מגבר KRELL KAV-300 iL

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בכור , שאני לא מצליח למצוא אותו ברשימת החנויות כאן, מציע למכירה יד 2 את המגבר שבנושא.

מכירים את המגבר הזה? זה מגבר משולב סטריאו?

אריה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
מה רצית לדעת???

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
הי
אולי זה היה שלי פעם ;) . היה אצלי כשנתיים נתן תוצאה טובה עם קף רפרנס 3.2 . אחכ החלפתי לברייסטון 4 פאוואר נתן קפיצת מדרגה . השאלה האם זה במקום הניים או מערכת משנית ?
http://www.audio2.co.il/biz/biz.htm?d=16&prod=4461
זה הלינק לחנות
איל

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
מופיע! אודיו אקסטרים.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הי
אולי זה היה שלי פעם ;) . היה אצלי כשנתיים נתן תוצאה טובה עם קף רפרנס 3.2 . אחכ החלפתי לברייסטון 4 פאוואר נתן קפיצת מדרגה . השאלה האם זה במקום הניים או מערכת משנית ?
http://www.audio2.co.il/biz/biz.htm?d=16&prod=4461
זה הלינק לחנות
איל
זה במסגרת המחשבה לעבור למגבר משולב עם קופסה אחת...

אריה

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
זה במסגרת המחשבה לעבור למגבר משולב עם קופסה אחת...

אריה
יש חברה שקוראים לה ניים. יש להם מגברים מרובי קופסאות ומשולבי קופסאות. קוראים לזה מגברים משולבים. נדמה לי שקוראים לדגמים האלה NAIT. אולי ימצא חן בעיניך ;)

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
ראיתי בלוחות משולב של מודרייט kw200 אם אתה מעוניין בעוד אופציות . בערך באותו גזרת מחיר אבל בליגה אחרת . אני מאוד אהבתי ..

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
אריה בשביל לקבל את הסאונד שיש לך בקופסא אחת זו תהיה קופסא מאד גדולה כבדה ויקרה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יש חברה שקוראים לה ניים. יש להם מגברים מרובי קופסאות ומשולבי קופסאות. קוראים לזה מגברים משולבים. נדמה לי שקוראים לדגמים האלה NAIT. אולי ימצא חן בעיניך ;)
לא.

אריה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ראיתי בלוחות משולב של מודרייט kw200 אם אתה מעוניין בעוד אופציות . בערך באותו גזרת מחיר אבל בליגה אחרת . אני מאוד אהבתי ..
אם אני קונה, אז רק ממוכר לא מאנשים פרטיים.

אריה

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

לקרל הזה יש צליל שהייתי מתאר כ"עצבני" אם אתה רוצה לעבור סיגנון בבקשה.

אם אני קונה, אז רק ממוכר לא מאנשים פרטיים.

אריה

אתה חושב שאצל בכור זה ביטוח למצב יותר טוב ממישהו פרטי? אצל שניהם יכולים להיות מכשירים שעברו ניתוח והוחלפו חלקים לא מקוריים או ניסיונות שידרוג שבשורה התחתונה המכשיר לא במצבו המקורי, וכן, ראיתי כאלה משניהם.

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לקרל הזה יש צליל שהייתי מתאר כ"עצבני" אם אתה רוצה לעבור סיגנון בבקשה.

אתה חושב שאצל בכור זה ביטוח למצב יותר טוב ממישהו פרטי? אצל שניהם יכולים להיות מכשירים שעברו ניתוח והוחלפו חלקים לא מקוריים או ניסיונות שידרוג שבשורה התחתונה המכשיר לא במצבו המקורי, וכן, ראיתי כאלה משניהם.
אני לא מכיר את בכור אבל אני מעדיף לקנות מסוחרים ציוד באלפי שקלים. תאר לך שאני קונה קרל כזה ואחרי חודשיים מאוכזב ממנו. סוחר טוב יסכים להחליף לי אותו למשהו אחר. קנייה מאדם פרטי מהווה סיכון גבוה בהרבה בתחום שלנו.

אריה

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
בטוח יש רק המוות... מצד שני, בכור הוא מהיבואנים ההגונים שאני מכיר. כמו כן, מחזיק טכנאי (גם בכור לא אחים), שבנה/תיקן/ שיפר... כמה מגברים בחייו.
בהצלחה בכל שתבחר

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בינתיים אני לא מזהה פה התלהבות מהמגבר הזה...

אריה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
עם איזה רמקולים?
מה מקור השמע?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני אשאר עם הניים שלי, אין משהו אחר.
ניסיתי עם נייט אבל הוא נחות משמעותית מה 82 250.

אריה

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
תומר צודק,SUPERNAIT2 PLUS HI CAP DR פתרון מצוין במידה וזה בתקציב.אם תמצא ביד 2 אל תחשוב פעמיים. בהצלחה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור