השתתפות עוסקים מסחריים בפורום

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יש שמקנאים בפרסום חינם שפור מקבל ויש שזה סתם מרגיז אותם

השאלה היא למה לתת בכלל פירסום חינם?

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לכל דבר יש סיבה, סמוך עליו שהוא לא יוצא פראייר...

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מה הסיבה?

ומי לא יוצא פראייר? .....

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מי שמפרסם אותו

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אה....

אז אתה רומז לפירסום חינם,שבעצם אינו חינם?

עכשיו זה ברור(Y)

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ככה זה עובד בחיים, אף אחד כאן לא טמבל וכולם מודעים לזה לדעתי.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אז מה הבעייה בעצם?

יבואן מפרסם,האתר מקבל תשלום.כולם מרוויחים ונהנים.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נו התחלתם עם השטויות שלכם?

זה רק מחזק אצלי את הדעה לצמצמם למינימום התבטאויות של עוסקים מסחריים.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
איל,

אני מפנה אותך לכללי השתתפות עבור עוסקים מסחריים בתחום:
http://www.dtown.co.il/forum/showthread.php?t=978
ישנו יבואן, שכמעט בכל הודעה שלישית שלו בפורום, הוא כותב על מוצרים שהוא מייבא. לאחרונה, הוא הגדיל לעשות ואף התחיל לתת יעוץ על מוצרים של יבואנים אחרים!!!
האם תרצה, שאציין מה קורה לפורום של חובבים כאשר יש בו פרסומות מוסוות, בהודעות האמורות להיות אובייקטיביות?
האם ראית בפורום את ריב היבואנים, כאשר מישהו מהם מפרסם בשירשור את מרכולתו?
אני תוהה מדוע הכללים לא נאכפים ע"י אלה שכתבו אותם ואלה שמנהלים את הפורום?

הכל טוב ויפה. לזכותו של נמען טענותיך ייאמר שהוא מתנסח בנימוס ובעדינות וגם אם יש בהודעותיו כאן, פרסומת למוצרים שלו והשמצת מוצרים של אחרים, הן מוסוות היטב. מאידך יש פה לא מעט פרסומת בצרוף לשון משתלחת של יבואנים אחרים והם משום מה לא זוכים לתגובתך. אגב, עכשיו שאני קורא את שכתבתי, נדמה לי שהחלפת דברים כגון דא, כבר הופיעה כאן, כמעט באותן מילים. בקיצור, מה פשר ה"דם הרע" שבין אותו יבואן לבינך?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הכל טוב ויפה. לזכותו של נמען טענותיך ייאמר שהוא מתנסח בנימוס ובעדינות וגם אם יש בהודעותיו כאן, פרסומת למוצרים שלו והשמצת מוצרים של אחרים, הן מוסוות היטב. מאידך יש פה לא מעט פרסומת בצרוף לשון משתלחת של יבואנים אחרים והם משום מה לא זוכים לתגובתך. אגב, עכשיו שאני קורא את שכתבתי, נדמה לי שהחלפת דברים כגון דא, כבר הופיעה כאן, כמעט באותן מילים. בקיצור, מה פשר ה"דם הרע" שבין אותו יבואן לבינך?

ההודעה שלי אינה אישית, נגד סוחר פלוני או אלמוני. אין לי שום דבר נגד ואני לא בעד אף אחד.
חשוב לי הפורום. לפרסום יש מקום אחר. מריבות בין סוחרים אינן מעניינות אותי בתור חובב.

תומר

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
דברים קשים וחמורים נאמרים על ידי אלוני.

תשאירו את הפורום כמו שהוא ללא עריכות/מחיקות של עוסקים בתחום,אפשרו להם לכתוב באופן חופשי,תרומתם מבורכת. וזה שיש כמה עשבים שוטים... שמנצלים את המצב לטובתם? נו אז מה? מה אנחנו עד כדי כך חסרי תבונה להבין/לראות זאת? הרי בסופו של דבר זה יחזור אליהם כמו בומרנג. :כועס:{וזה מה שקרה למעשה...}

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
קצת לא מדויק

על איזה פרסום חינם אנחנו מדברים פה?

אולי על ביקורות ציוד מרובות?
אז למרות שאני היבואן הגדול ביותר בארץ לציוד HIGH END עם ייצוג של יותר חברות מכל שאר היבואנים יחד, אין לי יותר בקורות באתר הזה מיבואנים אחרים.

אולי על הגנה מהנהלת הפורום?
אז אם יש מישהוא שמותר להשמיץ ואף אחד לא ימתח עליך בקורת זה אותי. אתה יכול לרמוז שאני קורא ספרות נאצית בשעות הפנאי, (כפי שכבר נעשה) ואף אחד לא ימחוק את ההודעה שלך.

אולי על זה שאני כותב הרבה בפורום?
אין בעיה. תסגור אותו ליבואנים, ולא אתרום פה. יש גם פורומים אחרים. בתכלס אני נותן פה לא מעט מידע שלדעתי עוזר להרבה אנשים - לא רוצים, לא צריך.

אולי על קידום מכירות?
מי שמקבל כאן קידום מוצרים ללא תקדים זה דווקא אמיר ארמה. האם ראית אי פעם בפורום שאינו פרסומי קידום כמו שקיבל מבצע מכירות התקליטים שלו לאחרונה?

אולי על קידום מוצרים?
גם כאן, מי שמקבל פה קידום זה אמיר ארמה. כל מוצר שלו הוא מושלם, מדהים וללא הערת ביקורת אחת. המוצרים שלי שנסקרים בפורום הזה תמיד מקבלים גם הערות בקורת.

אז איפה הפרסום חינם שאני מקבל, הייתי שמח לדעת.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אה....

אז אתה רומז לפירסום חינם,שבעצם אינו חינם?

עכשיו זה ברור(Y)

ככה זה מריח לי :D

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תשאירו את הפורום כמו שהוא ללא עריכות/מחיקות של עוסקים בתחום,אפשרו להם לכתוב באופן חופשי,תרומתם מבורכת. וזה שיש כמה עשבים שוטים... שמנצלים את המצב לטובתם? נו אז מה? מה אנחנו עד כדי כך חסרי תבונה להבין/לראות זאת? הרי בסופו של דבר זה יחזור אליהם כמו בומרנג. :כועס:{וזה מה שקרה למעשה...}

עוסקים בתחום, תרומתם מבורכת מבחינה מקצועית. לרובם ולאיל בפרט, ניסיון עצום עם אלפי מוצרים. ברם אולם, קשה להם לפעמים, להפריד בין תוכן מקצועי לתוכן מסחרי ועל כך אני מלין.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
תומר

ההודעה שלי אינה אישית, נגד סוחר פלוני או אלמוני. אין לי שום דבר נגד ואני לא בעד אף אחד.
חשוב לי הפורום. לפרסום יש מקום אחר. מריבות בין סוחרים אינן מעניינות אותי בתור חובב.

לפעמים נדמה לי שאולי כדי להביא לפה לשבוע את מרטין (sad)

תומר

ההודעה שלך היא אישית לחלוטין.

הקומבינות שלך והיחסים שלך עם יבואנים מסוימים, מחייבים להגדיר אןתך כבר מזמן כעוסק בתחום.

רצוי שלא אמשיך הלאה, כי אם אחשוף פה את הקומבינות שלך, שבטוח שאני לא מכיר את כולן, אבל חלק אני מכיר מצוין, יהיה לא נעים.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
עוסקים בתחום, תרומתם מבורכת מבחינה מקצועית. לרובם ולאיל בפרט, ניסיון עצום עם אלפי מוצרים. ברם אולם, קשה להם לפעמים, להפריד בין תוכן מקצועי לתוכן מסחרי ועל כך אני מלין.

אותה נקודה מפריעה גם לי..אבל אני פותר אותה בדרך שלי...

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אהה

לפעמים נדמה לי שאולי כדי להביא לפה לשבוע את מרטין (sad)

תומר

למיטב זכרוני השלטון של היד הקשה שם לא כל כך חיבבת...?אז למה להעתיק את זה לכאן! :rolleyes:

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אותה נקודה מפריעה גם לי..אבל אני פותר אותה בדרך שלי...
עופר,לאיזה פיתרון אתה מתייחס?

לברור בעצמך את ההודעות,מה פירסום ומה מידע שמועיל לחברי הפורום?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
עופר,לאיזה פיתרון אתה מתייחס?

לברור בעצמך את ההודעות,מה פירסום ומה מידע שמועיל לחברי הפורום?

בערך, מה שיותר מפליא אותי זה השירות דוב שחלק מהיבואנים עושים לעצמם! :מבולבל:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור