MARTEN MILES עוד סיפור התחדשות...

• פותח הנושא web
  • פורסם בתאריך

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מה?!!!!!!!!!!
אתה לא מתבייש?
אין לך אלהים אתה.
לא באת לבקר? אחרי כל החריטות, כל התמיכה הנפשית, כל העצות המקצועיות על הזרוע של הפטיפון? ככה ברחת חזרה לנס ציונה בלי לעבור אצלי?
זהו, אני ברוגז.
לבקר את כל החבורה הצפונית צריך יום שלם.היה ביקור מטרה קצר ולעניין.
אבל אחרי הפעם הראשונה יהיה קל יותר בשניה...סורי (ורד)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לבקר את כל החבורה הצפונית צריך יום שלם.היה ביקור מטרה קצר ולעניין.
אבל אחרי הפעם הראשונה יהיה קל יותר בשניה...סורי (ורד)
That's what she said!

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
שלמה אתה מדאיג אותי !
מילא קנית רמקולים קרמים .
אבל התחלת לשמוע מוזיקה קלאסית ?
מה עובר עליך ?
מוזיקה קלאסית זו פלצנות מקובלת במרכז ובצפון ;)

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
שלמה אתה מדאיג אותי !
מה עובר עליך ?
גם בדרום מפליצים :(

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
שלמה אתה מדאיג אותי !
מה עובר עליך ?
עברתי בדרך בהוד השרון ,כנראה תקף אותי חיידק .אני צריך לברר:מבולבל:
אבל אם בא לך תתחיל ככה בדקה 41,ולא להפסיק...

נערך לאחרונה ב:

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
עברתי בדרך בהוד השרון ,כנראה תקף אותי חיידק .אני צריך לברר:מבולבל:
אבל אם בא לך תתחיל ככה בדקה 41,ולא להפסיק...
בשבילך אריק :בעד:

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
יפה ותודה לממליצים.

פרק זה, שברליוז טען שנכתב במהלך לילה יחיד (אך למעשה נלקח מפרויקט קודם בלתי גמור - האופרה "Les Francs Juges"), מלא בקרנות עוצמתיות ומנגינות מהירות, אשר יופיעו לאחר מכן גם בפרק החמישי. הפרק כתוב בסגנון מארש ומייצג חלום, בו האמן מוצא להורג באשמת רצח אהובתו. ניתן לשמוע בפרק זה גרסאות מעוותות של המוטיב המרכזי, תוך שימוש בטכניקת התיזמור המעולה של ברליוז: פיציקטו במיתרים, סטקטובכלי הנשיפה מעץ, אקורדים בכלי הנשיפה ממתכת ומכה יחידה וחזקה על כלי הקשה - כל אלה יוצרים סדרה מיוחדת ובלתי רגילה של צבעים צליליים. סצנת ההוצאה להורג נגמרת באקורד סול מינור יחיד בפורטיסימו, המייצג את המכה הסופית: נפילת הדלת מתחת לגרדום, או אולי נפילת הגליוטינה על ראשו. מיד לפני המכה הסופית, ניתן לשמוע תזכורת קטנה למוטיב המרכזי, המנוגן סולו על ידי הקלרינט, ומייצג את מחשבתו האחרונה של האמן לפני מותו: הזיכרון של אהובתו (תיבה 165). אך המחשבה נקטעת בצורה פתאומית כאשר האמן מת. לאחר המכה הסופית ניתן לשמוע את צהלות הניצחון של הקהל שחזה בהוצאה להורג, המיוצגות על ידי אקורד סול מז'ור המנוגן באמצעות כל הכלים, ונגינת טימפני רועמת.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
יפה ותודה לממליצים.

פרק זה, שברליוז טען שנכתב במהלך לילה יחיד (אך למעשה נלקח מפרויקט קודם בלתי גמור - האופרה "Les Francs Juges"), מלא בקרנות עוצמתיות ומנגינות מהירות, אשר יופיעו לאחר מכן גם בפרק החמישי. הפרק כתוב בסגנון מארש ומייצג חלום, בו האמן מוצא להורג באשמת רצח אהובתו. ניתן לשמוע בפרק זה גרסאות מעוותות של המוטיב המרכזי, תוך שימוש בטכניקת התיזמור המעולה של ברליוז: פיציקטו במיתרים, סטקטובכלי הנשיפה מעץ, אקורדים בכלי הנשיפה ממתכת ומכה יחידה וחזקה על כלי הקשה - כל אלה יוצרים סדרה מיוחדת ובלתי רגילה של צבעים צליליים. סצנת ההוצאה להורג נגמרת באקורד סול מינור יחיד בפורטיסימו, המייצג את המכה הסופית: נפילת הדלת מתחת לגרדום, או אולי נפילת הגליוטינה על ראשו. מיד לפני המכה הסופית, ניתן לשמוע תזכורת קטנה למוטיב המרכזי, המנוגן סולו על ידי הקלרינט, ומייצג את מחשבתו האחרונה של האמן לפני מותו: הזיכרון של אהובתו (תיבה 165). אך המחשבה נקטעת בצורה פתאומית כאשר האמן מת. לאחר המכה הסופית ניתן לשמוע את צהלות הניצחון של הקהל שחזה בהוצאה להורג, המיוצגות על ידי אקורד סול מז'ור המנוגן באמצעות כל הכלים, ונגינת טימפני רועמת.
תמיד טענתי ששיתוף פעולה יוצר משהוא חיובי.:בעד:

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
יפה ותודה לממליצים.

"גם אתה ברוטוס"אתה מלא הפתעות :אצבע מורמת

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
"גם אתה ברוטוס"אתה מלא הפתעות :אצבע מורמת

אריק מדבר רק כשיש לו מה להגיד :)

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
180
נקודות
43
היות וזה כבר לא סוד שאני מחכה לזוג מרטנים שאי שם יגיעו ב"ה ,רציתי לשמוע רמקולים מאותה סידרה רק ע"מ לחוש אולי להבין את הכיוון...?
שיהיה בשעה טובה!
BIRD 2 ?

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
ציפור לחשה לי שיש לאנשים ציפורים בראש.
יוסי, אריק היה מדבר יותר אם היה אוכל פחות.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ציפור לחשה לי שיש לאנשים ציפורים בראש.
יוסי, אריק היה מדבר יותר אם היה אוכל פחות.
אתה רואה,הייתה מרויח שתי ציפורים .גם מדבר וגם אוכל פחות.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
נראה לי שזו ציפור "ארסית".

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אולי ציפור מדבר :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור