roon core and roon arc

shema56

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
לא מצליח לחבר את roon core to roon arc מקבל הודעת שגיאה זו
{
"connectivity": {"status":"NetworkError","status_code":504,"error":"error: Error: ETIMEDOUT, response code: undefined, body: undefined connected? undefined"},
"external_ip": {"actual_external_ip":"213.57.87.227","router_external_ip":null},
"natpmp_autoconfig": {"status":"NotFound"},
"upnp_autoconfig": {"server_ip":"192.168.8.254","found_upnp":true,"error":"doaction request return statuscode: ConnectFailure"}
}בהמלצת רון פניתי לספק איטרנט שלי כדי שיגדיר מחדש upnp הנסיון כשל וממשיך לקבל הודעה זאת אודה לעזרה

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
גם אני לא מצליח להתחבר מחוץ לרשת הביתית
כנראה שיש להם עבודה שם
בכלל הרעיון טוב אבל המימוש לא משהו. כדי לקבל שיר מ tidal למשל הוא מזרים אותו ראשית אל ה core ואז משם לנייד.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
עובד טוב מאוד
התחברתי מחוץ לבית וניגנתי קבצים שנמצאים במחשב בבית כמובן (לא סטרימינג מהרשת)

אני עובד עם NUC יעודי עם מערכת ROON ROCK ולא עם מערכת הפעלה רגילה
השדרוג, התקנה וחיבור של ARC היה ממש חלק ומהיר

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
למי שלא עובד מחוץ לבית.
זכרו שצריך לפתוח port fowarding מהנתב אל ה Core, או לחלופין לאפשר כניסת UPnP בנתבים שתומכים בכך.

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לא כ"כ מבין את הערך הגדול באפליקציה החדשה למי שלא מנגן קבצים מאיחסון מקומי בבית.

shema56

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
למי שלא עובד מחוץ לבית.
זכרו שצריך לפתוח port fowarding מהנתב אל ה Core, או לחלופין לאפשר כניסת UPnP בנתבים שתומכים בכך.

עשיתי זאת וזה לא פתר את הבעיה

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
ישנם כמה דברים שאינני מבין
1. האם הARC מאפשר נגינה רק של קבצים מקומיים (מכונן רשת הביתי..) , או גם של קבצי סטרימינג (TIDAL/QOBUZ)
2. אם יש חשבון ROON ואני אצל חבר ללא חשבון ROON , האם באמצעות הROON-ARC אוכל לנגן מוזיקה מחשבון הROON שלי למערכת שלו ?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ישנם כמה דברים שאינני מבין
1. האם הARC מאפשר נגינה רק של קבצים מקומיים (מכונן רשת הביתי..) , או גם של קבצי סטרימינג (TIDAL/QOBUZ)
גם, גם וגם קבצים שיורדו ישירות למכשיר ה ARC .
2. אם יש חשבון ROON ואני אצל חבר ללא חשבון ROON , האם באמצעות הROON-ARC אוכל לנגן מוזיקה מחשבון הROON שלי למערכת שלו ?
בעיקרון אם תחבר את הטלפון הנייד/טאבלט שלך למערכת שלו תוכל לשמוע מוזיקה מהמערכת שלו - אם תרצה תוכל להשאיר לו את הטלפון הנייד /טאבלט שלך כדי שימשיך להנות גם לאחר שהלכת ;)

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
גם, גם וגם קבצים שיורדו ישירות למכשיר ה ARC .

בעיקרון אם תחבר את הטלפון הנייד/טאבלט שלך למערכת שלו תוכל לשמוע מוזיקה מהמערכת שלו - אם תרצה תוכל להשאיר לו את הטלפון הנייד /טאבלט שלך כדי שימשיך להנות גם לאחר שהלכת ;)
דווקא בנושא ניגון, לא מצאתי דרך לנגן ב arc שלא דרך Bluetooth או בטלפון עצמו
איך אתה מתחבר למערכת של החבר?

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
תודה גיא , זה אומר שבעצם הARC מחליף את הROON REMOTE APP באופן מלא , כי הוא מכיל את כל הפונקציונליות שלו בנוסף להשמעה מרחוק

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
האמת אכזבה
תכלס קבצים מקומיים שומעים במערכת כדי למקסם איכות
מחוץ לבית גם עם אוזניות טובות סטרימינג מספיק בהחלט
עכשיו מה הטעם אם הסטרים מוזרם מטידל/קובוז למחשב בבית ומשם לנייד , סיבוב ארוך ומסורבל שגורם לאין ספור הפסקות
וגם צריך להיות מומחה רשתות כדי להגדיר

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה גיא , זה אומר שבעצם הARC מחליף את הROON REMOTE APP באופן מלא , כי הוא מכיל את כל הפונקציונליות שלו בנוסף להשמעה מרחוק
לא יודע אם באופן מלא, אבל מביא את הפונקציונאליות העיקרית + קבצים אוף ליין לכל מקום בו הנייד שלך נמצא.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
דווקא בנושא ניגון, לא מצאתי דרך לנגן ב arc שלא דרך Bluetooth או בטלפון עצמו
איך אתה מתחבר למערכת של החבר?
יש דאקים עם חיבור Bluetooth כולל תמיכה בaptx hd.
לא בדקתי אבל מהשאלה מניח שיש לך נייד של אפל מהדורות האחרונים, שם אין חיבור לאזניות בצורת שקע כמו בניידים אחרים.

נסה להתקין את ה ARC על נייד/טאבלט בעל שקע אוזניות.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
האמת אכזבה
תכלס קבצים מקומיים שומעים במערכת כדי למקסם איכות
מחוץ לבית גם עם אוזניות טובות סטרימינג מספיק בהחלט
עכשיו מה הטעם אם הסטרים מוזרם מטידל/קובוז למחשב בבית ומשם לנייד , סיבוב ארוך ומסורבל שגורם לאין ספור הפסקות
וגם צריך להיות מומחה רשתות כדי להגדיר
אה.....אהה... בדיוק!

shema56

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
הדבר היחיד הוא -אפשרות להאזין לספריה ביתית [אם אין תקלה או אין אפשרות להתחבר] כאשר אנחנו מחוץ לבית

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
הטעם כנראה הוא תחזוקה של פלייליסטים רק ברון. כי היום שמיסיפים שיר לפלייליסט הוא לא מעדכן אוטומטית פלייליסט מקביל בטידל...

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הטעם כנראה הוא תחזוקה של פלייליסטים רק ברון. כי היום שמיסיפים שיר לפלייליסט הוא לא מעדכן אוטומטית פלייליסט מקביל בטידל...
בדיוק, עבור המשתמש אופציית ה ARC היא שירות סטרימינג פרטי, מקום אחד בו שירותי מוזיקה וקבצים נגישים תחת קורת גג אחת ומכול מקום.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
יש המון אפליקציית שמרוכזות שירותי סטרימינג ללא מעבר בתחנות ביניים. לא מבין למה פה זה עובר דרך הבית

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
עובד נהדר.
מאוד מתחבר לממשק.
Screenshot_20220922-213906.jpg

מאוד אוהב שניתן לבחור איזה גרסה
בין TIDAL ל Qobuz

Screenshot_20220922-214749.jpg

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור