דברים חדשים לקרא להתרשם ולקבל אינפורמציה עניינית חדשה וגם תובנות מעניינות בתחום, סה"כ זה מאוד מעניין מה שקורה פה, רק שימשיך כך.
מסכים בהחלט....
האיזון בכל דבר בחיים הוא מבורך,בפרט בתחום שאנו עוסקים בו שנתון לפרשנויות שונות,וזה רק משאיר אותנו עם הרבה חומר למחשבה ותהייה בקשר להחלטות עתידיות שלנו בתחום.

yaronn

כתב האתר
מעורבות
41
נקודות
28
שניצל,
זה בסדר שלא אהבת\התחברת, לכולנו יש רפרנס מסוג שונה, אבל קח בחשבון שזה לא עושה את הרמקול פחות טוב.

כפי שאמרת, לא מעט אנשים היו בהדגמה של הרמקולים הללו וכמו שתיארת, חלקם "נכנסו שם בחרדת קודש , עם גניחות התפלאות" (מילותך שלך).
אוסיף ואומר שאני כנראה נמנה על אותה הקבוצה והרפרנס שלי הוא מאוד גבוה.
לכן, אין קשר לזה שאנשים מחמיאים לאיתי על הרכישה, יש קשר לזה שהוא בחר מוצר (במקרה הזה רמקול) "שמדבר" גם אליהם - MYSELF INCLUDED.

אתה לא חייב להיות מנומס :) (כמו שאתה אוהב להציג זאת) אנחנו אוהבים אותך כמו שאתה.
אבל תבין שכמו שיש אין ספור סוגי ותתי סוגי מוסיקה, יש גם יותר מדרך אחת להאזין למוזיקה ולהתחבר לרגש ולעוצמות.
זה מתחבר למה שציינת - הרבה מהתחביב הזה הוא סובייקטיבי.

לגבי גיא (האדם והיבואן)
אנו מכירים שנים, גיא האדם הוא אדם מקסים וצנוע, תכלס, אני והוא יכולים לדבר על כל נושא שבעולם במשך שעות.
מה לגביי גיא היבואן? הוא אחד שפשוט יודע מה לייבא.
איך?
כמו כולם, יש לו ידע רחב, הוא נוסע למינכן, מאזין בקפידה (יצא לנו להיתקל אחד בשני לא מעט שם) ובסוף בוחר מה "שמדבר" אליו.
כפי הנראה, זה מדבר לעוד כמה אנשים ולכן הם מתלהבים מרכישות הציוד האחרונות שנעשו אצלו.

בקיצור, גם אם אתה חושב שהסט הספציפי הזה לא ממש מדבר אלייך, תן לאיתי להנות מהציוד שרכש במיטב כספו ולגיא להנות מהמכירה, כי למכור ציוד אודיו ברמה כזאת זה משהו שמגיע מהנשמה.

והסר דאגה מליבך, אוהבים את השניצל שלנו בכל מצב :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור