McIntosh פונים גם לשוק הרכב

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43

אודיופיל רוכש את רכב לפי מערכת הקול המותקנת בו - לדעתי .

:כל-הכבוד:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
נו, אין כלום בסרטון.

לא ראיתי אודיופילים בוחרים רכב לפי מערכת, רובם רוצים רכב מירוצים. אם זה סאונד, אז סאונד של מנוע

אני דווקא הזמנתי שדרוג של מערכת, אבל זה לא טיפוסי. ובטח לא בחרתי רכב לפי יצרן המערכת..

מה אצלך? בורמייסטר?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
נו, אין כלום בסרטון.

לא ראיתי אודיופילים בוחרים רכב לפי מערכת, רובם רוצים רכב מירוצים. אם זה סאונד, אז סאונד של מנוע

אני דווקא הזמנתי שדרוג של מערכת, אבל זה לא טיפוסי. ובטח לא בחרתי רכב לפי יצרן המערכת..

מה אצלך? בורמייסטר?

מיכאל, יש לי ידיד שהחליף לאחר זמן קצר BMW סדרה 7 במרצדס מסדרה S בגלל שלא אהב את המערכת שהגיע עם הרכב.... צרות של בודדים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
והוא אודיופיל?
כלומר, לא כזה ששם מיליון שקל וקנה הכל בבת אחת מה שמכרו לו.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
עזוב.
לך, יש מערכת ברכב?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
עזוב.
לך, יש מערכת ברכב?

לי יש רכב ליסינג, לא מהווה דוגמה טובה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
זה שמשהו קונה מערכת יקרה, או אחת כזו למחוברת לרכב זה לא הופך אותו לאודיופיל.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
לי יש רכב ליסינג, לא מהווה דוגמה טובה.

למה?
אני אומנם שנה שעברה ויתרתי על ליסינג לאחר 22 שנה, אבל יש בחירה בין כמה יצרנים. טויוטה קורולה מזדה 3 וכו'

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
למה?
אני אומנם שנה שעברה ויתרתי על ליסינג לאחר 22 שנה, אבל יש בחירה בין כמה יצרנים. טויוטה קורולה מזדה 3 וכו'
מיכאל, במקום ללכת סחור סחור מה הפואנטה שאתה מנסה לומר?
באופן אישי מעניינים פרמטרים אחרים מאיזו מערכת מותקנת ברכב, מקום הישיבה והנוחות לישבני לדוגמה. (תאוצה, מהירות סופית וכו, כבר מזמן לא מעניינים אותי ברכב, גם כך נוסעים בפקק ומלבד מכוניות על אמיתיות אין רכב שמשתווה לאופנועי סופר ספורט בנפח ליטר+).

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
מיכאל, במקום ללכת סחור סחור מה הפואנטה שאתה מנסה לומר?
באופן אישי מעניינים פרמטרים אחרים מאיזו מערכת מותקנת ברכב, מקום הישיבה והנוחות לישבני לדוגמה. (לדוגמה: תאוצה, מהירות סופית מזמן לא מעניינים אותי ברכב, גם ככה נוסעים בפקק ומלבד מכוניות על אמיתיות דבר לא משתווה לאופנועי סופר ספורט בנפח ליטר+).

:בעד:
זאת בדיוק הפוינטה.

שאת רוב האודיופילים זה לא מעניין.
ומי שקונה רכב מתקדם ממילא יש שם מערכת טובה יותר מהממוצע ולא צריך להיות אודיופיל בשביל זה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
זאת בדיוק הפוינטה.

ומי שקונה רכב מתקדם ממילא יש שם מערכת טובה יותר מהממוצע ולא צריך להיות אודיופיל בשביל זה

איזו מערכת מותקנת ברכב, כנראה אחד הדברים האחרונים שמעניינים אותי', הדבר אינו מעיד על סדר עדיפויות אצל אחרים, בייחוד משוגעים לעניין.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
זאת בדיוק הפוינטה.

רכב מתקדם זה מושג מופשט מידי...
ברור שמי שקונה רכב בכמה מאות אלפי שקלים (אם לא יותר) סביר להניח שיהיה שם מערכת טובה...
אבל ברכב מתקדם "לעמך" יש הבדלים גדולים במערכות השמע, אצלי זה היה פרמטר נוסף בקניית רכב חדש (לא רק מערכת השמע כמובן),
אם הייתי מקבל בחינם רכב יקר שיש לו מערכת של התפוח הייתי מוכר את הרכב מידית :)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
איזו מערכת מותקנת ברכב, כנראה אחד הדברים האחרונים שמעניינים אותי', הדבר אינו מעיד על סדר עדיפויות אצל אחרים, בייחוד משוגעים לעניין.

לעניין האודיו ברכב משוגעים בעיקר צעירים.
אני עוד כשהייתי בסדיר עברתי ממערכת של nacamichi לפיוניר top of the line (כולל הכבילה כמובן) ואז ל-alpine.
ואז התחתנתי, מכרתי כל כולל הרכב ועברתי לליסינג :בכי:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
רכב מתקדם זה מושג מופשט מידי...
ברור שמי שקונה רכב בכמה מאות אלפי שקלים (אם לא יותר) סביר להניח שיהיה שם מערכת טובה...
אבל ברכב מתקדם "לעמך" יש הבדלים גדולים במערכות השמע, אצלי זה היה פרמטר נוסף בקניית רכב חדש (לא רק מערכת השמע כמובן),
אם הייתי מקבל בחינם רכב יקר שיש לו מערכת של התפוח הייתי מוכר את הרכב מידית :)

מתקדם כלומר בארצני מעל 200K. בכוונה לא השתמשתי במושג "יוקרה" וכו' כי הכל מוכפל כאן.

אני קניתי דגם עם מנוע צנוע, אבל והוספתי על אבזור בטיחות ומערכת, אבל חברים כששאלתי אמרו כי היו שמים במקומי את הכסף על מנוע חזק יותר. ואני רואה תכלס, לא צריך לשאול

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
לי חשוב איכות הסאונד בבית וגם ברכב , להישאר ברמת אודיו איכותי בכל מקום בו אני שוהה מספר שעות ביום.
לאחרונה התעניינתי בכמה רכבים על מנת לבחור את המתאים לי ביותר, הגעתי ל Lexus, ראיתי שבדגם מסויים שלהם מותקנת מערכת של Mark Levinson , עובדה זו השפיעה מהותית להחלטה לרכישה. עברה שנה ואני מאושר מההחלטה. ברוב מכוניות הפרמיום נהנים ברמה שווה פחות או יותר , הנקודה היא לבחור דגם מתוך המבחר גם של אותו יצרן שמותקנת בו מערכת טובה ואף לשדרג לכך. ההנאה לאורך זמן מובטחת.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
לי חשוב איכות הסאונד בבית וגם ברכב , להישאר ברמת אודיו איכותי בכל מקום בו אני שוהה מספר שעות ביום.
לאחרונה התעניינתי בכמה רכבים על מנת לבחור את המתאים לי ביותר, הגעתי ל Lexus, ראיתי שבדגם מסויים שלהם מותקנת מערכת של Mark Levinson , עובדה זו השפיעה מהותית להחלטה לרכישה. עברה שנה ואני מאושר מההחלטה. ברוב מכוניות הפרמיום נהנים ברמה שווה פחות או יותר , הנקודה היא לבחור דגם מתוך המבחר גם של אותו יצרן שמותקנת בו מערכת טובה ואף לשדרג לכך. ההנאה לאורך זמן מובטחת.

אבל שמעת לפני הרכישה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור