MARTEN MILES עוד סיפור התחדשות...

• פותח הנושא web
  • פורסם בתאריך

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
שלום
אני לא מרבה לכתוב בפורום (למרות שאני עוקב בחלק מהשירשורים) אבל כן השתתפתי בכמה מפגשים וגם תערוכות של האתר.
בעקבות שירשור התחדשות של NIRO ברמקולים של ARTOS הבטחתי לשתף בניפרד בשידרוג שלי

לא אספר את כל סיפורי המערכת שלי, אבל לפני שנתיים בערך הגעתי לבית של מתן (MATANOOSH) ושמעתי את המערכת שלו.
יצאתי משם עם שני דברים: 1. לקחתי את הKARAN של מתן לבדיקה אצלי (כמובן שנשאר אצלי) 2. ידעתי שאני רוצה רמקול קרמי (לאחר ששמעתי את הTIDAL הנפלא שלו)
מכיוון שמאוד נהנתי מהחיים החדשים שקיבלו הSCORPIO עם השידוך לKARAN, המשכתי לשמוע בכיף, ללא עירורי שידרוג או החלפות.
לפני כחצי שנה החלפתי מקור דיגיטלי מ ARCAM CD73 + HEGEL 25 ל AVM MP5.2 וקיבלתי שוב שיפור בחווית ההזנה.

הקש ששבר את גב הגמל היה בביקור בתערוכה האחרונה לאחר ששמעתי את הרמקולים הקרמים הקטנים של MARTEN.
משודכים לאלקטרוניקה לא בשמיים, כבשו אותי בעופי הצליל יותר מהגדולים יותר מסדרת הDJANGO עם מגבר של CONSTELLATION...
מכיוון שאצלי הרמקול היה צריך להחליף SCORPIO, עשיתי את הצעד הפזיז אך מחושב של הזמנה של רמקול מסידרת ה HERITAGE הבכירה יותר (הכוללת גם טוויטר וגם דרייברים קרמים) עם טוויטר מסידרה יחסית חדשה "CELL" ודרייברים משופרים כלשהם (עם שני "עיניים" שחורים) שיהיה...

נכון שה FORMFLOOR לא דומים בכלל לסידרת הHERITAGE לא בצורה וגם לא בדרייברים (טוייטר ווופרים אחרים) הפעם החלטתי ללכת בעקבות הלב ולא הראש...
דבר לא פשוט במיוחד אצלי (שמרן בן 50 פלוס...). אז אל תחפשו הגיון, בכלל התחביב שלנו הוא של רגשות ולכן כך פעלתי.
אז לאחר פיק ברכיים לא קל (בכל זאת, רמקול של מעל 50K ש"ח בקנייה "חירשת") החלטתי להזמין ולמסור את הישנים שלי לזיו בתמורה ל MARTEN MILES 5 חדשים מהניילונים (כיסוי בד עדין ליתר דיוק)

התכונות בינתיים הם של שיפור ניכר בטקסטורה של הצליל (יש משהו כזה?) מרגישים הרבה יותר טוב ניואנסים בצליל.
הגבוהים הרבה יותר צלולים בלי להיות מציק או מודגש, קולות זמרים\ות "מרגישים" אמיתיים.
הבמה הפכה ליותר עמוקה ותפסה גם מימד של גובה נכון יותר.
כנראה שהטוויטר "CELL" והדרייברים החדשים של ACCUTON עושים את העבודה... לפחות בשבילי
לאחר 30-40 שעות "הופיע" הבאס, הממלא את החדר ומאוד לטעמי. לאחר עוד 30-40 שעות של ברייק- אין (במשך היום עם CD של MARTEN ובערב עם מוזיקה) הרמקול נשמע עוד יותר טוב... לטעמי.
פרט לזה, רמת הבנייה והגימור היא באמת ברמה ובליגה של הגדולים (חסר היה להם....)

תודה
גבי

כמה תמונות להמחשה

תמונות מצורפות

• 5.jpg
    5.jpg
    KB 69.6 · צפיות: 944
  • 1.jpg
    1.jpg
    KB 62.6 · צפיות: 1,012
  • 2.jpg
    2.jpg
    KB 67.4 · צפיות: 1,049
  • 3.jpg
    3.jpg
    KB 65.5 · צפיות: 933
  • 4.jpg
    4.jpg
    KB 96.7 · צפיות: 1,075

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כמו שכתבתי בפוסט ההוא.

רמקול מ ד ה י ם!

בכלל יופי של מערכת.
ברוך הבא לקהילה הקרמית - אל תישבר.

ARIMAR

עוסק בתחום
מעורבות
121
נקודות
43
תתחדש , נראה ובטח גם נשמע מצויין

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
קבלת הסבר לגבי תפקיד ה"עיניים" (רזונטורים) ביחידות הקרמיות?

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
היי גבי,
ראשית, תתחדש- המערכת נראית נפלא.
אני ממתין בקוצר רוח בימים אלו לפורם פלור שרכשתי מזיו לאחרונה.
אני מבין שהחיפאים חזק בקטע של קרמיים (גם אני חיפאי).
אשמח להתייחסותך (אפשר בנפרד כדי לא "לגנוב" לך את השרשור) לגבי ה-AVM לעומת השילוב מול הארקם כטרנספורט מחובר ל-25 (אני מחפש מקור גם).
תודה.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
כמו שכתבתי בפוסט ההוא.

רמקול מ ד ה י ם!

בכלל יופי של מערכת.
נמר, למה להישבר?
מה מרתיע ברמקול קרמי?
שואל ברצינות

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רמקולים קרמים דורשים תשומת לב.
הם מפונקים מאוד בהתאמת הגברה מכיוון שהם שקופים ביותר.

ברגע שמביאים אותם לתוצאה קשה מאוד להקשיב לרמקולים אחרים.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
רמקולים קרמים דורשים תשומת לב.
הם מפונקים מאוד בהתאמת הגברה מכיוון שהם שקופים ביותר.

ברגע שמביאים אותם לתוצאה קשה מאוד להקשיב לרמקולים אחרים.
:בעד:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש, נראה מדהים אני בטוח שגם נשמע כך.
כבעל רמקול של מרטן (פורמ-פלור) אני יכול להגיד לך שאני מאוד אוהב את הרמקול שלי ואני בטוח ששלך מוצלח אפילו יותר

אני בטוח שהרמקול הזה מאוד מפורט ומשקף את כל מה שמעבירים לו - ולוקח זמן ליצב סופית את הסטאפ לכיוון שאתה רוצה - עם הציוד הנוסף שיש לך בטוח שזה יעבוד מעולה - תתחדש כבר אמרתי :)

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
נראה מעולה.. תתחדש!

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
איזה יופי של רמקול.
יופי של מע'.
אפילו התמונות ברמה.
תתחדש.

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
WEB
תתחדש ותהנה מהמערכת המושקעת הזו(ורד)(ורד)(ורד)

נראה מדהים ויפה אהבתי:בעד:

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
ניראה מעולה :בעד:
תתחדש ותהנה :שתוי:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
יש לך פטיפון ואתה מקשקש על מקור דיגיטלי רחמה ליצלן.:בכי:
תתחדש על הרמקולים(ורד)

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תתחדש (ורד)
מערכת יפה ומושקעת.
כל הכבוד על האומץ. לפעמים טוב ללכת "על הבטן".
מרטן עושה רושם של חברה נהדרת. מה ששמעתי בתערוכה היה מאוד מאוד לטעמי. אהבתי יותר את הגדולים, שביחד עם הקונסטליישן נשמעו נפלא. לא היו חריפים מידי כמו שקרמים יכולים להיות, וכשזיו נכנס לאמוק עם החלפת התקליטים אי אפשר היה לקום מהספה. כפרה עליו!
מעניין איך שלך ביחס אליהם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא היו חריפים מידי כמו שקרמים יכולים להיות

אמרת את הדבר הנכון.
קרמים אינם חריפים. הם חושפניים מאוד. הבס הקצר, המהיר והמדויק שהקרמים מפיקים עלולים לגרום לנו לפרש את זה כחריף. רמקולים עם בס ״נמתח״ יותר נשמעים עגלגלים יותר ופחות חריפים.

רמקולים קרמים, כמו שטענתי וגם אתה צודק בעניין הזה, מאתגרים המון מגברים בחושפנות שלהם. ולכן זהו אינו רמקול ל״מתחילים״. זה לא רק קרמים, זה כל רמקול חושפני.

רמקולים קרמים אגב, יכולים להיות גם סופר חמים - זה חומר ביד היוצר, תלוי איך אתה מחליט לשלב להם אלקטרוניקה.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
תתחדש.
נראה (ובטח נשמע מדהים).
המון שעות של האזנה.
ניר(ו)

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
שלום
אני לא מרבה לכתוב בפורום (למרות שאני עוקב בחלק מהשירשורים) אבל כן השתתפתי בכמה מפגשים וגם תערוכות של האתר.
בעקבות שירשור התחדשות של NIRO ברמקולים של ARTOS הבטחתי לשתף בניפרד בשידרוג שלי

לא אספר את כל סיפורי המערכת שלי, אבל לפני שנתיים בערך הגעתי לבית של מתן (MATANOOSH) ושמעתי את המערכת שלו.
יצאתי משם עם שני דברים: 1. לקחתי את הKARAN של מתן לבדיקה אצלי (כמובן שנשאר אצלי) 2. ידעתי שאני רוצה רמקול קרמי (לאחר ששמעתי את הTIDAL הנפלא שלו)
מכיוון שמאוד נהנתי מהחיים החדשים שקיבלו הSCORPIO עם השידוך לKARAN, המשכתי לשמוע בכיף, ללא עירורי שידרוג או החלפות.
לפני כחצי שנה החלפתי מקור דיגיטלי מ ARCAM CD73 + HEGEL 25 ל AVM MP5.2 וקיבלתי שוב שיפור בחווית ההזנה.

הקש ששבר את גב הגמל היה בביקור בתערוכה האחרונה לאחר ששמעתי את הרמקולים הקרמים הקטנים של MARTEN.
משודכים לאלקטרוניקה לא בשמיים, כבשו אותי בעופי הצליל יותר מהגדולים יותר מסדרת הDJANGO עם מגבר של CONSTELLATION...
מכיוון שאצלי הרמקול היה צריך להחליף SCORPIO, עשיתי את הצעד הפזיז אך מחושב של הזמנה של רמקול מסידרת ה HERITAGE הבכירה יותר (הכוללת גם טוויטר וגם דרייברים קרמים) עם טוויטר מסידרה יחסית חדשה "CELL" ודרייברים משופרים כלשהם (עם שני "עיניים" שחורים) שיהיה...

נכון שה FORMFLOOR לא דומים בכלל לסידרת הHERITAGE לא בצורה וגם לא בדרייברים (טוייטר ווופרים אחרים) הפעם החלטתי ללכת בעקבות הלב ולא הראש...
דבר לא פשוט במיוחד אצלי (שמרן בן 50 פלוס...). אז אל תחפשו הגיון, בכלל התחביב שלנו הוא של רגשות ולכן כך פעלתי.
אז לאחר פיק ברכיים לא קל (בכל זאת, רמקול של מעל 50K ש"ח בקנייה "חירשת") החלטתי להזמין ולמסור את הישנים שלי לזיו בתמורה ל MARTEN MILES 5 חדשים מהניילונים (כיסוי בד עדין ליתר דיוק)

התכונות בינתיים הם של שיפור ניכר בטקסטורה של הצליל (יש משהו כזה?) מרגישים הרבה יותר טוב ניואנסים בצליל.
הגבוהים הרבה יותר צלולים בלי להיות מציק או מודגש, קולות זמרים\ות "מרגישים" אמיתיים.
הבמה הפכה ליותר עמוקה ותפסה גם מימד של גובה נכון יותר.
כנראה שהטוויטר "CELL" והדרייברים החדשים של ACCUTON עושים את העבודה... לפחות בשבילי
לאחר 30-40 שעות "הופיע" הבאס, הממלא את החדר ומאוד לטעמי. לאחר עוד 30-40 שעות של ברייק- אין (במשך היום עם CD של MARTEN ובערב עם מוזיקה) הרמקול נשמע עוד יותר טוב... לטעמי.
פרט לזה, רמת הבנייה והגימור היא באמת ברמה ובליגה של הגדולים (חסר היה להם....)

תודה
גבי

כמה תמונות להמחשה

תתחדש גבי .

כמו שכתבתי בפוסט ההוא.

רמקול מ ד ה י ם!

בכלל יופי של מערכת.

לא נשברים מרמקולים קרמיים .
אחרי 500 שעות של הרצה , אפשר להתחיל לשבור צלחות ברצפה מרוב הנאה מרמקול ברמה הזו .:)

אמרת את הדבר הנכון.
קרמים אינם חריפים. הם חושפניים מאוד. הבס הקצר, המהיר והמדויק שהקרמים מפיקים עלולים לגרום לנו לפרש את זה כחריף. רמקולים עם בס ״נמתח״ יותר נשמעים עגלגלים יותר ופחות חריפים.

רמקולים קרמים, כמו שטענתי וגם אתה צודק בעניין הזה, מאתגרים המון מגברים בחושפנות שלהם. ולכן זהו אינו רמקול ל״מתחילים״. זה לא רק קרמים, זה כל רמקול חושפני.

רמקולים קרמים אגב, יכולים להיות גם סופר חמים - זה חומר ביד היוצר, תלוי איך אתה מחליט לשלב להם אלקטרוניקה.

צודק ב 200% .

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
תודה רבה לכל המגיבים והמברכים (ורד)

קבלת הסבר לגבי תפקיד ה"עיניים" (רזונטורים) ביחידות הקרמיות?

אכן קראתי את הסבר ACCUTON באתר שלהם על ה"עיניים", יש לך הסבר להדיוטות או תובנות בנושא?
אשמח לשמוע

אני ממתין בקוצר רוח בימים אלו לפורם פלור שרכשתי מזיו לאחרונה.
אני מבין שהחיפאים חזק בקטע של קרמיים (גם אני חיפאי).
אשמח להתייחסותך (אפשר בנפרד כדי לא "לגנוב" לך את השרשור) לגבי ה-AVM לעומת השילוב מול הארקם כטרנספורט מחובר ל-25 (אני מחפש מקור גם).
תודה.

תתחדש, רמקול מצויין
בקשר ל AVM, נשמע מעולה (לטעמי) ובעיקר הוורסטיליות של ALL IN ONE . בעיקר אני משתמש בCD ו ב TIDAL, מתכנן עדיין מעבר ל HD בהמשך.

יש לך פטיפון ואתה מקשקש על מקור דיגיטלי רחמה ליצלן.:בכי:
תתחדש על הרמקולים(ורד)

לא הרחבתי על כל המערכת, אבל כמו שידוע ונמר ציין, השקיפות של הרמקול חשף את הפטיפון בצורה אחרת ממה שהייתי רגיל. המקור הדיגיטלי נשמע מעולה, לדעתי הפטיפון יצריך מחשבה לשינוי\ שידרוג ראש כצעד ראשון ואולי גם זרוע.
אבל משאיר את ההחלטות האלה לעוד זמן ברייק + הכרת הרמקול כדי להגיע לתובנות.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
גבריאל
ראשית תתחדש (ורד)
אינך מתאר לעצמך,עד כמה העיניים בדרייברים שלך חשובות.
אלה יחידות מיד מאוד מיוחדות והצליל שהן מפיקות מעולה.
כמובן שחשוב מאוד באיזה תיבה הן מורכבות.
אבל מירב הקסם מגיע מהן.
שוב מברוק :אצבע מורמת

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור