Yet another ״התחדשתי״

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
כלומר חיי האהבה שלך היו אמורים להיפגע, ואסביר, כמות האהבה היא Constant - יותר למערכת פחות ל- Your Sweetheart
אתה טועה רובי.
האהבה היא אינסופית (גם הטפשות דרך אגב כדברי אינשטיין בצטטה המפורסמת.....)
:לב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כן אני רציני, זה מוכיח שאתה לא קורא מה שכתבתי קודם.

ציינתי במפורש חוץ מרמקולים (ואתה התחלת למנות חברות רמקולים) וכמה חברות אלקטרוניקה, כל השאר רגיל.

לידיעתך emm חברה קנדית.

קדימה.

SOVEREIGN, AARON, accustic-arts, mbl, Clearaudio, ASR, transrotor, acoustic signature, acoustic solid, einstein audio, finite-elemente, mc audio, audionet, burmester, avm, tidal, octave, t+a audio, bmc-audio, lehmann audio, lindemann-audio, audiovalve, Acoustical Systems, HiFi-Tuning, AudioDesk, trigon-audio,

כמעט 30 חברות עם 3 דקות השקעה מהזיכרון ושימוש בגוגל בשביל לא לטעות בשמות.

רוצה עוד? אני מוכן להשקיע בשבילך. ולא, המגבר שלי אמריקאי, הקדמגבר אמריקאי, הכבלים גם, הראש יפני, הפטיפון שוייצרי, הקולנוע יפני וצרפתי. רק הפונו שבקרוב יחליף מדינה, הסטנד והרמקולים גרמנים.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
קנייה מצוינת מיבואן מצוין.
קנית את המשולב שמשלב את הצליל המצויין עם טכנולוגיה ועיצוב
ואפילו גם כוח ואיכות.
תתחדש

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אתה טועה רובי.
האהבה היא אינסופית (גם הטפשות דרך אגב כדברי אינשטיין בצטטה המפורסמת.....)
:לב:

לגבי האינסופיות של הטפשות קבל :בעד: ...ולגבי האהבה, לא יודע, אולי אצל האמפרי בוגארט בסרטים שחור לבן....אהה, ושלגיה

נערך לאחרונה ב:

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
לגבי האינסופיות של הטפשות קבל :בעד: ...ולגבי האהבה, לא יודע, אולי אצל האמפרי בוגארט בסרטים שחור לבן....אהה, ושלגיה
האופטימיות שלך היא מקור השראה!
;)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
תראה, בפורום הזה אף אחד לא מצפה ממני להיות מקור השראה....ולכן אני מרשה לעצמי ;)

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור