מגבר KRELL KAV-300 iL

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
הנה אריה חדש חדש יצא השבוע
http://www.accuphase.com/model/e-480.html
בוא תעשה אצלנו שבת תחליף כת

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
אהה .. אתה אוהב לאתגר אותנו עם דרישות ;)
אוקי , אני לא נכנע ....
אני אגלה רק לך - יש אצל ערן משולב של ויטוס RI100. 300 וואט ירקיד לך את הרמקול בסלון בלי בעייה ואתה נכנס לליגת על.
אל תספר לו שגיליתי לך ;)
בהצלחה

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אריה בוקר טוב

אתמול לא הזדמן לי לכתוב.

היה לי את ה 400 לפני XX שנים.
ה Krellים המשולבים הנ"ל לגמרי לא רעים, - אבל הם פתרון טוב לאנשים שמתחילים לגלות עניין ואת אוזנייהם ולא ל"סוס וותיק" כמוך,
ה krellים הנ"ל הם מהותית שונים באופיים והתנהגותם ממה שהורגלת עם Naim ובמילים אחרות אתה תחוש downgrade כפי שתומר כבר אמר ורמז מה Naim שברשותך.

כל Krell שהיה לי היה "מכונה", מטרתו להוציא "את כל המיץ" מהרמקולים שתחבר אליו, לטוב ולרע, בד"כ רע.

לגבי דני בכור, חבר וותיק שלי, רק מילים טובות יש לי לומר, אדם אמין מאוד וסוחר ישר, מרכלותיו בחנות מסודרת,
על כן אתה צודק בהנחתך, מאשר רכישה מאדם "פרטי".
שווה אריה לקפוץ לחנות של דני (נמר עשה יופי של כתבה עליו), לתפוס שיחה איתו (בעל ידע אדיר), להסביר מה רצונך להשיג כ"שדרוג/החלפה" אופציונלית ל Naim...יש הכל מהכל.

המשולב אגב ב one piece הטוב ששמעתי היה Accuphase.
בהחלט הייתי בודק את הכיוון גם שם.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
88
נקודות
28
אני אשאר עם הניים שלי, אין משהו אחר.
ניסיתי עם נייט אבל הוא נחות משמעותית מה 82 250.

אריה,
מה עובר עליך?!
1. אלטרנטיבה זולה-בצע ריקאפ ל250 ל-82 ולספק של ה-82 ולפונו סטייג' ואח"כ תחליט אם אתה צריך שיפור.
2.אלטרנטיבה יקרה יותר- לחפש 52+סופרקאפ מטופלים לאחר ריקאפינג. זה הקדם שמתאים ביותר ל-250.אתה לא צריך מעבר לכך.
3. אלטרנטיבה הטובה ביותר(יקרה ביותר כמובן)- לרכוש מבכור SL2-לרכוש 52 וסופרקאפ מטופלים-לרכוש 135 מטופלים. ניתן למצוא באנגליה במחירים שפויים עם אחריות. זו כבר,מערכת ברמה הגבוהה ביותר. בהצלחה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אריה בוקר טוב

אתמול לא הזדמן לי לכתוב.

היה לי את ה 400 לפני XX שנים.
ה Krellים המשולבים הנ"ל לגמרי לא רעים, - אבל הם פתרון טוב לאנשים שמתחילים לגלות עניין ואת אוזנייהם ולא ל"סוס וותיק" כמוך,
ה krellים הנ"ל הם מהותית שונים באופיים והתנהגותם ממה שהורגלת עם Naim ובמילים אחרות אתה תחוש downgrade כפי שתומר כבר אמר ורמז מה Naim שברשותך.

כל Krell שהיה לי היה "מכונה", מטרתו להוציא "את כל המיץ" מהרמקולים שתחבר אליו, לטוב ולרע, בד"כ רע.

לגבי דני בכור, חבר וותיק שלי, רק מילים טובות יש לי לומר, אדם אמין מאוד וסוחר ישר, מרכלותיו בחנות מסודרת,
שווה אריה לקפוץ לחנות של דני (נמר עשה יופי של כתבה עליו), לתפוס שיחה איתו (בעל ידע אדיר), להסביר מה רצונך להשיג כ"שדרוג/החלפה" אופציונלית ל Naim...יש הכל מהכל.

המשולב אגב ב one piece הטוב ששמעתי היה Accuphase.
בהחלט הייתי בודק את הכיוון גם שם.
אני אבקר את בכור, אני מבין שדני זה שמו? כבר שנים לא ביקרתי בחנות, כנראה הגיע הזמן.

אריה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
דיטון66:ל
א חושב ששווה לי להתעסק עם רמקולים, שלי טובים מספיק וכזכור אני לא חושב שרמקולים הם הגורם המכריע באיכות הצליל של המערכת.

אריה

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
88
נקודות
28
דיטון66:ל
א חושב ששווה לי להתעסק עם רמקולים, שלי טובים מספיק וכזכור אני לא חושב שרמקולים הם הגורם המכריע באיכות הצליל של המערכת.
אריה,
אתה צודק במאה אחוז. לשיטת ניים מקור תחילה-אז אולי הגיע הזמן לשדרג?!
נ.ב
האם החיבור לחשמל בין הרכיבים דרך POWER-LINE?-עוד נקודה לשיפור. האם החיבור בין הנגן לפרה דרך HI-LINE?-עוד נקודה לשיפור.
מחד,לא ברור לי כ"כ מה לא בסדר בתוצאה הסופית אצלך,מאידך הפתרונות שהצעתי ושיש לך במסגרת החברה מצוינים-זמינים-זולים יחסית...
בהצלחה..

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני בכלל לא אמרתי שמשהו לא בסדר במערכת...

מזה תקופה ארוכה אני משתעשע עם הרעיון להחליף הגברה שמונה 5 קופסאות במגבר משולב.

אבל יתכן באמת שאין מגבר משולב שנשמע כמו ההגברה שלי ואז אשאר עם מה שיש.

אני משתמש ב hi line מה סי די לפרה.

פאואר ליין נשמע לי השקעה מופרזת.

אריה

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
מה זה בוא תעשה אצלנו שבת?
לא גדלת בין יהודים? ככה מתחילה חזרה בתשובה
הכל בצחוק כמובן

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
אהה .. אתה אוהב לאתגר אותנו עם דרישות ;)
אוקי , אני לא נכנע ....
אני אגלה רק לך - יש אצל ערן משולב של ויטוס RI100. 300 וואט ירקיד לך את הרמקול בסלון בלי בעייה ואתה נכנס לליגת על.
אל תספר לו שגיליתי לך ;)
בהצלחה
אין לי...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אתה יכול לקפוץ לערן לשמוע לקסמן משולב (מנורות ורגיל), מנלי משולב מנורות.

אצל יגאל Ayon משולב מנורות.

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
חושב שכדאי לך להאזין ל-SL 2 הוא יותר חדיש, תמיד תוכל לתת לו בטרייד את ה-SBL.
היסטריה של המוצרים ב-Naim:
https://www.naimaudio.com/product-history

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
88
נקודות
28
פאואר ליין נשמע לי השקעה מופרזת.
אריה[/QUOTE]
פה אתה טועה בגדול...

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113

מבלי להוריד מהדברים החמים שכתבת על דני, שעל אף שמעולם לא רכשתי ממנו התרשמותי דומה לשלך, אני חושב שאין חוקים בעניין הזה.
יש אנשים פרטיים שהייתי רוכש מהם בביטחון גדול ובמיוחד מכאלה שהם יד 1.
דווקא לסוחרים יש חיסרון משמעותי והוא שהם לא יכולים להיות ערבים לגלגולים הקודמים שעברו על מוצר שהם מוכרים מטרייד מכיוון שהם יכולים לתחקר רק אתהבעלים האחרון של המוצר.
זאת לעומת אדם פרטי שיודע לומר שהמכשיר נקי במידה והיה הבעלים היחיד.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
יש כמה חוקים מוחלטים בנוגע להעמדת sl2 חייב!!! קיר מאד מסיבי מאחוריו חייב לעמוד צמוד לקיר (שתי הדרישות הנל משותפות גם לsbl)/ודורש כיול מדויק בהרבה פרמטרים.באתר של ניים קיימת הדרכה,עניין מסובך לדעתי.היחיד שיש לו נסיון מעשי בענין הוא לדעתי אילן תמיר

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מבלי להוריד מהדברים החמים שכתבת על דני, שעל אף שמעולם לא רכשתי ממנו התרשמותי דומה לשלך, אני חושב שאין חוקים בעניין הזה.
יש אנשים פרטיים שהייתי רוכש מהם בביטחון גדול ובמיוחד מכאלה שהם יד 1.
דווקא לסוחרים יש חיסרון משמעותי והוא שהם לא יכולים להיות ערבים לגלגולים הקודמים שעברו על מוצר שהם מוכרים מטרייד מכיוון שהם יכולים לתחקר רק אתהבעלים האחרון של המוצר.
זאת לעומת אדם פרטי שיודע לומר שהמכשיר נקי במידה והיה הבעלים היחיד.

מכיוון שדני סוחר *אבל* בעל חנות בע"מ, דני מתפקד כחנות לכל דבר, תנאי תשלום, אשראי, דני איש שניתן לדבר איתו, אם וכאשר יתכן איזשהיא בעיה שמתעוררת תוך כדי בדיקה והלאה, מניסיון איתו סביב עשור, אני יכול רק להמליץ עליו.
אכן מידי פעם הציוד המגיע לדני, יתכן שעבר היסטוריה מסוימת, דני מספיק ישר בשביל לענות על שאלות שמתעוררות.

אבל בגדול מסכים לדבריך ומבין את החשש,
במיוחד כאשר מדובר בציוד שעולה לא מעט.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור