MQA בצרות

newhere

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
8
סליחה על ההתפרצות אבל בנושא דומה :
יש לי מכשיר Blusound Node.
מנוי ב Deezer , Spotify ו Tidal
באיזה חברה איכות האודיו טובה יותר מהשלושה ?
רוצה להישאר רק עם חברה אחת.
תודה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
סליחה על ההתפרצות אבל בנושא דומה :
יש לי מכשיר Blusound Node.
מנוי ב Deezer , Spotify ו Tidal
באיזה חברה איכות האודיו טובה יותר מהשלושה ?
רוצה להישאר רק עם חברה אחת.
תודה
לאחרים יכולות להיות העדפות שונות משלך, גם בגלל טעם וגם בגלל הבדלים במיכשור, ברשת וכו'.

לכן, אם אתה כבר מנוי, תשווה בעצמך כמה קטעים שאתה אוהב. ותישאר עם השירות הזול ביותר שבו יש את כל המוזיקה שאתה מתכוון לשמוע.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לאחרים יכולות להיות העדפות שונות משלך, גם בגלל טעם וגם בגלל הבדלים במיכשור, ברשת וכו'.

לכן, אם אתה כבר מנוי, תשווה בעצמך כמה קטעים שאתה אוהב. ותישאר עם השירות הזול ביותר שבו יש את כל המוזיקה שאתה מתכוון לשמוע.
אפשר להתווכח בין DEEZER ל TIDAL אבל Spotify אין עדיין HI FI (אמרו שיהיה) אבל זה נכון להשוות אם יש לו מנוי, כי אם יש לו מערכת לא טובה או אוזן לא טובה אז הוא לא יבחין בהבדלים

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
אפשר להתווכח בין DEEZER ל TIDAL אבל Spotify אין עדיין HI FI (אמרו שיהיה) אבל זה נכון להשוות אם יש לו מנוי, כי אם יש לו מערכת לא טובה או אוזן לא טובה אז הוא לא יבחין בהבדלים
נראה לי שמה שחשוב ומה שצריך לקבוע זה מה שהוא שומע באוזניים שלו עם הציוד שלו -- לא ה-specs (אלא אם הוא שוקל להחליף ציוד) -- וגם גישה לכל המוזיקה שהוא מתכוון לשמוע, אולי אפילו בסדר הפוך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור