Nagra מהחלל לישראל - מבחן בכורה בישראל

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אורי יפה לא היה יכול לבקש יח"צ יותר טוב בפורום כאן מאשר השירשור הזה של הויכוח על הקלאס.

הויכוח על ה- קלאס נעשה הפעם די בקלאס - לא היו נפגעים בנפש ואף אחד לא הושעה.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
הויכוח על ה- קלאס נעשה הפעם די בקלאס - לא היו נפגעים בנפש ואף אחד לא הושעה.
צודק, הייתי רוצה להגיד שהחברים התבגרו, אבל...
זה גם כי לאורי יפה אין עדת מעריצים שקפצה להגן עליו וגם כי החברים לא מחזיקים בבית עדיין ציוד יקר של nagra, אם היו כאלו, ודאי חלקם היו מזדעקים למקרא הטלת הספק בדברי מהנדסי החברה ואז העסק היה כנראה מתחיל לדמם..
:mad:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אז מה אתה אומר? נאחל ליבואן הרבה מריבות בנושא הציוד שלו? ;)

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
תענוג לקרוא נמר

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
אורי יפה לא היה יכול לבקש יח"צ יותר טוב בפורום כאן מאשר השירשור הזה של הויכוח על הקלאס.
גם מי שהיה אדיש אחרי קריאת הסקירה על סט-אפ טוב במעל 200 אלף שח (ללא רמקולים) ואמר לעצמו, אם זה לא יהיה סט אפ מצוין במחיר כזה אז זה ביזיון, אין כאן שום דבר להתלהב ממנו.
אחרי הויכוח\דיון הזה חברים מתחילים לגרד בראש ולשאול את עצמם אולי אני צריך להכניס איזה nagra או שניים לסט אפ שלי במקום השיפוץ שתכננתי לבית או הטיול המשפחתי בקיץ לארה"ב, או ההשתלת כליה בחו"ל..
סחתיין רוברטס וכל השאר, מקווה שאורי יפה יודה לכם.
(הנה אני מרים לאורי יפה עוד קצת)

היצרן לא ממש זקוק "להרמות" של חבר פורום כזה או אחר. יש לו מספיק פרסטיג' שבנה לעצמו.
זה שאבי יפה מייבא אותו זה יפה - אני מקווה שלרציניים שיגיעו, יתנו מחיר קצת יותר טוב מהMSRP שבאתר. שבסך הכל סביר אבל יקר מחו"ל, וברמות האילו גם ההפרש הוא כסף לא קטן.

לנמר - יש כוונה להביא את הNAGRA 300i ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לנמר - יש כוונה להביא את הNAGRA 300i ?

מקווה שלא. ואם כן, זו תהיה טעות. עדיף שיביא כמה מהדגמים הבסיסיים על מנת שיצליח להוריד מחירים על כמות ומשם קל יהיה לקנות ועוד יותר, ליבא את היתר.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
היצרן לא ממש זקוק "להרמות" של חבר פורום כזה או אחר. יש לו מספיק פרסטיג' שבנה לעצמו.

אף אחד לא "הרים" ניהלו דיון אמיתי, עבור היצרן השוק כאן בודאי לא גיים צ'נגר ..אבל היבואן בודאי זקוק גם זקוק לכל גרם של תשומת לב שהמוצר שלו יכול לקבל, לא חשוב איך. הרי לא חסרים כאן מוצרים ברמות האלו ולעומת זאת כמות הלקוחות הפוטנציאליים כאן שואפת לאפס, אז החשבון הוא פשוט.
העיקר שיהיה בהצלחה לכולם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כמות הלקוחות הפוטנציאליים כאן שואפת לאפס, אז החשבון הוא פשוט.

רחוק מאוד להיות שואפת לאפס.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אז לשלושה
רונן, לדעתי אתה לא מעריך נכון את שוק האולטרא היי אנד בארץ.
המערכת הנ״ל, בקצת יותר מ200k שח. אתה מוסיף רמקולים ראויים מאותה ליגת מחירים, מוסיף מערכת אנלוגית ראויה כנ״ל, מוסיף כבילה סטנד וחשמל.
אתה מגיע למשהו כולל של בין 500 ל700 אלש״ח.

לדעתי יש כמה עשרות מערכות כאלה במדינת ישראל.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
דויד, גם לדעתי מדובר בכמה עשרות ומכיוון שיש עשרות מותגים ברמות האלו, אני מניח שבודדים האנשים שיש להם אותו מותג בבית.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
דויד, גם לדעתי מדובר בכמה עשרות ומכיוון שיש עשרות מותגים ברמות האלו, אני מניח שבודדים האנשים שיש להם אותו מותג בבית.
בגדול זה נכון.
אבל...ציודים חדשים באים עם הייפ ואפקט העדר וזה משהו שכל יבואן שואף אליו כשהוא מחדיר משהו חדש לשוק.
היינו, בהתחלה קונים יותר מהממוצע הנורמלי (שהוא שלוש לפי שיטתך) ואחר כך באים ציודים חדשים אחרים וטרנדים אחרים וזה מתיישר לשלוש.
בקיצר, אם אני הייתי יבואן של היי אנד (השם ישמור) הייתי נלחם כרגע על השבע הראשונים ולא על השלוש הקבועים של השנים הבאות.
אבל אנא עארף, יבואן כורסא אני.:שתוי: וטוב שכך.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
בלי להמעיט בערכה של החברה הפנטסטית הזו, באופן כללי בשוק של המאה ה21 אם אתה לא מוציא מוצר חדש תכופות אתה לא רלוונטי, סטריאו זה כמו מוצרי חלב, אין שינויים ממשיים במוצרים אבל אתה חייב להיות רלוונטי ולכן תוציא משהו לשוק כל שנה.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
בלי להמעיט בערכה של החברה הפנטסטית הזו, באופן כללי בשוק של המאה ה21 אם אתה לא מוציא מוצר חדש תכופות אתה לא רלוונטי, סטריאו זה כמו מוצרי חלב, אין שינויים ממשיים במוצרים אבל אתה חייב להיות רלוונטי ולכן תוציא משהו לשוק כל שנה.
במיוזיקל פידליטי עשו את זה-לא נראה שזה ערובה למשהו

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
עיצוב קלאסי ,תענוג

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
רונן, לדעתי אתה לא מעריך נכון את שוק האולטרא היי אנד בארץ.
המערכת הנ״ל, בקצת יותר מ200k שח. אתה מוסיף רמקולים ראויים מאותה ליגת מחירים, מוסיף מערכת אנלוגית ראויה כנ״ל, מוסיף כבילה סטנד וחשמל.
אתה מגיע למשהו כולל של בין 500 ל700 אלש״ח.

רק בניים אני מכיר יותר מ10 במערכות בין 500 למיליון וביניהם כמה דלפונים כמוני ,ושאר החברות. ואין אנו מכירים את הלא אודיופילים ,האלפיון , לדעתי כמה מאות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אף אחד לא "הרים" ניהלו דיון אמיתי, עבור היצרן השוק כאן בודאי לא גיים צ'נגר ..אבל היבואן בודאי זקוק גם זקוק לכל גרם של תשומת לב שהמוצר שלו יכול לקבל, לא חשוב איך. הרי לא חסרים כאן מוצרים ברמות האלו ולעומת זאת כמות הלקוחות הפוטנציאליים כאן שואפת לאפס, אז החשבון הוא פשוט.
העיקר שיהיה בהצלחה לכולם.

אתה לא מכיר את השוק הישראלי. אני למשל כן מכיר. מכיר אפילו יותר מרוב הגולשים כאן. מעבר לכך שאני מקבל הרבה עדכונים של מה קנו הלקוחות ומה מכרו היבואנים, אני גם מכיר היטב את הקהל עצמו, גם זה שלא גולש בפורומים ככותב ורק ניכנס לעמוד הראשי להתעדכן.

רק בחודשיים האחרונים נמכרו יותר מ-20 רמקולים במעל מאה אלף שקלים שעשרה מהם אני מכיר אישית. מגברים כמו מון יקרים להחריד, קונסטליישן, mbl, אודיונט נלסון פס ולקסמנים נמכרים לא מעט גם כן. פטיפונים? אז יש בריקמנים מאוד יקרים בארץ, קליר אודיו ושני דה וינצ׳י שאם אינני טועה הם היקרים ביותר שנמכרו בישראל. יש גם טריאנגל ארט וקרונוס בבתים של חובבים. בקיצור, האנלוג הכי טוב מסתובב כבר בישראל. יש עוד, עוד הרבה מוצרים יקרים ואיכותיים שנמכרו רק מתחילת 2018.

שוק ההיי אנד חי ובועט, המערכות שיש היום בבתים של החובבים יקרות בקנה מידה מול מה שהסתובב פה ב-2005/2010. אם במחיר, אם ביכולות הסוניות בכלל ואם במותגים שהיינו רגילים לראות רק בירחונים.

בקיצור - שוק חזק שרחוק שנות אור מלהיות כזה ששואף לאפס.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
כמות האנשים בארץ שקונים מוצרי קצה הם רבים ממה שחושבים.
פעם היה לי חבר בהד סינמה היבואן של מקינטוש .
כמות המגברים שהם קוברים בבתים אצל לא אודיופילים בעליל גבוהה משמעותית ממה שחושבים.
אותו סיפור באודיו נוט אני מניח.
ואני כאן לאסוף את הפרורים של אותם אנשים שנפלטים לשוק אחרי 20 שנות שימוש.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כמות האנשים בארץ שקונים מוצרי קצה הם רבים ממה שחושבים.
פעם היה לי חבר בהד סינמה היבואן של מקינטוש .
כמות המגברים שהם קוברים בבתים אצל לא אודיופילים בעליל גבוהה משמעותית ממה שחושבים.
אותו סיפור באודיו נוט אני מניח.
ואני כאן לאסוף את הפרורים של אותם אנשים שנפלטים לשוק אחרי 20 שנות שימוש.

לא מדבר אפילו על זה. אני מדבר על אודיופילים רסמי. כאלה שקונים בשביל לשמוע מוסיקה. יבואנים כמו ערן, יגאל, ארמה, אודיוזיפ, לוני, ועוד ועוד (מצטער שלא כתבתי את כולם) מוכרים לא מעט ציוד יקר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור