Nagra מהחלל לישראל - מבחן בכורה בישראל

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איפה אתה רואה קלאס d?

capten

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
איפה אתה רואה קלאס d?
כנס לקישור, ראה תמונה של הבפנים.
ככה נראה קלאס D אם איני טועה.

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
220
נקודות
43
יופי של ביקורת למותג משובח !
בהצלחה לאורי יפה !

רועי

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
כנס לקישור, ראה תמונה של הבפנים.
ככה נראה קלאס D אם איני טועה.
אכן גם לי זה נראה Class D אולם כתוב במפורש במפרט שזה Class A/B בהספקים גבוהים - יש כאן נס טכנולוגי....ככה זה כשאתה שוויצרי, ניסים על ימין ועל שמאל.

או להבדיל יתכן שהמגבר מתוכנן לשמש גם כמתקן חימום לסיר להכנת פונדו (בהספקים גבוהים כמובן).;)

נערך לאחרונה ב:

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
רוברט לא ניסים ולא נעליים. זה קלאס D עם ספק כח ליניארי. גם המילניום שלי עובד כך, גם הסיירוסים החדשים ,ייתכן שייצרנים נוספים עובדים כך. זה לא חובה שקלאס D אוטומטית מקבל ספק כח ממותג.
נמר בסקירה מציין שכמעט ואינו מתחמם ומציין גם את השקט ברקע בזמן ניגון-התופעות הללו קיימות גם אצלי.
אני מניח שהם מתכוונים לקלאס A בקדם מגבר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רונן, תקרא את המפרט, כתוב A/B במפורש - יש כאן נס גדול....אנשים פשוטים כמוני לא יבינו זאת ;)

Nagra.JPG

תמונות מצורפות

• Nagra.JPG
    Nagra.JPG
    KB 9.6 · צפיות: 427

capten

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
רוברט לא ניסים ולא נעליים. זה קלאס D עם ספק כח ליניארי. גם המילניום שלי עובד כך, גם הסיירוסים החדשים ,ייתכן שייצרנים נוספים עובדים כך. זה לא חובה שקלאס D אוטומטית מקבל ספק כח ממותג.
נמר בסקירה מציין שכמעט ואינו מתחמם ומציין גם את השקט ברקע בזמן ניגון-התופעות הללו קיימות גם אצלי.
אני מניח שהם מתכוונים לקלאס A בקדם מגבר
קלאס ניבחן לפי דרגת ההגבר הסופית ולא על פי ספק הכוח.
אני לא רואה כאן דרגת הספק בתצורת פוש פול המכונה גם AB.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
הם יכולים "לא לדייק"

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
שוויצרים ??? תיזהר שלא יתבעו אותך בבית המשפט הבינלאומי בהאג....

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
זה לא גורע מכך שמדובר במוצר פנטסטי,מוצרי החברה תמיד היו מהשורה הראשונה בתחום. זה שמצויין הנתון הזה -זה תמוה
אולי טעות של מחלקת שיווק.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
קלאס ניבחן לפי דרגת ההגבר הסופית ולא על פי ספק הכוח.
אני לא רואה כאן דרגת הספק בתצורת פוש פול המכונה גם AB.

אין קשר לטופולוגיה, פוש פול או סינגל אנד ל-קלאס של המגבר, הקלאס של המגבר נקבע רק על פי נקודת העבודה של דרגות המוצא, אם הטרנזיסטורים לא נכבים בכל שלב, דרגה, והספק אז המגבר נקרא קלאס A.
אם חלקם כבים במחזור מסוים של גל הסיגנאל ובנקודת הספק שהיא נמוכה מהספק מירבי אז המגבר נקרא קלאס AB.
המגבר הזה של נאגרה שנבחן ע"י נמר נראה בתמונות בבירור כמו קלאס D, דיגיטאלי.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
יובל,לדעתי הוא אכן Class A/B , תסתכל היטב במעגל מודפס ותראה שיש הלחמות ל-4 טרנזיסטורי הספק בכל צד.
מה שמוזר שאין גוף קירור גדול יותר (הטרנזיסטורים כנראה מוצמדים למכסה המגבר והוא משמש כגוף הקירור) ....אין מצב שהשוויצרים "מספרים סיפורים"......והמגבר הזה כנראה די מתחמם בגלל ה- "אין גוף קירור סטנדרטי"

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
לסוג כזה של שאלות יש בד"כ כתובת: היבואן.

capten

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
אין קשר לטופולוגיה, פוש פול או סינגל אנד ל-קלאס של המגבר, הקלאס של המגבר נקבע רק על פי נקודת העבודה של דרגות המוצא, אם הטרנזיסטורים לא נכבים בכל שלב, דרגה, והספק אז המגבר נקרא קלאס A.
אם חלקם כבים במחזור מסוים של גל הסיגנאל ובנקודת הספק שהיא נמוכה מהספק מירבי אז המגבר נקרא קלאס AB.
המגבר הזה של נאגרה שנבחן ע"י נמר נראה בתמונות בבירור כמו קלאס D, דיגיטאלי.
מציע לך לקרא כאן על מנת להבין יותר לעומק את ההבדלים

http://www.analog.com/en/analog-dialogue/articles/class-d-audio-amplifiers.html
בסופו של דבר גם אתה טוען שזה קלאס D
הנקודה הנוספת החשובה היא שכאן בוצע למעשה מבחן עיוור ללא ידיעתו של המאזין הבוחן המלומד, וניתן " פסק דין תקדימי " לגבי טיבם של מגברים דיגיטלים.

capten

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
יובל,לדעתי הוא אכן Class A/B , תסתכל היטב במעגל מודפס ותראה שיש הלחמות ל-4 טרנזיסטורי הספק בכל צד.
מה שמוזר שאין גוף קירור גדול יותר (הטרנזיסטורים כנראה מוצמדים למכסה המגבר והוא משמש כגוף הקירור) ....אין מצב שהשוויצרים "מספרים סיפורים"......והמגבר הזה כנראה די מתחמם בגלל ה- "אין גוף קירור סטנדרטי"
רוברט
אילו זוג מוספטים למיתוג מהיר
ככתוב במיפרט הטכני בהמשך להדגשה שלך.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
רוברט
התכוונתי מטובלן לאופי המיוחד בצליל מנורתי.
אני אישית לא אוהב מנורות דביקות ואיטיות.
ולכן קניתי מנורות מהירות מדוייקות אבל עם "משהו נוסף"
שאין ב SS. אבל יש ב $$ :)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לסוג כזה של שאלות יש בד"כ כתובת: היבואן.

AB הרי כתבנו מקודם, רשום באתר וסקירות

The unit operates in pure class A over a very large power band and beyond in class AB. Each of the output stages is based on tandem MOSFET transistors of exceptional characteristics.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83

זה לא בהכרח מעיד על כלום.
גם מגברים דיגיטליים פועלים בעזרת זוגות משלימים של טרנזיסטורים במוצא.
קח דוגמא:
https://www.ebay.com/itm/HIFI-IRS2092-IRFB4227-Mono-Class-D-Power-Amp-Board-1000W-A-65V-A-80V-Amplifier/253489351999?rt=nc&_trkparms=aid=555018&algo=PL.SIM&ao=2&asc=52935&meid=43fde9ac4acd435ba0bc3be1e70ebe0b&pid=100005&rk=2&rkt=12&sd=222730317151&itm=253489351999&_trksid=p2047675.c100005.m1851

העניין הוא שרואים בתמונה של NAGRA בבירור, שיש במוצא של המגבר, פילטר שכולל משנק טורואידי וקבלים תואמים, שאופייניים למערכות ממותגות ולהגברה דיגיטלית.

amp2.jpg

תמונות מצורפות

• amp2.png
    amp2.png
    KB 855.2 · צפיות: 389
  • amp2.jpg
    amp2.jpg
    KB 110 · צפיות: 396
נערך לאחרונה ב:

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
נו מה קורה AB או D ?
:מבולבל:
כל הפורום כאן במתח

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור