MARTEN MILES עוד סיפור התחדשות...

• פותח הנושא web
  • פורסם בתאריך

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
תתחדש ותהנה - נראה מדהים

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
תתחדש גבי!!! ה FormFloor בתערוכה היו בוננזה, אז אלו צריכים להיות כבר לא פחות ממדהימים.
השימוש בחומר הקרמי באלמנטים בא להעניק להם את השילוב הנדיר- חומר שהוא גם קשיח ואחיד מאוד (ולכן לא מתעוות) וגם בעל מסה נמוכה מאוד (ולכן השליטה בתנועת האלמנט קלה ומאוד מדוייקת). לכן אלמנטים קרמיים הם מהטובים שיש.
(החיסרון הוא פריכות גבוהה של החומר, ולכן תמיד יש רשת הגנה על אלמנטים כאלה ולא גריל אופציונאלי)

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
בוקר טוב
אפרופו פריכות גבוהה אצלי התפוצצה יחידה אחת כתוצאה מרשלנות שלי, בלי לשים לב סובבתי את כפתור הווליום כמעט למכסימום והפעלתי את הפטפון ספייק בעוצמה גבוהה הגיע לרמקול ובי בי ליחידה שהתפוררה לרסיסים.
מאותו הרגע כל הפעלה מתחילה בווליום מינימלי. חוץ מזה רמקולים קרמיים אלה רמקולים מדהימים ומומלצים מאוד.

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
האם בגלל הפריכות הזו לא ניתן לקבל מיחידות אלה באס עמוק שיורד נמוך?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113

מה הקשר של הפריכות לעומק באס?
אצלי מקבלים באס מאוד עמוק מיחידה קרמית בודדת בכל רמקול

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

אני מכיר מעט מאוד רמקולים שמצליחים לרדת נמוך וברור כמו הרמקולים שלי למשל.
אתה בהחלט מוזמן. נעשה לך חוויה מתקנת (למרות שאני לא יודע מה שמעת).

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
אני מכיר מעט מאוד רמקולים שמצליחים לרדת נמוך וברור כמו הרמקולים שלי למשל.
אתה בהחלט מוזמן. נעשה לך חוויה מתקנת (למרות שאני לא יודע מה שמעת).

אשמח להגיע להתרשמות

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
יחידות קשיחות וקלות פחות מתקפלות בעומס מיחידות רכות , קלות ומהירות זה יתרון שאתה רוצה להזיז הרבה אויר, לא חסרון.

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28

אפשר, אבל מכיוון שהן פריכות, רצוי להעמיס עליהן פחות מאשר על יחידות מחומר אלסטי יותר.
למשל, "בום" פתאומי שמביא את היחידה לקצה המהלך ברמקול עם יחידת מיד/וופר מחומר אלסטי יחסית- לא כ"כ נורא (אם כי לא מוסיף בריאות ליחידה כמובן). ביחידה קראמית יש סיכון לסדוק את היחידה.
ברמקול עם מספר יחידות בו הן מתחלקות בעומס זה נדיר מאוד, זה סיכון בעיקר של רמקולי 2WAY.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
היחידה הזו לא יכולה להיסדק, אלא רק להישבר...
יחידות אחרות נדפקות בפיקים שכאלו בדרך כלל בצורת סליל שנתפס/ מתעקם (לעיתים עקום קל מאוד שמוריד באיכות הצליל אך לא כל אחד שומע את זה )
האקוטונים בנויות ברמה מאוד גבוהה , עם סלילים גדולים יחסית ויכולת דינמית גבוהה כך שהגבול שלה לא רחוק מגבול של יחידות אחרות אלסטיות שלא יכולות לעמוד בעומס שהסליל שלה כן עומד. כל רמקול 2 וואי עם יחידה 6 אינץ' הוא מועד יחסית לפורענות אם מתפרעים :)

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
תודה למגיבים

אני שמח שיש לכם הסברים טכנים \ פיזיקאלים לדברים אלה (לא כל כך מבין ומתמצא בתחום...) :כל-הכבוד:

לפחות יש לי הסבר מדעי של למה יש לי כיווץ קל של שרירי הפנים :) כשאני שומע מוזיקה עם הרמקולים האלה ;)

תודה (ורד)

boazro

אוהב את התחום
מעורבות
110
נקודות
43
תודה למגיבים

אני שמח שיש לכם הסברים טכנים \ פיזיקאלים לדברים אלה (לא כל כך מבין ומתמצא בתחום...) :כל-הכבוד:

לפחות יש לי הסבר מדעי של למה יש לי כיווץ קל של שרירי הפנים :) כשאני שומע מוזיקה עם הרמקולים האלה ;)

תודה (ורד)
:אצבע מורמת
בועז

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
נמר,
איך הקלטות "סבירות" ברמת ההקלטה נשמעות על רמקולים קרמיים?
האם הקלטות כאלו ישמעו פחות טוב מאשר נניח רמקולים רגילים?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הקלטות סבירות ישמעו סביר.
רמקולים שאינם קרמים אך עשויים מיחידות קשיחות עם מסה נמוכה ידווחו לך על דברים דומים בהקלטות.

אחזור על מה שכתבתי קודם ובעבר הלא רחוק והרחוק (כשרכשתי את הרמקול הקרמי הראשון שלי).
ככל שהרמקול (קרמי או לא) הוא שקוף יותר, כך הוא יחשוף לך בעיות רבות יותר באלקטרוניקה או בהקלטות או בשניהם.
הוא לא חייב להיות קרמי על מנת שיחשוף את זה אך אם הוא קרמי הוא יחשוף את זה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היחידה הזו לא יכולה להיסדק, אלא רק להישבר...
יחידות אחרות נדפקות בפיקים שכאלו בדרך כלל בצורת סליל שנתפס/ מתעקם (לעיתים עקום קל מאוד שמוריד באיכות הצליל אך לא כל אחד שומע את זה )
האקוטונים בנויות ברמה מאוד גבוהה , עם סלילים גדולים יחסית ויכולת דינמית גבוהה כך שהגבול שלה לא רחוק מגבול של יחידות אחרות אלסטיות שלא יכולות לעמוד בעומס שהסליל שלה כן עומד. כל רמקול 2 וואי עם יחידה 6 אינץ' הוא מועד יחסית לפורענות אם מתפרעים :)

היכולות הדינמיות של היחידות הקרמיות מהסדרות הגבוהות עולות על כל(!) של היחידות הדינמיות מחומרים רכים.
נדיר עד נדיר מאוד שיחידה קרמית נשברת שלא נדבר על נשרפת. שיקול של נשבר/נשרף/נקרע הגומי אינו צריך להיות שונה מאשר כל רמקול עם יחידות דינמיות רגילות או אחרות.

רמקולים קרמים אינם מועדים לפורענות אם לא נוגעים בממברנה עצמה. ולכן, אין סיבה לחשוש מלרכוש כאלה.

אני משתמש ותיק ברמקולים קרמים. זהו הרמקול הקרמי השני שלי ואטוטו השלישי. מעולם לא נתקלתי בבעיה. ואם כן, ויהיה ״פיק״, הוא יהרוס באותה מידה יחידה שאינה קרמית.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לא נמאס לכם לסמן מוצרים מעבר לקו הירוק?ולתת תחושה וסטיגמה שהם פחות טובים מאילו המיוצרים מתוך אותו קו.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
דיון "התחדשתי", איזה כיף.

תתחדש - נראים נו נונסנס.

תתחדש גבי!!! ה FormFloor בתערוכה היו בוננזה, אז אלו צריכים להיות כבר לא פחות ממדהימים.
השימוש בחומר הקרמי באלמנטים בא להעניק להם את השילוב הנדיר- חומר שהוא גם קשיח ואחיד מאוד (ולכן לא מתעוות) וגם בעל מסה נמוכה מאוד (ולכן השליטה בתנועת האלמנט קלה ומאוד מדוייקת). לכן אלמנטים קרמיים הם מהטובים שיש.
(החיסרון הוא פריכות גבוהה של החומר, ולכן תמיד יש רשת הגנה על אלמנטים כאלה ולא גריל אופציונאלי)

יופי שכתבת את זה - בדיוק התביישתי לשאול מה ההבדל בין דרייברים קראמיים לאחרים, כי גם הצורה שלהם שונה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לכן אלמנטים קרמיים הם מהטובים שיש.

כן, למסגר ולתלות.
נו באמת. כל אודיופיל מחפש אסמכתא שאצלו זה הכי טוב?

חלק מן הרמקולים עשה לי את זה, חלק לא.
אולי הייתי במצב רוח רע, אולי הסטאפ לא היה מוצלח, או שסתם לא אהבתי את המוזיקה.

יש מלא רמקולים מעולים שאני אהבתי, דווקא את המודרניים (כולל אלומיניום למינהם) - אהבתי פחות

מה זה אומר?

כלום :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור