Yet another ״התחדשתי״

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
יופי של מערכת בניתה לעצמך הן ברמה הסונית והן ברמה האסתטית.
עצה מניסיון אישי, בהזדמנות תחליף את הסטרימר של פיוניר.

תהנה!

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
909
נקודות
113
תתחדש ושתהנה מהציוד עוד הרבה שנים :בעד:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
כמה הגיגים לאחר עוד לילה של מוסיקה:

1. היו לי הרבה מגברים בחיים, ממנורות בעלי וואטים חד ספרתיים וצפונה לטרנזיסטורים גדולים. מסקנה שלי: אין תחליף לעוד כוח וכמה שיותר ממנו (כמובן ביישום נכון ולא ״בהתחרעות״). היכולת לשלוט ברמקול היא פרמטר מהחשובים ביותר, אם לא ה.
הMBL עם 380 וואט לצד (ב4 אוהם) ועם יכולת להגיע לקארנט של 28 אמפ. סוגר לגמרי את הפינה בקטע הזה, בדרך מאוד מוסיקלית ועם המון כח מחד והמון עידון מאידך. מושלם.

2. שמתי לב פתאום שכל שרשרת האודיו שלי היא גרמנית, מהמקור הראשי הפטיפון של אקוסטיק סוליד עבור בהגברה של MBL ועד הרמקולים של Isophon.
(עם קריצה להולנדית החביבה שעל הכבילה, מסילטק).
נזכרתי בזה אפרופו דברי נמר לוי לשרשור ״היפני״ שהיה פה לא מזמן, לגבי זה שהגרמנים בשפיץ של התעשיה. לפחות בשבילי זה באמת נכון....

3. מבלי כוונה לעצבן את רובכם בבוקר שבת מקסימה זו: אני ממש לא מבין ולא רואה את הצורך בהפרדת פרה/פאואר. המשולב הזה הוא לא זול במיוחד (נושק ל70k בארץ הקודש, מחיר ריטייל רשמי) והייתי בקלות יכול לרכוש סט של פרה/פאואר מצויינים במחירו, אבל לא רואה יתרונות בזה, כן רואה כמה חסרונות.
לפני שרכשתי את המגבר הזה בדקתי כל מיני דברים בשתי הקונפיגורציות האמורות ולעניות דעתי ודלות שמיעתי, הדבר הזה זרח מעל כולם, ביי פאר.

4. לקנות רכיב אודיופילי משמעותי זה בערך כמו חתונה במגזר החרדי. אתה לא יכול לגור ביחד שנתיים קודם, מקסימום אם יש לך מזל, אתה יכול לצאת 3-4 פעמים, והשאר הוא בידי הקדוש ברוך הוא.
גם אצלנו, אם יש אפשרות ולא תמיד יש, עושים סיבוב קצר של נסיון בסטאפ הפרטי עם הרכיב המיועד. זה רק בשביל הטעם והכיוון ולא ממש התנסות משמעותית. צריך גם הרבה מזל בהתאמות האלה ולכן יש הרבה הגיון ברכישת סטאפים שלמים מדילר שמבין ענייין במקום קיבוץ רכיבים מפה ומשם בדרך של ניסוי וטעיה.
אני מרגיש שהיה לי מזל שהצלחתי לבנות סטאפ קוהרנטי שמתאים לי מוזיקלית.
עכשיו אני אנוח קצת מהרכישות...
שבת שלום

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אצלי המגברים משותפים לסטאפ ק"ב
נקודות נוספות? כי בעיקר ניתן להחליף כל רכיב לחוד.

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
צריך לא הרבה מזל אלא הרבה ידע בהתאמת בין פרה לפאוור, או בין דאק למגבר וכו
הפתרון הפשוט הוא לבחור את אותם מוצרים מאותה החברה
אבל כמעט תמיד תתפשר באחד או יותר מן הרכיבים
אם כבר יש חברה שמייצרת כל רכיב שמתחרה בטופ העולמי בחלקים נפרדים הוא גם יתומחר בהתאם.
כיום יש יותר ויותר חברות שמייצרות מגברים אינטגרלים שמצליחים לדגדג מלמטה את טובי החלקים המופרדים
נכון הוא שלא יתחרו בעצמם ותמיד יהיו מסידרת הביניים של אותה החברה, אבל בשקלול של מחיר, מקום, וחשש
יש בזה להוות את הבחירה ההגיונית ביותר עם מינימום פשרות בצליל והיעדר כאב ראש מוחלט.
כזה מגבר בדיוק קנית, ויחד עם חברת mbl אני יכול למנות עוד את בולדר,פאס, קוסטליישן גרייפון ועוד....

מניח שטעמה המוזיקלי של mbl שבה אותך, וכשמאחוריה עומד מוניטין ויבואן וותיק ואמין
אני בהחלט מבין את הרכישה הכל כך נכונה שעשית.
שיהיה לך הרבה נחת ושקט להרבה שנים. (ורד)

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
תתחדש ותהנה !!!:אצבע מורמת מערכת מוקפדת עם דגש ברור לכיוון האנלוג.

phonics

אוהב את התחום
מעורבות
92
נקודות
28
מערכת ברמה גבוהה. תתחדש ותהנה !
מסכים עם הטענה לגבי תעשיית האודיו הגרמנית, גם לדעתי הם היום בראש הפרמידה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
@DavidGil

מזדהה עם הדברים שרשמת בנוגע לרכישת מוצרים מיבואן אחד, חוסך לא מעט כאב ראש בהתאמת הרכיבים, במקרה האישי שלי מדובר בחברות אחיות (אופרה ויוניסון) שתמיד מפתחות ומציגות את מרכולתם ביחד וההתאמה מושלמת בעיני.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
היו לי הרבה מגברים בחיים, ממנורות בעלי וואטים חד ספרתיים וצפונה לטרנזיסטורים גדולים. מסקנה שלי: אין תחליף לעוד כוח וכמה שיותר ממנו (כמובן ביישום נכון ולא ״בהתחרעות״). היכולת לשלוט ברמקול היא פרמטר מהחשובים ביותר.

אין ספק, שיכולת המגבר לשלוט ברמקול היא מהחשובים ביותר.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
סתם מסקרנות, השווית לדברים אחרים אצלך בבית? היית חם על mbl ממקודם או שזה היה בעקבות מבחני האזנה צרכניים מדוקדקים כפי שאני בטוח שעשית? :)

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
תתחדש ותהנה!

אני יכול להעיד רק על המגבר, מניסיון של כמה שבועות אצלי.
אני לא חושב שאני יכול לתאר את היצירה הזאת יותר טוב ממה שדוד תאר אותה בפוסט.

אני יושב ברגעים אלו ממש, מגיב לפוסט, וכולי מתמוגג ממה שבוקע מהאין רמקולים (יושב בחדר חשוך, לא רואה את הרמקולים, כאילו אין רמקולים).
mbl n51
מגבר שהוא "ביג בוס" ממש, מספק לכל הרכיבים, ולרמקולים במיוחד, בדיוק גרמני אופייני, את כל הצרכים להם הוא זקוק על מנת להפיק ממנו את המייטב, והוא עושה זאת מבלי להתאמץ כלל, ובמין נונשולנטיות וברמות הגבוהות ביותר..
בקיצור מגבר מדהים! וכל יום שעובר הוא נפתח יותר...

תמונות מצורפות

• 20171114_220445.jpg
    20171114_220445.jpg
    KB 97.7 · צפיות: 590
נערך לאחרונה ב:

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אני יכול להעיד שלפני כשנה לא הייתי רחוק מלרכוש את המגבר הזה. מגבר לא נורמלי שיכול להחזיק רמקולים סופר קשים להנעה. ראיתי אותו בפעולה וראיתי עד כמה היכולות שלו לא נגמרות. הוא הניע רמקול בנצילות 81 שעולה פי 4 ממנו בלי למצמץ. אין ספק שהרווחתם מגבר לטווח ארוך כל עוד תוך שנה לא יקפוץ לכם ג'וק לתוך הראש :D:D
המגבר הזה הפך להיות מאוד מבוקש בארצנו-לדעתי בשנה האחרונה קנו בין 10 ל-15 מהדגם הזה.
לי לא יהיה אותו אך משמח לדעת שהוא כובש לבבות.

daniel_m

אוהב את התחום
מעורבות
49
נקודות
18
תתחדש חבר. שמעתי את המגבר, הוא נשמע חלום והלוק מדהים.
מאחל לך ליהנות ממנו ככל האפשר.

רן שביט אדם מדהים משכמו ומעלה, קנית במקום הנכון.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
סתם מסקרנות, השווית לדברים אחרים אצלך בבית? היית חם על mbl ממקודם או שזה היה בעקבות מבחני האזנה צרכניים מדוקדקים כפי שאני בטוח שעשית? :)
כמעט מדוייק.
הייתי חם רצח על MBL
עשיתי מבחנים שהמילה מדוקדקים קצת גדולה עליהם.
וראה זה פלא, נוכחתי שצדקתי במאה אחוז :)

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
דויד תתחדש,
אם זה נשמע כמו שזה נראה אתה בטח בעננים:מאזין:
MBL תמיד סקרנו אותי עם הרמקולים המוזרים ושאר הציוד שלהם.
עם רן שביט נפגשתי פעם אחת וזו זכורה לי כחוויה טובה במיוחד.
מתי באים לשמוע? :)

yuria

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
18
נראה 10.
תתחדש ותהנה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור