The mcgurk effect

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אלדר.
-כבר עשינו מבחנים עיוורים אחד לשני 200 פעם. נראה לך שאני בא אלייך בשביל לבחון אותך או אותי?
-לא התערבתי בשירשור הזה משום שידעתי שזה עניין של כמה פוסטים עד שאני מאבד את הסבלנות, העדפתי לשבת בצד.
-אני מעדיף לבוא ולהתפנק מהמערכת שלך עם עיניים פתוחות/סגורות ולשתות קפה בכייף. יותר טוב מכל מדידה, מבחן, בדיקה.

בכל מקרה, אני תמיד כאן, תמיד רואה ולפעמים מתערב. במצבים מסויימים, בשביל לא להגיע למצב שאתה הגעת אליו (עצבים), אני נימנע. בכל מקרה, לשם הפרוטוקול. רוברט - אלדר הבחין גם בין כבלי חשמל במבחנים עיוורים שערכנו. גם על המערכת שלי, גם על שלו וגם על של דורון. ההבחנה היתה תמיד חד משמעית.

תהנו מהפורום גם במהלך ויכוחים. בסופו של יום, כולנו, בלי יוצא מהכלל, אנשים טובים ומכורים לתחביב. חלק מכורים לטכני, חלק לצליל הסוביאקטיבי וחלק סתם, מכורים לשיחות האלה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
. בכל מקרה, לשם הפרוטוקול. רוברט - אלדר הבחין גם בין כבלי חשמל במבחנים עיוורים שערכנו. גם על המערכת שלי, גם על שלו וגם על של דורון. ההבחנה היתה תמיד חד משמעית.

.

אני חייב לראות זאת במו עיני .

בהנחה שאתה צודק , אני נרשם מחדש לטכניון והולך לבעוט בתחת לכל הפרופסורים שם !!!

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63

לא צריך לראות, רוברט, צריך לשמוע.

הבעיה אינה בפרופסורים של הטכניון אלא בתלמיד שלהם.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לא צריך לראות, רוברט, צריך לשמוע.

הבעיה אינה בפרופסורים של הטכניון אלא בתלמיד שלהם.

כפרה עליך - אין כמו הערה בונה בתחילתו של סוף שבוע וערב חג - בשביל זה יש חברים :לב: (ורד):אוהב-מאוד:

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
:לב: (ורד):אוהב-מאוד:
אני בטוח שלפחות בוועדת קישוט רוברט הייה התלמיד המצטיין :)

תגיד, למה בעצם אמרת ליואל "like the cow on you" (כפרה עליך)?? :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

אם אתה סבור שאני משקר לך אז זו בעיה אחת.
אם לא - גש לבעוט.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
אם לא - גש לבעוט.

מר לוי הנכבד
מדוע שמר רוברט הנכבד לא פחות ילך ויבעט במוריו מלפני 25 שנה?

בגלל השגיאות שלו היום?
האם מה שהוא טרח לספר כאן, על המדע למשל, הוא מה שמישהו לימד באיזשהו מוסד אקדמי ראוי?
האם מישהו לימד אותו שרק מה שמדיד בתקופה מסוימת מסביר אודיו, ומה שלא מדיד באותה תקופה אינו מסביר תופעה באודיו ואז היא לא מתקיימת?
האם מה שלמד כלל את הקביעות אותן שיווק כאן בקול גדול, אבל כאשר עומת מולן לא הגיב?
האם למד במסגרת לימודי הנדסה עניינים הקשורים במבחנים מהסוג שנעשים במדעי החברה?
האם הטעות המהותית והקונקרטית שעשה בעניין BT ויין, למשל, לא מעלה על הדעת שהתלמיד רוברט, בתחום הזה, לא ממש ראוי לתואר "מצטיין דיקאן"?
מי שרוברט צריך לבעוט בו הוא רוברט עצמו. אבל גם כאן, זה רע ולא פותר דבר

מה שרוברט צריך לעשות הוא דבר כפול אחד: להתנסות ולהאזין.

מה שרוברט צריך לא לעשות, זה לנהל באופן אובסיסבי מסע מיסיונרי המציע ערכים שאינם נכונים

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אני בטוח שלפחות בוועדת קישוט רוברט הייה התלמיד המצטיין :)

תגיד, למה בעצם אמרת ליואל "like the cow on you" (כפרה עליך)?? :)

כי אני נשוי למרוקאית - וככה מדברים אצלנו במשפחה .....אנו אוהבים כשהבקר הוא עלינו ובצלחתנו ;)......ויואל, ברבות החודשים, הפך גם הוא גם הוא לסוג של משפחה בשבילי - כפרה עליו .

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אם לא - גש לבעוט.

אני חוזר בי מדברי .....בעניין התחת ..........אני הולך לבעוט בתאנים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מדוע שמר רוברט הנכבד לא פחות ילך ויבעט במוריו מלפני 25 שנה?
כולם טועים.

אנשים אחראים לוקחים אחריות על הטעויות שלהם.

אנשים לא אחראים מוצאים את מי להאשים, נמנעים מלהתעמת על מעשיהם/דבריהם, מתחמקים, מתבדחים, מתחנפים, מסיטים את הפוקוס/הנושא, הכל -- רק לא לעמוד במקום של אחריות.

וכאן אפשר להרוג כמה ציפורים במכת מחץ אחת -- גם אפשר להעביר את האשמה למישהו אחר, גם המישהו האחר לא יכול למחות על ההאשמה המופרכת בעליל, גם אפשר להתבדח על העניין, גם להסיט את הפוקוס לשאלה המרתקת תחת או תאנים -- ממש וירטואוזיות בבריחה מאחריות.

כובע (שאפו).

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
התחנפות - הצד ה"אקטיבי" וה"פאסיבי"

כולם טועים.

אנשים אחראים לוקחים אחריות על הטעויות שלהם.

אנשים לא אחראים מוצאים את מי להאשים, נמנעים מלהתעמת על מעשיהם/דבריהם, מתחמקים, מתבדחים, מתחנפים, מסיטים את הפוקוס/הנושא, הכל -- רק לא לעמוד במקום של אחריות.

וכאן אפשר להרוג כמה ציפורים במכת מחץ אחת -- גם אפשר להעביר את האשמה למישהו אחר, גם המישהו האחר לא יכול למחות על ההאשמה המופרכת בעליל, גם אפשר להתבדח על העניין, גם להסיט את הפוקוס לשאלה המרתקת תחת או תאנים -- ממש וירטואוזיות בבריחה מאחריות.

כובע (שאפו).

עמיר , חולה עליך , נשמה טהורה.....אהבתי ביחוד את ה"מתחנפים"..........אני "מתחנפים " ........בטח לשניצל אני "מתחנפים" ........כל יום אני ושניצל עוברים "סדנת התחנפות"- כלומר אני ה"אקטיבי" והוא ה"פאסיבי " .

סליחה שניצל - זה לא קשור אליך בכלל.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט,
לאור התגובה הנ"ל של שניצל, נשארה האופציה שמתנוש הציע בזמנו (התערבות וכו').
ביקשת להמשיך את הדוח שיח איתו בפרטי.
יצא מזה משהו?

ארז

בקשר למתנוש, פניתי לבחור בפרטי ביום / שעה 09-05-12 01:07 , השארתי את מספר הטלפון שלי ובקשתי שיתקשר כדי ל"סגור את הפרטים הטכניים עבור הבדיקה "

האם אתה חושב שמתנוש חזר אלי מאז - עברו כשבועיים ??? .................האם אתה חושב שהטלפון שלי מקולקל מאותו יום ועד עצם היום הזה ???

האם אתה יכול בבקשה להפנות את תשומת ליבו שאני מחפש אותו ???

בברכה-רוברט

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמיר , חולה עליך , נשמה טהורה....
א. תהייה בריא
ב. אם אתה כבר חולה, אז אנא, לא עלי.
ג. אני עדיין לא נשמה
ד. מידת הטוהר של נשמה אינה מדידה. לא מדדת -- לא טוהרת

עמיר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
א. תהייה בריא
ב. אם אתה כבר חולה, אז אנא, לא עלי.
ג. אני עדיין לא נשמה
ד. מידת הטוהר של נשמה אינה מדידה. לא מדדת -- לא טוהרת

עמיר

ואגב לא מדדת- לא טוהרת , זה הזמן שתתחיל להתעניין אצל מתנוש איך מתקדמים ההכנות שלו לקראת ה-Blind Test בהתערבות על סך 5000 שקלים ארץ ישראליים חדשים -לפי הצעתו הנדיבה .

במידה ואתה מצליח לדלות ממנו מספר פרטים - שתף גם אותי ואת הפורום בבקשה.

מתנוש - תחזור לפורום !!! - אנו אוהבים אותך :אוהב-מאוד:

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
ואגב לא מדדת- לא טוהרת , זה הזמן שתתחיל להתעניין אצל מתנוש איך מתקדמים ההכנות שלו לקראת ה-Blind Test .
שאני אתעניין??? למה מה?? רק אתה בעניין של BT, אף אחד אחר לא צריך את זה, ואחרי ששניצל כבר עשה, אין צורך ב-BT בכלל, אין צורך במתנוש לעניין זה (אלא אם בא לך להפסיד כסף), וזהו, נגמר. די. סוף סיפור. End of story.

ואני מצטרף לבקשתו של שניצל:
מבקש מבעלי עניין או שליחות בנושא לעזוב אותי בשקט.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
שאני אתעניין??? למה מה?? רק אתה בעניין של BT, אף אחד אחר לא צריך את זה, ואחרי ששניצל כבר עשה, אין צורך ב-BT בכלל, אין צורך במתנוש לעניין זה (אלא אם בא לך להפסיד כסף), וזהו, נגמר. די. סוף סיפור. End of story.

ואני מצטרף לבקשתו של שניצל:

עמיר אני פונה אליך בקשר למתנוש בגלל הפוסט הבא שלך (פורסם לפני כשבועיים ) .

מה שתעשו אחרי מימוש ההתערבות, ביקורים הדדיים, חברתיים ו/או אודיואליים, עניינכם.

אבל אתה שוב מסיט את הנושא לכל כיוון שאתה יכול.
די להתחמק מדיונים ענייניים.

האם אתה מקבל את הצעתו של מתנוש לטסט על המערכת שלו -- כבלי תחנה מרכזית מול כבלים שלו, אם הוא מזהה לפי התנאים שהגדיר, אתה נותן לו 5K ש"ח, ואם לא הוא נותן לך.

אם אתה מאוד משתפן בגלל הסכום -- חלק גדול מדי מהמשכורת -- מתנוש יכול לוותר לך על גובהו.
נגיד 2000 ש"ח, או 3000? מתנוש?

עמיר

עשה רושם , שלפחות בעבר , אתה מאוד התעניינת בקשר לבדיקת ה-BT ותוצאותיה - אז בבקשה אני מבקש לבצע בדיקה זו ונראה לי שהבחור שהציע את הבדיקה . מתנוש. בורח מהעניין .

האם במשך השבועיים האחרונים מתנוש ערך מספר BT לעצמו , והבין שהוא טעה ?

האם לא מן הראוי שבמידה והוא ביצע מבחנים אלו לעצמו נדע על התוצאות ? - ביחוד שמתנוש הוא זה שהציע את ה-BT במעמד הפורום ולא במעמד שבייני לבינו - ואני מחכה לטלפון ממתנוש(כבר שבועיים ) כדי ל"סגור פרטים אחרונים" לפני הבדיקה ???

בברכה- רוברט

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמיר אני פונה אליך בקשר למתנוש בגלל הפוסט הבא שלך .

עשה רושם לפחות בעבר שאתה מאוד התעניינת בקשר לבדיקה ותוצאותיה - אז בבקשה אני מבקש לבצע בדיקה זו ונראה לי שהבחור שמציע את הבדיקה . מתנוש. בורח מהעניין .

האם במשך השבועיים האחרונים מתנוש ערך מספר BT לעצמו , והוא הבין שהוא טעה ?

האם לא מן הראוי שבמידה והוא ביצע מבחנים אלו לעצמו נדע על התוצאות ? - ביחוד שמתנוש הוא זה שהציע את ה-BT - ואני מחכה לטלפון ממנו כדי ל"סגור פרטים אחרונים"
הסקת מסקנות שגוייה, כרגיל.

ה-BT עניין את זקנתי. עניין אותי לדעת אם אתה משתפן או לא. השתפנת והצעת הצעה נגדית הרבה יותר נוקשה, ולא הגבת לכך שהערתי לך על העניין.

לדעתי, ההצעה הנגדית שלך לא עניינה את מתנוש, היא בוודאי לא מחייבת אותו, וברגע שכבר בוצע ה-BT ע"י שניצל, שהצליח מעבר ל-specs שלך בקשר למספר הטעויות, אין טעם בכל העסק.

אז על סמך זה שטעית בפרשנות שלך בעבר, אתה לא יכול לבוא אלי בדרישות היום לעסוק בדברים שכבר אז המלצתי שלא לעשות אותם.

ואני רוצה להסב את תשומת הלב לכך שאתה ממשיך להטריד אנשים למרות בקשתם המפורשת -- זה לא לעניין.
למה אנשים כאן צריכים לסבול מהאובססייה שלך עם האג'נדה שלך? ועוד אחרי שה-BT כבר בוצע?

די כבר!

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מתנוש - תחזור לפורום !!! - אנו אוהבים אותך :אוהב-מאוד:
תרגום לעברית: "אנחנו מתחנפים אליך כדי שנוכל לנצל אותך לביצוע BT בתקווה שתצליח פחות משניצל".

רוברט נציג האמת והמדע...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מתנוש , תחזור אלי בפרטי ותעדכן אותי מה קורה - תודה רוברט

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור