The Auris & Mark experience

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
גיא ,כוונתי הייתה לדרישות מחמירות לחדר והעמדה, הרי אורך קיר מינימלי לרמקול מסוג הזה מצריך קיר של 5 מטר ולצערי לא כל אחד התברך בחדר עם מימדים כאלה. תאמין לי ,שהייתי חי בכיף עם זוג סילברבק, אם היה לי חדר מתאים ומספיק פופלינוס.;)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
גיא ,כוונתי הייתה לדרישות מחמירות לחדר והעמדה, הרי אורך קיר מינימלי לרמקול מסוג הזה מצריך קיר של 5 מטר ולצערי לא כל אחד התברך בחדר עם מימדים כאלה. תאמין לי ,שהייתי חי בכיף עם זוג סילברבק, אם היה לי חדר מתאים ומספיק פופלינוס.;)

סילברבק אפשר להכניס גם לחדר של 4 על 4 בקלות.

bu13

אוהב את התחום
מעורבות
38
נקודות
28
גיא, דווקא לא פספסתי, הבנתי אותך לגמרי. למרות שלכאורה הטיעון של נמר ושלך נשמע נכון לוגית, אפשר גם לטעון שאם נוסיף לסט "שיפורים" בחשמל ו/או בהעמדהאולי דווקא נפגע בצליל. כנראה שהדבר לא נכון לגבי אקוסטיקה.
דווקא לעניין של מערכת שנשמעת טוב בלי כל המסביב, ככה בדיוק שמעתי ואהבתי את הציוד שלי. בבית סטנדרטי, בלי טיפול אקוסטי, בלי סטנדט מהחלל- זה המחיש לי הכי טוב את זה שהיא תשמע טוב גם אצלי (בתנאים דומים). כל השאר בונוס.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
כבילה איכותית לא תפגע בצליל. בדיוק להיפך, זה כל העניין. מחברים ושומעים את ההבדלים. מכאן יש אין סוף אפשרויות להתאמה למערכת X של מאזין Y. יושב טוב אחלה, לא טוב, חושבים מה לא טוב ועוברים לכבילה אחרת. לא מדע טילים.
באקוסטיקה זה סיפור אחר לחלוטין. טיפול אקוסטי בהחלט יכול לעשות "נזק" לסאונד בחלל. טיפול אקוסטי לקוי או לא מתאים יכול "להרוג" או "לייבש" את החלל האזנה ולכן יש מהנדסי אקוסטיקה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בבית סטנדרטי, בלי טיפול אקוסטי, בלי סטנדט מהחלל- זה המחיש לי הכי טוב את זה שהיא תשמע טוב גם אצלי (בתנאים דומים). כל השאר בונוס.

ואנחנו אוהבים בונוסים.:)

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אנחנו ממש אוהבים בונוסים... ממש!

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
כל הכבוד גיא
ה-20% הוציאו אותך ככתב מבריק!
אחלה פוסט, כן ירבו.
:כל-הכבוד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור