HQPlayer

אוריג

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
איך ה- HQPLAYER עוזר במקרה והפרונט אנד הוא סטרימר שמחובר ישירות ל- DAC?

שאלה טובה ובכלל לא בטוח שיש לה תשובה טובה (זה תלוי בסטרימר).
לפחות ברמת ההצהרה, היצרן שלך אמור לתמוך: http://www.totaldac.com/fichiers/d1-streamer_user guide.pdf
חפש "NAA".

אבל הייתי מנסה קודם כל לשאול את היצרן של הסטרימר אם הוא בכלל מתחזק את היכולת הזו, או לחפש בפורומים משתמשים שהצליחו לעבוד עם שניהם.

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
אורי ידידי

תהיה לי בריא. הלכתי לאבוד עם כאב ראש רק לנסות להבין את הקונפיגורציה שכתבת ולמרות שהסברת לי יותר מפעם אחת.
זה רק מחזק למה בודמיין דיגיטלי (לפחות אני) מעדיף ללכת על מסלול פשוט. מכיר ושמעתי לא פעם את המערכת הנהדרת שלך.

1) סטרימר איכותי
2) קבצים שרצוי שישבו על NAS איכותי
3) ורון או כל תוכנה אחרת שיושבת על מחשב נפרד (וגם זה לעיתים מיותר, מאחר שהן לאורנדר הן ללומין, הן simaudio , ללין ודומיהם), יש תוכנות שליטה ייעודיות משלהם שחלקם לא רעות בכלל..

בקיצור אני בעד פשטות ולהשקיע באיכות. בהתעלם מאיכות וסוג הממיר, אני עדיין חושב שסטרימר איכותי עם תוכנת שליטה (רצוי רון), ייתן מענה שברוב המקרים טוב יותר מכל מחשבים ייעודיים וקונפיגורציה, פילטרים אין סופית כזו או אחרת.

אבל שוב זו רק דעתי

אוריג

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
טוב. אצלי הקונפיגורציה הרבה יותר פרימיטיבית. אני משתמש רק ב - HQPlayer 4 Desktop ללא ממשקים נוספים (לפעמים גם ב-FOOBAR 2000 שמזרים לHQP). התוכנה מותקנת על Windows 10 במחשב Lenovo Carbon X1 . גם הDAC לא הכי מתקדם (Meridian Explorer) ואינו תומך בDSD. ב HQP אני מעדיף לשמוע ב-Poly-Sinc-lp ב-PCM 192 kHz . הקונפיגורציה הזו מאפשרת לי להאזין רק לקבצים מקומיים. בהאזנה לשירותי סטרימינג (Deezer) אני לא משתמש ב HQP. בכל מקרה, הHQP נותן תוצאה טובה יותר מהסטרימינג או מנגני קבצים אחרים שהשתמשתי איתם.

יפה! בכלל לא חשבתי על כיוון כזה.
הייתי נעול על מקסימליזם כי בשעה שהתחלתי לתכנן את האפסמפלינג כבר ידעתי שהממיר יתמוך במהירויות גבוהות.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
טוב. אצלי הקונפיגורציה הרבה יותר פרימיטיבית. אני משתמש רק ב - HQPlayer 4 Desktop ללא ממשקים נוספים (לפעמים גם ב-FOOBAR 2000 שמזרים לHQP). התוכנה מותקנת על Windows 10 במחשב Lenovo Carbon X1 . גם הDAC לא הכי מתקדם (Meridian Explorer) ואינו תומך בDSD. ב HQP אני מעדיף לשמוע ב-Poly-Sinc-lp ב-PCM 192 kHz . הקונפיגורציה הזו מאפשרת לי להאזין רק לקבצים מקומיים. בהאזנה לשירותי סטרימינג (Deezer) אני לא משתמש ב HQP. בכל מקרה, הHQP נותן תוצאה טובה יותר מהסטרימינג או מנגני קבצים אחרים שהשתמשתי איתם.
שאלה
איך אתה שולט עליו מרחוק?
איך ה foobar רואה אותו? בתור dac ?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
הפחד שלי מכל הממוחשבים שכותבים כאן , שאולי ? לא יודעים מה צריך לקבל ?
מאיפה לי לדעת אם משפט ״ טוב מאוד , חד!״ האיש יודע מה רוצה , קצת חשוד
אני שומע משפט כזה אני מבין שזה לא העולם שלי...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,488
נקודות
113
למה Roon צריך לשבת במחשב נפרד ?

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
התקנתי את התוכנה
חייב להגיד - נראית כמו תוכנה שכתבו סטודנטים שנה ראשונה ל debug של מערכת
התחבר חלקית
זרק לי הודעות שגיאה של פונקציות בקוד שנכשלו
בקיצור נראית כמו הדבר הכי לא בשל בעולם - בטח לא מתאימה למשתמשים רגילים
או שפיספסתי משהו (התקנתי גרסת desktop)

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
התקנתי את התוכנה
התחבר חלקית

שלח אמייל לחברה עצמה. הם עונים מאד מהר ולי נתנו שירות מעולה על שאלות קונפיגורציה. מוזר לשמוע שהייתה שגיאה.

אוריג

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
למה Roon צריך לשבת במחשב נפרד ?

לא צריך, סתם עקשנות שלי: כרגע HQPlayer עובד מאוד קשה, אני לא רוצה ש-Roon יגנוב לו משאבים.
בדרך כלל מתקינים את שני השרתים על אותה מכונה פיסית.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,488
נקודות
113
התקנתי את התוכנה
התחבר חלקית
דיברתי עם מיכאל ( הפרשן לעניני מחשב שלי ) אמר לי אותו דבר , מעבר לזה שהסביר לי שלדחוף איזה DSD הסטרי לממיר גורם לו להוריד את זה ,מעבר לכך שבממירים העצבניים נוצר מצב של פעמים (פעמיים פעמיים ......) כפול ,אז בעצם לרוב האודיופילים עם ממירים חזקים וחוסר ידע במחשבים ,הדבר אינו רלוונטי בכלל ,
מה עניין כל הקצבים הגבוהים הללו עם מחשבים סופר חזקים כאשר ישנה דעה בקרב הקומפיוטר אודיופייל שאין צורך במחשב סופר חזק למוזיקה ,וההפך הוא הנכון,
לסיכום התחום של מחשבים סטרימרים ושאר ירקות איננו ממש מסודר ואין עליו קונצנזוס כמו באזורים אחרים בתחום !

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
דיברתי עם מיכאל ( הפרשן לעניני מחשב שלי ) אמר לי אותו דבר , מעבר לזה שהסביר לי שלדחוף איזה DSD הסטרי לממיר גורם לו להוריד את זה ,מעבר לכך שבממירים העצבניים נוצר מצב של פעמים (פעמיים פעמיים ......) כפול ,אז בעצם לרוב האודיופילים עם ממירים חזקים וחוסר ידע במחשבים ,הדבר אינו רלוונטי בכלל ,
מה עניין כל הקצבים הגבוהים הללו עם מחשבים סופר חזקים כאשר ישנה דעה בקרב הקומפיוטר אודיופייל שאין צורך במחשב סופר חזק למוזיקה ,וההפך הוא הנכון,
לסיכום התחום של מחשבים סטרימרים ושאר ירקות איננו ממש מסודר ואין עליו קונצנזוס כמו באזורים אחרים בתחום !

בשורה התחתונה המבחן החשוב הוא מבחן האזנה. אם המיחשוב מייצר סאונד מעולה אז אין סיבה לפסול את המקור הזה. דרך אגב, אין צורך בידע רב במחשבים כדי להשתמש ב-HQplayer.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
בשורה התחתונה המבחן החשוב הוא מבחן האזנה. אם המיחשוב מייצר סאונד מעולה אז אין סיבה לפסול את המקור הזה. דרך אגב, אין צורך בידע רב במחשבים כדי להשתמש ב-HQplayer.
לא יודע
גם ל jriver יש dsp studio עם מליון פילטרים ואופציות אבל זאת נראית תוכנה שהשקיעו בה וגם המחיר שלה 59 דולר
ה hqplayer עולה פי 5 ונראית כמו גרסה ראשונית שמראים בתור proof of concept
הודעות מתוך הקוד בשורת הסטטוס , exceptions עפים כמו בגרסת debug , אם לא מצליח להתחבר לא אומר כלום פשוט נתקע
בחיים לא הייתי מעיז להוציא גרסה כזו לשוק ועוד לבקש עליה כסף
יכול להיות שכאשר התוכנה משולבת בתוך המוצר היא טובה יותר , כמו שהיא ככה אין מצב שמישהו שהוא לא מומחה עם הרבה סבלנות יצליח להתקין ולהגדיר

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83

זה תמיד המצב עם תוכנה שעובדת בנצילות נמוכה, ז"א שטכניקת העיבוד, והקומפילציה שהיא עברה גרועה להחריד. במצבים כאלו משאבי העיבוד תמיד מבוזבזים על פעולות מיותרות.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
זה תמיד המצב עם תוכנה שעובדת בנצילות נמוכה, ז"א שטכניקת העיבוד, והקומפילציה שהיא עברה גרועה להחריד. במצבים כאלו משאבי העיבוד תמיד מבוזבזים על פעולות מיותרות.
בדיוק כך זה נראה שאפילו לא עברו ל release לפני שקימפלו גרסה
לא פלא שזה טוחן את המעבד

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
בדיוק כך זה נראה שאפילו לא עברו ל release לפני שקימפלו גרסה
לא פלא שזה טוחן את המעבד

לא ראיתי הודעות שגיאה בגירסת הhqp שאני עובד איתה. מה שמטריד זה שיש נטייה לאנשים כאן לפסול מוצר לפני שהם ניסו אותו או שמעו, וכל זה על בסיס משתמש יחיד שדיווח על כך כאן. מוזר ופסול לדעתי.

אצלי אין טחינת מעבד בכלל. אני יכול להריץ את הנגן ובמקביל. להריץ תוכנות כבדות...

מבחינת הביצועים והסאונד, אין מה להשוות לjriver ואחרים.
הרבה יותר מוצלח. יום טוב!

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ל-Jriver גם התווספה אופציה לעיבוד לפני כשנתיים

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
עד כמה שאני למדתי מנסיוני ומניסיונם של אחרים, לא סוקרים מוצרי אודיו לפי specs, אלא רק על פי איך שהם נישמעים, לא כך? לכן, כדאי לשמוע לפני שפוסלים או מבקרים.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
לא ראיתי הודעות שגיאה בגירסת הhqp שאני עובד איתה. מה שמטריד זה שיש נטייה לאנשים כאן לפסול מוצר לפני שהם ניסו אותו או שמעו, וכל זה על בסיס משתמש יחיד שדיווח על כך כאן. מוזר ופסול לדעתי.

אצלי אין טחינת מעבד בכלל. אני יכול להריץ את הנגן ובמקביל. להריץ תוכנות כבדות...

מבחינת הביצועים והסאונד, אין מה להשוות לjriver ואחרים.
הרבה יותר מוצלח. יום טוב!
ניסיתי לשמוע
לקחתי מחשב, הורדתי התקנתי
אפילו ניסיתי את שתי הגרסאות גם ה desktop וגם ה pro
קרס לי פעמיים
נתקע בלי סוף
ואני מדבר על מחשב i9 עם 32 גיגה זיכרון
הממשק נראה זוועות עולם, הממשק של ה client בכלל מגוחך
אני עצמאי בתחום פיתוח תוכנה 23 שנה , כתבתי כמה תוכנות בחיים שלי
יכול להיות שאם זה עובד בסדר זה נשמע מעולה אבל הדרך לשם קשה
כלומר אם קונים מכשיר שזה משולב בו אני מניח שעובד מצויין אבל להתקין על מחשב לבד? מתערב שאולי 1 מתוך 10 שינסו יצליח

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור